Mis sa täna unes nägid?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 19:57
Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 15:58

Huvitav, kas tänapäeval makstakse reaalselt inimestele rahhi selle eest, et suva foorumitesse kasutajaid teha ja siis mingile x saidile linkida? Et robotitega spämmimine ei tööta enam väga, aga inimest algoritmidega nii naljalt vahele ei võta? Asking for a friend.

Ma kaldun arvama, et see on saidi omanik, kes kohale siiberdas ja meile siia sissekande tegi. Aga me ei saa seda iial enam teada, sest ma bännisin ta kogu täiega ära.

Krt ma olen mingi krooniline hilineja igale poole. :wack: jälle jäin mingist "tähtsast" joorupist ilma :D



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 19:59
Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 19:57
Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 15:58

Huvitav, kas tänapäeval makstakse reaalselt inimestele rahhi selle eest, et suva foorumitesse kasutajaid teha ja siis mingile x saidile linkida? Et robotitega spämmimine ei tööta enam väga, aga inimest algoritmidega nii naljalt vahele ei võta? Asking for a friend.

Ma kaldun arvama, et see on saidi omanik, kes kohale siiberdas ja meile siia sissekande tegi. Aga me ei saa seda iial enam teada, sest ma bännisin ta kogu täiega ära.

Krt ma olen mingi krooniline hilineja igale poole. :wack: jälle jäin mingist "tähtsast" joorupist ilma :D

Sama siin. Krt püüad muud elu ka natuke elada ja ei kliki kohe esimese hooga igale lingile ning jälle oled eluvõimaluse või miskit very important maha maganud.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 20:52
Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 19:59
Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 19:57
Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 15:58

Huvitav, kas tänapäeval makstakse reaalselt inimestele rahhi selle eest, et suva foorumitesse kasutajaid teha ja siis mingile x saidile linkida? Et robotitega spämmimine ei tööta enam väga, aga inimest algoritmidega nii naljalt vahele ei võta? Asking for a friend.

Ma kaldun arvama, et see on saidi omanik, kes kohale siiberdas ja meile siia sissekande tegi. Aga me ei saa seda iial enam teada, sest ma bännisin ta kogu täiega ära.

Krt ma olen mingi krooniline hilineja igale poole. :wack: jälle jäin mingist "tähtsast" joorupist ilma :D

Sama siin. Krt püüad muud elu ka natuke elada ja ei kliki kohe esimese hooga igale lingile ning jälle oled eluvõimaluse või miskit very important maha maganud.

Päriselu on silmnähtavalt ülehinnatud, normaalne ajajaotus on: 1/2 FaceBook, 1/8 Instagram, 1/24 Biker, järelejäänu on magamiseks ja toitumiseks. Koroona-ajal võib sellest viimasest osast natuke FaceBooki jaoks ka näpistada. :mrgreen:


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas oil »

Vint kirjutas: 14 Apr 2020, 18:10

Vastuväide! :mrgreen: Jawa oli hullem, oma kapriisidega teenis igati ausalt, punase needuse nime.
Järgi mõeldes, polnud vist ühtegi naaberküla, kust ma seda "ära" lükanud poleks. Ühel järjekordsel trenni tegemisel, viskas kohalik põllumees veel moka otsast, et oled sina alles raske ameti valinud.

Puhas kuld :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”