Mis sa täna unes nägid?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


sarvik
Postitusi: 30
Liitunud: 01 Veebr 2010, 12:39
Tsikkel: Ural M67-36
Tänanud: 1 kord

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas sarvik »

Ei meenu mulle need värsked ünenäod ja üles ka ei kirjuta.

Kõige helgemalt on meeles uenägu, kus mind ajas taga kuskil loomalaudas Terminaator (see raudne koletis ise, mitte Tanel Padar). No mega raske oli joosta. Nagu vees jookseks. Tükk aega rabelesin ja siis ärasin üles.

Teine lahe unenägu oli kus ma olin kuskil teise maailmasõja lennukis misjoonil. Mingeid pomme alla heitmas. Järsku tulistati meie kere pihta kuulipritsiga ja hakkas alarm tööle. Sellepeale ärkasin üles ja panin äratuskella kinni :-D



Kasutaja avatar

Kysh
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Mär 2010, 11:55

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Kysh »

sarvik kirjutas:

. No mega raske oli joosta. Nagu vees jookseks.

Unenägudes on väga raske jah jooksta :D

Kawasaki Yamaha Suzuki Honda.
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Loff »

Täna öösel õppisin selgeks tagarattal sõitmise mingi 15 minutiga. Alguses oli nagu mingi oma ratas aga mingi hetk tõi lärm tutika Husabergi, oli mingi kummaline 310cc 4T masin. Kerge ja sellega läks õppimine ludinal. Kaarutasin oma põldudel ringi, kõik oli tore aga kui seisma jäin ja mootorit vaatasin siis kaane ja silindri vahelt tuli õli, lausa voolas. Üks kahest nukkvõllist oli lahkunud oma pesast ja kaane koos klapikambrikaanega ära lõhkunud. Kummagi nuka jaoks oli oma kett. Kuskilt ujus paps välja ja hakkas kohe mingit remondijuttu ajama aga mina ütlesin, et täitsa uus ratas ja läheb garantiisse. :wack:
Ei tea kas täna julgebki midagi oma masinate juures kruttidagi, äkki läheb midagi katki. Aga ma sellist värki üldse ei usu. Ulme seiklus küll. (lol)

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Loff »

Sõitsin HD-ga. (togi)

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas piloot »

Loff kirjutas:

Sõitsin HD-ga. (togi)

Hea, et ise sihukest õudukat pole juhtunud nägema :mrgreen:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Hr. Kaaru
Postitusi: 349
Liitunud: 14 Okt 2007, 19:22
Tsikkel: IZ
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Hr. Kaaru »

Muutusin haavatamatuks terminatoriks ja tagusin islamiriigis kaltsupäid maha :-|||

I love my bike, it´s amazing machine!
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Mõnd aega tagasi nägin unes, et keegi kräunutas mingit baigilist. Siis aga hakkas naine nügima ja nõudis, et ma ukse juures iniseva koera kusele laseksin.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas koi »

Ma tavaliselt unes ei mütta, aga umbes kuu tagasi käisin kuuepütalist vaatamas, seljas aelemas-ilastamas...
Peale seda rappisin selle sumpse tühjemaks, et ikka häält ka teeks, milleks see on tõesti väga võimeline!
Naine ei komminud, mida ma tegin, aga voodist välja ta kargas... :P
Tea, mis selle tõve nimeks võiks olla...

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas simp »

koi kirjutas:

Ma tavaliselt unes ei mütta, aga umbes kuu tagasi käisin kuuepütalist vaatamas, seljas aelemas-ilastamas...
Peale seda rappisin selle sumpse tühjemaks, et ikka häält ka teeks, milleks see on tõesti väga võimeline!
Naine ei komminud, mida ma tegin, aga voodist välja ta kargas... :P
Tea, mis selle tõve nimeks võiks olla...

Mechanophilia

Kasutaja avatar

Boamadu
Postitusi: 35
Liitunud: 28 Dets 2014, 01:27
Tsikkel: FatBoy
Asukoht: Harjumaa / Laagri

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Boamadu »

Paar nädalat tagasi nägin unes Priit Toobalit. Päris tõsiselt. Ei tea mis SELLE haiguse nimi on ..? Hommikul juurdlesin selle üle, ei leidnud diagnoosi nime, kuni selle teemani siin oli see õudus õnneks meelest läinud.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Mina nägin unes, et panin koos Kristiina Ojulandiga tapeeti!
Hommikul üles ärgates olid käed klistiiriga koos.....

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Boamadu
Postitusi: 35
Liitunud: 28 Dets 2014, 01:27
Tsikkel: FatBoy
Asukoht: Harjumaa / Laagri

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Boamadu »

Yeekim - klistiiriga või kliistriga ??

Kasutaja avatar

martin727
Postitusi: 91
Liitunud: 11 Jaan 2015, 18:13
Tsikkel: Hayabusa
Asukoht: Rautalampi
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas martin727 »

Mingiaeg nägin unes, et sõitsin rallit. Üks käigu vahetus oli nii hoogne, et hommikul teatas naine kuidas ta öösel minu küünarnukiga vastu hambaid oli saanud. Õnneks mitte nii kõvasti, et jälgi oleks jäänud. Seda seletust sinisele silmale poleks ilmselt keegi uskunud :D

Ja eks neid tapeetimisunenägusid on vist kõigil olnud :lol:

ÄmSee Raatalampi- "TULUKEE MUKKAA, EE MENE AIKANNO HUKKAA"
...mitte nagu need tänapäeva noored, kelle ainuke musklitrenn on arvutihiire liigutamine ja pakk paberit printerisse tõsta tekitab juba eluaegse seljavigastuse...
Kasutaja avatar

bandiit
Postitusi: 111
Liitunud: 20 Jaan 2015, 11:08
Tsikkel: GSF600 ´97 & R35 ´47
Asukoht: tln
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas bandiit »

krt nägin unes, et tsikli tagaratas tegi sellist asja Pilt
üldse oli jube uimane, edasi ei liikunud ja pöördesse ei läinud


rainz66
Postitusi: 60
Liitunud: 28 Veebr 2013, 23:10
Tsikkel: tdm900
Asukoht: Harjumaa

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas rainz66 »

Jah,mina nägin täna märga unenägu! Kurat,oli ikka hea küll !
Ootan juba õhtut..

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas daub »

Nüansse enam ei mäleta, aga nägin unes, et üritasin kellegi atendaati ära hoida. Toimus tõsine mõttetöö, et kes võiks seda teha ja kus ja millal jne. Lõpuks leidsin lootusetuna tunduvale olukorrale geniaalse lahenduse. Lasen sihtmärgi ise maha ja palgamõrvaril ei ole enam kedagi tappa.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

Palm.
Postitusi: 108
Liitunud: 03 Mär 2013, 10:00
Tänanud: 11 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Palm. »

:D :D

Kasutaja avatar

Siiidiuss
Postitusi: 8
Liitunud: 18 Juun 2016, 21:07
Tsikkel: Audi 0000
Tänatud: 3 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Siiidiuss »

ma ei tea mis jama se on. aga iga kord kui õudukat vaatan õhtal ,sis öösel näen seda nn kujutist unes kaguaig. ja see kurask nagu tõmbab minu poole ka kudagi! ma ütlen !
pilt- http://www.bf4-emblems.com/wp-content/u ... tagram.jpg


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas oil »

Ma loodan, et ma näen täna unes, kuidas ma tapan oma aiavärava.

Vaikselt hakkas tegema mingisugust keberniitus maximust (lad. k ajuk*pp). Puldist vajutades avanes natuke. Siis veel natuke. SIIS LÄKS KINNI ja vilgutas tulesid niisuguse rõõmuga nagu oleks isiklikult ekre laiali saatmise eest vastutav. Poleks ma selle autoga kaks ja pool kuud tagasi salongist välja veerenud, oleks esistangega selle lollaka ka manalateele saatnud. Proovin uuesti, avaneb lõpuks, aga näen et raip irvitab mu üle. Sulgub ka, küll natuke aega jonnides aga siiski. Lähen magama, hommik on õhtust targem, parem mitte emotsiooni pealt temaga arveid klaarida.

Uus päev, töönädala algus, tegin paar lõpetamist ootavat ülesannetki ära. Mis saaks valesti minna. Koju jõudes ootab vana vaenlane, mis suhtleb minuga väravavõngete morse keeles. Avanen... ei avane... avanen natuke veel... sulgun kiiresti-kiiresti! Avanen veel... sulgun. Vilgun nagu Parlament parimatel päevadel, aga mitte neljapäeviti, sest rahvas läks siis tegelikult kell 11 koju ja lambid lükati ka poole hämaramaks. Oli nagu veits piinlik. Lükkan raisa jõuga lahti ja sõidan aeda. Ei tegele temaga emotsiooni pealt, puhkan ja siis proovin veel korra juhendi järgi talle koduasendit ja muud olulist õpetada.

Ei ei ei. Iga korraga läheb hullemaks. "Pane tiibväravad X asendisse ja vajuta seda. Oota kuni lõpetab tsükli ja on kasutamiseks valmis!" Paned ettenähtud asendisse. Vajutad SEDA. Teeb kõike muud kui seda mida õpetusvideos tegi. Käsi kobab suurema haamri järele, aga oled selle ettenägelikult ühes võtmata jätnud. Proovid veel. Veel. Lubab juba ja siis jääb kuidagi poollääbakil seisma ja väidab, et ta on nüüd valmis.

Saaks maast ühegi külmund unikivi kätte, oleks juba ammu sotid selged selle kiusupunniga. No proovin korra veel. Teeb tsükli otsast lõpuni, sulgub õiges kohas ja väidab et on valmis! Uskumatu! Nagu aimanuks, et teda ootab kindel surm, kui veel streigib. Proovin nupust avada. Avaneb sentimeetri ja siis sulgub sama kiiresti. TAL OLI MINGI OLULINE PÕHJUS MITTE ROHKEM AVANEDA. Löön end vastu väravat ära. Unistan mõttes, et suudan selle väravpinocchio Papa Carlo moel ellu äratada, talle tunded tekitada ja siis ta maha lasta.

Hirmus külm on juba, lähen tuppa ära, ka mõtteis võib teda nüpeldada ja pudel head veini ootab.


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Kunagi kooliajal sõitsime rongiga koolipoole, meil oli oma seltskond, 1 neiu, paar kutti, ajad kuidagi klappisid, kõik käisime erinevates koolides. Käis selline lõõpimine ja lollitamine nagu teismelistel ikka. Nägin siis unes nn tavapärast hommikust kooliminekut koos nende lollustega. Rongi perroonil lükkasin neiut ja too kukkus perroonilt alla, kuid kukkumisel haaras mul käest ja kukume, kukume ja ikka kukume...Tuli välja, et saime surma ja oleme põrgus, põrgus ilge läbu käib, pralle nagu unistustes. Töllerdame ringi, aru ei saa, miks, kus, mida. Lõpuks jõudsime suure bossi ehk vanakuradi endani ning mis tuli välja-omastarust kukkusime põrgusse, kuid vanakurat ütles, et kuna oleme pahad lapsed olnud, siis saadab meid põrgu tagasi ehk siis päris põrgu on hoopis maapeale elu. Ärkasin üles ja mõtlesin päris pikalt, et mida helli, pühapäevakoolis aeti küll muud juttu. :D


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas morse »

Paar päeva tagasi nägin öösel unes, et Mati Alaver tuli külla. Rääkisime pikalt. Küsisin, et kas Andrus ka tarvitas: Mati mühatas midagi vastu ja ei tahtnud eriti rääkida. Aga sain niipalju aru, et see, mida Andrus kasutas, oli teine kraam, kui see, millest täna jutt käib.

Mati oli päris päris kurb. Aga ühel hetkel ma hakkasin tema siiruses kahtlema... Muus osas oli tore istuda ja juttu rääkida...

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Algaja bassilaulja unenägu. :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

vägisi kisub para-web-iks kätte ära :-)
soovitus: ostke kuskilt oksjonilt mõni IZH, vat siis alles õudus algab

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

yamaha33 kirjutas: 14 Apr 2020, 09:10

Nägin, et müüsin motika maha. Võtsin kohe unenägude seletajaga ühendust, et selles jamas selgusele saada :D

Huvitav, kas tänapäeval makstakse reaalselt inimestele rahhi selle eest, et suva foorumitesse kasutajaid teha ja siis mingile x saidile linkida? Et robotitega spämmimine ei tööta enam väga, aga inimest algoritmidega nii naljalt vahele ei võta? Asking for a friend.

kalju1 kirjutas: 14 Apr 2020, 14:47

soovitus: ostke kuskilt oksjonilt mõni IZH, vat siis alles õudus algab

Siinkohal on ilmselt paslik parafraseerida klassikuid: tahad öösiti n*ssi, siis leia elukaaslane, tahad ööpäev läbi n*ssi, siis osta KTM (crash)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 15:58

Siinkohal on ilmselt paslik parafraseerida klassikuid: tahad öösiti n*ssi, siis leia elukaaslane, tahad ööpäev läbi n*ssi, siis osta KTM (crash)

Isa kunagi ütles mulle sarnaselt, täpsemalt siis: " tahad palju k.ppi, siis võta noor naine ja osta vana/risu auto".

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Vint »

Vastuväide! :mrgreen: Jawa oli hullem, oma kapriisidega teenis igati ausalt, punase needuse nime.
Järgi mõeldes, polnud vist ühtegi naaberküla, kust ma seda "ära" lükanud poleks. Ühel järjekordsel trenni tegemisel, viskas kohalik põllumees veel moka otsast, et oled sina alles raske ameti valinud.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas bitter »

Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 15:58

Siinkohal on ilmselt paslik parafraseerida klassikuid: tahad öösiti n*ssi, siis leia elukaaslane, tahad ööpäev läbi n*ssi, siis osta KTM (crash)

Ktm-iga on päriselt probleemid või nägid unes? Ma just arvutasin, et ühe klapiregulliga sai sõita 40-45 h, siis muutus käivitumine pirtsakaks. Sisselase oli paigas, regulli vajas väljalase.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Noh, kui ma 125sega sõitsin, siis Põrgulistel keegi küsis umbes nii, et kas sellise 110+ eluskaalu juures võrriga raske sõita pole? Ma siis mokaotsast vastu, et sõita on ikka oluliselt kergem kui lükata. Anoh 2001a krossika puhul ma arvan, et eriti ei saagi midagi nõuda, see oli paras muuseum juba ostes.

350 on siiamaani veel suht ok, kui välja arvata probleemid mittelahutava siduri, lõhkenud esipidurivooliku, lagunenud tooreklapi, ära mädanenud elektri, iga väikse kõksu peale kõveraks tõmbavate lenksupoltide, keevitusest lahti murdunud sabaraami, poolitunud siduripumba kinnituse, kinni jäänud suretuslüliti ja maailma kõige õnnetuma küljejalaga, siis sõidab nagu kulda :) IZ-i meeste jutu vahele trügimiseks vast vähevõitu.

Anoh ega ma tegelt ei kurda, nagunii see mark on selleks, mida ma taga teen, pmst ainus kasiino linnas. Lihtsalt Honda kulul ei saa nalja teha - ma lubasin FB-s, et kui Brabec Saudi-Araabias ilma lagunemisteta finišisse jõuab, siis ma ei võta järgmise aasta kevadeni Honda vastupidavuse teemal ühtegi sõna suu sisse :)

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 15:58
Spoiler
yamaha33 kirjutas: 14 Apr 2020, 09:10

Nägin, et müüsin motika maha. Võtsin kohe unenägude seletajaga ühendust, et selles jamas selgusele saada :D

Huvitav, kas tänapäeval makstakse reaalselt inimestele rahhi selle eest, et suva foorumitesse kasutajaid teha ja siis mingile x saidile linkida? Et robotitega spämmimine ei tööta enam väga, aga inimest algoritmidega nii naljalt vahele ei võta? Asking for a friend.

Spoiler
kalju1 kirjutas: 14 Apr 2020, 14:47

soovitus: ostke kuskilt oksjonilt mõni IZH, vat siis alles õudus algab

Siinkohal on ilmselt paslik parafraseerida klassikuid: tahad öösiti n*ssi, siis leia elukaaslane, tahad ööpäev läbi n*ssi, siis osta KTM (crash)

Selle vastu aitaks võibolla see, kui uus kasutaja ei saaks enne linkimise õigust, kui et on kuu aega vähemalt foorumi liige olnud ja selle aja jooksul vähemalt 10 postitust teinud. Et siis mõlemad tingimused peavad olema täidetud. Aga kuidas seda tehniliselt teostada, ma ei tea.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 15:58

Huvitav, kas tänapäeval makstakse reaalselt inimestele rahhi selle eest, et suva foorumitesse kasutajaid teha ja siis mingile x saidile linkida? Et robotitega spämmimine ei tööta enam väga, aga inimest algoritmidega nii naljalt vahele ei võta? Asking for a friend.

Ma kaldun arvama, et see on saidi omanik, kes kohale siiberdas ja meile siia sissekande tegi. Aga me ei saa seda iial enam teada, sest ma bännisin ta kogu täiega ära.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”