Arvuti/nutitelefoni abi vaja

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

urmas66 kirjutas: 13 Veebr 2019, 21:04

Kas hiir on uus? Kui ei ole ja on mujal kasvõi korra kasutatud,siis tuleb enne tehase seaded taastada. Oli kunagi midagi sarnast ja igavene jeebel oli sellega. Uue korral ei oska midagi lisada

Esimest korda kuulen sellisest asjast! Mul BT hiiri palju olnud ja mitmete seadmetega paaritatud. Pole probleemi olnud. Samuti klientidel..



Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas argo »

Suure tõenäosusega vigane, kui ükski teine arvuti ka seda ei leia.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Läpaka opsüsteem on ikka nende hulgast mida see hiir toetab?

Kasutaja avatar

teeperv
Postitusi: 40
Liitunud: 24 Sept 2013, 23:18
Tsikkel: Vultus & Himalayan
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas teeperv »

Selle hiirega kogemust pole aga paar mõttekohta:

  • patarei sahtlis on uue hiire puhul tihti patareid sees, kuid paberilipikutega kontaktidest isoleeritud - kontrollida, et patakad kontakteeruks klemmidega
  • manuaal (ftp://megabajt.com.pl/Instrukcje/instru ... etooth.pdf - ingliskeelne variant algab teisest lehest) väidab, et sel hiirel on oma usb dongel (samas ingliskeelne variant on masintõlge poolakeelsest variandist, seega krt teab), seega see ei pruugi läpaka default sinihambaga ühenduda, ainult oma dongliga; see jubin võib olla kas eraldi või tihtipeale (Logitechi puhul tavaline praktika) akusahtlis kuskil oma pesas
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ain kirjutas: 13 Veebr 2019, 21:58
urmas66 kirjutas: 13 Veebr 2019, 21:04

Kas hiir on uus? Kui ei ole ja on mujal kasvõi korra kasutatud,siis tuleb enne tehase seaded taastada. Oli kunagi midagi sarnast ja igavene jeebel oli sellega. Uue korral ei oska midagi lisada

Esimest korda kuulen sellisest asjast! Mul BT hiiri palju olnud ja mitmete seadmetega paaritatud. Pole probleemi olnud. Samuti klientidel..

Üks ja sama BT hiir erinevate seadmetega paaritatud? Et täna kasutan lauaarvutis ja homme läpakas ning ülehomme üldse mingis kolmandas seadmes? Ilma selle USB donglita hiir siis?
Mul oli kunagi ja lauaarvutiga,mis oli laua all oli mingi pidev levi jama(aeglane rektsioon) ja ikka aegajalt vajas ühenduse uuendamist. Keegi kinkis selle mulle,aga prügikasti ta läks. Seda minu oma sai ainult ühe seadmega kasutada ehk a´la ,et kasutan päeval tööl ja õhtul tahvliga ei olnud võimalik,kuigi see oli asja mõte. Praegu kasutan neid USB dongliga Logitechi hiiri ja nendega pole mingit jeeblit.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Ma arvan ka, et selle 7€ hiirega ei tasu pikalt jebida kui Logitechi hinnad algavad 15 juurest.

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

Spoiler
urmas66 kirjutas: 14 Veebr 2019, 11:55

Üks ja sama BT hiir erinevate seadmetega paaritatud? Et täna kasutan lauaarvutis ja homme läpakas ning ülehomme üldse mingis kolmandas seadmes? Ilma selle USB donglita hiir siis?
Mul oli kunagi ja lauaarvutiga,mis oli laua all oli mingi pidev levi jama(aeglane rektsioon) ja ikka aegajalt vajas ühenduse uuendamist. Keegi kinkis selle mulle,aga prügikasti ta läks. Seda minu oma sai ainult ühe seadmega kasutada ehk a´la ,et kasutan päeval tööl ja õhtul tahvliga ei olnud võimalik,kuigi see oli asja mõte. Praegu kasutan neid USB dongliga Logitechi hiiri ja nendega pole mingit jeeblit.

just! Bluetooth ongi alati ilma donglita. Olen muidugi reeglina kasutanud Logitehi või Microsofti hiiri. Muu on paras saast!

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

teeperv kirjutas: 14 Veebr 2019, 11:10

Selle hiirega kogemust pole aga paar mõttekohta:

  • patarei sahtlis on uue hiire puhul tihti patareid sees, kuid paberilipikutega kontaktidest isoleeritud - kontrollida, et patakad kontakteeruks klemmidega
  • manuaal (ftp://megabajt.com.pl/Instrukcje/instru ... etooth.pdf - ingliskeelne variant algab teisest lehest) väidab, et sel hiirel on oma usb dongel (samas ingliskeelne variant on masintõlge poolakeelsest variandist, seega krt teab), seega see ei pruugi läpaka default sinihambaga ühenduda, ainult oma dongliga; see jubin võib olla kas eraldi või tihtipeale (Logitechi puhul tavaline praktika) akusahtlis kuskil oma pesas

Tänud aga nii eilane ka pole, et mitte aru saada, et laser ei tööta ja "BT sinine" hiirel ei vilguks.
Aga tegemist pole selle viidatud instruktaaži hiirega!
Sellepärast ma ta ostsingi, et tringel-trangel-donglitega mitte jamada. Varasemalt on nad kõik ilusti paaritunud(ilma järglasi andmata!) aga see raip...
Kirjas on, et toetab ka Win 10't
Eks peab kuskilt BT toega vanema läppari leidma ja proovima.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas piiks »

Kas keegi oskab Androidile soovitada miskit lihtsat mp3 mängijat. Sellist vanakooli oma, millele näitad muusika folderi ette ja ta mängib sealt järjest faile maha.
Need librarid ajavad mind hulluks, ma pole siiani nende tööpõhimõttest ja vajadusest aru saanud.
Üritasin omal käel leida, proovisin paar tükki. Ühelegi ei saanud muusikaga folderit ette näidata. Kes läks vaikimisi folderi kallale, kes niutsus miskit muud. Veel nii palju, et mul muusika folderis istub .nomedia nimeline fail. Muidu see galaxy gallery leiab sealt üles kõik albumi coverid ja arvab, et ma tahan neid kindlasti oma fotogaleriis näha :(

BSPlayer on ainus, mis teeb mis vaja, aga tal on muud veidrused küljes.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

piiks kirjutas: 16 Veebr 2019, 12:22

Kas keegi oskab Androidile soovitada miskit lihtsat mp3 mängijat. Sellist vanakooli oma, millele näitad muusika folderi ette ja ta mängib sealt järjest faile maha.
Need librarid ajavad mind hulluks, ma pole siiani nende tööpõhimõttest ja vajadusest aru saanud.
Üritasin omal käel leida, proovisin paar tükki. Ühelegi ei saanud muusikaga folderit ette näidata. Kes läks vaikimisi folderi kallale, kes niutsus miskit muud. Veel nii palju, et mul muusika folderis istub .nomedia nimeline fail. Muidu see galaxy gallery leiab sealt üles kõik albumi coverid ja arvab, et ma tahan neid kindlasti oma fotogaleriis näha :(

BSPlayer on ainus, mis teeb mis vaja, aga tal on muud veidrused küljes.

VLC player? seda pole proovinud?

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas piiks »

Tänud. Just see mida vaja.

Ain kirjutas: 16 Veebr 2019, 13:53
piiks kirjutas: 16 Veebr 2019, 12:22

Kas keegi oskab Androidile soovitada miskit lihtsat mp3 mängijat. Sellist vanakooli oma, millele näitad muusika folderi ette ja ta mängib sealt järjest faile maha.
Need librarid ajavad mind hulluks, ma pole siiani nende tööpõhimõttest ja vajadusest aru saanud.
Üritasin omal käel leida, proovisin paar tükki. Ühelegi ei saanud muusikaga folderit ette näidata. Kes läks vaikimisi folderi kallale, kes niutsus miskit muud. Veel nii palju, et mul muusika folderis istub .nomedia nimeline fail. Muidu see galaxy gallery leiab sealt üles kõik albumi coverid ja arvab, et ma tahan neid kindlasti oma fotogaleriis näha :(

BSPlayer on ainus, mis teeb mis vaja, aga tal on muud veidrused küljes.

VLC player? seda pole proovinud?

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

mu kõikidel logitechi hiirtel on kolm paaritatud seadet võimalik panna, kolm valku nr on põhjaall.
Ühendatud siis tööhiir ja läpakas ja telefon ja läpaka hiir on ühedatud läpakas ja telefon. Telefonis kasutan küll väga harva aga vahest on mingit asja seal mõnus hiirega mudida. Muudad numbri ja kursor hakkab liikuma teises seadmes. Neid siis võimalik dongeldada ja ka BTga ühendada
Hiirte puhul peale logitechi high end hiirte ei kasuta.
Logitechi külge jäin kuna kunagi ammu oli mul üks logitechi dongel hi-end hiir ja dongel andis saba. Kirjutasin logitechi, kas on võimalik neilt soetada. Küsis hiire seeria nr. ja elukohta. Mõne päeva pärast oli mingi DPD vms kutt ukse taga ja ulatas paki. Pakis on logitechi dongel ja tänu, et nende seadmeid kasutan. Maksma läks see mulle null € (ei olnud garantii ja dongli lõhkusin ise läpakat kotti pannes ja välja võttes) Peale seda ei ole tooteid valides logitechi riiulist mööda kõndinud ja pole pettuma ka pidanud.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas kris. »

Juba paar päeva ei saa Onenote märkmeid brauseris avada. Mingit veateadet või muud infot ei kuvata, lihtsalt ekraan jääb tühjaks. Proovitud sisse logida erinevatest arvutitest ja võrkudest - tulemus ikka sama. Arvutis Onenote programmi ja telefonist äpi kaudu kõik toimib.
Kust võiks tehnilist tuge saada?

Edit: probleem on kõigi OneDrive-s olevate dokumentidega, mitte ainult Onenote-i omadega - ühtegi neist ei saa bauseri kaudu avada.

terv
Kris.


lermo
Postitusi: 470
Liitunud: 13 Veebr 2006, 19:41
Tsikkel: BMW R45|FT500"Krants"|XT600
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas lermo »

Oleks abi vaja ühe telliskivistunud Galaxy Note 4 elluäratamisel. Äkki keegi oskab/viitsib mõistliku tasu eest nikerdada.

M: Honda FT500 Cafe-racer '84
Tel: 53453529
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Maaks »

kris. kirjutas: 03 Mär 2019, 10:05

Juba paar päeva ei saa Onenote märkmeid brauseris avada. Mingit veateadet või muud infot ei kuvata, lihtsalt ekraan jääb tühjaks. Proovitud sisse logida erinevatest arvutitest ja võrkudest - tulemus ikka sama. Arvutis Onenote programmi ja telefonist äpi kaudu kõik toimib.
Kust võiks tehnilist tuge saada?

Edit: probleem on kõigi OneDrive-s olevate dokumentidega, mitte ainult Onenote-i omadega - ühtegi neist ei saa bauseri kaudu avada.

terv
Kris.

Sama siin, aga mul ei ava xls ja doc faile, pdf dokumente avab.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

kris. kirjutas: 03 Mär 2019, 10:05

Kust võiks tehnilist tuge saada?

Edit: probleem on kõigi OneDrive-s olevate dokumentidega, mitte ainult Onenote-i omadega - ühtegi neist ei saa bauseri kaudu avada.

Microsofti toodetega ma olen üldiselt MS Eesti osakonnalt abi saanud.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

see on mingi üldine kepp praegu, o365 personal teeb mul ka sama asja. business töötab normaalselt

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Madris »

Vaja oleks nutitelefoni (android) spetsialisti. Nimelt probleem on selles, et telefon (CAT s61) ei tunne/ei leia bt kaudu ühte seadet üles. Tegemist on liidesega, millega mõõta niiskus/temp/kihipaksus/terase karedus. Õuna toodetega toimib ja teiste androididega ka. Seega ma ise arvan, et vb on mul omal telefonis midagi click tegemata vms.

Liigun vidinatega Tallinn, Viljandi.

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas kris. »

See Onenote-i kepp on vist uus reaalsus ... või äkki kellelgi töötab ... :evil: :evil: :evil:

Piipz kirjutas: 05 Mär 2019, 15:01

see on mingi üldine kepp praegu, o365 personal teeb mul ka sama asja. business töötab normaalselt


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas koi »

Kelle poole, või kuhu kurtma minna, kui LENOVO IDEAPAD 700 varjusurmas? Enam sisse ei lülitu. Lülitades on õrnalt kuulda, et ventikas veits sahiseb ja rohkem ei mingit reaktsiooni. Vanust ehk 2,5 aastat.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

Sukusuku
Postitusi: 465
Liitunud: 22 Aug 2007, 11:56
Tsikkel: Viffer ja Kawa
Asukoht: Harjumaa Muuga
Tänatud: 8 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Sukusuku »

Tere, vt kas laadija laeb nt voltmeetriga. Peab ka õige laadija olema (kui proovid teisega,et oleks vatid õiged)
Siin on abijuttu https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Ide ... -p/3540465

Teed korda Eestis.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

koi kirjutas: 25 Apr 2019, 19:42

Kelle poole, või kuhu kurtma minna, kui LENOVO IDEAPAD 700 varjusurmas? Enam sisse ei lülitu. Lülitades on õrnalt kuulda, et ventikas veits sahiseb ja rohkem ei mingit reaktsiooni. Vanust ehk 2,5 aastat.

Kui ventiks sahiseb aga pilti ette ei tule siis proovi väline monitor külge panna, võib olla, et ekraani ühendav kaabel on katki või lahti.

  1. Lülita masin välja (kohe päris välja)
  2. Ühenda külge väline monitor ja lülita see sisse
  3. Käivita arvuti

Võimalik, et pead vajutama Fn+F4 klahvi vms, et välise monitori kasutust aktiveerida.

Teenusepakkujaid on must miljon aga ühtegi konkreetset sooviatda ei oska. Mõned suvalsied näited allapool:
https://starcom.ee/arvuti-remont-ja-hooldus
https://www.raalimeistrid.ee/meist/kontakt/
https://arvutimeistrid.ee/

Ise olen kasutanud varasemalt selle ettevõtte teenuseid: https://servicenet.ee/ aga ei julge küll öelda, et see oleks kuidagi parem või halvem kui teised.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Spoiler
Macintosh kirjutas: 26 Apr 2019, 11:34
koi kirjutas: 25 Apr 2019, 19:42

Kelle poole, või kuhu kurtma minna, kui LENOVO IDEAPAD 700 varjusurmas? Enam sisse ei lülitu. Lülitades on õrnalt kuulda, et ventikas veits sahiseb ja rohkem ei mingit reaktsiooni. Vanust ehk 2,5 aastat.

Kui ventiks sahiseb aga pilti ette ei tule siis proovi väline monitor külge panna, võib olla, et ekraani ühendav kaabel on katki või lahti.

  1. Lülita masin välja (kohe päris välja)
  2. Ühenda külge väline monitor ja lülita see sisse
  3. Käivita arvuti

Võimalik, et pead vajutama Fn+F4 klahvi vms, et välise monitori kasutust aktiveerida.

Teenusepakkujaid on must miljon aga ühtegi konkreetset sooviatda ei oska. Mõned suvalsied näited allapool:
https://starcom.ee/arvuti-remont-ja-hooldus
https://www.raalimeistrid.ee/meist/kontakt/
https://arvutimeistrid.ee/

Ise olen kasutanud varasemalt selle ettevõtte teenuseid: https://servicenet.ee/ aga ei julge küll öelda, et see oleks kuidagi parem või halvem kui teised.

See ventikas sahiseb seal veidi aega, samuti klõksutab paar korda HDD´d ja siis jääb vait. Seega on minu kahtlus emakas. Teatud hetkel teeb kolekõva piixaka ka. St midagi ta üritab aga pimeda pildiga käima minek see ei ole.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas grahv »

Lenovi Yoga yt3-x50l tahvliga nõu vaja... Lahtilukustamiseks on parool, mis sisaldab tähti. Peale jõnglaste käes käimist on lockscreenilt võimalik sisestada ainult numbreid kuigi klaviatuuril on näha ka mitteaktiivsed tähemärgid... Kuidas numbritelt tähtedele ümber lülitada? Pikk puudutus ei aita, mingit shift klahvi pole, on ainult nool tagasi, kustuta, OK ja numbrid.

G

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

grahv kirjutas: 28 Mai 2019, 11:16

Lenovi Yoga yt3-x50l tahvliga nõu vaja... Lahtilukustamiseks on parool, mis sisaldab tähti. Peale jõnglaste käes käimist on lockscreenilt võimalik sisestada ainult numbreid kuigi klaviatuuril on näha ka mitteaktiivsed tähemärgid... Kuidas numbritelt tähtedele ümber lülitada? Pikk puudutus ei aita, mingit shift klahvi pole, on ainult nool tagasi, kustuta, OK ja numbrid.

G

proovi panna järgi suur arvuti klaviatuur näiteks... lisaks võibolla vaja microusb-tava usb pesa adapter

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

press "reset"

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas kaimex »

koi kirjutas: 25 Apr 2019, 19:42

Kelle poole, või kuhu kurtma minna, kui LENOVO IDEAPAD 700 varjusurmas? Enam sisse ei lülitu. Lülitades on õrnalt kuulda, et ventikas veits sahiseb ja rohkem ei mingit reaktsiooni. Vanust ehk 2,5 aastat.

Kui tuleb välja, et remontimine pole mõistlik ja ära tahad visata siis võtaksin endale. :) hobi korras vahepeal ikka üritan ise mitmest ühte teha.

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Lenovo A7600-H laadimispesa peetis vist. Millalgi laadis veel nii et pistikut veidi ühele poole kallutada. Pesa vahetus? Mingi 40€ jääb silma netiavarustes, teab keegi paremat hinna/teenuse suhet kuskil? Tallinn.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Mis jama see on, et niipea, kui faili paremklõpsuga soovin "töödelda" siis automaatselt viskab arvuti korra pimedaks ja olen tagasi avalehele, kaust loomulikult suletud :evil:

  1. Kas Win 10 uuendusi peale 10'ndat päeva saab ka kuidagi tagasi võtta, paras kräpp on masin peale viimast update'i?

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Explorer jookseb kinni, suht tavaline. Tagasi minna ei soovita, siis lähevad asjad rohkem perse. Kaks varianti, kas hakkad seda parandama, või teed viimasest releasest uue image ja teed clean installi. Ma võin aidata nii ühe kui teisega

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”