Biker.ee moded

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kui keegi tunneb, et talle on liiga tehtud aga pole julgenud kaebama hakata, kartes, et saab bänni või misiganes hullu asja, mida moded teha oskavad, siis nüüd laske käia, puistame oma südameid.
Misiganes probleemid õhus on, püüame need kõik koos ära lahendada.
Selle teema kustutaja võib vabalt kustutada ka mu modestaatuse, sest mind täitsa huvitab, mida keegi minust või meist arvab.



  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas extremist »

Tartsist on palju juttu olnud, aga ta vastu pole nagu eriti midagi rääkind... Mis sellega on?


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Väga hea idee.
Kui tohib, siis ettepanek: ärme läbusta seda teemat ka ära. Võiks olla huvitatu küsimus/probleem/kaebus ja asjakohane vastus sellele. Ilma kolmandate neljandate kommentaarideta. Sest praktika näitab, et kommentaarile järgneb teine ja kolmas ja nii edasi ning lõpetuseks kaklevad kommentaatorid oma vahel. Ei ole lõpuni veendunud, et see kuidagi kaasa aitaks algsele küsimuse esitajale.


shans
Postitusi: 12
Liitunud: 04 Jaan 2010, 21:39
Tsikkel: Falco
Asukoht: Tallinn & Saaremaa

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas shans »

Täna avastasin, et jälle on see varastega seotud teema kustutatud. Olen sellisest käitumisest foorumi modede poolt väga häiritud ja ka pettunud. Ise igati ausa ja heauskse inimesena soovisin ainult teavitada teisi foorumlasi teatud tegelaste eest, postitades siia lingi avaliku infoga.
Tekkis arutelu teemal isikuandmete avalikustamine jne. siin foorumis on küllalt sitta ja soppa inimestele kaela määritud aga midagi nii ajuvaba pole veel juhtunud, nüüd aga selline käitumine.
Olen tsiklimehi ikka natuke julgemateks inimesteks pidanud, keda ka mingi suvaline pätt ei tohik hirmutada, ise vähemalt tunnen sedasi aga tundub et mõnel ikka püksid sõeluvad täiega. Ise edaspidi väldin sellist foorumit kus pätte hoitakse kui sitta pilpa peal ja oma igapäevase info hangin edaspidi pigem võõrkeelsetest foorumitest.
Selline käitumine on kohane ainult argpüksile ja mitte tsiklimehele. Sellised mehed viskavad natukenegi tõsisemas olukorras püssi põõsasse ja jätavad sõbrad ka hätta. HÄBI!
Ja üks ääretult rumal küsimus ka siis, kas selline kord jääb siin foorumis ka edaspidi kehtima?


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Tarts »

extremist kirjutas:

Tartsist on palju juttu olnud, aga ta vastu pole nagu eriti midagi rääkind... Mis sellega on?

Sellega on see, et kui ma paar posti tagasi olen küsimusele vastanud ja seda siis uuesti küsitakse, ei pea ma tõesti vajalikuks veelkord ja veelkord ja veelkord kirjutada. Ka siis kui see küsimus on esitatud teisi sõnu kasutades või teise nurga alt. Eeldan, et keskmine foorumi kasutaja on lugemisoskusega ja mõtlemisvõimeline inimene. Emotsioonide laineharjal tehtud postid ei kanna eneses aga erilist väärtust.
Samas, kui mulle on esitatud otse küsimine, annan sellele ka otse vastuse. Tõsi, ma ei vasta anonüümsetele ja joogise peaga tehtud telefonikõnedele. See on reegel.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kas põhiküsimus on konkreetsete modede käitumises või biker.ee üldises hoiakus vargustesse ja pettustesse? Mina ei näe mõtet pikalt vinguda mõne konkreetse isiku kallal kui selle asemel võiks arutada samasuguse alafoorumi tekitamist, nagu HV-s, kus oletatavate pättide kohta infot jagatakse.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Tarts kirjutas:

Väga hea idee.
Kui tohib, siis ettepanek: ärme läbusta seda teemat ka ära. Võiks olla huvitatu küsimus/probleem/kaebus ja asjakohane vastus sellele. Ilma kolmandate neljandate kommentaarideta. Sest praktika näitab, et kommentaarile järgneb teine ja kolmas ja nii edasi ning lõpetuseks kaklevad kommentaatorid oma vahel. Ei ole lõpuni veendunud, et see kuidagi kaasa aitaks algsele küsimuse esitajale.

Selliseid väljapakutud suunitlusega kohti on internetis väga palju! (ntx delfi.ee)
Tore oleks kui moded ei ajaks segamini ajaleheväljaandeid ja biker.ee foorumit.

Tarts kirjutas:

Väga hea idee. Kui tohib, siis ettepanek...

Mis nagu toimub?????????? Lause esimene pool nagu kiidaks ideed ja teine pool tahab,et see kardinaalselt ära muudetaks!!!!!!!!!

Tegelt ka , minge perse! Savisaare sarnased võiksid ikka ainult toompeal edasi asuda.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Samuti ettepanek- hakake tiimina tööle. See tähendab, et leppige omavahel kokku piirid, mille ületamist siin foorumis ei lubata ja teavitage sellest ka foorumlasi. Praegu tundub mulle nii (sry kui eksin), et kusagil tagatubades käib modede vahel kaklus, sõltumata konsensuse saavutamisest- mittesaavutamisest hüppab mõni modedest foorumisse ja talitab oma tahtmise järgi- hakkab kustutama / tsenseerima vms. Ja mõelge välja mida te võtate ette modega, kes siiski modereerimisel lähtub oma sümpaatiast või arvamusest, mitte aga kokkulepitud piiridest. Lisaks võiks ära kaotada modede sõnumite otse kustutamise võimalus ja asendada see prügikasti saatmise võimalusega, kus sõnumid säiliksid enne kustumist näiteks nädala. Ja vajadusel saadaksid MODED PS saidi omanikule, et tema arvamust teada saada, mitte ei suuna foorumlasi seda tegema.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Tarts kirjutas:

Väga hea idee.
Kui tohib, siis ettepanek: ärme läbusta seda teemat ka ära. Võiks olla huvitatu küsimus/probleem/kaebus ja asjakohane vastus sellele. Ilma kolmandate neljandate kommentaarideta. Sest praktika näitab, et kommentaarile järgneb teine ja kolmas ja nii edasi ning lõpetuseks kaklevad kommentaatorid oma vahel. Ei ole lõpuni veendunud, et see kuidagi kaasa aitaks algsele küsimuse esitajale.

Jaa, see on tõesti väga hea ettepanek. Muidu veel tekib arutelu sinu ja sinu tehtud-kustutatud-ignoreeritud teemade üle, kus sina oled hea ja osav ning kasutajad on pahad ja lollid.
Olen üldiselt päris tolerantne inimene, aga sinu suhtlemisoskus(etus) kasutajatega on viinud selleni, et ainus biker.ee mode kes on pinnuks silmas, oled sina.
Kas pean hakkama nüüd sekundeid lugema postituse kustutamiseni või jätab selle siia monumendina?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

ullivilli
Postitusi: 172
Liitunud: 06 Apr 2011, 17:03
Tsikkel: R1100GS
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas ullivilli »

Poolt. Ei ole jää tunnet nagu oleks ühiseid kokkuleppeid ja igaüks tegutseb oma kõhutunde alusel.
Ei pea olema mitusada lehekülge reegleid aga mõned nn head tavad võiks jooksvalt kokku leppida.
Muidugi, kui ma ei eksi, toimub modemine heategevuslikus korras?

www.minemetsa.ee www.ripptelk.ee - Hennessy, DD hammock, Rootsmann rippvoovid, Sawyer veefiltrid ja kõikvõimalik matkavarustus.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ei, sa ei eksi

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas miu »

Tarts, kui sa oledki küsimustele paar postitust tagasi vastanud, siis ilmselgelt enamus neid lugenud ei ole, kui kõik teemad sedasi prügikasti kaovad. Peale eelmisel aastal tehtud teemale polegi nagu eriti millelegile viidata.
Kes veel lugenud pole, siis siit saab varguste teemadel Tartsi seisukohast ülevaate: :!: :!: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=17&t=67170 :!: :!: Loodetavasti see teema jääb ikka alles.

Kui nüüd keegi tahab käesolevat teemat ka prükkarisse saata, siis tõstke see ennem kinnisesse foorumisse "arutamiseks ja arvete klaarimiseks" - sorteerime möla välja ja jätame olulise alles.

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Ei saa aru , mis toimub. Üks mees paneb suht lühikese aja jooksul juba mitmendat korda pange ja ei midagi.Kas mitte esimene asi mis rahvale meeltmööda polnud oli see miski teema kus kui tõde päevavalgele tuli siis kustutati see hetkega ära?
Ausaltöeldes ei mäleta mina oma lühikese foorumlaseajaga , et ever-never oleks siin kunagi midagi sellesarnast olukorda olnud ühegi mode kallal. Äkki siis on ikka midagi väga valesti....

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Kusjuures väga asjalik jutt! Aga rakendamine on puudulik- 14-15% asjalikke või informatiivseid postitusi on päris hea tulemus, läbu ja seaduserikkumisele kutsuvad postitused on võimalik modereerida selmet kogu teema kustutada.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas bitter »

+1

Kasutaja avatar

svenzik
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Juul 2010, 16:28
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tartumaa

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas svenzik »

shans kirjutas:

Täna avastasin, et jälle on see varastega seotud teema kustutatud. Olen sellisest käitumisest foorumi modede poolt väga häiritud ja ka pettunud. Ise igati ausa ja heauskse inimesena soovisin ainult teavitada teisi foorumlasi teatud tegelaste eest, postitades siia lingi avaliku infoga.
Tekkis arutelu teemal isikuandmete avalikustamine jne.
...

Küsimus oleks siis: Kui vargusega süüdi mõistetud isikute infot ei tohi foorumisse üles panna, kui ei, siis miks?
Kas tohib üldse foorumis viidata ühelegi füüsilisele isikule (või juriidilisele) isikule?

PS! Eurodirektiiv "DIRECTIVE 95/46/EC" defineerib isikuandmed ning annab aluse lähteriigil seadustada, kuidas toimitakse nende andmetega. Andmekaitseinspektsiooni (AKI) seisukoht: isikukood ei kuuli delikaatsete andmete hulka (http://www.aki.ee/est/?part=events&id=85). AKI on kirjutanud lühijuhendi isikuandmete kohta ning kuidas andmetega tuleb ümber käia. http://www.aki.ee/download/1818/Isikuan ... 95PLIK.pdf Soovitan kõigil lugeda!

PPS! See eurodirektiivi lugesin ise läbi, aga ma pole jurist!

Selles osas olen Tartsiga nõus, et tuleb jääda faktidesse ning kas siin ei tohi õhutada vägivallale jms, mille tulemusena kannatab foorumi omanik.

Minu arust võiks kokku leppida pealkirja sõnastuse või teha alamfoorimi, kuhu ei pane igaüks oma arvamust vaid ainult fakte, kuidas edasi toimida (näiteks Andke nõu: kuidas liiklusõnnetuse puhul toimida, Andke nõu: kuidas varguse puhul toimida) ning arvamusi ei postitata sinna vaid seadusest tulenevaid fakte. Teine variant on kopeerida postituse need 8% ümber alamfoorumisse, kus saab reaalselt abi otsida, kuid see tähendaks suurt töökoormust modedele. Ehk saaks selle ära teha teema tekitaja...

Ühesõnaga võiks osa foorumist olla faktipõhine ning teine arvamustepõhine :)

ABS - 8 elu 9-st alles
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

(lol) keegi ei jõuagi ennast millegiga kurssi viia, kui juba postitused ja terved teemad ära kustutatakse. Tehke endale restart, moded. See pole aasta 2003 kus algajad mootorratturid uurivad vaikselt foorumis elu ja lähevad oma raha eest keelekursustele, kui mode õigekirjale viitab.

BTW kas keegi teist on oma ideedele ka foorumi omanikult tagasisidet saanud või tulistate niisama puusalt, eeldades midagi?

Tarts on enamusel sita keema lasknud ma üleoleva suhtumisega, Madone teemakustutus valas veel õli tulle. (w)

Ja ärge rõhutage kogu aeg oma sotsiaalset kohustust seda foorumit tasuta üleval hoida, foorumi kasutajad pole meile midagi võlgu.

Kui kirjutatud reeglite puudumisel kellegi uus idee tekib, siis võiks tekitada foorumis ausa ja avaliku arutelu, mitte "nii on" meetodil kirjapilti reguleerida.

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pontus »

+42 :mrgreen:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

quote="Pihelgas" keegi ei jõuagi ennast millegiga kurssi viia, kui juba postitused ja terved teemad ära kustutatakse. Tehke endale restart, moded. See pole aasta 2003 kus algajad mootorratturid uurivad vaikselt foorumis elu ja lähevad oma raha eest keelekursustele, kui mode õigekirjale viitab.

BTW kas keegi teist on oma ideedele ka foorumi omanikult tagasisidet saanud või tulistate niisama puusalt, eeldades midagi?

Tarts on enamusel sita keema lasknud ma üleoleva suhtumisega, Madone teemakustutus valas veel õli tulle. (w)

Ja ärge rõhutage kogu aeg oma sotsiaalset kohustust seda foorumit tasuta üleval hoida, foorumi kasutajad pole meile midagi võlgu.

Kui kirjutatud reeglite puudumisel kellegi uus idee tekib, siis võiks tekitada foorumis ausa ja avaliku arutelu, mitte "nii on" meetodil kirjapilti reguleerida.[/quote]

Üle pika aja üks selge,konkreetne ja mõistlik jutt,millest ka lihtinimene aru saab:)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Pihelgas kirjutas:

Tehke endale restart, moded. See pole aasta 2003 kus algajad mootorratturid uurivad vaikselt foorumis elu ja lähevad oma raha eest keelekursustele, kui mode õigekirjale viitab.
BTW kas keegi teist on oma ideedele ka foorumi omanikult tagasisidet saanud või tulistate niisama puusalt, eeldades midagi?
Tarts on enamusel sita keema lasknud ma üleoleva suhtumisega, Madone teemakustutus valas veel õli tulle. (w)
Ja ärge rõhutage kogu aeg oma sotsiaalset kohustust seda foorumit tasuta üleval hoida, foorumi kasutajad pole meile midagi võlgu.
Kui kirjutatud reeglite puudumisel kellegi uus idee tekib, siis võiks tekitada foorumis ausa ja avaliku arutelu, mitte "nii on" meetodil kirjapilti reguleerida.

Puhas kuld. Tegelikult vajab foorum ilmselgelt restarti/revolutsiooni/reformi/restruktuireerimist/saneerimist (vali endale sobiv). Foorumi omaniku prioriteedid tunduvad täna olevat mujal ja seetõttu ta loosse väga palju ei sekku, kiidab alati kaasa aga tegemiseni ei jõua. Olgem ausad, omanikul (ja haldajal) tundub puuduvat tänaseks motivatsioon, moded (mitte kõik aga paljud) elavad möödunud kümnendis, tehniline lahendus on ajale jalgu jäänud, foorumi struktuur tahaks uuendamist ja reeglid täiendamist ning ajakohastamist. Keegi küsis ühes teises teemas vihaga, et kas "keegi uut ja paremat motofoorumit ei tahaks teha". Paneb pisut mõtlema. Minu silmis tegelikult siin mingit arengut ei toimu ja pigem on tegemist satus quo säilitamisega. Kiputakse ära unustame, et foorumi panevad reaalselt elama mitte omanik ja moded vaid kasutajad.

Tegelikult oleks vaja, et omanik teeks endale selgeks, kas ta tegelikult soovib foorumit sellisel kujul ja mahus ülal pidada ja arendada. Ülejäänud küsimused on lahendatavad alles seejärel, senimaani on tegemist kosmeetilsiete muudatuste ja tühja vehklemisega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Suures plaanis on jummala toimiv foorum, mõningased vastuseisud on tekkinud modereerimisel.... Kes tahab uut motofoorumit mingu ja ehitagu.

Kasutaja avatar

Tõnis
Postitusi: 139
Liitunud: 09 Okt 2008, 11:24
Tsikkel: Suzuki Marauder
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Tõnis »

Kri§to kirjutas:

Suures plaanis on jummala toimiv foorum, mõningased vastuseisud on tekkinud modereerimisel.... Kes tahab uut motofoorumit mingu ja ehitagu.

Olen nõus.
Uut foorumit küll teha mõtet pole ja ma ei kujuta ette ka kuhu nii väga arenema peaks, foorum toimib tehniliselt täiesti hästi, on mugaavalt kasutatav jne.
Mingit facebooki siia küll ehitada vaja ei ole kui macintosh seda silmas peab.

Jälgides pika aja jooksul neid teemasi kus kurdetakse kustutamise üle ja mis siis hiljem ära kustutatakse on tõesti tunne, et moded peaks ise panema paika reeglid mida teha tohib ja mida mitte.
Tarts tundub olevat väga pedantne igasuguseid reegleid järgima, seadusi ja reegleid tuleb siiski täita oma mõistusega ise kaasa mõeldes, mitte pimesi neid järgida. Kui isikukood ja nimi jne ei ole salajane ja neid on lubatud avaldada siis ei ole ju vaja neid siin kustutada. Või siis kui keegi avaldab mõne päti nime... eriti kui ta süüdi mõistetud on, ma ei näe midagi halba selles, eriti kui igal pool mujal selliseid asju avalikustatakse.

Viimati muutis Tõnis, 14 Juun 2012, 13:05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Tõnis kirjutas:

Mingit facebooki siia küll ehitada vaja e i ole kui macintosh seda silmas peab.

Macintosh ongi facebooki isa.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas bitter »

Mõnele kasutajale oleks isiklikku järelevaatajat vaja, kes tal järel käiks ja ohtra loba ära modereeriks.

FB koopiat vaevalt keegi soovib siia. Aga näiteks HV-s on mõned edumeelsed täiendused kasutusel, mida siin ei ole.


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas tazavi »

väuike idee "taltsutamaks" "üleolevaid" modesid (ma ei pea antudhetkel kedagi konkreetset silmas!) Kui teha foorumile juurde selline plugin, et teema jäädavalt kustutamiseks peab olema kahe mode soov? et kui 1 mode tahab kustutada, siis teema liigub alafoorumisse "prügikast", kus ta samal ajal on ka lukustatud (ja lingid muutuvad mittetoimivaks) ja kui keegi kaasmoderaator arvab sama, et antud teema väärib kustutamist, siis kustuks teema jäädavalt.

Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reinz »

Ei pöhjendamatule tsensuurile!

Pilt
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

bitter kirjutas:

Aga näiteks HV-s on mõned edumeelsed täiendused kasutusel, mida siin ei ole.

no käi siis välja ideed, hakkame servast pihta.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kri§to kirjutas:

Suures plaanis on jummala toimiv foorum, mõningased vastuseisud on tekkinud modereerimisel.... Kes tahab uut motofoorumit mingu ja ehitagu.

Pole mõtet utreerida, tegelikult väljendas see hoiak soovi muutuste järele ja mitte tahet teha uus foorum. Tegelikult pole siin küsimused ainult mdoereerimises - foorumit, kui elavat keskonda on vaja arendada ja arengut suunata - täüna seda ei toimu, modereerimise probleemid on vaid üks selle ilmingu väljendus.

Tõnis kirjutas:

.. ja ma ei kujuta ette ka kuhu nii väga arenema peaks, foorum toimib tehniliselt täiesti hästi, on mugaavalt kasutatav jne.
Mingit facebooki siia küll ehitada vaja ei ole kui macintosh seda silmas peab.

Pole selge, mida sa selle Facebooki kommantaariga silmas pidasid. Kindalasti ei ole foorum kaasaegne ja mugav kasutada, see, et ta töötab on hügeenifaktor ja mitte uhkuseallikas. Proovi teda kasutada näiteks nutitelefoni või tahvelarvutiga. Areng ei pea olema ilmtingimata vaid vormiline või tehniline, ka foorumi struktuuri ja reeglite muutmine ning korrastamine vastavalt vajadustele ja aja nõuetele on arendamine. Reklaamivaba foorum, kus kasutajad saavad annetada on arendamine. Mõtle pisut ja sa näed, et foorumi paremaks muutmiseks on kümneid või isegi sadu võimalusi - nii tehnilisi, kui ka mittetehnilisi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

jalgrattur
Postitusi: 149
Liitunud: 31 Jaan 2011, 15:08
Tsikkel: chopper made in USA

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas jalgrattur »

.

Viimati muutis Piipz, 14 Juun 2012, 13:51, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: no kuule :) nii halvasti võib ainult inimesele otse näkku öelda
Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Täiesti nõus eelneva parri postiga. (Mitte sellega mis viimasena tuli ja minu nägemise järgi võiks sellele delete vajutada!)

Ehk seda kustutamist peab kuidagi kontrollima. Mingi muutus tuleb sinna teha.

Arusaadav on see, et teema areneb ja võibolla lõpuks polegi täpselt see mis alustati aga seal on kirjas ikkagi areng. See, et me hakkasime kivikirvega puid raiuma ei tähenda, et me peame ära kustutama ja kaotama mootorsae, sest ta ei vasta algsele pealkirjale või ideele kiviga puud raiuda!

Vargus teemas mis kaduma läks käis kaudselt jälle kergelt Tartsi suunas ja seeläbi leidis Tarts, et tegelikult ei vasta ta pealkirjale ja postid on valed jne ja delete. Seda võib siin iga teemakohta kribada. Elava foorumi loob see, kui vahepeal ka (lol) funny saab. Loomulikult peab see olema tasakaalukalt! Siin läheb iga inimese isikliku maitse piir.

Tartsi manifest: Hakata looma statistikat ilma võrdlusmomendita on vale!

Siin on käitutud sarnaselt Ilvese ja Krugmani vaidlustele, kus esitatakse ainult pool tõde!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”