Biker.ee moded

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

analoog
Postitusi: 164
Liitunud: 19 Juul 2005, 13:48
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas analoog »

Kes tahab ajusid liigutada, see raputagu pead!



Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Väga vahva teema. Saabki filosoofilistele radadele pöörduda ning mõtiskleda selle üle, miks me siin foorumis üldse koos oleme ja eksisteerime. :roll:

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

Ei nõua see postituse tegemine küll erilist aega. Enda motivaatoritest ei viitsi arutleda, see ei puutu antud juhul teemasse. Kuigi kui filosofeerida, siis mis on tavalise foorumisse kirjutaja (mitte lihtsalt külastaja) motivatsioon? Mis sunnib kasutajat avaldama oma seisukohta ja arvamust mingi teema suhtes?

ishijupp kirjutas:

Sinu suure hulga maailmaparandajalike postituste tegemine nõuab üksjagu aega ning tegevust, mis on sinu motivaator?

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

mella kirjutas:

Enda motivaatoritest ei viitsi arutleda, see ei puutu antud juhul teemasse.

Novot, tegelikult vägagi puutub. Modede motivaatorina oskasid pakkuda 4, millest ainult 1 oli neutraalselt positiivne. Enese motivaatoritest ei soovi sa rääkida, aga kui hakkaksid siiski salaja, omaette, neid vaagima, siis leiad vähemalt 6 õilsat põhjust ning võib-olla ka ühe neutraalselt negatiivse. Häbeneda pole midagi, selline on inimese loomus. Küll tasuks enne foorumisse postitamist kaaluda, kas ikka tasub vastuvaidlemist mitte sallival toonil diagnoosida modedel mania grandioso, napoleoni kompleksi, lisaks jäi ilmselt ajapuudusel välja ütlemata tourette sündroom ja tripper :D

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

Tahtmise korral võiks tuua ka iga tüübi kohta foorumist näited. Või siis mõnede kohta tüübid. Aga see oleks juba liiga isiklikuks minek. ;)
Kui kellelegi tundub mu liigitus ebaõiglasena, pole ju keelatud endapoosete täienduste tegemine. Eriti nende positiivsete või neutraalselt positiivsete suhtes.

Kommi ka: mõned moded on väga normaalsed. Isegi liiga päheastutavad.

ishijupp kirjutas:

diagnoosida modedel mania grandioso, napoleoni kompleksi


K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas K2bi »

ma tahaks kohe näha neid modesid köikki näost näkku.

ükspäev rivistame need tegelased üles ja vaataks mis asjapulgad nad on üldse :D


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tahad, ma viskan sulle salaja 90% modede FB lingid? Mõistliku tasu eest muidugi :nono:

(Et kahetimõistmist poleks, siis ma olen nartsissist ja pean ennast põhjendamatult kõigist paremaks, sellepärast ma siin liige olengi.)

Kasutaja avatar

nostrak
Postitusi: 133
Liitunud: 23 Apr 2007, 15:03
Tsikkel: K1200GT
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas nostrak »

See foorum on teadupärast eraomand. Meie kasutame midagi panustamata eraomandit ja siis esitatakse veel nõudmisi.
Mitte üks Eesti Vabariigi seadus ei sunni ja ei kohusta meid siin käima ja postitama.
Meie postitustest kustutab omanik ebavajaliku ise, või volitab selleks moded - tema valik. Või paneb foorumi üldse kinni!
Samadel alustel määrab iga korteriomanik, kes ja mida tema korteris teha võib - neid õigusi teame me täpselt.
Need suured nõudjad võiks ise midagi sellist püsti panna ja kogeda seda, et ta sama pikalt kestaks! Siis vast jutt muutuks! :ner:

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Cado »

nostrak kirjutas:

See foorum on teadupärast eraomand. Meie kasutame midagi panustamata eraomandit ja siis esitatakse veel nõudmisi.
Mitte üks Eesti Vabariigi seadus ei sunni ja ei kohusta meid siin käima ja postitama.
Meie postitustest kustutab omanik ebavajaliku ise, või volitab selleks moded - tema valik. Või paneb foorumi üldse kinni!
Samadel alustel määrab iga korteriomanik, kes ja mida tema korteris teha võib - neid õigusi teame me täpselt.
Need suured nõudjad võiks ise midagi sellist püsti panna ja kogeda seda, et ta sama pikalt kestaks! Siis vast jutt muutuks! :ner:

Ehh ma just mõtlesin ,et täpselt sama nagu keegi hüppaks Väintis garagesse sisse pritsiks tatti ja nõuaks tingimusi mis moodi taha tahab seal külas olla. :D

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas kalle »

reimps kirjutas:

Tahad, ma viskan sulle salaja 90% modede FB lingid? Mõistliku tasu eest muidugi :nono:

Tea kas Käbil õnnestus suurtele naljajumalale väike tünn korraladada?;)

ishijupp kirjutas:

! Mõistan soovi hoida demokraatlikku joont, aga Suzumeni nime juures märge "mode" ja pasapritside püüdlikult liikmetena hoidmine on liiast

Vot see oli nüüd üks õige torge. Mitu lehekülge arutlust ja nõudmisi millest mulle jääb kohati mulje, et keegi tahab ise väga mode olla hoopis. Aga ainult üks mees (huvitav kas see tõesti kedagi rohkem ei häiri) oskab tuua välja mõtte, millega tõesti võiks teha väikse põõrdumise foorumi võimu suunas. Mul on siiralt vastik ja häbi, et minu ja mainitud kasutaja nime all seisab sama märge. Ja see, et õigel ajal õiget liigutust ei tehtud on imho bikeri häbiplekk siiani. See on minu isiklik seisukoht.
Kui teema oli värske, siis oli mul valmis kirjuataud avaldus, millega oleksin palunud end mode ametist vabastada, kui selle kasutaja seisus säilib. Lootsin, et seda pole vaja, sest olin suht kindel, et ta ei jää modeks. Lõpuks vajus teema ära ja ka emotsonaalne pinge lahtus. Aga häirib see mind tänaseni.
Ja kui modede rea puhastamiseks läheb, nagu mõte oli, siis olen seda ka enne kirjutanud... mind võin esimeste hulgas ära koristada. Mode tööd teen ma vähe ja lisaks kõigele ei viitsi väga kaua lugeda, et foorumi põhiline viga on modereerimise aruandluse puudumine.
Ja kuna mul mindeid vajadusi ja ambitsioone pole seose selle ametiga, siis ausalt mina esimesena palun!

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Loen seda teemat ja mulle tundub, et lambatara postitus langes viljakasse pinda (togi)
Kuna olen sunnitud vahest üsnagi märkimisväärse osa oma tööpäevast netis veetma, siis arvan, et VIST nägin seda väidetavalt kustutatud postitust:

kiitis Mac(g)na varustust mille oli Veldist ostnud

Veelkord, rõhk sõnal VIST
Põhjuseid, miks postitus kustub, on vähemalt 2: mode(arvestades eelnevaid EGO postitusi) ja neti error :roll:
Ka minul on mõned positused kaduma läinud, kedagi värdjaks kutsuma ma sellepärast ei hakka.

KRT,Loen oma postitust, ja tundub, et polegi vist midagi öelda sellega :| kustutama ka ei hakka :arrow:

Üldiselt- tegemist on eraomandiga, minugipärast otsustagu Motokas, et kõik Aprilia Mille teema postitused on jamad ja kustutagu ära (togi)

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pontus »

mella kirjutas:
  1. Moded, kes tahavad foorumit paremaks muuta ja teevad seda täiesti omakasupüüdmatult.
  2. Moded, kes soovivad ennast mingis grupis (siis foorumite kasutajate hulgas) hierarhiliselt kõrgemale seada.
  3. Moded, kes on moded selleks, et võimuiha rahudada. Nende modemine sõltub sellest, kas päevane ärapanemise tase on täis või mitte.
  4. Moded, kes said modeks läbi tutvuse. Ehk siis kellegi mõjuka isiku tuttavad. Nemad tavaliselt foorumit paremaks ei viitsi muuta.

Väga tabavalt öeldud vanarahva tarkus. Sama ütlus kehtib kõigi võimuorganitega. Suht ideaali lähedane oleks siis muidugi, kui kõik moded esimese punkti alla käiksid. Aga siis hakkaks igav.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

svenzik
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Juul 2010, 16:28
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tartumaa

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas svenzik »

Mul pole ühtegi postitust kunagi ära kustutatud... Ka siin tuleb palju postitusi, mis pole enam teemakohased - ehk loeks ikka enne läbi teema sisu ja küsimuse ning siis kirjutaks.

PS! Kui teisi halvustavalt sõimama hakata, kas tegelikult ka loodad mingit mõistmist??? Pane siia kirja, mis oli su postituse sisu ning küsi, mis oli valesti.. kas see oleks liiga keeruline?

ABS - 8 elu 9-st alles
Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Tere!
Minu nimi on Jaan ja ma olen M.

No ei ole ma nõus igale omgd8124 või ftf6415 nimega kasutajale hakkama kirja saatama, miks ma ta peenisepikendaja reklaamkuulutuse ära kustutasin ja ta ära bännisin. EI OLE!!!
Ennem hüppan ojasse.

Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Mul on siiralt vastik ja häbi, et minu ja mainitud kasutaja nime all seisab sama märge.

Vot see on nüüd küll minu tegemata töö. Aga õnneks saan selle kohe ära teha.

Väinz

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas K2bi »

tere

mul ei oleks modede vastu midagi kui nad ise korralikult käituksid ja teemasid ei risustaks.

head jätkuvat
käbi

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mella »

See pole ainuke :)
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=6&t=73955

Motopaks kirjutas:

Vot see on nüüd küll minu tegemata töö. Aga õnneks saan selle kohe ära teha.

Väinz

Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

mella kirjutas:

See pole ainuke :)
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=6&t=73955

Motopaks kirjutas:

Vot see on nüüd küll minu tegemata töö. Aga õnneks saan selle kohe ära teha.

Väinz

Krt, küll te alles jõuate :D Ahjaa, viimati lasin mingi naiste-eelistuse-kommenteerimise-teema hunti ja ei öelnud kellelegi. Mototeemasid ei ole hunti lasknud ja ei plaani ka. See ju ikka motokommuun :D

Väinz

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Motoka avatari pilt on vist tehtud sel hetkel kui ta seda teemat luges :D :mrgreen:

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas bitter »

nostrak kirjutas:

See foorum on teadupärast eraomand. Meie kasutame midagi panustamata eraomandit ja siis esitatakse veel nõudmisi...

Tegelikult kasutajad panustavad küll - panustavad oma olemasoluga ja foorumi sisuga. Mingi % sisust (ja kasutajatest :twisted:) läheb paratamatult aiataha ja keegi peab sõnnikut rookima.


mart211

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Aga antud arutlus ei ole enam vajalik ju? Probleem oli milles? Isegi see ei koti kedagi, probleem oli Sheepfoldis :D , tema on nüüd läinud koos oma probleemidega ja meie kõik saame vanatviisi sõbralikult edasi foorumdada? :bsmile:

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

mart211 kirjutas:

Aga antud arutlus ei ole enam vajalik ju? Probleem oli milles? Isegi see ei koti kedagi, probleem oli Sheepfoldis :D , tema on nüüd läinud koos oma probleemidega ja meie kõik saame vanatviisi sõbralikult edasi foorumdada? :bsmile:

Küll ta reinkarneerub Pühade Planeedina vms :mrgreen: Aga jah, õlled ette ja sauna! :bsmile:


mart211

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas mart211 »

ishijupp kirjutas:
mart211 kirjutas:

Aga antud arutlus ei ole enam vajalik ju? Probleem oli milles? Isegi see ei koti kedagi, probleem oli Sheepfoldis :D , tema on nüüd läinud koos oma probleemidega ja meie kõik saame vanatviisi sõbralikult edasi foorumdada? :bsmile:

Küll ta reinkarneerub Pühade Planeedina vms :mrgreen: Aga jah, õlled ette ja sauna! :bsmile:

Hahahahaaa, siin mõned uuemad foorumi kliendid ei teagi sellist meest ja arvavad, et Sheepfold oli ebaviisakas. Ma otsin paar PahadePlaneedi teemat üles, loen neid ja kindlasti hakkab parem :mrgreen:


Tuono

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kes lubas/pani mäkitossi modeks, tüüp ei oska eriti lugedagi ja 90% tema postitustest on kirjavigu täis? :roll:


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tuono kirjutas:

Kes lubas/pani mäkitossi modeks, tüüp ei oska eriti lugedagi ja 90% tema postitustest on kirjavigu täis? :roll:

Saa kaine(ma)ks ja vaata uuesti. Kirjavigu on tal väga vähe, minust vaid tiba rohkem (ja see on juba kõva näitaja), lugemisoskus on tal kah olemas.


Tuono

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Ja numbreid ta ka ei tunne :wack:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

So anyway, uus aasta tuleb ja puhub uute tuultega.

Praegu on meil palju "surnud" modesid, kes on modeks kunagi saanud, seda tööd teinud ja nüüd enam ei käi kas üldse foorumis, või pole aega modereerimisega tegeleda.
Kuna kõik moded ei pruugigi enam modefoorumit lugeda, siis postitan siia teemasse ka - palun minge lugege seal vastavat teemat:
http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php ... 05#p659405 (link töötab modedele).

Idee on selles, et praegu saadavad kasutajad abipalveid isikutele (võttes aluseks kasutajate nimekirja ja sealt eraldi moded), kes ühel või teisel põhjusel lihtsalt enam ei vasta, tahaks vältida sellist aja raiskamist ja teeks väheke puhastust.

Ei midagi isiklikku, ainult foorumi parendamiseks!

P.S. Ootan ettepanekuid kõvematelt biker.ee patriootidelt, kellel oleks huvi bikeri edasise käekäigu üle ning tegelen ka värvamisega. Kes ise tahab, või kes teab kedagi soovitada. Kui on keegi, keda ma ei tea, siis ma pean taga ikkagi vestlema. Ja üks väikestest eeldustes oleks siin vähe pikem tegutsemisaeg ja aktiivsus.

Terv,
Piipz

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Piipz kirjutas:

värvamisega

Värbamisega.
8)

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Loff »

reimps kirjutas:
Piipz kirjutas:

värvamisega

Värbamisega.
8)

No näed, reimps sobib ilusti modeks! :mrgreen:

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas krõps »

esitan ka enda üksikkanditatuuri, pole küll suurem asjatundja IT alal aga õigluse mõõka oskan välgutada küll

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”