1. leht 1-st
kas tartrus toimub mingi paraad
Postitatud: 23 Juul 2005, 22:35
Postitas ramsen
tahaks teada kas tartus toimub mõni tsikkli paraad tulevikus ja enne talve
Postitatud: 23 Juul 2005, 23:35
Postitas Tamps
Tartus peaks ju ulikova paraad olema neil paevil, motikaid ule kogu Euroopa koos. Kahju , et ise osaleda ei saa. Eks kuuleb siis tagasisidet osalenutelt.
OT.

Siin Louna-Californias on iga nadalavahetus nagu uks korralik tsikliparaad.

Vaga palju on puhapaevasoitjaid, kes kroomi nadalavahetuse tiiruks valja lukkavad. Vaatamist jagub kuhjaga. Ise pole veel ratast ostnud, kuigi hinnad ja valik head jne. Eks see ost tule varem voi hiljem ara teha, ilm on ookeani aares paras (mitte liiga kuum), teed head ja maastik vaheldusrikas.
Postitatud: 23 Juul 2005, 23:40
Postitas ramsen
paraad sai täna läbi ise ei saanud ka minna tööl pidin olema

aga see mis oli see pidi võimas olema!!kas jõgevatreff ei tule augustis tartust läbi we
Postitatud: 24 Juul 2005, 01:33
Postitas Skyrunner
Tartus oli jah FIM Rally ja see paraad tuli Laupäeval peale lõunat läbi Tartu.Ise ei osalenud,kuid vaatleja rollis sai oldud ning see oli ülikõva vaatepilt.Pole sellist paraadi veel oma silmaga näinud.Mõned pildid panen üles Esmaspäeval.
Postitatud: 24 Juul 2005, 15:43
Postitas mumm
laupäeval toimus jah FIM Rally rahvaste paraad. ma ei tea hetkel kui mitu tsiklit seal osales, aga andmed kogu üritusest osavõtnute kohta on sellised, et inimesi 1534 (umbes) ja rattaid 1100 millegiga. paraadile vaevalt et kõik nad jõudsid erinevatel põhjustel. ja paraadi lõpus oli umbes 50 rattaline omade ehk eestimaalaste esindus ka
järgmine nädalavahetus on jõgevatreff tulemas ja eks ta ikka läheb ka läbi tartu oma paraadiga nagu varasematelgi aastatel. nii et "jälgige reklaami!"
mumm@sigaväsinud, aga rahul
Postitatud: 24 Juul 2005, 23:32
Postitas linnakas
paraad oli vägev aga hämmastuseks ei ole see ületanud uudise künnist??? Kui 300 venda jooksevad ümber Harku järve, siis on see uudis küll.. kui aga Tartusse koguneb nii paljudest riikidest motoinimesi ja paraadiks on suletud linna peatänavad-väljak, siis seda ei kajasta keegi. Kas keegi ehk teab, miks selline eetrivaikus?
Postitatud: 25 Juul 2005, 00:33
Postitas Raitz
Viruma Teatajal oli see üritus küll esikaane künnise ületanud.
Samas suuri lehti eriti vist muu, kui poliitikute poriga loopimine ei huvita.
Postitatud: 25 Juul 2005, 07:46
Postitas Skyrunner
Mõned pildid ka FIM Rally 2005 paraadist,mis läbi Tartu kulges.
http://durian.neoon.com/I.B/Vaba_Aeg/Moto/FIM_Rally2005
Postitatud: 25 Juul 2005, 13:22
Postitas LYNX
Jõgeva Treffi paraad minu teada Tartusse sel aastal ei jõua. Paraad kulgeb läbi Jõgeva, linna lähedal asuvasse Kassinurme Hiide, kus toimub siis kontsert jne.
Postitatud: 25 Juul 2005, 13:33
Postitas poison
LYNX, oskad sa täpsemata aega öelda...ilmselt lauba...aga mis kell?
Postitatud: 26 Juul 2005, 16:44
Postitas ramsen
kui läbi tartu ei lähe siis tsikkel kuurialla ja talveuneks ette valmistada!
Postitatud: 26 Juul 2005, 16:46
Postitas Pihelgas
mõnus tsiklimees oled küll, kui juulikuus juba ratta talvekorterisse pakid

Postitatud: 26 Juul 2005, 22:09
Postitas ramsen
see on umbes nagu släng!nüüd lihtsalt tuleb lihtsalt sõita.
Postitatud: 26 Juul 2005, 22:47
Postitas puhh
Paraad peaks algama midagi 11.00 Kuremaal, poole kaheteistkümneks oli välja reklaamitud, et paraad liigub läbi Jõgeva linna ja suundub nagu eespool mainitud Kassinurme.