Biker.ee komuun Facebookis

Mõtted, ettepanekud, vead, teadaanded mootorratturite foorumi, külastajate ja postituste kohta. Koht kus küsida või teada anda.

Moderaator: Moded


Teema algataja
userman

Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas userman »

Lihtasalt mõttelennuna, et ei leidnud Facebookist Biker.ee kommuuni mitte, ei ole kül kindlasti kohustuslik, aga olen tähele pannud, et paljud teised suuremad foorumid nagu Hv.ee on
seal esindatuks saanud.
Ei tea palju Biker.ee rahvas facebookis küll esindatud on, aga võiks mõelda haldaja ka facebooki grupi loomisele...oleksin kindlasti liituja näiteks :D



Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas sepp »

Ja see annaks mida?

Kasutaja avatar

Kaszpar
Postitusi: 227
Liitunud: 14 Apr 2008, 21:09

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas Kaszpar »

Noored tsikid saaks õhtustele sõitudele attendida vms? :ner:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas sepp »

Kaszpar kirjutas:

Noored tsikid saaks õhtustele sõitudele attendida vms? :ner:

No siis tehke ruttu ära ! :mrgreen:

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Kui on liiga palju kohti, kust infot ammutada, siis on suurem tõenäosus, et midagi olulist jääb kahe silma vahele.

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas kris. »

FB tõuseb ja langeb, biker.ee jääb :bsmile: .
"Otsa peale" saamise teemadega võiks küll FB-sse kolida - mul ei oleks selle vastu midagi :twisted: .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

ma olen seda FB teemat meelega vältinud. Pole nagu erilist pointi paralleelselt mingeid kommuune pidada. Orkutis on olemas ja pigem selle mõttega, et inimesed üksteist ära tunneks.

väinz

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Samas võiks ju popp ja noortepärane olla.
FB on tänapäeval ikka väga paljudel ilusti telefonis ka jooksmas ja aktiivsed teemad vms leht võiks olla ju kuidagi lingitud.

  • kui vaadata seda, et kui suur hulk inimesi just FB-s on võrreldes kõikide muude kommuunidega.

Kui see aga kontimurdvalt palju lisatööd nõuab vms siis on see mõttetu. Siis võiks seal äärmisel juhul olla lihtsalt tutvustav lehekülg.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas z1000 »

sellega on jah see teema, et kui tahad praegu olla inimestele ligidal siis tuleb facebookis olla. orkutit kasutatakse ainult brasiilias veel..

.
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas tali »

Arvan, et peale minu veel paljud "vanamoelised" ei ole ega soovigi olla FB-s. Elagu Biker.ee ilma igasuguste lisadeta! :bsmile:

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

rainer300
Postitusi: 346
Liitunud: 01 Jaan 2010, 14:09

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas rainer300 »

tali kirjutas:

Arvan, et peale minu veel paljud "vanamoelised" ei ole ega soovigi olla FB-s. Elagu Biker.ee ilma igasuguste lisadeta! :bsmile:

+1


Teema algataja
mart211

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Facebookil oleks viimane aeg end bikerisse lisada mitte vastupidi :wack:


Teema algataja
tasujatom

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas tasujatom »

Samuti nn vanamoeline

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas Vidget »

tali kirjutas:

Arvan, et peale minu veel paljud "vanamoelised" ei ole ega soovigi olla FB-s. Elagu Biker.ee ilma igasuguste lisadeta! :bsmile:

Keegi ei käse FB kasutada, kui see tundub liiga "moodne".

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

lextastic kirjutas:

sellega on jah see teema, et kui tahad praegu olla inimestele ligidal siis tuleb facebookis olla. orkutit kasutatakse ainult brasiilias veel..

kui tahad inimestele ligidal olla, kasuta ühistransporti. Miks peaks kasutama ühel eesmärgil kahte erinevat veebilehte?

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas sepp »

Pihelgas kirjutas:
lextastic kirjutas:

sellega on jah see teema, et kui tahad praegu olla inimestele ligidal siis tuleb facebookis olla. orkutit kasutatakse ainult brasiilias veel..

kui tahad inimestele ligidal olla, kasuta ühistransporti. Miks peaks kasutama ühel eesmärgil kahte erinevat veebilehte?

Naisel kasutad ka ju yhel eesmärgil erinevaid kohti :mrgreen:

Kasutaja avatar

tnacc
Postitusi: 409
Liitunud: 07 Nov 2007, 14:35
Tsikkel: Can-am Outlander 800
Asukoht: saaremaa

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas tnacc »

Motopaks kirjutas:

ma olen seda FB teemat meelega vältinud. Pole nagu erilist pointi paralleelselt mingeid kommuune pidada. Orkutis on olemas ja pigem selle mõttega, et inimesed üksteist ära tunneks.

väinz

Kui Arno oma feimiga Orkutisse jõudis, olid kõik tema sõbrad juba Facebook´i kolinud :bsmile:

Planeeta korvis sündinud

Teema algataja
susliks

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas susliks »

FB oleks ju hea reklaamikanal Biker.ee-le. Iseküsimus aga on, et kellele sedasorti reklaami tarvis on.
Kui seda õhtustele seljakottidele tarvis on siis võiks selle kommuuni nimi olla miskit muud.
Lihtsalt minu isiklik arvamus, et ei ole tarvis.


Teema algataja
mart211

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas mart211 »

susliks kirjutas:

FB oleks ju hea reklaamikanal Biker.ee-le. Iseküsimus aga on, et kellele sedasorti reklaami tarvis on.
Kui seda õhtustele seljakottidele tarvis on siis võiks selle kommuuni nimi olla miskit muud.
Lihtsalt minu isiklik arvamus, et ei ole tarvis.

+1
Milleks on meil teist kanalit tarvis kus oma rumalaid küsimusi esitada ja kola vahetada? Seljakoti teema oleks küll juba teine asi. Sepp näeks kohe pildid ka ära ning silmajärgi kaalu ka, oleks muret kohe vähem, keda sabale võtta ja kes külgkorvi panna. :D

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

sepp kirjutas:
Pihelgas kirjutas:
lextastic kirjutas:

sellega on jah see teema, et kui tahad praegu olla inimestele ligidal siis tuleb facebookis olla. orkutit kasutatakse ainult brasiilias veel..

kui tahad inimestele ligidal olla, kasuta ühistransporti. Miks peaks kasutama ühel eesmärgil kahte erinevat veebilehte?

Naisel kasutad ka ju yhel eesmärgil erinevaid kohti :mrgreen:

see oleks pigem ühel eesmärgil erinevaid naisi kasutada.. mis iseenesest on paha võrdlus, sest omab pointi, erinevalt FB-st :mrgreen:


Teema algataja
zx12r

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Ma kardan ka uuendusi

Kasutaja avatar

loikam
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Veebr 2011, 12:47
Tsikkel: vn 800,xvs 1100
Asukoht: Harjumaa

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas loikam »

mart211 kirjutas:
susliks kirjutas:

FB oleks ju hea reklaamikanal Biker.ee-le. Iseküsimus aga on, et kellele sedasorti reklaami tarvis on.
Kui seda õhtustele seljakottidele tarvis on siis võiks selle kommuuni nimi olla miskit muud.
Lihtsalt minu isiklik arvamus, et ei ole tarvis.

+1
Milleks on meil teist kanalit tarvis kus oma rumalaid küsimusi esitada ja kola vahetada? Seljakoti teema oleks küll juba teine asi. Sepp näeks kohe pildid ka ära ning silmajärgi kaalu ka, oleks muret kohe vähem, keda sabale võtta ja kes külgkorvi panna. :D

Teema Bikerisse-"Tulen seljakotiks".Pilt,kaal,strateegilised mõõdud :ner: Ka ilma FB-ta teostatav. :)

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas z1000 »

ei ma ei ütlegi et peaks ilmtingimata kasutama seda või teist. küsimus on lihtsalt selles, et kas seda foorumit teha inimestele rohkem avalikuks või pigem olla suletum keskkond. facebooki saab teha ka ju lihtsalt community, kuhu siis seinale duubeldab näiteks mingeid teemasid või uudiseid vms. eesmärk pigem oleks siis foorumi nähtavamaks tegemine, ja saab teha ka näiteks erinevaid galeriisid, kasutajatest, kasutajate stuntfotodest, naistest motikatel jne. rohkem võimalusi kui siin. (ägedaid pilte on päris ebamugav mööda erinevaid teemasid taga ajada, kui peaks vaja minema) :wink:

.

Teema algataja
mart211

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas mart211 »

lextastic kirjutas:

ei ma ei ütlegi et peaks ilmtingimata kasutama seda või teist. küsimus on lihtsalt selles, et kas seda foorumit teha inimestele rohkem avalikuks või pigem olla suletum keskkond. facebooki saab teha ka ju lihtsalt community, kuhu siis seinale duubeldab näiteks mingeid teemasid või uudiseid vms. eesmärk pigem oleks siis foorumi nähtavamaks tegemine, ja saab teha ka näiteks erinevaid galeriisid, kasutajatest, kasutajate stuntfotodest, naistest motikatel jne. rohkem võimalusi kui siin. (ägedaid pilte on päris ebamugav mööda erinevaid teemasid taga ajada, kui peaks vaja minema) :wink:

13000 kasutajat on suletud keskkond? :D Mina isiklikult väga vastu ei ole, seni kuni seal postitusi teha ei saa ja foorumitaolist asja ajada. Pilte, nägusid ja tegusid võib edasi anda ju küll.

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas z1000 »

aktiivseid kasutajaid vaevalt 13000 on aga ma ikkagi mõtlesin pigem seda, et foorumit teha rohkem nähtavaks ja et sellest saaks teada ka inimesed, kes sellest potentsiaalselt huvituks, aga ei ole teadlik selle olemasolust (kui neid inimesi on, ma ei tea ausalt, oletan et mõni on). kui see pole vajalik, siis pilte ja videosid saab ikka panna, mis oleks ju väga teretulnud. kuna siin ei ole näiteks ühtegi galeriid ega midagi.

foorumit seal teha ei saa, niiet sellepärast pole vaja muretseda (piltide, ja postituste kommenteerimine on teine asi)

.
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

tahes tahtmata tekib sellisel juhul nö. topeltfoorum või keskkond. Siin käivad moded teemad üle ja hoiavad asja enam-vähem mototeemalise. Seal hakkab ainult biker.ee nimeline läbu tekkima. Ja üldse, miks asja nii keeruliseks ajada - tehke kohe kommuun "vabad seljakotid" vms ja rääkige pihvidele oma vajadustest :bsmile:


Teema algataja
mart211

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas mart211 »

lextastic kirjutas:

aktiivseid kasutajaid vaevalt 13000 on aga ma ikkagi mõtlesin pigem seda, et foorumit teha rohkem nähtavaks ja et sellest saaks teada ka inimesed, kes sellest potentsiaalselt huvituks, aga ei ole teadlik selle olemasolust (kui neid inimesi on, ma ei tea ausalt, oletan et mõni on). kui see pole vajalik, siis pilte ja videosid saab ikka panna, mis oleks ju väga teretulnud. kuna siin ei ole näiteks ühtegi galeriid ega midagi.

foorumit seal teha ei saa, niiet sellepärast pole vaja muretseda (piltide, ja postituste kommenteerimine on teine asi)

Samas on siin ka ju kõik pildid olemas. Ilusatest naistest ja meestest mootorratastel, stunt foto ja video, youtube lingid, iga ürituse teemasse peale ürituse toimumist lisatakse pilte.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas sepp »

Pihelgas kirjutas:

see oleks pigem ühel eesmärgil erinevaid naisi kasutada.. mis iseenesest on paha võrdlus, sest omab pointi, erinevalt FB-st :mrgreen:

mõtlesin sama,aga ei julenud seda kirjutada,vb naine loeb ja siis ei saa jälle kaua yhtegi kohta kasutada :mrgreen:


HAA
Postitusi: 69
Liitunud: 21 Jaan 2009, 10:05
Tsikkel: Bmw K 1200 RS ,Bmw F 800 S
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 53 korda

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas HAA »

FB idee on päris hea saaks selle kaudu reklaamida igasugu kampaanjaid (märka mootorratturit ja kui ka see aasta plaanis "Mootorataga tööle" siis see ka ja kindalasti paljud veel) aga hirmutav FB'ga liitumise juures see,et siis tuleb ka väga palju rämpskasutajaid siia :D kes räägivad et rääkida kuid kellel nagu pole midagi öelda.Lõpude lõpuks on see otsus Biker.ee Bosside teha kas liituda Facebookiga või mitte.

We are motorcyclist, masters of measured risk.

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Biker.ee komuun Facebookis

Lugemata postitus Postitas z1000 »

mart211 kirjutas:
lextastic kirjutas:

aktiivseid kasutajaid vaevalt 13000 on aga ma ikkagi mõtlesin pigem seda, et foorumit teha rohkem nähtavaks ja et sellest saaks teada ka inimesed, kes sellest potentsiaalselt huvituks, aga ei ole teadlik selle olemasolust (kui neid inimesi on, ma ei tea ausalt, oletan et mõni on). kui see pole vajalik, siis pilte ja videosid saab ikka panna, mis oleks ju väga teretulnud. kuna siin ei ole näiteks ühtegi galeriid ega midagi.

foorumit seal teha ei saa, niiet sellepärast pole vaja muretseda (piltide, ja postituste kommenteerimine on teine asi)

Samas on siin ka ju kõik pildid olemas. Ilusatest naistest ja meestest mootorratastel, stunt foto ja video, youtube lingid, iga ürituse teemasse peale ürituse toimumist lisatakse pilte.

mugavuse küsimus.. on olemas küll aga siit on lihtsalt kordades ebamugavam (ja ajanõudlikum) midagi otsida ja ainult pilte üksinda sirvida. (alati on need erinevate lehtede peal laiali ja 10 korda quotetud sama pilti, näiteks). ja miks mitte facebooki grupp teha? see ei saagi ju asendama seda, mis siin on, (vanamoodsate inimeste osakaal on suur, kes facebookiga ei taha tegeleda, no offence) vaid pigem et ennast lihtsalt avalikustada. sest kellele ei oleks vaja rohkem trafficut ja paremaid reklaamimüügi numbreid? see pole ju mingi hull pingutus.

.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”