Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Nädal tagasi Järvevana teel üks auto uimerdas mu ees, vasakus reas.
Kuna oli ilus päikesepaisteline ilm, siis pistis mulle ka vist päike pähe, sest kui lõpuks talle kõrvale sain, võtsin kõrvalistmel istuval meesterahval käest kinni ja sikutasin seda natuke.
Oh seda ehmatanud nägu...Natuke hälvik olen küll, kuid ei tuututanud, ei vilgutanud tuledega ega löönud autot jalaga :wack:



  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Võtsid autos istujal käest kinni... see oli lahtine auto?

Täna kella 8.25 paiku oli Männiku teelt Vabakale suubuvaid autosid septembrile omaselt veidi rohkem kui suvel, aga ei midagi hullu. Üks musta baigiga, musta tekstiiliga kodanik otsustas siiski foori taga ootavatest autodest mööduda kõnnitee kaudu :(.
Reg. number 50VU.
Maanteeameti andmetel HONDA VFR 800FI
Esmane registreerimine: 28.05.1999
Eestis registreerimine: 13.09.2008


madmax
Postitusi: 248
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madmax »

bitter kirjutas:

Maanteeameti andmetel HONDA VFR 800FI
Esmane registreerimine: 28.05.1999
Eestis registreerimine: 13.09.2008

Mida nende andmetega peale hakata nüüd?

allways mad!
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Laigi ja šeeri perekooli foorumis. :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

madmax
Postitusi: 248
Liitunud: 19 Juul 2005, 23:54
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madmax »

Laik nh

allways mad!
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 426f »

Niikaua on naljakas ja ilgute kui ise ootate fooritaga ja mootorratas kõnniteelt mööda sõidab.Siis on sotsiaalmeedia leheküljed täis pilte kõnnitee huligaanist.

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Jalakäijad lähevad kogu aeg mööda, kui ma foori taga seisan. Kõnniteehuligaanid sihukesed.
Kunagi ammu sattusin tihti Peterburist läbi sõitma. Seal sõitsid autod kõnniteel kahes reas, kui kõnnitee piisavalt lai sattus olema. Asi see üks tsikkel nüüd.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Piipz »

bitter kirjutas:

Võtsid autos istujal käest kinni... see oli lahtine auto?

Aken oli lahti ja käsi oli aknast väljas.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

426f kirjutas:

Niikaua on naljakas ja ilgute kui ise ootate fooritaga ja mootorratas kõnniteelt mööda sõidab.Siis on sotsiaalmeedia leheküljed täis pilte kõnnitee huligaanist.

Need kõnniteelt läbi põikajad on enam-vähem ohutu ja marginaalne nähtus. Muretseda tuleks nende pärast, kes arvavad, et tänav on ringrada ja keskmine kiirus 160 kmh on asi mida tule uhkusega mainida.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Heikik »

bitter kirjutas:

. Üks musta baigiga, musta tekstiiliga kodanik otsustas siiski foori taga ootavatest autodest mööduda kõnnitee kaudu :(.

Mul tuleb teetööde tõttu koju jõudmiseks kuni novembri kuuni teha pea igapäevaselt ca 1-2 km pikkune ring, sõltuvalt marsruudist. Teine variant on korraks kõnniteele põigata, seal 10m sõita ja ümber nurga koju pöörata. Mis sa arvad, mida ma juba päris mitu korda olen teinud? Olen ma nüüd ka hälvik? :)

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mu töökohas maja ees (Ülemiste taga) on mitteametlik tsiklite parkla. Siia saab ainult mööda kõnniteed.
Hommikuti, kui tööle tulen ja kui liiklus on veel tihedam ka, siis iga kord mõtlen, et kas saan nüüd Delfisse või mitte.

Seoses soovimatu tähelepanuga tuli ka üks offtopic meelde.
Kui sa pargid kaubanduskeskuses mõne auto kõrval, mis pargib üle kahe või kolme rea või on lihtsalt täiega viltu, siis pead arvestama sellega, et kui tagasi tuled, oled sina see, kes on viltu, sest teine mees on ära läinud.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Piipz kirjutas:

Mu töökohas maja ees (Ülemiste taga) on mitteametlik tsiklite parkla. Siia saab ainult mööda kõnniteed.

See "kõnnitee" on oma 4 meetrit lai. Ka suuremad kaubikud mahuvad ära. Lindström ja Saku Läte nt.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Heikik kirjutas:
bitter kirjutas:

. Üks musta baigiga, musta tekstiiliga kodanik otsustas siiski foori taga ootavatest autodest mööduda kõnnitee kaudu :(.

Mul tuleb teetööde tõttu koju jõudmiseks kuni novembri kuuni teha pea igapäevaselt ca 1-2 km pikkune ring, sõltuvalt marsruudist. Teine variant on korraks kõnniteele põigata, seal 10m sõita ja ümber nurga koju pöörata. Mis sa arvad, mida ma juba päris mitu korda olen teinud? Olen ma nüüd ka hälvik? :)

On ikka kaks ise asja ,kas sõita maja kõrvale parkima või teetööde kohas ümber nurga või hoopis hommikuses ummikus mööda kõnniteed.Ummiku mees on minu jaoks hälvik,aga muud juhtumid on tingitud,mitte sõitjast vaid muudest oludest ja seal ei ole midagi imelikku.
Paar päeva tagasi pani üks tegelane ATV-ga Peterburi teel, just üle Tartu mnt tulevast sillast alla tulles üle parema pideva joone ja ma mõtelsin,et jääb sinna punase taha seisma.Aga kus sa sellega üle ohutus saare ja otse edasi,Majaka tänava ristis põleva punase tule taha seisma.Võiduks oli,möödasõit max 3-st autost.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zombi »

mu härrad. kõnnitee on siiski jalakäijatele ja ehk ka jalgratturitele, mootorsõidukitele, ka rolleritele, on siiski sõidutee. mõni aasta tagasi, kui ise alles rollerdasin, Sõle tänaval lasin umbes 60-ga ja üks rolleripede lasi kõnniteel minuga paralleelselt pea sama kiirusega. ausõna, tekkis soov isiklikult saadanale kaigas kodaratesse virutada :evil:
60 km/h kulgedes, isegi mingi ca 80-kilose rolleriga, kokkupuutel jalakäijaga on teine kastis. tsikli puhul seda enam. ei kiida heaks, ei kiida.

vastasel juhul, milleks meile üldse erinevaid kõnni- ja sõiduteid? kulgeme kõik kus jumal juhatab ja seenele see LS :ner:

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 302
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sadness »

"Möödunud nädalavahetusel tabas politsei Tartumaal alkoholi tarvitanud, juhtimisõiguseta ja kiirust ületanud mootorratturi, kes mõisteti kuuks ajaks aresti.

Möödunud pühapäeva ennelõunal mõõtis politsei Aovere-Kallaste maanteel sõitnud mootorratta kiiruseks ligemale 140 km/h. Peatumismärguandele sadulas olija ei reageerinud, vaid lisas gaasi juurde ning kasvatas sõidukiirust enam kui 100 km/h võrra. Ühelt kõrvalteelt pööras rattur ära heinapõllule, kus ta rattal püsti enam ei püsinud ning kukkus. Politsei pidas mehe kinni.

Politsei selgitas, et mootorratast juhtis äsja joobes juhtimise eest kinnipidamisasutuses karistust kandnud 24-aastane Kajar. Lisaks kiirusületusele ja peatusmärguande eiramisele oli mees ka alkoholi tarvitanud ega omanud juhtimiseks õigust. Politsei taotles mehele sel nädalal maksimaalset ehk 30 päeva pikkust aresti, mille kohus ka rahuldas."

Näh, trassil sai 240 kätte, aga heinapõllul kukkus kummuli.

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"

Tuono

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

See ongi nii, Soomes ka sõidumehed tulid sirgelt teelt kurvilistele ja olid kohe metsas seeni otsimas :D

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Tuono kirjutas:

See ongi nii, Soomes ka sõidumehed tulid sirgelt teelt kurvilistele ja olid kohe metsas seeni otsimas :D

Minu sõiduõpetaja ütles, et kallutamine teebki sõidu mõnusaks. Nii et kui kallutada ei meeldi, siis sõida autoga.

Nüüd video ka "tagaajamisest".

http://tartu.postimees.ee/3316643/autoj ... teti-pokri

Kasutaja avatar

oojamaa
Postitusi: 133
Liitunud: 10 Sept 2012, 22:53
Tsikkel: Honda Varadero XL1000V '07
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas oojamaa »

Ma hälvikluse kohta hinnanguid ei anna, kuid situatsioon tänasest hommikust, mis autojuhi vaatest vast mootorrattureid kõige paremasse valgusesse ei pane.
Rattur tekitas autojuhtide jaoks ebameeldivalt ohtliku olukorra ning ise tõenäoliselt ohuolukorda märkamata "kihutas" minema, sest autojuht oli see kes andis endast kõik, et ratturile otsasõitu vältida.

Asukoht: Hommik Tallinnas, Sõpruse pst ja Koskla ristis. Suunaga linna poole. Autod sõidavad sõidureal, Harely V-Rod stiilis rattur möödub autodest kiirelt, liikudes mööda ühissõiduki/bussirada.
Ohtlik olukord:

  1. Rattur keerab ilma suunatuld näitamata vahetult enne ristmiku paremalt poolt, ühissõidukite rajalt vasakule autode vahele.
  2. Autohjuht ehmatab agressiivsest vahele keeramisest.
    2.1 Autojuht ratturile otsasõidu vältimiseks teeb jõulise, et mitte öelda äkk-pidurduse.
    2.2 Äkk-pidurdus kandub edasi mööda autode sõidurada. Hetkeks autode sõidurada uuesti seisab, kuni ehmatusest üle saanud autod uuesti liikuma saavad.
  3. Rattur pääses "terve nahaga" ja tõenäoliselt ohuolukorda märkamata "kihutas" edasi üle ristmiku.
    Palju ei olnud puudu sellest, et autod oleks üksteisele järjest tagant otsa sõitnud.

Eks samuti on neid autojuhte, kes sama moodi tulevad kiirelt mööda bussirada ja enne ristmiku jõuliselt vahele keeravad, kuid tõenäoliselt täna hommikul nii mõnigi äkkpidurdanud autojuht kirus mootorratturit maapõhja.
Pilt

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sten »

Kohutav , kohutav ja kahetsusväärne juhtum ....

Lihtsalt huvi pärast , et kaua sa seda pilti ja selgitust meisterdasid ? Nii selgelt seletatud , nagu oleks ise kohal olnud ...

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 381 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

suunatuld võiks vist ikka näidata jah...ning ise sellist manöövrit tehes ma kunagi ei keera otseselt "vahele" ehk siis teen selle manöövri väga sujuvalt ja jään esialgu autode kõrvale nii, et keegi ei pea pidurdama (kui ta just ei soovi seda teha omal vabal valikul) aga eks sellele vaatamata neid ehmatajaid ole kindlati ka minu taga. shit happens, ütlen kommentaariks vaid niipalju, et need persoonid kes liikluses pidevalt ja liiga palju "ehmatavad" on reegline sellised tegelased, kes sõidavad nina eessõitja tagatules, ei näe ei kuule anyway midagi, mis ümberringi toimub ega oska/taha osaleda sujuvas liikluses vaid arvavad, et nende asi on vaid vaadata nina ette.

muidugi olukord võis olla selline, kus tsiklist tõesti tegi liiga jõhkra ja jõulise vaheletõmbe, aga nagu kirjutaja ka juba ise ütles siis sama lollust teevad pidevalt ka autojuhid, ja mitte ainult teiste autode vaid ka rataste ette.

Kasutaja avatar

kent
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2015, 18:16
Tsikkel: HD
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kent »

Joonise järgi ei saagi aru miks ta mööda bussikat ei võinud siis veel 50 meetrit edasi sõita ja siis esimeseks varuga keerata. Ja üldiselt tsiklistid kellel kõrvade vahel enamvähem korras väga riskantseid vahelevõtmisi ei tee. Lihtsalt rea vahetamise kiirud võis tagasõitjat ehmatada. Sellega peaks ka motoristid arvestama.

Aga olukorra fikseerimine ja esitlemine on ojamaa poolt filigraanne (Y)

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

oojamaa kirjutas:

Palju ei olnud puudu sellest, et autod oleks üksteisele järjest tagant ot

Oot kas seal oli siis järtsus 15 autot (kollased ruudud) ja 16-nes oli mootorrattur vä(poolik ruut)? Ja mis see jalgrattur keeras siis jalgrattarajalt bussirajale ja see 15 kõik oleks tagant sisse pannud kui 16-nes poleks pidama saanud või mis moodi see jalgrattur sealt rivi lõpust siis sinna etteotsa sai, kas miski suunapööre toimus kogu rivil 180 kraadi vä ja hakkasid kõik teispoole sõitma:roll:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Black »

Jah, see hälvik-tsiklist on seal autoderea lõpus alandlikult risti, et liiga palju ruumi ei võtaks.

Sõpakal tuli just 22.30 paiku suunaga Kristiine poole mingi topelt-xenonitega tsikkel vastu. Ei näinud hästi, kas oli maskiga fighter või mingi bike. Kõrvuti luubid. Soovitan tuled ära regullida. Kasutan lihtsalt teemat ära, otseselt hälvikuks ei pea. Aga tõenäoliselt keerab keegi varem või hiljem sulle nende eest taha või viskab rattavõtmega vms.

Kasutaja avatar

GKK
Postitusi: 72
Liitunud: 29 Sept 2008, 17:00

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas GKK »

otseselt ei häirinud, sest sõitis kiiremini, kui järel sõitvad autod, kuid võttis imelikult muigama sellise ässa liikumine
32 ft, ktm, kaamera kiivri küljes

luisest alla n-ö rehvi soojendamise liigutused ja siis, et mitte punase foori taga oodata sõitis kooli eest läbi ja üle haljasala uuesti tee peale

Spoiler

Pilt

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

oojamaa kirjutas:

Palju ei olnud puudu sellest, et autod oleks üksteisele järjest tagant otsa sõitnud.

See,et autojuhid ehmatasid on nüüd küll hirmus asi,aga ka autojuhtidel on peeglid ja silmad kõrvad,et aru saada,mis ümberringi toimub.Seal samas kohas tuleb üsna tihti troll ka ootamatult ja surub end autodele vahele,et Kopli poole sõita .See arusaamine liiklusest on muidugi raskendatud,kui kapuuts on peas ja-või vaja just seal punase taga seistes facebooki lehitseda.
Ma arvan,et see tsikkel keeras ikka liikuvale kolonnile vahele,muidu oleks ta ka ise sinna seisma pidanud jääma.
Ma ei näe seal küll muud hirmsat asja,kui üht käpardist autojuhti,kes sai ilmselt ego laksu ja ehmatas sellest nii ära ,et trampis pidurid põhja.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Tuono

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Tegelikult on nii, et kui kardad liikluses olla siis jää koju! :ner:
Urmase jutule +1

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

See on elementaarne kallis Watson, kui sa midagi seadusevastast teed, siis peida vähemalt numbrimärk ära :wack:

[youtube][/youtube]

http://www.sakala.ajaleht.ee/3388815/ed ... e-uurimise

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Idioodid- nii oma käitumises, kui mõtlemises...

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

Pole isegi teabmis nöörimööda käija, aga praegusel juhul pakuks küll, et ment võiks kaaluda kuritöö toimepanemise vahendite konfiskeerimist.

NO GOOD ROADS!

Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Need mootorrattad oleks ka ilma numbrimärgita ülesse leitud. Kohalik motopark on väga selgelt eristatav.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”