Biker.ee moded

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tehke parem Like-nupp foorumisse.

Viimati muutis reimps, 17 Juun 2012, 12:53, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 471
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Yerba kirjutas:

Võtke nüüd rahulikult, andke macintoshile aega mode olla ja end tõestada.

Aga foorumi muutmise kohta - mulle meeldiks väga, kui teema peale klikkides liiguks teema automaatselt sinna, kus ta viimati scrollides-lugedes pooleli jäi. LHV foorumis on selline asi olemas ja see annab väga palju kasutusmugavusele juurde. Samas ma ei tea, kas ja kui palju on see tehniliselt keerukas, et seda siinsesse foorumisse soovi korral sisse viia.

Oranž väike nupuke teema pealkirja ees viib Sind esimese lugemata postituse juurde.
Pilt

...
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Smegmatosh on kuidagi vaikseks jäänud.Huvitav kas biker.ee-s adminiks saades langeb IQ sedavõrd ,et ei oskagi enam kõikidele küsimustele vastata? :mrgreen:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

pontus kirjutas:

Smegmatosh on kuidagi vaikseks jäänud.Huvitav kas biker.ee-s adminiks saades langeb IQ sedavõrd ,et ei oskagi enam kõikidele küsimustele vastata? :mrgreen:

Türi ja Paide, kui inimene kirjutab palju on häda ja kui ei kirjuta, siis on ka häda. Saage juba suureks ükskord.


J a n n o
Postitusi: 206
Liitunud: 27 Okt 2007, 00:14
Tsikkel: YamahaXT, DneprMT16
Asukoht: Sauespoo, Harjuusimaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 5 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas J a n n o »

pontus kirjutas:

Smegmatosh on kuidagi vaikseks jäänud.Huvitav kas biker.ee-s adminiks saades langeb IQ sedavõrd ,et ei oskagi enam kõikidele küsimustele vastata? :mrgreen:

vastuse leiad Pihelga postitusest :)

Riga 13-Mini mopeed-... pikk vahe... -Kawasaki VN-Suzuki Intruder M1800R,Dnepr,Ural - Honda Varadero xl1000v - diisel Ural,Dnepr MT16, IZ Jupiter'68,YamahaXT660R
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

pontus kirjutas:

Smegmatosh on kuidagi vaikseks jäänud.Huvitav kas biker.ee-s adminiks saades langeb IQ sedavõrd ,et ei oskagi enam kõikidele küsimustele vastata? :mrgreen:

Tegelikult on kõrgemat IQd vaja just lõugade pidamiseks hetkel, kui midagi öelda pole


reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

pontus kirjutas:

Smegmatosh on kuidagi vaikseks jäänud.Huvitav kas biker.ee-s adminiks saades langeb IQ sedavõrd ,et ei oskagi enam kõikidele küsimustele vastata? :mrgreen:

Iseenesest on nummi lugeda küll, kuidas 17-aastane end avalikus internetis üleval peab, samas proovides oma puberteeti igati varjata :mrgreen:

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pontus »

pontus kirjutas:
Syn kirjutas:

Nii ket õli sain kätte Lukoilist. Balloon küll jube suur, aga kuidagi sai sadula-alla surutud. Ja nüüd tänu keti õlitamisele kohe uus rumal küsimus. Kus on kõige soodsama hinnaga võimalik taastada pooleksläinud tsikli võtit? Või tasub sellise asja juures "odavaid" kohti vältida? Pooleks läks sakidest paar mm kõrgemalt. Asukohaks Tallinn :bsmile:

Mille võti?, kas immoga või ilma ja mis aasta?

Piipz kirjutas:

Vaata selle võtmega on juba keeruline. Kuna tsikkel läks pooleks, siis tekib küsimus, et kumma poole jaoks sul võtit vaja on, kas esimese, või tagumise. On sul mõlemad pooled alles? Teoreetiliselt käib sama võti nii ette kui taha, kui sa vahepeal mõnda lukku vahetanud pole :bsmile:

Küsimus siis selline ,et kas nüüd ongi modede ülesanne kasutajaid kirjavigade pärast mõnitada?

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8784
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Piipz »

küsimus selline, kas sul jaanipäeval paremat teha pole, kui selliste asjade pärast muretseda? kus on su huumorimeel, Pontus

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Pontus ei tea vist mõnitamisest suurt midagi.. Samas ma ei taha ega saa väga ta kallal enam võtta ka, otsib teine ju endale uueks sõiduriistaks Apriliat..


Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Syn »

Tegelikult ei tohiks piipz üleüldse mode olla, sest siililegi selge, et mehel on liiga kitsas silmaring. Nimelt oli minumure selles, et tsikkel läks pikkupidi pooleks millepeale piipz kahjuks tänu oma kitsale silmaringile ei tulnud. Jah piipz... Ka pikkupidi saab tsikkel pooleks minna. Mure ongi selles, et süütelukk jäi täpselt sinna keskele ja nüüd ma loll ei saa aru, kas mul on nüüd mõlema süüteluku pooleks jaoks eraldi võtit vaja või piisab ühest :D
Aga ilma OT´ta võin öelda, et kirjavea kohane nali tegi tuju isegi paremaks (seekordne jaani päev suht kehva olnud :D krdi tsikkel nah :D ) ja piipz andis privas hea soovituse seega pole tal tsiklistina häda midagi :bsmile: . Modede täpset mõõdupuud paraku ei tea :D


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Nonii, nüüd lõi mul sita keema. Nimelt on mul KIIRELT vaja teha ühes Taebla korteris remont. Oleks vaja kohalikku inimest ja oma lolluses arvasin, et mõistlik oleks seda küsida kohalikke mootorratturite käest. Seda nimelt sellepärast, et suurem osa asjalikest töölkäivatest inimestest ei jõua juba ammu tervel foorumil silma peal hoida. Ei, mu teema oli tingimata vaja üldise alla tõsta ja peale seda veel mõned korrad nudida. Need inimesed, keda mul vaja oleks, ei loe suure tõenäosusega üldist teemat. Kui Sa MODE, mu küsimustele vastata ei taha, siis kustuta juba kogu teema nahh ära.

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas villy »

vilosius kirjutas:

Nonii, nüüd lõi mul sita keema. Nimelt on mul KIIRELT vaja teha ühes Taebla korteris remont. Oleks vaja kohalikku inimest ja oma lolluses arvasin, et mõistlik oleks seda küsida kohalikke mootorratturite käest. Seda nimelt sellepärast, et suurem osa asjalikest töölkäivatest inimestest ei jõua juba ammu tervel foorumil silma peal hoida. Ei, mu teema oli tingimata vaja üldise alla tõsta ja peale seda veel mõned korrad nudida. Need inimesed, keda mul vaja oleks, ei loe suure tõenäosusega üldist teemat. Kui Sa MODE, mu küsimustele vastata ei taha, siis kustuta juba kogu teema nahh ära.

ma sain oma remondi asjus 1 kord kui vajasin, tolles teemas ilusti ja kiirelt korralikku abi. Soovin sullegi sama!


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Tore, oleks aega, heietaks ka seal..

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Sten »

Kena lugu küll . Käid korra eemal ja uued näod on modedeks saanud . :D

Edu

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Gornholio kirjutas:

Kena lugu küll . Käid korra eemal ja uued näod on modedeks saanud . :D

Sa remondi vähem teid, siis saad ka modeks :mrgreen:

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Sten »

Pole midagi remontida - kõik on fantastilises korras :mrgreen:
Ja modeks ei soovi , aitähh , ma hüperallergiline lollusele , eriti kui peab seda tasuta taga ajama .

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Sent: 03 Jul 2012, 23:26
From: macintosh
To: pontus
The following is a warning which has been issued to you by an administrator or moderator of this site.

Kood: Vali kõik

[quote]See on hoiatus sinu tehtud postituse eest: viewtopic.php?f=10&p=582055#p582055 .
Lõpeta palun mõttetu läbu laotamine foorumisse. Sellest pole mitte kellelegi kasu ning see ei vasta reeglitele.
viewtopic.php?f=6&t=591[/quote]

Kes veel sellise on saanud? Kas smegmatosh hakkab kasutajaid juba ära kustutama?

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

VALESTI POSTITATUD JA KIRJUTATUD TEEMAD APPI

Lugemata postitus Postitas K2bi »

selline teema siis..

Viimati muutis K2bi, 02 Aug 2012, 16:31, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: VALESTI POSTITATUD JA KIRJUTATUD TEEMAD APPI

Lugemata postitus Postitas miu »

Probleemsetest postitustest saab ka palju lihtsamini teada anda. Abiks on Raporteeri postitusest hüüumärgiga nupuke.

Pilt

EDIT: Kui keegi teisiti aru sai, siis modede kohta esitage kaebusi selles teemas: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=6&t=73935

Midnight bugs taste best.

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Re: VALESTI POSTITATUD JA KIRJUTATUD TEEMAD APPI

Lugemata postitus Postitas K2bi »

no anna andeks aga ma pole mitte ühtegi raportit ega teadet saanud selle kohta et minu postitused mööda bikeri foorumit ringi rändavad

Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: VALESTI POSTITATUD JA KIRJUTATUD TEEMAD APPI

Lugemata postitus Postitas miu »

K2bi kirjutas:

no anna andeks aga ma pole mitte ühtegi raportit ega teadet saanud selle kohta et minu postitused mööda bikeri foorumit ringi rändavad

Oma postituste ülesleidmiseks on kõige lihtsam variant kasutada linki "Vaata oma postitusi" - kusiganes teemas või alafoorumis need siis parasjagu ei asuks.

Andke Teie ka andeks, aga modemise logi on üle 1500 lehekülje pikk ja selle kohta ei ole igale kasutajele mõtet ettekannet teha.

Kui on probleem, küsi avalikult vastavas teemas või saada mõnele modele erasõnum - kõik "liigutused" on logist leitavad ja põhjendatavad.

Midnight bugs taste best.

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: VALESTI POSTITATUD JA KIRJUTATUD TEEMAD APPI

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Keegi viitsib ehk teema esimesest postitusest kirjavead kokku lugeda?

Seal ei ole ju isegi elementaarset kirjaoskust mitte ja teema algataja võiks siiski sellest alustada.

Kasutaja avatar

Kaszpar
Postitusi: 227
Liitunud: 14 Apr 2008, 21:09

Re: VALESTI POSTITATUD JA KIRJUTATUD TEEMAD APPI

Lugemata postitus Postitas Kaszpar »

Mode võiks sinna teemasse kus ta midagi ära võtab panna teksti et lõin teema lahku ja viitega uuele teemale- oleks hea järge pidada.


entropiK
Postitusi: 48
Liitunud: 10 Mai 2012, 08:27
Tsikkel: Bandit 1200

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas entropiK »

Küsimus, kui tarts enam mode ei ole, siis miks on nime all mode kirjas ?

Martti_V kirjutas:
Endal oleks päris asjalik 316 pealt m3 peale üle minna. See nagu tõukerattalt mingi yamaha ninja peale minek:D

vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas vilosius »

entropiK kirjutas:

Küsimus, kui tarts enam mode ei ole, siis miks on nime all mode kirjas ?

Kas Sa tahad seda vabaksjäävat "modet" oma nime alla?

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

reimps

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nii lihtsalt saabki vä? :shock:


entropiK
Postitusi: 48
Liitunud: 10 Mai 2012, 08:27
Tsikkel: Bandit 1200

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas entropiK »

Võtaks viis tükki kohe kui niisama jagatakse. :wack:

Martti_V kirjutas:
Endal oleks päris asjalik 316 pealt m3 peale üle minna. See nagu tõukerattalt mingi yamaha ninja peale minek:D
Kasutaja avatar

m2ikret
Postitusi: 316
Liitunud: 30 Mär 2010, 13:52
Tsikkel: Yamaha yzf-r1 2005
Asukoht: Pärnu

Re: Biker.ee moded

Lugemata postitus Postitas m2ikret »

Otsing on nagu ta on aga ei mõistnud oma probleemist/ettepanekust mujale kirja panna.Kui siia.

Teema selles,et kas Turg teemasse oleks raske teha rehvid/veljed ostumüügi teema.Nagu teistes foorumites.
Ja siis margi järgi varuosad.Ntx Yamaha varuosad.
Kawasaki vaurosad
Honda varuosad (see vist liigagi mahukas ?)

Et lihtsam oleks nagu neid siis sortida ja uurida. :bsmile: Kindlasti on see küsimus 100 korda läbi käinud aga ei leidnud vastust kas on võimalik ja kas keegi viitsib :D Või siiski peab olema mitte nii laisk :wack: :D :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”