Biker.ee moded

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

reimps ei taha :-)



  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas argo »

Edu Sulle Piipz adminnimises. :bsmile:
Tean et see üksjagu tööd, kui foorum suur ja kasutajaid palju.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Piipz kirjutas:

reimps ei taha :-)

See väike mees mu (pükste) sees nagu tahaks, aga ma peaks vist modena siis ju paremini käituma, vähem kahemõttelisi nalju tegema ja kõvasti vähem (liiklus)huligaansusi propageerima. (Too viimane on muidugi väidetavalt, sest ma pole seda kunagi ju teinud tegelikult.)

Kuigi olgem ausad, ega must paremat kandidaati pole küll siinpool Peipsi järve. Sest senaator on seal teiselpool kunn ja mul ei lubata enivei sinnapoole minna.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Vint »

:mrgreen: Reimps läheb vahest liiga "Mellaks" ära. ( Ei midagi isikliku, teie vastu. )
Ja Tuono pühiks vist hästi leivapuru kokku, ilma igasuguse krõbinata. "Liigagi hästi".

Pakun Mx77, ise-asi mida tema sellest arvab.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

vintisvint kirjutas:

:mrgreen: Reimps läheb vahest liiga "Mellaks" ära. ( Ei midagi isikliku, teie vastu. )
Ja Tuono pühiks vist hästi leivapuru kokku, ilma igasuguse krõbinata. "Liigagi hästi".

Pakun Mx77, ise-asi mida tema sellest arvab.

Mulle sobiks ta küll. Küsi ta enda käest ka üle :) Ma ei jõua ise kõiki kandidaate taga ajada, seega hea oleks, kui nõusolekud tuleksid mulle otse. Ühiselt koos parema foorumi poole. Eks siin lähiajal tuleb veelgi positiivseid muutuseid, seega hoiame pöialt.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

mart211

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mart211 »

reimps kirjutas:
Piipz kirjutas:

reimps ei taha :-)

See väike mees mu (pükste) sees nagu tahaks, aga ma peaks vist modena siis ju paremini käituma, vähem kahemõttelisi nalju tegema ja kõvasti vähem (liiklus)huligaansusi propageerima. (Too viimane on muidugi väidetavalt, sest ma pole seda kunagi ju teinud tegelikult.)

Kuigi olgem ausad, ega must paremat kandidaati pole küll siinpool Peipsi järve. Sest senaator on seal teiselpool kunn ja mul ei lubata enivei sinnapoole minna.

Reips ära hakka modeks, pead kohe viisakaks ja eeskujulikust tõmbama, elu läheb kohe igavamaks...kustuta "up"'e ja ei mingit saagimist :mrgreen:


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Hui see staatus mind takistaks, mul ju käivad lapsikute naljade hood peal. Rääkimata muudest tujudest, mida ma siin välja elan mõnikord :)

Ja üleüldse, ära provotseeri. Vähemalt peibutage siis rahagagi kasvõi..


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas madjs »

reimps kirjutas:

Hui see staatus mind takistaks, mul ju käivad lapsikute naljade hood peal. Rääkimata muudest tujudest, mida ma siin välja elan mõnikord :)

Ja üleüldse, ära provotseeri. Vähemalt peibutage siis rahagagi kasvõi..

Tundub, et Hr. reimps ihkab seda kohta ikka usinasti. :D

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma poleks mees, kui ma ei tahaks rohkem võimu ja teist värvi kasutajanime ehk siis edutamist -,-

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

Et siis nagu "ega ma väga ei taha aga kui väga pinda käite". Et nagu teene teistele? Aga tegelikult tahaks küll, aga tahad tagasihoidlikku mängida?

Võimu tahavad need, kellel on haiglane vajadus võimukas olla. Mõnel on selline vajadus rohkem, mõnel vähem. Mõni saab ilma tiitliteta hakkama.

Pmst võiks ju foorumi kõige suuremad läbustajad modeks panna, siis tekiks kohustus ennast ka viisakalt ülal pidada. Ja kui ei pea,siis mode staatus ära ja see mõjub veel kõige paremini.

reimps kirjutas:

Ma poleks mees, kui ma ei tahaks rohkem võimu ja teist värvi kasutajanime ehk siis edutamist -,-


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Viisakalt öeldes - jää vait :)

Ma võin nüüd täitsa tõsiselt rääkides öelda, et tegelikult tahaks kõik "modeks saada", sest "võimuiha" (pigem auahnus-kaldkriips-võrdsetestvõrdsemakssaamisesoov) defineerib väga palju meest kui sellist. Kes tahabki tahaplaanile jääda ja ongi täitsa lõpuni auahnuseta, no sellised on minu raamatus üpris lost cause. Pole vaja hakata rääkima piinatud geeniustest, kes istuvadki laborinurgas ja teevad oma maailmaavastusi.
Ja tõsiselt rääkimise teine pool - ma olen ka võimeline normaalselt käituma, aga vot ei viitsi, sest mulle meeldib kohati täiesti lolli juttu ajada või trollida. Lihtsalt niisama, sest see on siiski internet, mis siis, et mõned mehed seda hullult tõsiselt võtavad. Pealegi kaasneks modestaatusega ka kohustustekoorem, millega ma tegelikutl täitsa hakkama saaks, aga ma pole veel lõpuni kindel, kas viitsin. Ma saan päris inimeste "modemisega" päevast päeva väidetavalt täitsa hästi hakkama, aga kas ma viitsiks ka virtuaalne kubjas olla? Mingi hetk nagu tahakski ja siis läheb see tuju üle, sest mulle meenub, milline sealaut inimühiskond on ja kui rumalad isendid 99% meil siin ümber töllerdavad. Mulle nimelt ei meeldi rumalad inimesed, mitte koolitamata, vaid justnimelt rumalad.
Aga mis ma ikka punnitan siin selgitada, endalegi tundub hale :mrgreen: Pigem tõstatan enda kandidatuuri selleks puhuks, kui kedagi teist ei leita. Ainult sellisel juhul olen nõus oma kasutajanime oranžiks muutmisega. Ja täpselt senikaua, kuni mõni asjalik tegelane silma jääb.

PS Kui läbustaja-märkus minu kohta käis, siis väike soovitus - võta vähe vabamalt, see on siiski virutaalne siin, pole vaja kohe nii südamesse võtta igasugu huumorit, mis minu arvates hea on. Ja kui tahta foorumit kliiniliselt steriilsena kasutada, tuleb teha enda foorum, sest siin annan mina oma panuse, et igas asjas olek kübeke huumorit ja läbu. Täpselt nagu päris elu peakski võtma - huumoriga.

Ja kõige tähtam tõde, mille ma olen avastanud - siiski on mul pea alati lõpuks õigus :)

Viimati muutis reimps, 07 Veebr 2014, 08:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Niisama naljapärast me kedagi modeks ei pane. Peab ikka ise tahtma ja viitsima asjaga tegeleda. Reimpsil on kindlasti kohusetunne olemas, üks vahva sell on ta tegelikult, küsimus ongi selles, et kui ta nagu väga ei taha, siis pole mõtet ka pushida. Kui ta ise tuleb ja küsib ja seletab, et miks, siis saab ka, usaldan teda 100%. Ja oranz staatus ei tähenda automaatselt, et peab keele täiega hammaste taga hoidma ja üldse nalja rebida ei või. Huumor läheb kõigile peale ja sellepärast põdema ei pea. Midagi kohatut ja ulme-tsenseerimist vajavat pole reimps küll siin rääkinud. Mu endagi postitusi on muide kustutatud.

Reimps:
Leitakse küll teisi aga praegu tegelen aktiivselt foorumi uuenduse ja värskendusega, aastal 2014 läheb foorum paremaks ja kiiremaks ja kindlasti mignil määral ka teistsuguseks (kujunduse ja funktsionaalsuse poolest).
Seega "uued näod" aitavad asjale kaasa, sest tegelevad asjadega aktiivsemalt, kui "vanad näod".

Mitmed vanad näod muide saavad kuu aja pärast jälle tavakasutajaks, lihtsalt sellepärast, et tavakasutajad saaksid ükskõik millise modega ühendust võtta ja kohest tagasisidet saada. Praegu lähevad pooled requestid tühja.
Kui see "puhastus" on tehtud, siis saab ilmselt ka modede nimekirja kuidagi rohkem esile tuua ja inimesed saavad rohkem tagasisidet, kui nad kellelegi otse kirjutavad.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

Reimpz on nüüd vähe nadis olukorras pärast Piipzu teksti. Kui tahab modeks saada, tuleb võtta müts pihku ja minna ise jalga kraapima. Või saata keegi teine enda eest kostma, kui uhkus ise minekut ei luba. Vastasel juhul loetakse, et puudub piisav huvi.


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kusjuures ei ole. Loe uuesti ;)

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

Sorry, ei ole jah. Pead ikka ise minema, kedagi teist saata ei saa. ;)

reimps kirjutas:

Kusjuures ei ole. Loe uuesti ;)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mis te nüüd seletate siin :) Reimps on Reimps olenemata sellest, mis staatus tal siin foorumis on, täiesti tema enda otsustada, et mida ta teeb või teha tahab, mingisse olukorda ma teda ei sundinud, lihtsalt selline võimalus on olemas.
Teda võib 100 inimest ka soovitada aga kui ta väga ei viitsi, siis ei ole ju mõtet.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Credo

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Credo »

Piipz > ma ei näinud seda kohta kusagil, kus saab oma konto kustutada. Jäädavalt. Palun tee seda minu eest. Aitäh.
Igal asjal on oma aeg, 10 aastat tagasi oli see põnev ja äge koht koos toredate inimestega. Ilmselt on viga minus, kuid juba mitu aastat tundub see kontseptsioon ammendunud olevat. Kes iganes seda reanimeerima hakkab, jõudu tööle. Hetkel on siin kas kuhjaga idiootlikke küsimusi, millel on veel idiootlikumad vastused. Seejärel püütakse arutleda, miks mingist Saksa kirbuturukaubamajast kaupa kätte ei saa ning kuidas saada midagi 3 euri odavamalt kätte, kuigi sellega kaasnevad kulud on suuremad kui kokkuhoid. No ja siis veel ka vanakraamiosakond.
Umbes nagu Tagasi sitamüügilaadal oleks - kuhjaga väljaveninud vanade heavymetal särkidega narmastes mehi lamiseb ning kiidab oma vanarauda. Vahepeale ka igasugu muud sodi.

Ja viimase üleskutsena teeksin avada ideekonkursi Mellale isikliku elu või mingi muu tegevuse leidmiseks, et lõpeks see ebamaine kiunumine, vingumine ja sittumine.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Sinu soov sündis :) Edu. Kui kunagi tahad jälle Credo olla siin, anna teada, me niikaua püüame rongi edasi lükata.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas krõps »

respekt, Credo! Äsja sain hoiatava kirja modelt kes juhtis tähelepanu et ma lalisen liiga palju teemasse mittepuutuvat, samas kui Mella-sugused aferistid lalisevad seda tõsimeeli ja alati on neil midagi valesti, foorumis võiks jääda meelelahutus ja võiks kaduda negatiivsus "ma tean kõike kuuesest poldist" teooria ümber mille loovad tegelased kellel oli arvuti ja internet ennem kui mootorratas, minul see nii ei olnud

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

räägi selle modega siis asjad sirgeks :)
ta on moderaator, mitte sinu ülemus, kui on vaidlemiskoht, siis privas võib lõputult vaielda.
ja minuga võib ka seda arutada, kui asja ei saa.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

No erinevalt sinust ei tule mulle pähe soovitada kellegi läbi aiaprao Ülemiste järvele sõitma minna. Või kontrolliteemas soovitada kontrollida, kas viineripirukal viiner sees on. Kõlab samamoodi, kui kinos keset "Kiirete ja Vihaste" seanssi püsti tõusta ja üle saali karjuda, et "minu vanaemal on kollane koer".
Või kui nüüd briljantselt aus olla, siis kogu sinu trükitu ongi ainult teemasse mittepuutuv.
Vaata ise üle: http://biker.ee/phpbb/search.php?st=0&s ... kr%C3%B5ps
Aga see selleks. Ei viitsi mõttetute meestega dispuuti pidada.

krõps kirjutas:

ma lalisen liiga palju teemasse mittepuutuvat, samas kui Mella-sugused aferistid lalisevad seda tõsimeeli ja alati on neil midagi valesti


Tuono

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Minuarust võiks olla mella küll mode :bsmile:

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

Ei, aitäh. Ma eelistan mitte suukorvistatud saada ;) Nii hukas see foorum ka ei ole, et raskekahurväge peaks kasutama.

Tuono kirjutas:

Minuarust võiks olla mella küll mode :bsmile:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas pühak »

Hea, kui keegi ikka viitsib ka modereerimisega jännata. Muidu valgub asi nii laiali, et lõpuks saab peateemaks vana emase koera v**ukarvade loendamine. Kuna tavaliselt pädevad tegelased pole modereerimisest huvitatud ja huvitujad pole tihti jälle pädevad, siis võiks kuskil olla mingi soovituste list, kuhu oma vaimupuhangu ühe või teise foorumikasutaja modeks ülendamise/alandamise kohta saaks välja öelda. Kui mõni tegelane on piisava x hulga poolthääli kogunud ja adminni küsimise peale ise nõus on, siis modede lisamise vajaduse korral võikski sellise tegelase modeks määrata.

Endal küll hetkel ühtegi kandidaati peas ei mõlgu, olen praeguste modedega täiesti rahul ja filosofeerin niisama.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Igasugused variandid on võimalikud, kuid asi lõppeb ikkagi sellega, et kasutaja ise siis annab teada, et mis soovid temal on.
Kui keegi pole veel juhuslikult üles leidnud, kus kõik moded on, siis siit peaks kasutajate nimekiri staatuse järgi tekkima:
http://biker.ee/phpbb/memberlist.php?mode=&sk=m&sd=d

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas puna »

Ma arvan, et enamus kes sinna sobiks ei viitsiks reaalselt seda kohustust endaga kanda.
See töö on vähe suurem kui enamus endale ette oskab kujutada.


grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas grahv »

Saaks ju vist ka terve kogukonna modereerimisse kaasata Mass Moderationiga?
Mõttetumees väsib suht ruttu kui ta toodang kohe kuidagi seinale püsima ei jää...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma pakun, et kui ma seda teeks, siis umbes 10 minuti pärast oleks kõik kadunud stiilis "aga mis see nupp teeb" :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

jopakoll
Postitusi: 233
Liitunud: 17 Aug 2013, 00:36
Tsikkel: aabits

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas jopakoll »

Piipz kirjutas:

Ma pakun, et kui ma seda teeks, siis umbes 10 minuti pärast oleks kõik kadunud stiilis "aga mis see nupp teeb" :)

(lol) kas sõidad motikaga ka sama moodi (togi)

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Reimps kas Sa tahaks siis ka mode olla kui selle tiitliga ei kaasneks teist värvi nimi ja teised üldse ei teaks et modeks oled saanud????

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”