Arvuti/nutitelefoni abi vaja

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

TNX!



Saadetud kettaga lauatelefonist!


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Erci »

Mingi lenovo enda uuendaja pakkus uuendusi sh biosi uuendust. Tegi selle ära kirjaga sucessful aga käima enam ei läinud, st korraks käivitab biosi aga kohe restardib ja jääbki nii loopima. Aku ja biosi patarei sai lahti võetud mõneks ajaks, sama. Viisin hetkel müüjale aga kas saaks sellega Eestis kiiremini abi?

___________________________
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Mis tähendab korraks käivitab BIOS-i? BIOS laetakse üles ja restardib sealt edasi OS-i minna üritades või restardib BIOS-i seadetesse sisenedes? Esimesel juhul saaks ehk pulgalt üle flashida, teisel juhul tõenäoliselt emaplaadivahetus.

See on see toimiva asja uuendamine... Igasuguste viiruste ja rünnete oht on reaalselt palju väiksem kui võimalus asjad uuendustega pekki keerata. Mõni teeb seda veel reisil oma tööarvuti või -telefoniga.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Erci kirjutas: 25 Sept 2019, 10:42

Mingi lenovo enda uuendaja pakkus uuendusi sh biosi uuendust. Tegi selle ära kirjaga sucessful aga käima enam ei läinud, st korraks käivitab biosi aga kohe restardib ja jääbki nii loopima. Aku ja biosi patarei sai lahti võetud mõneks ajaks, sama. Viisin hetkel müüjale aga kas saaks sellega Eestis kiiremini abi?

Võimalik siiski, et käivitab korraks ka OS'i, hea, kui sa saaksid seda filmida.
Eelkõnelejaga rääkides, siis uuendama ikka peaks :) Ma mäletan väga hästi aega, kui sai lihtsa vaevaga jututubades inimeste arvutid rebooti lasta või nende CD sahtleid avada. Uuendamised teevad tõesti tihti asju katki, kuid alati võib ka hullemini minna. Ning normaalses töökeskkonnas on uuendused eelnevalt testid läbinud.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas tuman »

Piipz kirjutas: 25 Sept 2019, 16:10
Erci kirjutas: 25 Sept 2019, 10:42

Mingi lenovo enda uuendaja pakkus uuendusi sh biosi uuendust. Tegi selle ära kirjaga sucessful aga käima enam ei läinud, st korraks käivitab biosi aga kohe restardib ja jääbki nii loopima. Aku ja biosi patarei sai lahti võetud mõneks ajaks, sama. Viisin hetkel müüjale aga kas saaks sellega Eestis kiiremini abi?

Võimalik siiski, et käivitab korraks ka OS'i, hea, kui sa saaksid seda filmida.
Eelkõnelejaga rääkides, siis uuendama ikka peaks :) Ma mäletan väga hästi aega, kui sai lihtsa vaevaga jututubades inimeste arvutid rebooti lasta või nende CD sahtleid avada. Uuendamised teevad tõesti tihti asju katki, kuid alati võib ka hullemini minna. Ning normaalses töökeskkonnas on uuendused eelnevalt testid läbinud.

Võimalik, et biosi uuendusga resettis biosi settingud ja pani IDE / AHCI valesti. Siis jääb resama kohe peale nö. Bios screeni. Kas biosi saad üldse minna, F2 või Del vajutades?


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Erci »

St stardib ja paari sek pärast tuleb korra lenovo logo ette ja kohe retsart. Biosi minna ei saa, proovisin korduvalt.,OS ist rääkimata.
Muide jääbki loopima nii, st et power nupp ja vasakul küljel olev reset auk ei aita, hoia all palju tahad või pane lid kinni - ikka loobib. Võta ainult aku juhe küljest, siis jääb tuttu...

___________________________
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kui sa viisid müüjale tagasi, siis võiks eeldada, et sellel on garantii? Praeguse jutu järgi kõlab küll, nagu telliskiviks lastud BIOS, kuid antud juhtumit lugedes käiks see kindlasti garantii alla, seega ei peaks muretsema? Lenovot ametlikult remondib kaks firmat Eestis, kiiremini saaks, kui sa ise viiksid otse remonti, mitte müüjale. See kogu jutt kehtib muidugi ainult, kui sul oli garantii...

Servica ICT (kõik peale thinkpadi)
Atea (thinkpad ja vb ka midagi veel)

Muidugi on mingeid õpetusi netis erinevaid, kuidas kiviks lastud biossi parandada proovida, kuid need asjad ei pruugi hästi lõppeda ja see tegevus ei käiks ka enam garantii alla.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Kas kellegil on lapse dinosauruste ajastu IBM T41 'le RAM'i pakkuda?

"
RAM 512 MB (1 x 512 MB) olemasolev
Max Supported Size 2 GB
Technology DDR SDRAM
Speed 333 MHz / PC2700
Form Factor SO-DIMM 200-pin
Slots Qty 2
Empty Slots 1
"

2X1GB oleks OK aga piisab ka 1GB

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Mul on ainult pakkuda pc2700-256mb

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas tuman »

yeekim kirjutas: 26 Sept 2019, 10:53

Hoi!

Kas kellegil on lapse dinosauruste ajastu IBM T41 'le RAM'i pakkuda?

"
RAM 512 MB (1 x 512 MB) olemasolev
Max Supported Size 2 GB
Technology DDR SDRAM
Speed 333 MHz / PC2700
Form Factor SO-DIMM 200-pin
Slots Qty 2
Empty Slots 1
"

2X1GB oleks OK aga piisab ka 1GB

edu

Pakun, et suurem tõenäosus on leida keegi, kellel oleks lapsele ära anda vähe uuem DDR2 mälu tarbiv isend.
Õhtu poole lähen tuhnin keldris natuke, peaks olema paar iidset surnud katkise emaplaadiga läpakat aga pole kindel mis mälu seal oli ja kui suur.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mul on nende numbrite ja tähtede tähendused kõik meelest läinud, aga kas see sobib? Neid on 2tk, raha ei taha.

IMG_20190926_121542149.resized.jpg

Muidu mõned Thinkpadid on ka jalus, https://turg.haamer.net/index.php/produ ... 100gb-hdd/ ntx.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas tuman »

Jesper kirjutas: 26 Sept 2019, 12:22

Mul on nende numbrite ja tähtede tähendused kõik meelest läinud, aga kas see sobib? Neid on 2tk, raha ei taha.
IMG_20190926_121542149.resized.jpg

Muidu mõned Thinkpadid on ka jalus, https://turg.haamer.net/index.php/produ ... 100gb-hdd/ ntx.

PC-2 peaks DDR2 olema, ehk ei sobi.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas bitter »

Piipz kirjutas: 26 Sept 2019, 08:55

Lenovot ametlikult remondib kaks firmat Eestis
Servica ICT (kõik peale thinkpadi)
Atea (thinkpad ja vb ka midagi veel)

Kevadel tegeles Thinkpadiga IBM Eesti, Toompuiesteel.


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Ahoi,

et tundub olema väga sobiv teema ka oma hetke mure jaoks:
nimelt muidu ligi kaks aastat veatult toiminud Huawei (Hoonor 6A vist täpsemalt) otsustas viimasel, pisut üle keskmise niiskuastmega motosõidul, s.t. peale 8 tunnist taskus ligunemist pildi kokku pakkida. Seejärel peale 2 päevast ahjul kuivatamist võttis küll uuesti pildi ette, kuid kahjuks ekraan ei reageeri enam mingile mudimisele. Küljenupud töötavad. Ja muidu polekski hullu midagi, sajaeurose telehvoni pärast silma peast ei nutaks...kuid kehvem lugu on see, et mul kogu suve (suvila remondi jne..) oluline pildimaterjal seal sees. Puänt on nimelt selles, et Huawei ei lase minu arusaamist mööda pilte arvutisse imeda muu progrega, kui ainult mingi oma "HISUITE" nimelise asjaga (no et hiinlased ikka luurata saaks? :D ) ja see omakorda eeldab, et sa pead telehvoni ekraanilt, peale USB-kaabliga ühendamist, kinnitama andmete edastuse piltide maha laadimiseks. Mida on aga mittetöötava ekraaniga suht keeruline teha. Seega, kas on kellelgi ideid või kogemusi, kuidas edasi- kas saab ikkagi kuidagi raali ja USB kaabli kaudu seal mingi "tagaukse" avada, või peaks kuhugi esindusse pöörduma, ekraani vahetama, või...?

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas simp »

Spoiler
Loadära kirjutas: 27 Sept 2019, 01:30

Ahoi,

et tundub olema väga sobiv teema ka oma hetke mure jaoks:
nimelt muidu ligi kaks aastat veatult toiminud Huawei (Hoonor 6A vist täpsemalt) otsustas viimasel, pisut üle keskmise niiskuastmega motosõidul, s.t. peale 8 tunnist taskus ligunemist pildi kokku pakkida. Seejärel peale 2 päevast ahjul kuivatamist võttis küll uuesti pildi ette, kuid kahjuks ekraan ei reageeri enam mingile mudimisele. Küljenupud töötavad. Ja muidu polekski hullu midagi, sajaeurose telehvoni pärast silma peast ei nutaks...kuid kehvem lugu on see, et mul kogu suve (suvila remondi jne..) oluline pildimaterjal seal sees. Puänt on nimelt selles, et Huawei ei lase minu arusaamist mööda pilte arvutisse imeda muu progrega, kui ainult mingi oma "HISUITE" nimelise asjaga (no et hiinlased ikka luurata saaks? :D ) ja see omakorda eeldab, et sa pead telehvoni ekraanilt, peale USB-kaabliga ühendamist, kinnitama andmete edastuse piltide maha laadimiseks. Mida on aga mittetöötava ekraaniga suht keeruline teha. Seega, kas on kellelgi ideid või kogemusi, kuidas edasi- kas saab ikkagi kuidagi raali ja USB kaabli kaudu seal mingi "tagaukse" avada, või peaks kuhugi esindusse pöörduma, ekraani vahetama, või...?

võid proovida ADB käsurea programmiga, märksõnaks "adb pull", aga kui eelnevalt "android debug bridge" peal polnud ja ketas krüptitud on, siis see ei päästa.

Lisaks võid proovida "fastboot" mode'i bootida, igal telefonil käib erinevat moodi - otsi välja kuidas sinu omal käib, ja sealt omakorda adb'ga.


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Loadära »

simp kirjutas: 27 Sept 2019, 02:18
Loadära kirjutas: 27 Sept 2019, 01:30

...

võid proovida 在ADB命令行程序中,關鍵字是adb pull,但是如果以前未安裝android debug bridge,並且磁盤已加密,則不會保存。

您還可以嘗試啟動到“快速啟動”模式,每個電話都有不同的模式-了解您的工作方式,然後使用adb...

Ahoi veelkord,

ja tänud aidata proovimast, kuid kahjuks pean kurbusega tunnistama, et ega ma just väga palju su jutust aru ei saanud...seega võibolla peaksin siis küsima pigem nii, et kui mingi lootus siiski on sealt pelgalt klahve klõbistades sisu kätte saada, kuid see eeldab juba süvitsi "digikeele" tungimist, siis kas keegi siinsetest viitsiks äkki proovida?
Tln-Keila, või Lääne-Virumaa oleks siis eelistatud piirkonnad...ja edu puhul loomulikult mingit meelehead võiks ka hea meelega tuua :bsmile:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Ain »

Võid esimese asjana proovida panna vahetükiga usb hiir telole järgi. Kui sellega saad toimetada siis paned telosse peale äpi nimega Airmore. Kui oled arvutiga ja teloga samas wifi võrgus avad arvutist brauseris lehe airmore.com ja connectid. Kui see õnnestub siis tuleb arvutisse ette telo sisu kus saad pildid arvutisse üle võrgu tõmmata.
Kõik see muidugi kui muud asjad peale ekraani töötavad..
Edu!

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Hiir taha on kõige lihtsam jah, vt sul on seda kaablit vaja: https://www.photopoint.ee/kaablid/1284- ... 015m-45298 . Või noh neid müüakse teistes vähe paremini varustatud tehnikapoodides ka, nimi on USB OTG kaabel.

Kui Aini pakutud protsess miskipärast ei peaks töötama, siis võimalus on ka SD kaart sisse torgata ja telefonis pildid sinna peale kopeerida. Ma enda telefoni olen juba enne katkiminemist nii seadistanud, et fotod lähevad kaardile, seda küll pigem selle pärast, et telefoni enda mälu on kallim, aga ka õnnetuse puhul on lihtsam - urgitsed kaardi välja ja poetad telefoni kenasti prügikasti :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jesper kirjutas: 27 Sept 2019, 09:40

aga ka õnnetuse puhul on lihtsam - urgitsed kaardi välja ja poetad telefoni kenasti prügikasti :)

Mitte et see antud juhul aitaks aga tulevikus on tark pildid perioodiliselt ja automaatselt pilve kopeerida, siis on failidus alati saadaval.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

USB OTG kaabel peaks mul kuskil kodus vedelema, õhtul saan vaadata. Asukoht Keila. Ideeliselt saan ka pakkuda abi sellel teemal oskuste piires.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Pilv on senikaua tore, kuni keegi kuskil jälle midagi muudab, midagi peab uuendama, uuesti seadistama, mingite uute tingimustega nõustuma, ad nauseam. Kui koguaeg ei viitsi näppu pulsil hoida, siis see hetk kui vaja on, selgub et prääks, polegi seal pilves midagi, sest põhjused. Ma tõesti ei jaksa enam, masinad peavad ikka inimesi teenima, mitte vastupidi.

Vanasti oli roamingus andmete limiidi täitumise probleem ka (ja no obv teed välismaal ju rohkem pilte), täna see muidugi on väiksem mure.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Bandit kirjutas: 26 Sept 2019, 11:46

Mul on ainult pakkuda pc2700-256mb

Kui Sa just mu neeru selle vastu ei soovi......

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Tort
Postitusi: 2017
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 165 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Tort »

yeekim kirjutas: 27 Sept 2019, 11:03
Bandit kirjutas: 26 Sept 2019, 11:46

Mul on ainult pakkuda pc2700-256mb

Kui Sa just mu neeru selle vastu ei soovi......

Kahe klotsi korral need sama suured ei pea olema või? 512 ja 256 koos ei töötaks siis. Kuidas lenovol, seda ei tea.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas tuman »

Tort kirjutas: 27 Sept 2019, 11:12
yeekim kirjutas: 27 Sept 2019, 11:03
Bandit kirjutas: 26 Sept 2019, 11:46

Mul on ainult pakkuda pc2700-256mb

Kui Sa just mu neeru selle vastu ei soovi......

Kahe klotsi korral need sama suured ei pea olema või? 512 ja 256 koos ei töötaks siis. Kuidas lenovol, seda ei tea.

Enamlevinud laua/sülearvutitel pole pulga mahu erinevusel vahet. Kunagi oli selline featuur nagu Dual-DDR mis töötas ainult 2 identse mälu puhul ja andis natuke kiirust juurde.

[mention]yeekim[/mention], mul leidus ainult DDR2 kahjuks.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Black »

Dual channel värk toimib ka tänase DDR4-ga täiesti edukalt, aga kasu on tast pigem jõudluse äärealasid kobades. Lihtsalt delfit brausides mitte nii väga. Peaks vaatama, mul vast on ka mõni 512-megane DDR1 klots üle koos T4x laibaga.

USB-microUSB või USB-USB-C ilma kaablita jublakas on Samsungitel tihti müügipakendis juba kaasas. Saad ehk laenata kelleltki. Mis sest hiina prügist, mida sa ilmselt elus kordagi rohkem ei kasuta, sahtlit täitma osta. Tallinnas võin anda, kui tagasi tood.

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Tort kirjutas: 27 Sept 2019, 11:12
yeekim kirjutas: 27 Sept 2019, 11:03
Bandit kirjutas: 26 Sept 2019, 11:46

Mul on ainult pakkuda pc2700-256mb

Kui Sa just mu neeru selle vastu ei soovi......

Kahe klotsi korral need sama suured ei pea olema või? 512 ja 256 koos ei töötaks siis. Kuidas lenovol, seda ei tea.

see konflikt oli DDR2, lausa pidid sama tootja omad olema, muidu oli jonn majas.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Bandit »

yeekim kirjutas: 27 Sept 2019, 11:03
Bandit kirjutas: 26 Sept 2019, 11:46

Mul on ainult pakkuda pc2700-256mb

Kui Sa just mu neeru selle vastu ei soovi......

Neerud on mul olemas ja õlut ei soovi :) ma pean ühest kastist veel vaatama, aga see pole minu lähedal.
mul on ainult mõni mälu selles kastis.

DSC_1951.png
Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

[mention]Loadära[/mention] USB to microusb juhe olemas. Kui microusb juhe sulle sobib siis saan anda Keilas ja/või seda koos vaadata.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Alterjor kirjutas: 27 Sept 2019, 16:48

@Loadära USB to microusb juhe olemas. Kui microusb juhe sulle sobib siis saan anda Keilas ja/või seda koos vaadata.

Tänud kõigepealt lahkesti abi pakkumast, aga mul sattus just kuidagi nii, et reedel veel olin Keila kandis, aga nüüd jälle x päeva maal L-Virus.
Kuid nüüd nv Põhjakeskuses käies avastasin sealtki Oomipoe, kus ka vihjatud USB-OTG juhtmejupp oli 4€ eest letis kohe olemas! Seega ostsingi juba oma, sest isegi kui seda lähebki nüüd ainult 1x vaja, siis 4€ kokkuhoidu pole vast see summa, et selle nimel veel kellegi võõra aega hukata lisaks omale!
Ja tänud muidugi ka teistele "hiirevihje" andjatele, igatahes nüüd hiirega katsetades nooleke telehvoni ekraanil lippas kenasti ja lubas menüüs valikuid teha jne...seega vast saan nad siis juba mälukaardi abil kätte ka, kui nüüd mõne kuskilt ainult üles leiaks!

:bsmile:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

smtasku
Postitusi: 128
Liitunud: 26 Apr 2013, 11:59
Tsikkel: VTX 1800, Tracer7GT
Asukoht: Kuressaare
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

Lugemata postitus Postitas smtasku »

Kaameraga tehtud fotosid otsi DCIM kaustast

Põetud ja kroonilised haigused- Riga 16, Jawa 350/634-7, Iž 56, Honda VT600, Honda CB600F, Honda VTX1800, Yamaha Tracer 7GT
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”