1. leht 1-st

Teistmoodi/Stunt sõit. Kes, kus millal?

Postitatud: 31 Mai 2008, 20:55
Postitas asdf123
Tere.

Kuna ma ise üritan enda ühelrattal sõidu oskusi lihvida siis tekkis sellest ka kohe küsimus. Kus siin Tallinnas ka keegi seda harjutamas käib, otseselt nagu mingit platsi pähe ei tulnudki. Hetkel mõtlen just head sirged asfalti võimalikult väikse kaldega, et saaks tagarattal sõitu harjutada. Nii, et kes siin vähegi seda harjutab võiks sõna võtta ja öelda mõni hea koht. Muidugi ka kõvemad sõitjad võiksid mulle näpunäiteid anda kuidas mugavamlt astuda vasaku jalaga tagumisele jalatoele, et nö püsti asendis sõita.

Ettetänades ;) :idea:

Postitatud: 01 Juun 2008, 21:08
Postitas asdf123
Kas tõesti keegi ei oska nüüd midagi soovitada? :cry:

Postitatud: 01 Juun 2008, 21:50
Postitas Steelrider
Sel suvel on tulemas üritus, kus sellistele asjadele keskendutakse, kus mehed piiritagant näitavad kuidas asjad tegelikult käivad ning näeb, mida kohalikud teha oskavad ning teha julgevad.

Postitatud: 01 Juun 2008, 21:52
Postitas mart211
Steelrider kirjutas:Sel suvel on tulemas üritus, kus sellistele asjadele keskendutakse, kus mehed piiritagant näitavad kuidas asjad tegelikult käivad ning näeb, mida kohalikud teha oskavad ning teha julgevad.
Äkki avaldad ka selle ürituse nime?

RE

Postitatud: 01 Juun 2008, 21:58
Postitas Sukusuku
Ei ole küll Eestis aga selle eest kohe kohe toimumas. Endal kindel plaan minna.
http://www.bomberweekend.com/

Postitatud: 01 Juun 2008, 22:08
Postitas Steelrider
Räägime siiski kohalikest tegemistest.

SMASH 2008

Toimumisaeg 5. juuli, mõne aja pärast ka täpsemad tutvustused.

Postitatud: 02 Juun 2008, 21:54
Postitas asdf123
Aitäh nende ürituste avalikustamiste eest, aga siiski põhi küsimus oleks see, et kus kohta ma nüüd enda tegemisi ohutult (ilma teisi ohtu seadmast) harjutada ka saaks? :)

Postitatud: 03 Juun 2008, 08:42
Postitas Steelrider
Pead veidi luuret tegema ja sobivad kohad välja otsima.

Loomulikult on parimateks kohtadeks lennuväljad, neid on paraku vähe ja asuvad...
Sõltuvalt töökohast ja tutvustest annab mõnikord kasutada asfalteeritud laoplatse, eriti äge kui see kinnine on, ei sõida keegi külje alla. Aga nagu öeldud, tutvused...
Vanades raketibaasides (Võrumaal Nursipalu, Läänemaal Piirsalu, Valgamaal Vilaski jne) leidub betoonplaatidest teid ning kunagisi rakettide stardi- ja teenindusplatse, samuti on mõnes väeosas säilinud täiesti viisakas riviplats (asfaltkattega). Nendes kohtades on enamasti probleemiks liiv ning muu sodi, aga pikaajaliseks kasutamiseks ei tohiks olla probleem selle koha mõningane hooldamine. Kohtade kohta saad infot otsida: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=5471

Edu harjutamisel, ootame etteastet SMASH'il ;)

Postitatud: 03 Juun 2008, 09:02
Postitas HRQ
See laupäev olid Soome trikimehed ka Otepää supermoto võistlustel oma oskusi näitamas. Eeldan, et mehed on kohal ka Saaremaa supermotol, eelmine aasta olid.