kuidas on võimalik,et keegi muudab minu load kehtetuks(A kat

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
P.J
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Mär 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu

kuidas on võimalik,et keegi muudab minu load kehtetuks(A kat

Lugemata postitus Postitas P.J »

kontrollisin ark lehel oma lubade kehtivust ja mis ma näen minu A kat kehtetu oman seda ca 94-95 aastast ! kui load sai tehtud tegin A ja ,siis B kat eri ajal tegin ,sain kahed load A ja B (pärnus)B kehtib ! mina ei ole neid tuhistanud ja politsei pole ka (äriidee või muudame kõikidel inimestel load kehtetuks küll nad tulevad ja teevad uuesti ) :twisted: mis teha kuhu pöörduda proovige mõelda mis tunne teil oleks kui avastaksite,et ei kehti enam :evil: :evil: :evil:( Vabandan kui olen vales kohas selle küsimuse tõstatanud)
üle mõistuse

korgits
Postitusi: 202
Liitunud: 28 Veebr 2004, 13:29

Lugemata postitus Postitas korgits »

Ma läheks ARK'i ning küsiks mis õigusel ja põhjusel.

Aga äkki kehtivad su A kat'i load ikka veel kuid ark'i lehel on lihtsalt mõni viga ?

Teema algataja
P.J
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Mär 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas P.J »

täna alles avastasin homme uurin (tunneon ikka s..t)
üle mõistuse

Credo

Lugemata postitus Postitas Credo »

oot, mismoodi on kahed load? peale lisakategooria tegemist antakse sulle uued kaaned, millel on uus kategooria juurde lisatud.
seaduse järgi ei tohi olla kahte üheliigilist dokumenti, sama kehtib ka passi kohta, st. sul reeglina ei tohi olla kahte kehtivat passi (eritingimustel kui on vaja palju reisida ja viisasid taotelda samaaegselt ning kui on vaja reisida palju konfliktriikides (ntx iisraelis ja palestiinas - iisrael ei pruugi sind üle piiri lasta kui sul on neile vaenulike riikide templid)).
suure tõenäosusega on lihtsalt sellest aru saadud ja üks nendest kehtetuks tunnistatud. aga mine kohapeale, võta mõlemad dokumendid kaasa ja uuri nende käest. nii on kõige parem.
Kasutaja avatar

Peter
Postitusi: 16
Liitunud: 10 Nov 2004, 00:17
Tsikkel: R 35, Ls 650, XV 700, K750
Asukoht: Tallinn-Hiiu

Lugemata postitus Postitas Peter »

Lubade kehtivusaeg 10 a.

Teema algataja
P.J
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Mär 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas P.J »

Peter kirjutas:
Lubade kehtivusaeg 10 a.
A .oleks lõppenud 2006a(algul olid vahtralehed ja ,siis päris...........uurisin täna arkist öeldi,et kehtivad (vist nii,et minul kui isikul on vastav kategooria olemas,aga :roll:
üle mõistuse

Teema algataja
P.J
Postitusi: 17
Liitunud: 13 Mär 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas P.J »

sain oma A tagasi :P
üle mõistuse
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”