Arvuti/nutitelefoni abi vaja

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ostsin omale Cat S61. Muidu hea telefon, aga äratuse süsteem on lollakas. Kui piisavalt kõvasti magad või kui telefon on voodist liiga kaugel ja ise kordushelisemise peale seda ei lükka, siis peale ühe korra rohkem ei helisegi. Vanadel telefonidel oli see ikka vaikimisi seade, et karjus vastavalt seadistusele iga paari kuni viie minutise intervalliga niikaua, kuni kinni panid või määratud korduste aeg täis sai. Sellel ma pole aga leidnudki võimalust, kuidas äratust nii seadistada, et see siis ka automaatselt kordama hakkaks, kui pole näpuliigutusega äratust edasi lükanud. Ise olen kõik äratuse seaded järgi proovinud, aga tulemuseta. Ootan targemate nõu, kuidas äratust nii seadistada, et kordaks äratust automaatselt. Igaks juhuks lisainfo, et ma inglise keelt oskan äärmiselt kehvasti, seega mingeid ingliskeelseid netilehekülgi abi otsimiseks pole mõtet soovitada.



"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

maamats
Postitusi: 32
Liitunud: 22 Apr 2009, 17:26
Tsikkel: Aprilia
Tänatud: 2 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas maamats »

Spoiler
pühak kirjutas: 01 Okt 2019, 09:55

Ostsin omale Cat S61. Muidu hea telefon, aga äratuse süsteem on lollakas. Kui piisavalt kõvasti magad või kui telefon on voodist liiga kaugel ja ise kordushelisemise peale seda ei lükka, siis peale ühe korra rohkem ei helisegi. Vanadel telefonidel oli see ikka vaikimisi seade, et karjus vastavalt seadistusele iga paari kuni viie minutise intervalliga niikaua, kuni kinni panid või määratud korduste aeg täis sai. Sellel ma pole aga leidnudki võimalust, kuidas äratust nii seadistada, et see siis ka automaatselt kordama hakkaks, kui pole näpuliigutusega äratust edasi lükanud. Ise olen kõik äratuse seaded järgi proovinud, aga tulemuseta. Ootan targemate nõu, kuidas äratust nii seadistada, et kordaks äratust automaatselt. Igaks juhuks lisainfo, et ma inglise keelt oskan äärmiselt kehvasti, seega mingeid ingliskeelseid netilehekülgi abi otsimiseks pole mõtet soovitada.

https://play.google.com/store/apps/coll ... NO1ljIGVoQ

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Spoiler
maamats kirjutas: 01 Okt 2019, 10:12
pühak kirjutas: 01 Okt 2019, 09:55

Ostsin omale Cat S61. Muidu hea telefon, aga äratuse süsteem on lollakas. Kui piisavalt kõvasti magad või kui telefon on voodist liiga kaugel ja ise kordushelisemise peale seda ei lükka, siis peale ühe korra rohkem ei helisegi. Vanadel telefonidel oli see ikka vaikimisi seade, et karjus vastavalt seadistusele iga paari kuni viie minutise intervalliga niikaua, kuni kinni panid või määratud korduste aeg täis sai. Sellel ma pole aga leidnudki võimalust, kuidas äratust nii seadistada, et see siis ka automaatselt kordama hakkaks, kui pole näpuliigutusega äratust edasi lükanud. Ise olen kõik äratuse seaded järgi proovinud, aga tulemuseta. Ootan targemate nõu, kuidas äratust nii seadistada, et kordaks äratust automaatselt. Igaks juhuks lisainfo, et ma inglise keelt oskan äärmiselt kehvasti, seega mingeid ingliskeelseid netilehekülgi abi otsimiseks pole mõtet soovitada.

https://play.google.com/store/apps/coll ... NO1ljIGVoQ

Millist rakendust nende hulgast Sa soovitad? Unustasin mainimata, et see on mu elu esimene nutitelefon ja ma ise ei taipa androidi asjadest praktiliselt midagi. Ausalt öeldes ei taipa ma itivärgist üldse suurt midagi, netis surfamine, foorumis kirjutamine ja vigaste exeli tabelite koostamine on minu lagi.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

[mention]pühak[/mention], võta see https://play.google.com/store/apps/deta ... .deskclock

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Macintosh kirjutas: 01 Okt 2019, 15:06

Ma loeks enne arvustusi kui installiks :-)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Maaks kirjutas: 01 Okt 2019, 17:05

Ma loeks enne arvustusi kui installiks :-)

No ma olen sõnatu, ma kasutan seda aastaid ja ei saa küll nuriseda. Võiks öelda, et käib nagu kellavärk.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Spoiler
Macintosh kirjutas: 01 Okt 2019, 15:06

Mul vist see ongi praegu.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Out-of-the-box lahendusena pakuks hoopis harjumuse esimese äratuse peale kohe tõusta. Kordusäratus on halb harjumus. Olen ka selle ohver olnud. Oma 5a juba tõusen esimese äratuse peale. Hommik algab nii palju reipamalt ja planeeritud ajal. Kui ei kuule, tuleb mingi kriiskavam heli valida. Või hoopis valjenev. Ja telefon ei tohi öökapil käeulatuses olla, et selle unesegasena kinni vajutada saad.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

[mention]pühak[/mention], ma nüüd täpsustan: äratuskell heliseb 10 min (see on vaikimisi helisemisaeg) ja selle aja jooksul sa üles ei ärka?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Pane mitu äratust iga 15min takka näiteks ja võid kuni lõunani neid kuulata 😀

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Macintosh kirjutas: 01 Okt 2019, 23:44

@pühak, ma nüüd täpsustan: äratuskell heliseb 10 min (see on vaikimisi helisemisaeg) ja selle aja jooksul sa üles ei ärka?

Ärkan küll, kui ma panengi selle järjest 10. minutiks äratama. Ma tahaks aga hoopis sellist varianti, et kui ma minuti jooksul seda kinni ei pane, siis ta oleks vahepeal ise natuke aega vait ja alustaks uuesti kas 3. 5. või 10. minuti pärast nii, nagu olen seadistanud. Mul see probleem ongi, et nuputelefon võimaldas seda ja kas tõesti on nutitelefoni sellealane võimekus kehvem?

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

aivarik
Postitusi: 119
Liitunud: 23 Mai 2012, 10:33
Tsikkel: Kawasaki ER-6F

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas aivarik »

Hommikust!
Android võimaldab väga ilusti seada kordusi äratusele.
Kell-äratus/märguanne-lisa-määrad ära päeva(d)-tahad paned alarmile nime-valid märguande heli, värina-aktiveerid korduse ja määrad ära selle parameetrid (intervalli ja kordused) ja siis salvestad.
Ise kasutan pidevalt kuna ka raske unega. Näiteks intervalliga 5min ja 5 korda.
Igaks petteks panen veel ka teise äratuse 15min hilejmaks samade parameetritega aga teise heliga, sest muidu kipub äratuse heli muutuma unenäo loomulikuks osaks.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Black kirjutas: 01 Okt 2019, 22:29

Out-of-the-box lahendusena pakuks hoopis harjumuse esimese äratuse peale kohe tõusta. Kordusäratus on halb harjumus. Olen ka selle ohver olnud. Oma 5a juba tõusen esimese äratuse peale. Hommik algab nii palju reipamalt ja planeeritud ajal. Kui ei kuule, tuleb mingi kriiskavam heli valida. Või hoopis valjenev. Ja telefon ei tohi öökapil käeulatuses olla, et selle unesegasena kinni vajutada saad.

:bsmile:

Midagi jaburamat annab välja mõelda kui, et :"ma panen äratuse varasemaks , siis tean, et saan veel natukene magada!" :wack:

Olen kuulnud piisavalt....

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Just. Ja alustada päeva kohe asjade edasi lükkamisega on juba psühholoogiliselt niru variant.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mul on korduväratust vaja selle pärast, et soovin rahulikult ärgata. Kinnisilmi voodist välja kargamine pole minu rida, tahan enne välja tulemist natuke aega lahtiste silmadega pikutada. Iseseisvalt toimivat korduväratust on vaja selleks, et kogemata uuesti magama ei jääks. Telefon padja all või kohe voodi kõrval variant hakkas mingil hetkel lihtsalt pinda käima. Nüüd jätan selle magamistoa ukse juurde või kui uks lahti on, siis üldse elutuppa. Sellepärast ajangi taga sellist varianti, mida alguses küsisin.

Minu küsimuse eesmärk oli saada konkreetne tehniline abi, mitte hakata telefonivahetuse pärast oma magamisharjumusi muutma. Kas androidile on siis selline äratuskella variant olemas, mida ma alguses küsisin või mitte? Ja kui on, siis saatke konkreetne link, kus see üks asi on või kui seal on mitu asja, siis märkige ära, milline minu küsitud tingimustele vastab.

Siiski, aitäh kaasa mõtlemast!

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

pühak kirjutas: 02 Okt 2019, 12:58

Mul on korduväratust vaja selle pärast, et soovin rahulikult ärgata. Kinnisilmi voodist välja kargamine pole minu rida, tahan enne välja tulemist natuke aega lahtiste silmadega pikutada. Iseseisvalt toimivat korduväratust on vaja selleks, et kogemata uuesti magama ei jääks. Telefon padja all või kohe voodi kõrval variant hakkas mingil hetkel lihtsalt pinda käima.

Sama siin. Minu lahendus - tasapisi valjenev, mahedakõlaline äratus. Enam pole probleemi hoida telefon käeulatuses. Soovides kordust, vajutan snooze.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

seda vaja

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Maaks »

pühak kirjutas: 02 Okt 2019, 12:58

Mul on korduväratust vaja selle pärast, et soovin rahulikult ärgata. Kinnisilmi voodist välja kargamine pole minu rida, tahan enne välja tulemist natuke aega lahtiste silmadega pikutada. Iseseisvalt toimivat korduväratust on vaja selleks, et kogemata uuesti magama ei jääks. Telefon padja all või kohe voodi kõrval variant hakkas mingil hetkel lihtsalt pinda käima. Nüüd jätan selle magamistoa ukse juurde või kui uks lahti on, siis üldse elutuppa. Sellepärast ajangi taga sellist varianti, mida alguses küsisin.

Minu küsimuse eesmärk oli saada konkreetne tehniline abi, mitte hakata telefonivahetuse pärast oma magamisharjumusi muutma. Kas androidile on siis selline äratuskella variant olemas, mida ma alguses küsisin või mitte? Ja kui on, siis saatke konkreetne link, kus see üks asi on või kui seal on mitu asja, siis märkige ära, milline minu küsitud tingimustele vastab.

Siiski, aitäh kaasa mõtlemast!

Kui ei ole olemas, siis teoreetiliselt saaks ise tekitada kui app võimaldab kasutada enda heli äratuseks - teed helifaili kus on näiteks 1 minut heli, seejärel x minutit vaikust ja seejärel jälle heliga osa. Aga androidi api osas ei oska nõu anda kahjuks.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Variant 1:
Teed mitu äratust ehk 6:30, 6:40 ja ja 6:45
Määrad üldseadete alt äratuse pikkuseks ühe minuti ja saadki voodis olla veel 9 minutit vaikselt ja siis 4 minutit vaikselt ja igakord mängitakse sulle minut aega sinu valitud pala

Kui ärakad igapäev samal ajal, siis isegi toimiv variant. Muul juhul pead koguaeg muutma kõiki kolme äratust. Lisaks sellele kui peaksidki juba olema esimese äratusega üleval ja vagistiad selle, siis teised äratused pole automaatselt vaigistatud ja hakkavad ikkagi tööle. Samas peaksid need ilmuma üle reale kui "Upcoming alarm" ja vagistamine on üsna lihtne ja kiire. Samas nõuab lisategevusi igakord.

Variant 2:
Tuleb leida enda sobiv alarmi äpp, millel on auto snooze variant ehk vagistab alarmi peale soovitud aega ja hakkab uuesti kisama ettenähtud ajal. Kas või iga minut kiiremini. Seda oskab teha näiteks Alarm Clock Xtreme. Tausta variandis on reklaamid aga kindlasti leiab sarnase ka tasuta, reklaamivaba ja töötava (võib-olla). Edasipidi pead ainult muutma soovitud alarmi aega ja elu on ilus (peaaegu). Kuna see on kolmanda osapoole äpp siis ei pruugi see iga hommik töötada kuna shit häppens. Näiteks power settingud ei jooksuta seda äpp'i tagataustal. Oled valinud telefonis "Do not disturb" valiku või kes teab krt mis veel. Kui need nüüd peaksid esinema siis neist mööda saamiseks tuleb teha mitmeid seadistusi ja keegi ei julge sulle väita, et järgmise uuendusega need pole tagasi keeratud või midagi uut leiutatud.

Variant 3: Osta uus nupukas äratuseks ja muu ajal "naudi" nutikat!

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Piipz, kõva lahendus, jah, võiks veel voodi kella 7-st 22-ni kappi peitu ka tõmmata, et ei tekiks kiusatust päeval seal laiselda! :)

Ma tegelikult kahtlen, et native kellarakendus korduväratust ei paku. Kahtlust süvendab asjaolu, et google ei arva "Cat S61 snooze" peale midagi. Reaalse probleemi korral oleks keegi juba ammu kuskil kurtnud.

Tagantjärele targutusena oleks soovitanud üldse Cat'i asemel suvalise lutsu + silikoonümbrise soetada. Reaalselt on see Cat telefon paras pettus traktorite jms tuntud kaubamärgi peal liugu lastes. Justkui oleks mingi eriti rugged värk, millega naelu seina peksta. Ei ole ta midagi nii kõva, samas seda enam sisult arhailine. Mul on sadu telefone käest läbi käinud ja Cat ei ole küll asi, mida kellelegi soovitaks, kui just termokaamera telefonis eluliselt vajalik pole. Sry tuju rikkumise pärast.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma selle Cati ostsin sugulase soovituse peale. Ta proovis ise enne mitu odavamat läbi, ühegagi polnud rahul. Põhipõhjus, et telefonid toimisid tema sõnul aeglaselt. Cat 60 oli esimene, millega rahule jäi, nüüd on juba aastaid seda kasutanud. Elan suhteliselt kehva mobiilileviga pärapõrgus. Naisperel on Samsung Galaxy 40 ja kui näiteks kõrvuti oleme, siis mul levi telefonis igati ok, temal peaaegu, et puudub. Juba ainuüksi sellepärast olen oma telefoniga rahul. Varem, kui kasutasin oma sada aastat vana nuputelefoni, siis sellega oli ka levi alla igasugust arvestust.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Leviteema võib ka natuke petlik olla - näitab sulle näiteks kenasti 800MHz 4G põhjas pulki, aga kui telefon VoLTE-t ei oska, üritatakse kõne jaoks teha fallback 3G või 2G peale. Nende levi aga ei pruugi reaalselt üldse olla. Levi justkui põhjas, aga kõned hakivad.

Samamoodi võib naise samsa näidata niru 4G olemasolu, tegelikult aga kõneks vajaliku 2G/3G levi on nii mis mühiseb.

Eeldan, et operaator on ikka sama.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Operaator on sama ja pulki ma ei vahi, naise telefon hakib või ei saa üldse võrku kätte, ma võin oma telefoniga vabalt rääkida.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

See millisest režiimist ja kui kiiresti keegi "boodib" on suht erinev. Mõnel tuleb sekundiga pilt ette ja võib kohe klikkima asuda, teisel "cold start" ja kerib "biosi" juba jupi aega enne kui "os´ini" üldse jõuab, siis teise jupi liivakella veel, et desktop ja ikoon "my computer" ette manada.

Mul ka vist mälumaht ja prose kiirus kiita pole, "cold start" võtab ikka oma aja enne kui kaameratest tulev pilt foookusesse läheb, mikrofonidest kostuv heli sellega sünkrooniseerub ning kokku arusaadava ja mitte hakkiva striimi moodustavad.

Aga ma päris täpselt ei saanud aru, miks mitu äratust ei saanu panna või miks see versioon ei sobi?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas pühak »

Madlobster kirjutas: 03 Okt 2019, 21:27
Spoiler

See millisest režiimist ja kui kiiresti keegi "boodib" on suht erinev. Mõnel tuleb sekundiga pilt ette ja võib kohe klikkima asuda, teisel "cold start" ja kerib "biosi" juba jupi aega enne kui "os´ini" üldse jõuab, siis teise jupi liivakella veel, et desktop ja ikoon "my computer" ette manada.

Mul ka vist mälumaht ja prose kiirus kiita pole, "cold start" võtab ikka oma aja enne kui kaameratest tulev pilt foookusesse läheb, mikrofonidest kostuv heli sellega sünkrooniseerub ning kokku arusaadava ja mitte hakkiva striimi moodustavad.

Aga ma päris täpselt ei saanud aru, miks mitu äratust ei saanu panna või miks see versioon ei sobi?

Saab ikka kasvõi 10 äratust panna. Ma lihtsalt ei ole veel leppinud sellega, et udupeen nutitelefon ei suuda seda, mida ka kõige odavamad nuputelefonid on ilma igasuguse ümberseadistamise ja tarkvara uuendamiseta suutnud teha.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
pühak kirjutas: 04 Okt 2019, 18:41

Saab ikka kasvõi 10 äratust panna. Ma lihtsalt ei ole veel leppinud sellega, et udupeen nutitelefon ei suuda seda, mida ka kõige odavamad nuputelefonid on ilma igasuguse ümberseadistamise ja tarkvara uuendamiseta suutnud teha.

Ma pole päris kindel, et "suutnud" on õige sõna. See sinu "probleem" tundub olevat piiripealne juhtum, millest oskavad puudust tunda vaid tõsiselt edumeelsed nuputelefonide hülgajad.
:roll: :wink:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Eks pead harjuma, kogu see Androidi maailm on selline, et tehakse mingi 30% valmis ja siis oleks nagu vabrikus sireen kõlanud ning kõik tööriistad sinnapaika jäänud - ah käib kah! Vanasti oli telefoni tarkvara tema nägu ja inimesed nägid vaeva, et see nendes piiratud tingimustes max hästi töötaks, praegu on "innovatsioon", et saaks ekraanile tolli juurde, kõrvaklapipistiku ära, kõrvaklapipistiku tagasi, ekraanile sälgu, ekraanilt sälgu ära, kaks kaamerat, kolm kaamerat, ad nauseam.

Ja kui julged nokka paotada, et klge see s**t ju nagu ei jää seina külge kinni, siis saad tuhandest torust tuld - ei ise oled loll ja elad oma elu valesti, MEIL ju kõik töötab! Asi see siis on enne uinumist 20 minutit telefoni klõbistada! Selline asi on pmst täiesti unustatud, et keegi võiks äkki ka kvaliteeti ja mugavust ihata, mitte tuhandet (uues mudelis juba kahte tuhandet!) vilkuvat nublakat.

Ma olen viimaste kuude jooksul kulutanud mingi nõrga kolmekohalise arvu tunde, et Androidile pmst normaalne, enda vajadustele vastav PDFi lugeja meisterdada, nüüd istun garaažis ja viilin toorest alust tahvlile lenksukinnitust välja - lampe on laes justkui sadu, aga valgust ei anna neist ükski...

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

Kas keegi teab lahendust ka kõnesalvestuse probleemile? Vanemate telodega ja androididega toimis ilusti.. Android 9 ja S8+ salvestab ainult oma kõnet ja numbreid ei näita. See on kuidagi regioonide ja tootjate pull ja viidatakse mingile privaatsuspoliitikale mis iseenesest on ju jama.. Samas Xiaomi Android 9 ga toimib ilusti...

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

suurel osal telefonidel on vaja rooti, et need äpid normaalselt tööle hakkaks

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Jesper kirjutas: 04 Okt 2019, 20:14

Eks pead harjuma, kogu see Androidi maailm on selline, et tehakse mingi 30% valmis ja siis oleks nagu vabrikus sireen kõlanud ning kõik tööriistad sinnapaika jäänud ...

Teemaväline

Selle kirleduse alla mahub 90% tänapäevasest toodangust alates tsiklitest lõpetades mööbliga. Toit vist moodustab veel erandia aga kauaks sedagi ... Kaaseagseks tootmisdeviisiks on "ikka kiiremini ja odavamalt". Ja odavus ei tähista siinjuures loomulikult mitte müügihinda vaid tootmiskulusid. Ma olen mitmel korral 3-4 aasta vanuse kodumasina puhul kuulnud fraasi "nii vandele seadmetele enam varuosi saada pole". Alles hiljuti viisin prügimäele täiesti toimiva korraliku 42" LCD teleka mille kõrgepingeplokk "nagises", varuosi pole. Tooda-tarbi-viska minema on tavareaalsus. Titeerides tuntud Prantsuse riigipead Louis XV: "Pärast meid tulgu või veeuputus!" :-|||

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”