Ergo motokasko

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ratturhiir

Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas ratturhiir »

Hei!

Olen kuulnud, et Ergo kindlustus pakub motokaskot ja sellega ka ootamatute juhtumite korral üle-euroopalist tasuta tsikliabi. On keegi sellega vähemalt Eestiski kokku puutunud ning kas nad tulevad tõesti appi, kui midagi peaks teel juhtuma?



Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Vidget »

ratturhiir kirjutas:

Hei!

Olen kuulnud, et Ergo kindlustus pakub motokaskot ja sellega ka ootamatute juhtumite korral üle-euroopalist tasuta tsikliabi. On keegi sellega vähemalt Eestiski kokku puutunud ning kas nad tulevad tõesti appi, kui midagi peaks teel juhtuma?

Olen kuulnud, olen kuulnud, aga ergo kodukat lahti ei viitsinud võtta, et ise uurida?
http://www3.ergo.ee/gpw/eesti/web.nsf/p ... Omotokasko
Kui infost väheks jääb siis helista, meili või sammu kohale.

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Viimati muutis Raiki, 08 Mai 2009, 10:47, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

Teema algataja
ratturhiir

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas ratturhiir »

Mõtlesin tegelikult, kas kellelgi reaalset kogemust on olnud? Ning on see positiivne ning võite seda soovitada?

Kasutaja avatar

arku
Postitusi: 41
Liitunud: 20 Veebr 2008, 21:19
Tsikkel: Triumph Tiger & R3T

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas arku »

Julgen kiita - oli vägagi positiivne ja kiire

30.04 - panin paugu siis pühad vahel
05.05 - garantiikiri remondi hüvitamiseks müüa käes

Ja kui kõik sujub olen järgmine nädalavahetus teel tagasi!

Remont tuli 1/3 ratta hinnast

Four balls on two wheels is an unforgivable violation!
Kasutaja avatar

Olts
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Okt 2005, 10:04

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Olts »

arku kirjutas:

Remont tuli 1/3 ratta hinnast

Ehk siis sama, mis baikidel kindlustusmakse. Teistel tsiklitüüpidel tundub makse isegi suhteliselt mõistlik olema. Kalkulaator


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Mõtlesin tegelikult, kas kellelgi reaalset kogemust on olnud? Ning on see positiivne ning võite seda soovitada?

Positiivne kogemus olemas. Ühesõnaga selle ERGO kindlustuse "rohelise liiniga" selline asi, et kui juhtub sul Euroopas kasvõi rehv purunema, siis põhimõtteliselt ei pea sa ise midagi tegema. Nemad sebivad sulle sobiva firma, sina maksad teenuse eest ja siin Eestis kompenseeritakse sulle arvete esitamisel kõik kulud. Nagu juba eelnevalt mainisin, siis kogemus olemas Ergo kaskoga. :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

urmas
Postitusi: 106
Liitunud: 08 Apr 2006, 19:13
Asukoht: Tallinn-Ida-Virumaa

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas urmas »

Hr. Nõel, pigem "Rohelise Lainega" aka "Green Wave", kus ma ka ise töötan.
Ning hädas olles, mida ma loodan, et kellelgi ei juhtu, püütakse tõesti kiiremat abi üle Euroopa anda, seda siis eelkõige puksiiri näol, kes teid siis tasuta lähimasse remondiettevõttesse turvaliselt transpordib.
Eestis samad tingimused, pluss veel viime reisijad üle eesti soovitud sihtpunkti.
Kui kellelgi veel mingisuguseid täpsustavaid küsimusi Ergo auto-motoabi, kindlustuse või autode hindamise asjus on, olen nõus vabalt vastama.

Urmas

Drive with your brain, not with your balls.
Kasutaja avatar

Karutapja
Postitusi: 157
Liitunud: 26 Apr 2006, 22:03
Tsikkel: EuroPannoonia
Asukoht: Tartu

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Karutapja »

urmas kirjutas:

Kui kellelgi veel mingisuguseid täpsustavaid küsimusi Ergo auto-motoabi, kindlustuse või autode hindamise asjus on, olen nõus vabalt vastama.

Küsimus - millise loogika alusel määratakse riskipiirkonda. Küsimus ajendatud sellest, et Tallinnas odavam kindlustada kui näiteks Valgamaal. Kohustusliku kindlustusega tundub tavaliselt olevat, et tallinn kallim kui mujal.

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Cado »

R1-hel aasta maks 17900 :roll: Ma vist siiski riskin . :D

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Raiki »

mul vist polegi mootorratas sest yamaha xvz1300 royal star puudub nimistus aga kui vaadata et v-max aastamakse on peaaegu 14 000.- siis ei aitähh :)

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas borx »

1900 Midnightile ütles kalkulaator 6900 mis ei olegi nii väga hull.

Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959
Kasutaja avatar

Gixxer750
Postitusi: 110
Liitunud: 10 Jaan 2004, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Gixxer750 »

(lol) (lol) (lol) Suzuki gsxr K6 Kasko makse 36 995 krooni :wack: paras huumori nurka tõsta

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas yeekim »

quote="Gixxer750" (lol) (lol) Suzuki gsxr K6 Kasko makse 36 995 krooni :wack: paras huumori nurka tõsta[/quote]

No, Sa ju saad osadena ka maksta.... :D

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 894
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 410 korda
Tänatud: 60 korda
Kontakt:

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Hmm, mai tea, kas ma tegein midagi valesti aga kalkulaatori järgi saan oma rattale kuueks kuuks kindlustuse 2600 krooni eest. Ehk polegi mõtet signalisatsiooni ja kaitseraudadesse investeerida. :roll:

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas rannamees »

TDM aastaks 4200, signasse investeerimine tundub küll mõtetu :roll:

Pilt
Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas borx »

ei ole signat, ei saa kaskot 8)

Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959
Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Vidget »

Nozzu kirjutas:

Hmm, mai tea, kas ma tegein midagi valesti aga kalkulaatori järgi saan oma rattale kuueks kuuks kindlustuse 2600 krooni eest. Ehk polegi mõtet signalisatsiooni ja kaitseraudadesse investeerida. :roll:

Investorina võiks natuke kaugemale ka vaadata: avarii korral omavastutus 5000+ kr või siis varguse korral 15+ %

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas MrR »

Yamaha FZ1 12 kuud tavanäitajatega annab kaskomakseks 30'000 krooni. :wack: :wack: :wack:


Teema algataja
küberkaru

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas küberkaru »

Vaadates hindu on ju ilmselgelt näha, et bikelisi kindlustada ei soovita. Kõrge hind on viisakas moodus öelda, et ära tule :)

Kasutaja avatar

MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas MrR »

...jah, ja sellise mõnitamise pärast kindlustangi ammu kõik oma asjad (kodu-kasko-liiklus jne) IFis. Las Ergo olla Ergo. :wack:

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Vidget »

MrR kirjutas:

...jah, ja sellise mõnitamise pärast kindlustangi ammu kõik oma asjad (kodu-kasko-liiklus jne) IFis. Las Ergo olla Ergo. :wack:

IF'i kalkulaator on veel ägedam:
Ergo 13 500 EEK
IF 34 803 EEK :wack:
(Aprilia Shiver ja aastane periood)

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Eks need numbrid tsikli tüübist ning kw'st tule.. Samas on need hinnad veidi langenud ka. 2007 aastal pakkus IF uuele cbr600rr rattale kaskot 25 K aasta, omavastutus 20 K. Parex pakkus 12 K aasta ning 20 K omavastutus. Nüüd ERGO kalkull pakub 12 K pool aastat ning 5K omavastutus. Et siis omavastutuse piiri nihutamisega võib selle hinna veidi paremaks saada, laksu korral on muidugi siis jälle nukram. Aga teadupärast ei ole üks korralik litter uuemale rattale sugugi odavam lõbu kui kasko hooajamaksumus.

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130
Kasutaja avatar

S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

Pigem tasubki kalkuleerida, et kas kasko ca 15 000.- +- ja omavastutus ca 5000.- eek kokku mitte ei maksa rohkem kui ratta uus gondliring + pisivigade eemaldamine. Eeldame siis, et külili käinud-lohisenud mitte kuhugi otsa sõitnud ratas.
Alati ei pruugi kasko maksed kokku odavam tulla, kindlam on aga kaskoga kindlustaud rattaga sõita kindlasti.

Loogika ütleb, et 40-50 0000.- eek maknud rattale ei tasu teha ca 15 000+ 5000 om vastutusega kaskot. Pole nagu pointi.
Kallima ratta puhul aga vast ei saa 15 000 .-. eeku maksva kaskoga hakkama...

Või siis panna eraldi kontonumbrile sama summa kuude lõikes mis oleks kasko jaoks tulnud maksta. Kui aasta jooksul raha vaja ei ole siis võib raha rattase või mujale investeerida. Nii öelda oma isiklik kindlustuse fond.

Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...
Kasutaja avatar

Karutapja
Postitusi: 157
Liitunud: 26 Apr 2006, 22:03
Tsikkel: EuroPannoonia
Asukoht: Tartu

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Karutapja »

küberkaru kirjutas:

Vaadates hindu on ju ilmselgelt näha, et bikelisi kindlustada ei soovita. Kõrge hind on viisakas moodus öelda, et ära tule :)

Tegelikult ilmselt seos katkimineku/varguse ohuga. Ja ma küll ei proovinud, aga oletan, et kindlustaja vanuski mõjutab tulemust. Paljudes riikides näiteks alla 25-aastastele ratast ei rendita. Ja kuskil mäletan, et jäi silma statistika, mis ütles, et vanust pidi on kõige madalama riskiga 30-65 ning rattaid pidi matkakad (suure klaasi ja ohtra plastikuga). (Oeh, siis ma ju suht sobivasse rühma sattunud :P)

EDIT: ja leidsin ka lingi üles, usun, et sellest võib igaüks järeldusi teha ise http://www.webbikeworld.com/Motorcycle- ... ummary.htm

Kasutaja avatar

Raino84
Postitusi: 186
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:18
Tsikkel: Z1000
Asukoht: Tallinn

Re: Ergo motokasko

Lugemata postitus Postitas Raino84 »

ise uurisin ka IF'is ja ERGO's Z750'ne kasko värki.. ERGO's tuli ikka tunduvalt odavam.. sinna kuskile 14k kanti aasta, mis jaotatuna näiteks kasvõi neljaks ehk ei olegi nii hull, arvestades seda, et sõidukogemus on väike kui mitte öelda, et puudub ja uus ratas.. tuleb vaikselt võtta igatahes, aga esimene aasta peaks ikka selle kasko vist tegema.. Kunagi ei või teada, mis juhtub. Nagu keegi siin eespool ütles, väike kõks võib uuel rattal kallimaks minna kui see aastane kasko kindlustuse makse..

aga kas kaskot saab samamoodi teha nagu on liikluskindlustusega on, et kui talvel ei sõida, siis ei tee? et võtta see kasko periood näiteks aprillist-detsembrini või midagi sellist? on kellelgi kogemusi?

Parimat,
Raino

EDIT: see peaaegu 14k aastas oli 9 kuuse perioodi puhul.. 12 kuuse perioodi puhul siiski 16k.. aga no ikkagi:P

2005 Kawasaki Z1000
tel: 56622443
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”