Liikluskindlustus

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas mmz »

xetacion kirjutas:

Keegi oskab öelda, kas/kus saab teha liikluskindlustust ainult üheks päevaks? Nii palju kui ma olen vaadanud internetist, on miinimum aeg olnud 1 kuu.

Ilmselt ei ole enam vajadust, ent kirjutan siiski. Tee kindlustus näiteks 6 või 12 kuuks (nii tuleb nö. päevahind kõige soodsam). Järgmisel päeval saadad aga taotluse kindlustuse maksevabaks muutmiseks. Sellega võib kaasneda miski ühekordne teenustasu, mis ei ole aga suur. Mõni aasta tagasi oli jõulude ajal ideaalne sõiduilm. Tegin siis antud meetodit kasutades kindlustuse ja paar päeva läks mulle koos lõpetamise teenustasuga alla paar eurot maksma. Ülejäänud summa kantakse sulle kiirelt kontole tagasi.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Võib-olla kedagi huvitab, aga kindlustused vist on nüüdseks sidunud oma andmebaasid rahavastikuregistriga :-( Ehk siis mul selleks hooajaks enam ei õnnestunud oma ratast Iga-Virumaa rattana kindlustada (teh.passis on omaniku elukoht Ida-Virumaa) ja pidin maksma Tallinna tariifi.
Edit: Ma ise mõtlesin kah esimeseks "kolimise" peale, see vist pole nüüdsel digi/ e-riigi ajastul kuigi keeruline. Samas tahaks pärast jälle tagasi kolida :twisted:

Viimati muutis Maaks, 20 Apr 2015, 19:23, muudetud 1 kord kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Liikluskindlustus

Lugemata postitus Postitas Black »

Juba mõnda aega. "Kolisin" isegi Tallinnast kaugemale. Ühissõidukeid kasutan niikuinii üsna harva. Las ääremaa saab mu maksutulu endale.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”