Soome tsiklimehed

Tartu, Tallinn, Viljandi, Haapsalu, Kükametsa. Otsid sõidukaaslast või nägid mõnd tuttavata mootorratturit tänaval.

Moderaator: Moded


J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

hary kirjutas:

Ma ka Espoo keskuses.. Suvelas, ööklubi kõrval...jummala rahulik, ka võti ette ununend jne..maist algusest saati pole mingit jama olnud

Suvelas oli isegi politseinik must nagu öö :)



Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R

Teema algataja
Tuono

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Tuono »

hary kirjutas:

Ma ka Espoo keskuses.. Suvelas, ööklubi kõrval...jummala rahulik, ka võti ette ununend jne..maist algusest saati pole mingit jama olnud

Ära hõiska enne õhtut (hommikut), ma tean ka ühte tüüpi, kes arvas, et Soomes ei varastata ja jättis võtmed ette aga ühel hommikul oli jalamees kahjuks.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas puna »

J a n n o kirjutas:

Suvelas oli isegi politseinik must nagu öö :)

Sulandus keskonda :D

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas puna »

Kes täna peale 14 klaukkalast linnapoole liikus punase CBR-ga?

Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kumar »

Ma olen nüüd ka nordcappi reisult tagasi. Kas pühapäeval keegi sõitma tahab tulla.


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Ahoi!

Seekord sai siis ka maanteeratas töölähetusele kaasa krabatud ja nüüd võiks ju paar nädalavahet meeldivalt sisustada ning lahedatel teedel vähe kurve kangutada vms.
Samas tundub kuidagi totakas lihtsalt pooltuhat km tühja maha paarutada ( seniseid sõidujutte lugedes...) ja endal tekkis idee veidi kalakola ka siis juba seljakotti pista. Ehk meeldiv meeldivaga ühendada...et kui sõidule vahepalaks õnnestuks mõned landid veel kuhugi rupsikusse visata, oleks sõidul ju kohe nagu eesmärk kah :wack:

Et võibolla kellelgi veel sarnaseid mõtteid pähe hiilinud ja võiks huvi olla sellise väljasõidu vastu...?

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Teema algataja
Tuono

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kui tahad vahepeal kalale minna siis peaks juba 6.00 startima, et õhtuks tagasi jõuda ja ära sa kindlasti kirjuta kus kandis pesitsed, Soome ju nii väike (või põed tallinnlaste komplekse, et, kui kirjas pole asukoht ju siis on see pealinn) :bsmile:


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Ei ma miskiseid komplekse vast ei põe, lihtsalt teemat sirvides tundus, et nii kui nii jutt ju ainult ümber pealinna käib...endal siis Vantaa asukohaks hetkel :roll:

Muidu nädala sees prooviks korra Pellinki saarel käisin. EI pidanud kell kuus startima, kannatas peale tööd isegi: umbes kell 17 start, kell 18 kohal, paar-kolm tundi kalavärkidega pusimist ja kell 22 kopikatega olin kenasti kodus tagasi...kilomeetreid, tõsi küll, eriti ei kogunenud, miski 160 ainult...aga samas Porvoost allpool sai "kurviadrekat" küll juba omajagu!

:bsmile:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kumar »

Kalandusega pole meil aega tegeleda kui on sõidupäev. Kui kamraade kalastamisel soov juurde saada,siis peaks uue teema tegema. N. Tsikklidega kalasatama.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas 426f »

Loadära kas spinningu ridval käis kurvides kallutades ots vastu maad ka

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Loadära »

No ei see nüüd nii valu pole, et eraldi teemat teha, eks saab üksi ka käidud. Võibolla ongi nii lihtsam. Mingi Soome paberkaart mul on ja päris ära vast ei eksi...
Homme vist kolangi veidi kuskil Salost-Turkust allapoole jäävate saarte peal. Ja kui kedagi veel huvitab selline väljasõit, eks siis saab ju ps-i teel ka suhelda, et siit teemast kalahais eemal püsiks :mrgreen:

Ning samas võin ise ikka niisama ka kaarutama tulla teinekord :bsmile:

426f kirjutas:

Loadära kas spinningu ridval käis kurvides kallutades ots vastu maad ka

Ja loomulikult, egas see ongi mul nagu klinomeetri eest rohkem...samas ära muretse, mul sinna väike abiratas pandud, et ta mul päris ära ei kuluks ;)

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kumar »

[quote="Loadära"]

Ning samas võin ise ikka niisama ka kaarutama
Tule siis homme parem sõitma. Ega kala kuumaga võtagi hästi. Kalal jõuab teine kord ka käia. Ei ole vist homme sõidumehi. Tuono muidugi tuleks,kui võrr korras oleks.


Teema algataja
Tuono

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Tuono »

kumar kirjutas:
Loadära kirjutas:

Ning samas võin ise ikka niisama ka kaarutama
Tule siis homme parem sõitma. Ega kala kuumaga võtagi hästi. Kalal jõuab teine kord ka käia. Ei ole vist homme sõidumehi. Tuono muidugi tuleks,kui võrr korras oleks.

Tuonol on käeluu ka veel korralikult ära paranemata ja üldsegi olen ma Imatral :ner:
Viska koht ja kellaaeg üles ehk mõni veab ennast kohale :bsmile:

Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kumar »

Tuono kirjutas:
kumar kirjutas:
Loadära kirjutas:

Ning samas võin ise ikka niisama ka kaarutama
Tule siis homme parem sõitma. Ega kala kuumaga võtagi hästi. Kalal jõuab teine kord ka käia. Ei ole vist homme sõidumehi. Tuono muidugi tuleks,kui võrr korras oleks.

Tuonol on käeluu ka veel korralikult ära paranemata ja üldsegi olen ma Imatral :ner:
Viska koht ja kellaaeg üles ehk mõni veab ennast kohale :bsmile:

Ei taha homme keegi tulla. Küsisin juba eile. Ja kui oleks tulijaid,siis oleks pannud kella aja ja koha. Lähen üksi. Kui just keegi täna soovi ei avalda.

Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kumar »

[quote="Tuono"]

Tuonol on käeluu ka veel korralikult ära paranematta

Tuono peab saama oma käbarad kiiremini korda ja võrri ka. See hooaeg tuleb üks öine ja hara hommikune sõit veel teha ja hamina tiir veel uuesti ette võtta,mis viimane kord poolikuks jäi.


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Ei ole minust homme seltsi. Ma nimelt kuskil Korppoo saarel praen haugi juba! :) ei viitsinud hkis kusineda enam, viskasin magamiskoti tagasadulale ja tulin juba täna siiapoole. Ja siin saaristos kala nii, et kuumast pole küll lugu...pigem vaata ette, et tsikliga alla ei aja :P

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas 426f »

Mul mure porode liikluskindlustusega.2012 suvel kirjutasin soome registris oma nimele tsikli ja 2013 aprillis panin seisu kindlustuse fennias ja 2013 suvel müüsin masina eestis maha ja nüüd soome panga arve on kinni ja fennia nõuab tsikli liiklus kindlustuse raha.mingise kohtutäituri saatsid ka selga elama.kas minna otse poliisi ja valetada seal et tsikkel varastati ära ja paber viia fenniasse või joosta trafi ja fennia vahet.emaile saatsin neile.fennia käskis kirjutada trafi ametile ja trafi käskis fenniasse kirja saata.seda ma nüüd tean et soomes oma nimele ei või kunagi ühtegi masinat võtta

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Teema algataja
Tuono

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Tuono »

426f kirjutas:

Mul mure porode liikluskindlustusega.2012 suvel kirjutasin soome registris oma nimele tsikli ja 2013 aprillis panin seisu kindlustuse fennias ja 2013 suvel müüsin masina eestis maha ja nüüd soome panga arve on kinni ja fennia nõuab tsikli liiklus kindlustuse raha.mingise kohtutäituri saatsid ka selga elama.kas minna otse poliisi ja valetada seal et tsikkel varastati ära ja paber viia fenniasse või joosta trafi ja fennia vahet.emaile saatsin neile.fennia käskis kirjutada trafi ametile ja trafi käskis fenniasse kirja saata.seda ma nüüd tean et soomes oma nimele ei või kunagi ühtegi masinat võtta

Kindlustuse oleks pidanud ära lõpetama :wack: ega sul muud varianti pole, kui kohale tulla või telefoni teel asjad korda ajada, alles ma ühele soovitasin sama, sest ta oli ka rumal ja jättis masinad oma arvele ja maksis igakuiselt/aastaselt autoga seonduvaid makse ja ei teadnud, et kohale minnes saab asjad klaariks, tal polnud ühtegi dokumenti neist autodest, nüüd on poisil kohe kergem elu, enne läks kogu palk maksudeks. :bsmile:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas 426f »

käisin küsimas kunagi soome kindlustuses kuidas lepingut lõpetada,öeldi et too masina paberid ja reg nr siis paneme kindlustuse kinni ja võtame arvelt maha ka

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Teema algataja
Tuono

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Tuono »

426f kirjutas:

käisin küsimas kunagi soome kindlustuses kuidas lepingut lõpetada,öeldi et too masina paberid ja reg nr siis paneme kindlustuse kinni ja võtame arvelt maha ka

No ma ei tea sellest firmast aga ifis saab kõik ilusti netiteel aetud, ju mingi kahtlane firma, müüsime samuti Soome reg. oleva auto Eesti ja ostsime siit uue ning tõstsime kindlustuse uuele autole nüüd vahetasime firmat ja uus firma ajas ise vanaga asjad korda, ei kujuta ette mis kamm sul on või oled sa ise midagi valesti aru saanud, valdad keelt nii hästi, et kõigest aru õigesti aru said.
Soome reg. oleva ja maha müüdud tsikliga samuti probleeme ei olnud, ette makstud kindlustusrahad kanti ilusti auto peale.
Mis krdi numbri sa kindlustusele sa viid :shock:
Mine siis ostu-müügi lepinguga kohale ja lõpeta oma kindlustus ära!

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas stev666 »

kas omaniku vahetusega kaob automaatselt mul see kindlustus leping ära. Müüsin paadi ja treileri ära.. kas pean ise ka kuhugi teatama või midagi lõpetama.

dr800 2x

Teema algataja
Tuono

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Tuono »

stev666 kirjutas:

kas omaniku vahetusega kaob automaatselt mul see kindlustus leping ära. Müüsin paadi ja treileri ära.. kas pean ise ka kuhugi teatama või midagi lõpetama.

Kõige kindlam oleks küsida katsastusest või kindlustusest :bsmile:
Mul naine teatas kindlustusele tsikli müügist ja sellest hetkest kindlustus lõpetati ja ettemakstud raha läks auto peale üle.
Ja rollumehele veel niipalju, et milleks võtta/osta omale Soome registrisse masinat, kui viibid vähe siin ja ilmselt elukoht ei ole ka alati sama ja nii ei saagi sa saadetud arveid kätte ja oled hiljem jamades :wack:

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas puna »

Ma tõesti ei oska öelda, et kes peaks olema siis peale omaniku veel süüdi kes seadust ei taha tunda.

Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kumar »

Seaduse mitte tundmine ei vabasta vastutusest!!! :wack: Aga muidu pole probleemi(enda kogemuset). Siiamaani on kõik asjad ilusti tel.teel aetud.


Teema algataja
Tuono

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kellel ema lubab "kodubensuka" juurest vähe kaugemale minna siis minge sõitma :bsmile:
http://www.moottoripyora.org/keskustelu ... -klo-11-30

Ma ise lähen täna sinna http://klassikot.net/tapahtuma/bella-italia/

Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kumar »

Ei see ema luba nüüdki,kui pole ennegi lubanud.
Ma olen teisip.juba olemas. Nüüd on paljudel puhkuste aeg. Nimelt on 23.07.2014 kolmap.plaan minna ahvenist rajale. Kellel huvi on või viitsimist.voib ka liituda. Ise hakkan hommikul juba liikuma. Nime voik muidugi kirja panna siia.kes oleks huviline tulema.

Kasutaja avatar

Janar.R1
Postitusi: 485
Liitunud: 10 Juun 2012, 20:37
Tsikkel: Yamaha R1 TURBO
Asukoht: SOOME, HELSINKI

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Janar.R1 »

Tuono kirjutas:

Kellel ema lubab "kodubensuka" juurest vähe kaugemale minna siis minge sõitma :bsmile:
http://www.moottoripyora.org/keskustelu ... -klo-11-30

Ma ise lähen täna sinna http://klassikot.net/tapahtuma/bella-italia/

Pühapäevasel sõidul osalen, kes tahab kaasa kimada siis näeme seal.
Tänud info eest Tuono!


kullar1234
Postitusi: 145
Liitunud: 06 Mai 2009, 18:45
Tsikkel: Honda VFR 1200 X Crosstourer
Asukoht: Hämeenlinna Viljandi

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kullar1234 »

Osalen ka.


Teema algataja
Tuono

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Nii siin on uus pakkumine soovijatele ehk osalevad need "kalevipojad" ka, kelle tsiklid ehitusobjektide väravas seisavad ja muidu ei taha tulla, sest tempo liiga aeglane tegijatele :bsmile:
http://www.moottoripyora.org/keskustelu ... nd-Special

Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Soome tsiklimehed

Lugemata postitus Postitas kumar »

Tuono kirjutas:

Nii siin on uus pakkumine soovijatele ehk osalevad need "kalevipojad" ka, kelle tsiklid ehitusobjektide väravas seisavad ja muidu ei taha tulla, sest tempo liiga aeglane tegijatele :bsmile:
http://www.moottoripyora.org/keskustelu ... nd-Special

Mul nimi juba ammu seal kirjas. Aga ei tea,kas ootavad viimast hetke,et nimi kirja panna. Praegu on ainult 3 nime seal.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Regionaalsed teemad mootorratturitele”