tsikli transport Tartu - Tallinn

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
fisher
Postitusi: 84
Liitunud: 28 Mär 2006, 13:45
Tsikkel: 1999 Triumph Sprint ST

tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas fisher »

Selline lugu siis, et vist läheb ühe vanema Suzuki soetamiseks, aga nagu müüjatel ikka, annaks nad võimalikult kiirelt kauba käest ära, kes ainult esimesena järgi tuleb. aga kuna antud isend on üsna mokkamööda, tahaks kindlasti endale saada.

milles on probleem, mina asun Tallinnas ja tsikkel on Tartus. mis iseenesest polekski suurem asi, kuna tsiklil on rattad all ja andku vaid gaasi - küll aga ilm on nii ebamaiselt külm, et see ots tuleks vist äärmiselt piinarikas (nüüd tuleva nädal näitab sinna 0 kraadi ligi enamuses).

kui nüüd kellelgi on plaanis tartust tallinna sõita kaubiku/järelkäruga ning tsikkel mahuks selle peale ära, saaksime ehk kuidagi kaubale!

jutt käib siis esialgu vahemikust 1.04 kuni 8.04, päevi ja kellaaegu annaks minupoolt igate pidi sättida.

Hanno
56698681




Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

pilves ilmaga +3c see ots pole midagi hullu kui kasvõi korra käsi soojendada teel. Ja soojad kindad võiks olla ikka :)


MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Mind on mitmel korral aidanud Transmark. Nt sel nädalal Tallinnast Saaremaale oli tsikli vedu 25.-. Päeval korjas peale, õhtul sain kätte. Midagi pehmet võiks ümber ise otsida.

Viimati muutis MotoMell, 01 Apr 2012, 00:19, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
fisher
Postitusi: 84
Liitunud: 28 Mär 2006, 13:45
Tsikkel: 1999 Triumph Sprint ST

Re: tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas fisher »

njah. mu arvamus siin käib ühest otsast teise. et mis see külm ikka mehele teeb aga siis jälle kahtlen, et kui peaks veel mingit vihma ka viskama, kuidas teeolud saavad olema selliste temperatuuride juures.


rainz
Postitusi: 52
Liitunud: 25 Apr 2011, 08:43
Tsikkel: Honda CBR 900 RR
Asukoht: Kuldala

Re: tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas rainz »

Otsi parem transport millega tuua Tartust ratas ära. Tervis on ikka tähtsam kui need tühised €urod. Mul sõber käib iga neljapäev kaubikuga Tartu ja tagasi kauppa viimas/toomas, kui huvi helista: 53449666


Teema algataja
fisher
Postitusi: 84
Liitunud: 28 Mär 2006, 13:45
Tsikkel: 1999 Triumph Sprint ST

Re: tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas fisher »

selline ekspresspakkumine - kui kellelgi pole täna midagi teha ja omab kaubikut või järelkäru, siis minu poolt 50.- ja käime korra tartus ära ja toome tsikli pealinna:)

Kasutaja avatar

MaxofSix
Postitusi: 105
Liitunud: 28 Jaan 2008, 11:07
Tsikkel: 99' Yamaha Dragstar
Asukoht: Tartu

Re: tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas MaxofSix »

50€ eest võiksin ise sellega Tartust Tallinna sõita :D :bsmile: Selle võrra lihtsam, et olen juba Tartus. Aga kui kaubikut ei saa ja täna ikka liigutada tahad siis tel:5074678

S*** takes time and effort.
Kawasaki ER-5 -97>Yamaha YZF750R -95>Yamaha SZR660 -97>Kawasaki ZX-7R -97> Honda VT700C - 84> Yamaha XVS650
Kasutaja avatar

väikevend
Postitusi: 43
Liitunud: 23 Sept 2011, 13:48
Tsikkel: MT01

Re: tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas väikevend »

MaxofSix kirjutas:

50€ eest võiksin ise sellega Tartust Tallinna sõita :D :bsmile: Selle võrra lihtsam, et olen juba Tartus. Aga kui kaubikut ei saa ja täna ikka liigutada tahad siis tel:5074678

Ja kui ikka ei saa siis kolmapäeval 04.aprill tuleb meil tagaluugiga masin Tartust Tallinnasse.
tel:5288868

Anyways
5kaks888kuus8


Teema algataja
fisher
Postitusi: 84
Liitunud: 28 Mär 2006, 13:45
Tsikkel: 1999 Triumph Sprint ST

Re: tsikli transport Tartu - Tallinn

Lugemata postitus Postitas fisher »

hommikul haaras tuttav sõnasabast kinni ja tõime ratta ära.

suur-suur tänu kõigile pakkujatele! ehk on teemast niipalju nüüd kasu, et kui kellelgi teinekord samasugune mure, leiab teema üles ja saab nõu.

maanteel kohtume:)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”