Klubiga liitumine

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: BMW K1300S
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Tere Tallinna Motomehed.
Sooviksin liituda mõne Tallinna motoklubiga.Kas keegi oskab midagi pajatada näiteks Wildcards MC Talllinna klubi?
Üksinda pole üldse huvitav ringi kruisida.Sõidan ise sääreväristajaga.
Aivar

Viimati muutis Aivar, 16 Juul 2015, 21:05, muudetud 1 kord kokku.

SiimM
Postitusi: 45
Liitunud: 16 Nov 2013, 14:37
Tsikkel: GS500e
Asukoht: Tallinn

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas SiimM »

Liitu Tallinn Sõitjate gruppiga Facebookis. Seal tehakse sõitu kogu aeg.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: BMW K1300S
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Tere SiimM.
Tänud pakkumast aga kahjuks ei oma Facebooki kontot ja ei plaani ka seda teha!Olen seni ilma selleta hakkama saanud.Kas koos sinuga ja sinu motosõpradega niisama ei saaks ringi kruisida?
Parimat soovides,
Aivar

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas 426f »

miks üksi sõita ei või

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: BMW K1300S
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Võiks küll aga jube igav on.Olen juba mitu kuud sedasi sõitnud(harjutanud).Parema meelega sooviksin heas seltstkonnas koos sõita.Saab peatuste ajal vabalt maast ja ilmast rääkida.Olen igapäevaselt kontori töötaja ja tahaks ennast sõiduga välja elada.
Paide tsiklimeestele parimat soovides,
Aivar.

Viimati muutis Aivar, 16 Juul 2015, 21:06, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Siingi on neid sõiduteemasi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kui klubiga liituda tahad,siis peaksid ikka ka klubiga ühendust võtma,mitte ootama,et keegi sinuga ühendust võtab.Igal klubil ilmselt omad reeglid ja arusaamad liitumisest.Tegemist tihti pigem sõpruskondadega,kes ei olegi alati lambist kellegi punti võtmisest huvitatud.
Muidu sõidukaaslasi saab ka siit leida, vastavatsest teemadest.
Näiteks see: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=67&t=92683

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

urmas66 kirjutas:

Muidu sõidukaaslasi saab ka siit leida, vastavatsest teemadest.
Näiteks see: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=67&t=92683

Sellest teemast on kujunendud Maaksi isiklik sõiduteema. Ülejäänud sõidukaaslaste otsing on kolinud üle FaceBooki.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: BMW K1300S
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Tänud kõigile kes viitsid sel teemal mulle vastu kirjutada.Saan aru,et ilma faceboogita ei olegi lihtne kontaki saada.Kahjuks või õnneks olen tänaseni ilma selleta hakkama saanud.Eks ma kruisin üksinda vaikselt edasi.
Kõigile motomeestele ja naistele soovin toredat suve jätku lootes,et ikka ilusat ja kuiva sõiduilma rohkem oleks.

Kasutaja avatar

pritsu
Postitusi: 854
Liitunud: 15 Mai 2005, 00:22
Tsikkel: TDM 850
Asukoht: mets, karjäär
Tänatud: 1 kord

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas pritsu »

Sulle ju anti nõu- võta otse mõne klubiga ühendust. Sõida mõni aeg kaasa, suhtle. Keegi ei sunni kohe liikmeks astuma. Kui iseloomud ei sobi, siis vaata veel ringi.

Õigekirjaoskus massidesse!

korrektse

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas korrektse »

Parteid, klubid, liidud, ühingud, kojad, seltsid jms jant on täiesti arusaamatud nähtused.


oil
Postitusi: 774
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas oil »

Aivar kirjutas:

Tänud kõigile kes viitsid sel teemal mulle vastu kirjutada.Saan aru,et ilma faceboogita ei olegi lihtne kontaki saada.Kahjuks või õnneks olen tänaseni ilma selleta hakkama saanud.Eks ma kruisin üksinda vaikselt edasi.
Kõigile motomeestele ja naistele soovin toredat suve jätku lootes,et ikka ilusat ja kuiva sõiduilma rohkem oleks.

No tule taevas appi, kas see Facebook on tõesti siis nii hirmus asi? @ "Eks ma kruisin üksinda vaikselt edasi."

Ega sa ei pea ju Facebooki oma nime, pildi või kontaktandmega kontot tegema. Kasuta seda samamoodi suvalist foorumit - kontakti võtmiseks. Siin foorumis on sul juba väljas olnud tsiklimark, nimi ja mobiiltelefoninumber - sa ei pea isegi neid asju Facebookis avaldama... :wack:

Kasutaja avatar

Rivo201
Postitusi: 81
Liitunud: 25 Mai 2006, 13:10
Tsikkel: GSX-R1000 K3
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Rivo201 »

Aivar kirjutas:

Tänud kõigile kes viitsid sel teemal mulle vastu kirjutada.Saan aru,et ilma faceboogita ei olegi lihtne kontaki saada.Kahjuks või õnneks olen tänaseni ilma selleta hakkama saanud.Eks ma kruisin üksinda vaikselt edasi.
Kõigile motomeestele ja naistele soovin toredat suve jätku lootes,et ikka ilusat ja kuiva sõiduilma rohkem oleks.

Täna ja ainult täna väljavõte FB-st "Koguneme Vabaduse väljaku kella all 18.00 ning sõidame minema 19.00"
Ehk saad mõnega Sina peale, et teinekord telefoni teel sõit kokkuleppida. (FB ei kõlba)

Isiklikult olen samameelt mis eelkõneleja - Keegi ei käse sul FB-s oma elulugu avaldada, tee suvaline kasutaja nimi, liitu grupiga, ning igapäevaselt kui taevas päike paistab on 100% kindel et keegi sõidab!

Võid ka Biker foorumis teha üleskutse sõidule minna.

:bsmile:

______________________
"Biker" aastast 2013
Planeta 5 > FZS600 Fazer > GSX-R600 Strad > GSX-R1000 K3

sigaelmar
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Juul 2006, 12:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

Rivo201 kirjutas:

Keegi ei käse sul FB-s oma elulugu avaldada, tee suvaline kasutaja nimi, liitu grupiga, ning igapäevaselt kui taevas

Ma ei saa küll Aivari eest rääkida aga mina ei tee omale põhimõtte pärast juba FB'sse kontot - tõsiselt käib närvidele, et sealsete kasutajate arvates kogu elu peaks seal toimuma ja kõik eeldavad, et sul seal konto on. Vahet pole mis nime või andmetega.

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas efendi »

Mu arust on igaühel valik omada kontot või mitte aga see pidev kiun teemal "ma olen nii fking hipster ja ei tee omale kontot" kipub ära tüütama. Ära siis tee, mul kama aga sellel teemal kiunuda pole ju ka vaja. No offence guys, mul pole ka mitmes kohas kontot ja kui seal on miski mis mind huvitama peaks, siis ma kas kehitan õlgu ja olen ilma selleta või teen omale konto mitte ei lähe kellelegi rääkima kui väga eriline ma olen ja mul seal kontot pole.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Teemaalgatajale: selleks, et lihtsalt pidu panna, ei pea ööklubisse tööle minema :)

Neid punte, kes lihtsalt sõidavad, on palju ka ilma FB kontota, edu!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: BMW K1300S
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Aivar »

No täitsa jama lugu kohe! Nüüd on teema nii käima läinud,et mõnele(Mode nimega hr.efendi) kohe ei mahu pähe,et FB kontot ei ole.Teadmiseks sulle,et ma ei ole mingi hipster.Mul ka täiesti kama justnimelt sinu FB konto majandusest..Kõigi teiste FB kasutajate kohta see ei kehti ja palju edu sellega.

Igaljuhus sulle Rivo201 suured tänud kutsumast ! Kahjuks kestis tänane tööpäev kella poole seitsmeni ja ma lihtsalt ei jõudnud tulla.Üritaks järgmisel korral uuesti.

Kasutajat nimega (sigaelmar) tänan toetuse eest.Ma olen 100% sinuga ühel meelel,et mida kuradit on mul seal FB kontos hommikust õhtuni jahvatada.Mul pole selleks lihtsalt aega ja on tähtsamatki teha.Mulle meeldib inimestega näost-näkku kohtuda ja siis suhelda(igapäevane töö)

Härrased : Mode nimega Pihelgas,Rivo201 ja sigaelmar. Ehk saame lähiajal kokku ja arutame seda teemat koos mõne õllega mis on minu poolt.
Rahulikku sõiduaega ja parimat ilma soovides,
Aivar

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas efendi »

Et oleks selge - mulle mahub täitsa hästi pähe, et Sul pole FB kontot ja minu arvates on see OK. Mulle ei mahu pähe, et see mitteomamine on nii oluline, et seda peab foorumis kuulutama :P Mul ei ole ka kontosid twitteris, pintrestis jms popides kohtades aga ma ei tule sellest siia rääkima. P.S. Mu postitus oli eelkõige mõeldud vasturepliigiks herr sigaelamari märkusele ja üldse mitte isiklikult vaid rohkem remargina.

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas TPB »

Olen harjunud 4x4 safaritega kus keegi valib trassi, selgitab raskusastet ning paneb stardipunkti ja aja ning kirja palju masinaid kampa võetakse, kes ees see mees. Selleks ei pea klubisse kuuluma.

Mõnel mehel on vaja ka paraadil käia............


korrektse

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas korrektse »

efendi kirjutas:

et see mitteomamine on nii oluline, et seda peab foorumis kuulutama :P

Aga FB konto omamise ja/või eeldamise kuulutamine?

Ma ei saa aru, miks peaks selle foorumi moderaator või asutaja tahtma, et liikmed läheks foorumi teemasi arutama mingite USA troppide lehele. Pane see foorum siis parem üldse kinni ja suuna kõik FB lehele. :) Mõtle ikka spämmikaupmees Zuker-fuker-berg'i peale kah! (togi) Kui me ainult siin lamiseme, ei saagi tema firma sinu harjumuste/huvide/neurooside/foobiate/maaniate/perverssuste/sodoomialembuse jne analüüsi kolmandatele osapooltele parseldada. Uskumatu ülekohus FB suhtes!

PS! Facebook tegi inimesest lamba :)


p6rguline
Postitusi: 173
Liitunud: 24 Mär 2009, 08:10
Tsikkel: vn 1500
Asukoht: +372 52 41 neli kuus kuus

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas p6rguline »

Enamik olid lambad juba enne, fb tõi selle lihtsalt selgemalt välja..

Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: BMW K1300S
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Aivar »

Tere kõik austatud Biker.ee FB konto omanikud. :)

Minul pole olnud mingit kavatsust kedagi isiklikult solvata selle pärast,et ta on FB konto omanik.Sel juhul olete valesti aru saanud.Sorry...

Kus kohast võtab kasutaja(efendi),et ma seda extra kuulutanud või toonitanud olen? See tuli välja minu vastuse postitusest.Palun rahuneme natuke maha.Samahästi võiks mina sinu peale solvuda aga ma ei näe põhjust sellise asja pärast vimma pidada.Nii,et lepime ära ja jäägem edaspidi ainult heade soovidega bikeriteks!

Tundub,et ma ei ole ainuke kes arvab,et siin on ikkagi foorub mitte mingi FB. Kaks viimast postitajat( korrektse ja p6rguline) arvavad samuti nii.Big thanks arvamuse eest!

Seniks kõigile ilusat sõiduilma soovides, :D
Aivar

Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas efendi »

Teema rammib vägisi mingis oma suunas :P Ma enda arust ei väljendanud end eriti segaselt aga juhuks kui ikka veel keegi mind vääriti mõistis siis igaks juhuks proovin veel. FB on olemas sõltumata kellegi arvamusest sellest. Paljud ka kasutavad. Kasutamine või mittekasutamine on igaühe isiklik valik ja mul ei ole sellest sooja ega külma kas keegi kasutab või mitte. See on umbes nagu see jutt tätoveeritud inimeste kohta. (Tätoveeritud ja tätoveerimata inimesed erinevad selle poolest, et tätoveeringutega inimestel on sügavalt ükskõik, kas kellelgi on tatoo või mitte) Ma ei mõistnud seda aeg ajalt ette tulevat uhkust või erilisust, millega peab toonitama, et "mul ei ole FB kontot jne" Ma ei tee küll vahet kas kellelgi on või ei ole, ise teate kuhu ja kui palju endast inffi jagate. Foorum on foorum ja ei ole keelatud viidata ka muudele kohtadele/allikatele. Kui sinna nõutakse infole ligi pääsemiseks kontot siis jälle ise otsustad kas teed selle või ei tee. Lihtne. Ja mingit viha või vimma mul küll kellegi vastu ei ole, iga kriitika ei ole rünnak - kriitika ei pruugi küll meeldida aga see pole ju kunagi isiklik rünnak vaid pigem kitsaskohale tähelepanu juhtimine või nõuanne. Lühidalt on mu nõuanne siis, et kui Sul pole FB kontot siis saad info siit foorumist. Kui selleks infoks on link FBsse ja Sul seal kontot pole, siis kurb küll aga see on su isiklik valik ja ilma seda tegemata seda inffi ei näe. Kurtmine/rääkimine, et Sul ei ole kontot ei too seda infot Sulle kätte. Teema algatajale soovitan klubide kodulehti ja kontakte otsida foorumis asuvalt lingilt ja sealtkaudu ka nendega kontakti võtta - http://biker.ee/?p=klubid Lisaks võid lugeda ka motoklubide olemusest, inffi netist leiad vast piisavalt. Pihelga soovitus muide on üsna pädev ;)

Peace & ride safely!

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kui tahad mõne motoklubiga liituda, siis üldiselt see ei käi nii, et "kopkop, tere, mina olen Aivar, tahaks teie klubisse, et teiega koos sõita, laske sisse".
Võib ju proovida, sest see keelatud pole, kuid tavaliselt käib asi läbi tuttavate tuttavate või siis lihtsalt mingitelt motoüritustel luuakse tutvuseid.
Ning kui päris MCdest rääkida, siis ega sa ei saa seal ainult sõitu teha, sul peab aega olema ka kogu ülejäänud MC tegevuse jaoks, ka väljapool hooaega, muidu pole mõtet üritadagi.

Minu isiklik arvamus sõitmise kohta on see, et kõige parem (loe: lihtsam) on üksi sõita, või siis koos seljakotiga, sest siis kontrollid sina kogu liikumise olukorda. Kedagi ei pea järgi ootama, kellelegi ei saa teisel ajal bensiin otsa jne.

Üks äge koht, mille võiksid järgi kontrollida, oleks alustuseks http://www.emmk.ee

Aa ja kuna foorumi administraatorid mängu toodi, siis minugipoolest korraldage sõite Facebookis, mis mul selle vastu olla saab.
Biker.ee ei plaani esialgu ise facebooki kolida, mitte et oleks mingi sügav viha Facebooki vastu, vaid lihtsalt formaat ei ole sobiv.

Samamoodi võib ka neid sõitusid siin korraldada - ole meheks ja võta ots enda kätte, küll neid kaaslaseidki leidub.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Väga asjalik selgitus ja minu arust selle teema lõpetuseks kohane postitus Piipz.
Kõigile peaks, kõik ,nüüd ju selge olema ja kui ei ole pole ka midagi teha.
Teemaalgataja võtab oma ratta ja sõidab esialgu üksinda ning teel kohatud ratturitega juttu tehes saabki omale uusi tuttavaid.Äkki kutsutakse millalgi ka klubisse kui leidub ühist maailmavaadet ja saadakse sõpradeks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Aivar
Postitusi: 136
Liitunud: 30 Mai 2015, 20:22
Tsikkel: BMW K1300S
Asukoht: Keila
Tänanud: 2 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Aivar »

OK.
Case closed.


reimps

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas reimps »

efendi kirjutas:

See on umbes nagu see jutt tätoveeritud inimeste kohta. (Tätoveeritud ja tätoveerimata inimesed erinevad selle poolest, et tätoveeringutega inimestel on sügavalt ükskõik, kas kellelgi on tatoo või mitte)

Õige, aga sinu nakollid on küll koledad :mrgreen:

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas tali »

reimps kirjutas:
efendi kirjutas:

See on umbes nagu see jutt tätoveeritud inimeste kohta. (Tätoveeritud ja tätoveerimata inimesed erinevad selle poolest, et tätoveeringutega inimestel on sügavalt ükskõik, kas kellelgi on tatoo või mitte)

Õige, aga sinu nakollid on küll koledad :mrgreen:

Nagu "koputamised" või...? :roll:

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Aga miks mitte siis teha "BIKER.EE MC" ? Saaksid siis kõik ju koos sõita.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

TLH
Postitusi: 243
Liitunud: 16 Apr 2007, 10:08
Tsikkel: külka M; Kawasaki
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda

Re: Klubiga liitumine

Lugemata postitus Postitas TLH »

Pontus kirjutas:

Aga miks mitte siis teha "BIKER.EE MC" ? Saaksid siis kõik ju koos sõita.

no siis võiks ju lihtsalt osta omale ka Sons of anarchy pusa kuskilt netist ja kujutada ette, et ollakse klubis... :wack:

Suletud

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”