Biker.ee moded

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kusjuures siis võiks ju täitsa ollagi. Ja kusjuures ei segaks see mu trollimist ega muidu "hingeks" olemist.

Mitte et ma kardaks tähelepanu või midagi, aga siis oleks ma nagu Batman :mrgreen:
(Jah, on küll lapsik paralleel, aga mõte on sama. Mulle tegelikult meeldib teha heategusid, aga kiita saada ei oska, seega ma parem teen oma häid asju võimalikult salaja ja võimalikult väheste tunnistajatega.)

Nüüd sa muidugi rikkusid kogu üllatuse ära, Raiki (crash)




reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kripeldab juba mõnda aega - rohkem naismodesid oleks vaja!

Ma tegin nimelt topeltposti, jah 8)


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas kaiman »

ära nüüd nii õhku ka mine,tegelt oled siin foorumis paras narr (lol) sry. ma nigu kõrvaltvaatajana räägin (togi)


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas pyta »

Tuono on raudselt kõige tõsiseltvõetavam kandidaat, vaadake,kuidas igas teemas korrigeerib ja asjalikult kaasa räägib. sündinud foorumiment ju

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Vint »

Aga poleks ju paha mõte ise-enesest? :mrgreen:
Vaata seda teemat- http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=71542
Ja lisaks veel Soome tsiklimeeste oma, kus liigne möla puudub, verbaalselt vastu nina saamise hirmus. :wink:
( Nüüd talvel on natuke rohkem asjakohatut tekkinud, kuid hooajal oli Soomes olijate teema igati raamides püsiv ja asjalik. :bsmile: )
Ja just Tuono oli see kes üle lombi teema uuesti käima sudis.
Samas natuke äkiline ta on- tuleb tunnistada. ( Vähemalt foorumit lugedes selline mulje jäänud. )

Aga eks ta peatselt kommenteerib ise seda.


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

vintisvint kirjutas:

Samas natuke äkiline ta on- tuleb tunnistada. ( Vähemalt foorumit lugedes selline mulje jäänud. )

Njaah, hoopis suht kõhetu tüüp on. Aga nummi ja täitsa OK :)

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Saan aru, et modendus on saanud sisse uue ülikiire hoo. Siinkohal tahaksin küsida, millisel moel esilehe teemasid nüüd siis kuvatakse. Paar tundi tagasi oli esilehel aktiivne teema, siis kadus sealt hetkega ja näha on hoopis vanemaid viimase vastamisajaga teemasid. Usun, et minusuguseid on veel, kes teemasid ainult esilehelt avavad ja kui teemat seal ei ole, siis ??? Kui osad teemad esilehelt hetkega kaovad, siis ei olegi nendes arutlust loota.

Hetkel jutuks teema, mille pealkiri oli "mis on streetmoto orienteerumine" kus tahtsin oma vastust parandada aga teema kadunud. Minu loogika ütleb ikkagi seda, et esilehel võiks kuvada viimaseid teemasid, milles on olnud aktiivsust olenemata selle teema asukohast foorumi menüüsüsteemis.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

StreetMoto kirjutas:

Saan aru, et modendus on saanud sisse uue ülikiire hoo. Siinkohal tahaksin küsida, millisel moel esilehe teemasid nüüd siis kuvatakse. Paar tundi tagasi oli esilehel aktiivne teema, siis kadus sealt hetkega ja näha on hoopis vanemaid viimase vastamisajaga teemasid. Usun, et minusuguseid on veel, kes teemasid ainult esilehelt avavad ja kui teemat seal ei ole, siis ??? Kui osad teemad esilehelt hetkega kaovad, siis ei olegi nendes arutlust loota.

Hetkel jutuks teema, mille pealkiri oli "mis on streetmoto orienteerumine" kus tahtsin oma vastust parandada aga teema kadunud. Minu loogika ütleb ikkagi seda, et esilehel võiks kuvada viimaseid teemasid, milles on olnud aktiivsust olenemata selle teema asukohast foorumi menüüsüsteemis.

See asi võtab siin natuke sättimist, enne kui paika loksub, hetkel on tegu lihtsamate korrastustöödega. Kuna esilehel on asjad "kinni kirjutatud" siis seal peab ükshaaval seadma, mida ja kus kuvatakse. Kõige õigem on uusi poste "Uute teemdade" alt uurida, siis on alati näha, kuhu ja mida on juurde tulnud.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

OK - eks laseme atra seada. Kuigi antud jutuks olnud teemat ei leia ka sealt "uutest teemadest" aga mida siis esilehel kuvama hakatakse? Foorumi esileht kaotab informatiivselt ju sisulise mõtte kui seal uusi postitusi valikuliselt kuvama hakatakase. Ma ei tea oma tutvusringkonnas kedagi, kes kuskilt foorumi menüüst teemasid otsiks. Navigeerimine käib enamasti ikka esilehelt ja kui midagi konkreetset vaja siis "otsi aken"...

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

StreetMoto kirjutas:

OK - eks laseme atra seada. Kuigi antud jutuks olnud teemat ei leia ka sealt "uutest teemadest" aga mida siis esilehel kuvama hakatakse? Foorumi esileht kaotab informatiivselt ju sisulise mõtte kui seal uusi postitusi valikuliselt kuvama hakatakase. Ma ei tea oma tutvusringkonnas kedagi, kes kuskilt foorumi menüüst teemasid otsiks. Navigeerimine käib enamasti ikka esilehelt ja kui midagi konkreetset vaja siis "otsi aken"...

Kui sa nüüd järgi mõtled, siis selliseid veidraid foorumeid, kus foorumil on lisaks esilehele ka veel veebis esileht ka väga ei leidu.
Mis mis teemast konkreetselt jutt käib?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas miu »

Neeme, sinu poolt otsitud teema asub siin: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=4&t=83264
Tõstsin selle ümber õigesse alafoorumisse "Üritused" ja ilmselt seetõttu ei ilmu see ka enam millegipärast esilehel.

Kui oled teemasse varem postitanud, siis leiad need teemad üles kasutades linki "vaata oma postitusi".

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

miu kirjutas:

Neeme, sinu poolt otsitud teema asub siin: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=4&t=83264
Tõstsin selle ümber õigesse alafoorumisse "Üritused" ja ilmselt seetõttu ei ilmu see ka enam millegipärast esilehel.
Kui oled teemasse varem postitanud, siis leiad need teemad üles kasutades linki "vaata oma postitusi".

Esilehele ilmumise-mitteilmumise probleem on seotud "foorumi peale" ehitatud esilehega, nimetatud esileht omab paraku pisut erinevat "arusaama" kui foorum ja nõuab seetõttu käsitsi järeleaitamist.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Mina kasutan nii arvutis kui telefonis järgnevat linki - http://www.biker.ee/phpbb/search.php?search_id=newposts mis kuvab kõik uued postitused sõltumata nende asukohast. http://www.biker.ee/ lehte pole ma vist see aasta veel kordagi avanudki.

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Tänud (Miu, Mac, Ivoonu) - jälle targem, hakkan uudsustega ennast harjutama :-) Pole lihtsalt foorumi algusaastatest tänaseni kasutanud teemade avamiseks muud kui esilehte, sest see võtab kõige vähem aega ja ma ei sirvi foorumit igavusest kus oleks aega otsida tuhendete teemade seast ennast huvitavat. Esilehe kaudu saan aktiivstele teemadele kõige operatiivsemalt ligi lihtsalt.

Aga eks toimetage - peaasi, et asjad paremuse suunas liiguvad.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

üks minu mõtetest on tekitada mingi kategooria "biker.ee logi", kus muutused kajastuvad eraldi teemadena. Näiteks.
See vähendaks kindlasti oluliselt küsimusi. Kohe seda püsti ei pane, kuid selline idee on praegu õhus küll.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Kangur
Postitusi: 42
Liitunud: 26 Sept 2012, 19:41
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Kangur »

Nagu viimaseaja postitustest on mulje jäänud soovite Biker.ee keskonda paremaks muuta. Samas toimub mingi võitlus niiöelda "mölaga".
Ei soovi eriti kritiseerida kuid konkreetne mulle arusaamatu vestluse sulgemine.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=83278
Kas moderaatorid ei võiks aidata kasutajaid suunavate küsimustega. Lõpetuseks võiks ju anda võimaluse teemaalgatajale vastata kas antud vihjetest oli talle abi või mitte.
Kui eesmärk on teha foorumit mis on moderatoritele siis tundub et eesmärk saab täidetud. Juhul kui soovite foorumit kasutajatele suunata siis võiks ju arutelu võimalus säiluda.
Palju on ju inimesi kes ei oska kohe kõikidele küsimustelevastavat teksti kohe valmis kirjutada.

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas t2g »

Kangur kirjutas:

Nagu viimaseaja postitustest on mulje jäänud soovite Biker.ee keskonda paremaks muuta. Samas toimub mingi võitlus niiöelda "mölaga".
Ei soovi eriti kritiseerida kuid konkreetne mulle arusaamatu vestluse sulgemine.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=83278
Kas moderaatorid ei võiks aidata kasutajaid suunavate küsimustega. Lõpetuseks võiks ju anda võimaluse teemaalgatajale vastata kas antud vihjetest oli talle abi või mitte.
Kui eesmärk on teha foorumit mis on moderatoritele siis tundub et eesmärk saab täidetud. Juhul kui soovite foorumit kasutajatele suunata siis võiks ju arutelu võimalus säiluda.
Palju on ju inimesi kes ei oska kohe kõikidele küsimustelevastavat teksti kohe valmis kirjutada.

pluss üks.
see oli natuke lamp tõesti.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

No ärgem nüüd hüpakem järeldustesse ühe mode ühe teema pärast. Ta alles alustas ning eks ta leidis nii õige olevat. Ei ole see kindlasti modede foorum, pigem vastupidi. Saan probleemist aru, leiame lahenduse :-) et kõik rahul oleksid.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Kangur
Postitusi: 42
Liitunud: 26 Sept 2012, 19:41
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Kangur »

Kindlasti ei taha kõiki hukka mõista. Olles suhteliselt aktiivne lugeja riivas see päris tugevalt silma.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Tegin asja korda ja loodan, et aitate meid ka selliste asjade parandamisega. Alati aitab erasõnum mulle või Macintoshile. Mõistvat suhtumist soovides, Piipz

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Villem »

t2g kirjutas:
Kangur kirjutas:

Nagu viimaseaja postitustest on mulje jäänud soovite Biker.ee keskonda paremaks muuta. Samas toimub mingi võitlus niiöelda "mölaga".
Ei soovi eriti kritiseerida kuid konkreetne mulle arusaamatu vestluse sulgemine.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=83278
Kas moderaatorid ei võiks aidata kasutajaid suunavate küsimustega. Lõpetuseks võiks ju anda võimaluse teemaalgatajale vastata kas antud vihjetest oli talle abi või mitte.
Kui eesmärk on teha foorumit mis on moderatoritele siis tundub et eesmärk saab täidetud. Juhul kui soovite foorumit kasutajatele suunata siis võiks ju arutelu võimalus säiluda.
Palju on ju inimesi kes ei oska kohe kõikidele küsimustelevastavat teksti kohe valmis kirjutada.

pluss üks.
see oli natuke lamp tõesti.

Kuna mina sellega hakkama sain, siis panen ka omapoolse nägemuse asjast kirja.

Olles muutnud pealkirja ja teema sisu selliseks, et see oleks suhteliselt hästi arusaadav, eemaldanud sõimu, saatnud teemaalgatajale ka sõnumi soovitustega, jätkus siiski antud kasutaja pihta tati pritsimine ja muu läbu. Mingi aja ma seda jõudumööda kustutasin kuni üks hetk leidsin olevat teemas ammendav vastus. Kuna endiselt käis läbu edasi ja kuna tegu on uue kasutajaga, pidasin paremaks teema seniks lukku panna (sellest ka kasutajat ennast teavitades). Miks lukku? Sest tegemist on uue kasutajaga ning selline andmine hirmutaks vähemalt minu küll siit kaugele ära ja jätaks väga halva maigu kogu asjast. Veelkord rõhutan, et teemaalgataja teadmata ei toimunud miskit ning kõigest sai talle kenasti teada antud.

Kui minu tegevus riivas kellegi silma ja/või südant siis vabandan.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

See on kõige labasem ülemodereerimine. Ehk siis värske mode läks kedagi maailma eest kaitsma.
Kui sedasi jätkata, tekib "võtame nüüd kõik kätest kinni ja teeme ühe toreda ja südamliku energiaringi" foorum.
Loll saab kirikus ka peksta ja selle kunstlikult likvideerimine suurendab ainult lollide arvu.

Villem kirjutas:

Sest tegemist on uue kasutajaga ning selline andmine hirmutaks vähemalt minu küll siit kaugele ära ja jätaks väga halva maigu kogu asjast.


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

mella teenis pulgakommi välja :)

efendi keeles: +1

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

mella kirjutas:

See on kõige labasem ülemodereerimine. Ehk siis värske mode läks kedagi maailma eest kaitsma.
Kui sedasi jätkata, tekib "võtame nüüd kõik kätest kinni ja teeme ühe toreda ja südamliku energiaringi" foorum.
Loll saab kirikus ka peksta ja selle kunstlikult likvideerimine suurendab ainult lollide arvu.

Villem kirjutas:

Sest tegemist on uue kasutajaga ning selline andmine hirmutaks vähemalt minu küll siit kaugele ära ja jätaks väga halva maigu kogu asjast.

Kui sa lähemalt vaatad, Mella, siis targa inimesena saad ise ka aru, et moderaatori käitumine oli ehk pisut järsk, aga üksi nendest postitustest ei andnud foorumile ega nende kasutajatele midagi juurde. Loll võib ju kirikus peksa saada aga see pole siin koht, kus lolle peksta. Energiaringideks ja lollide peksmiseks on hulgaliselt muid häid kohti aga Googles indekseeritud Biker.ee pole selleks just parim koht.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

riläks, evribadi, moded kaasaarvatud. annan endast parima, et see koht siin oleks kasutajatele, mitte ainult modedele.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

reimps kirjutas:

Kripeldab juba mõnda aega - rohkem naismodesid oleks vaja!

Ma tegin nimelt topeltposti, jah 8)

Nonäed, nagu tellitud, tänase seisuga on meil kaks mode juures - Eps ja Badandevil. :bsmile:

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas Vint »

Nüüd on viimane aeg ka selle teema otsad kokku tõmmata ja säästa järeltulevaid põlvkondi ( veel ) suuremast häbist.

Kogu asi sai alguse selle teema sulgemisest - viewtopic.php?f=30&t=107427
Mille peale foorumi liige Kaiman saatis raporti....

Screenshot (68).png

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas kaiman »

kle vint,mis sa nussid seal normaalseid inimesi.panid lambist teema kinni mis oli suht neutraalne.kui sulle naised ei meeldi siis see on sinu mitte meie viga.ja mis kuradi häbi sa said tunda vot sellest ma aru ei saa.


reimps

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kusjuures ma jätaks lukust lahti, küll ära sureb.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama

Lugemata postitus Postitas kaiman »

t*** ajab ilgelt närvi need helbeked.midagi enam öelda ei tohi jne.varsti sureme kõik siin välja...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”