Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

CB500 kirjutas:
-PitBull- kirjutas:

No see olukord oli nii, et tsikkel sõitis kusagil seal 90km/h. Sai autoga veits kiiremini sõidetud (olen siis vist hälvik autojuht seekord :mrgreen: ) umbes 130-140km/h. Kui tsiklist olin möödas, võttis see kohe järgi ja pani mööda ning lasi gaasi maha, kiiruse kusagile sinna 90 juurde tagasi. Kuna tsikkel pidurdab mootoriga juba päris tugevalt ja mootoriga ei pidurdades ei hakka pidurituli põlema, siis ei jäänud sugugi palju puudu matsust, seekord päästis auto piduri põhja tallamine.

and then..? ehk siis mis edasi sai, sõitsid uuesti mööda sellest geeniusest?

Ei hakanud pressima, võibolla poleks see geenius mööda lasknudki kui kõrval oleks olnud. Ja sihtpunkt oli ka üsna lähedal, nii et vend sai oma rahulduse kätte.

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

redhott
Postitusi: 180
Liitunud: 08 Apr 2007, 10:10
Tsikkel: yamaha xj600s
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas redhott »

Tuttav naisterahvas täna kurtis, et eile Tartus Aardla ristis nägi ebameeldivat juhtumit, mis ajas ta vanduma. Meesterahvas ületas ülekäigurada arvatavasti rohelisega, endal jalg kipsis ja seega liikumine aeglasem, kui tavaliselt, olles umbes kolmveerand sõiduteest läbinud, hakkas tsikkel liikuma ja tagaistme olnud arvatavasti naine kukkus mehe poole jalaga vehkima. Võttis mind ka mõtlema. :wack:

Räme pervert ja sekspiltidega hangeldaja.
Yamaha XJ600S

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Rein »

Järsku ta näitas, et tal ka jalg kipsis ja siis tuleb tsiklil tagaistmel sõita :roll:


rummikas
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Aug 2008, 17:57
Tsikkel: Suzuki Intruder VL 800
Asukoht: Jüri ja kuskil Soome läänerannikul

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas rummikas »

82NS numbrimärgiga chopperil sõitev mootorrattur - sul on ilus ratas ja ilus hõbedane "saksa pott", torkad linnapildis silma küll, aga kui su rattaga ei ole võimalik punase fooritulega seisma jääda (selgituseks: kaks ristmiku järjest ja mitte roosa vaid kestev punane) , siis võiksid kaaluda asulavälisel teel sõitmist.

Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sadness »

rummikas kirjutas:

82NS numbrimärgiga chopperil sõitev mootorrattur - sul on ilus ratas ja ilus hõbedane "saksa pott", torkad linnapildis silma küll, aga kui su rattaga ei ole võimalik punase fooritulega seisma jääda (selgituseks: kaks ristmiku järjest ja mitte roosa vaid kestev punane) , siis võiksid kaaluda asulavälisel teel sõitmist.

Registriandmete päring näitab 1993. aasta Intruderit, millel justkui puudub veel ülevaatus ka.

Aga - kui kaks ristmikku järjest keegi tuvastab punasega ületamise, siis loogika ütleb, et see tuvastaja peab sõitma selle ignorandi ees või taga. Kui ees, siis ta järelikult laseb ise roosaga üle. Kui taga...no siis ise lausa tumepunasega. :)

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sten »

Sadness sa eksid 99 % sest kui võtta näiteks vabaduse pst. siis kohal seistes paistab lõiguti järgmised 4 foori , koos tuledega . Sääraseid kohti jagub linnas veel .

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

Zone
Postitusi: 3
Liitunud: 20 Aug 2012, 12:06

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Zone »

Pole küll päris hälvik, kuid siiski musta tsikliga, mustas kombes mootorrattur, kes sõitis mulle eile Narva Mnt'd mööda vastu, minu suunas ning jalakäijate ohutussaarest möödudes, võiks mõelda teiste ohutusele ka väheke rohkem.


KatyStorm

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas KatyStorm »

Täna 17.00 paiku - Laagri-Saku vahelisel mntl. Jälgimäel .
Sina kes sa oled nii vahva möödasõidumees punase rattaga , täna jumalat , et ma see hetk raadiot näiteks ei kruttinud ja sain tõmmata vasakule teeserva.... Järgmine kord ei pruugita nii tähelepanelikult liiklust jälgida ja võib asi rohkema kui ehmatusega lõppeda. Mainin veel juurde et auto millest möödusid sisenes 70ne alast 50ne alase no nii lihtsalt järgmiseks korraks ....

Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Tervitused naisratturile musta szr vms. rattaga Pärnus riia-paide mnt. ristis. Ära järgmine kord minu kaubiku ja äärekivi vahele ennast paki, sest sulle lihtsalt ei jätku ruumi, suur auto ikkagi lõikab sisekurvi, oleksin ma hetk varem startinud poleks sul nii hästi läinud.

Viimati muutis Kalapea, 30 Aug 2012, 09:29, muudetud 1 kord kokku.
PiltPilt
Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

KatyStorm kirjutas:

Täna 17.00 paiku - Laagri-Saku vahelisel mntl. Jälgimäel .
Sina kes sa oled nii vahva möödasõidumees punase rattaga , täna jumalat , et ma see hetk raadiot näiteks ei kruttinud ja sain tõmmata vasakule teeserva.... Järgmine kord ei pruugita nii tähelepanelikult liiklust jälgida ja võib asi rohkema kui ehmatusega lõppeda. Mainin veel juurde et auto millest möödusid sisenes 70ne alast 50ne alase no nii lihtsalt järgmiseks korraks ....

Tahtis jalakäijale otsa sõita või mis sa seal vasakus teeservas täpsemalt tegid. (lol)

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas CB500 »

+1. Mitte s*ttagi ei saa aru, KatyStorm.

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

zx12r

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zx12r »

KatyStorm kirjutas:

Täna 17.00 paiku - Laagri-Saku vahelisel mntl. Jälgimäel .
Sina kes sa oled nii vahva möödasõidumees punase rattaga , täna jumalat , et ma see hetk raadiot näiteks ei kruttinud ja sain tõmmata vasakule teeserva.... Järgmine kord ei pruugita nii tähelepanelikult liiklust jälgida ja võib asi rohkema kui ehmatusega lõppeda. Mainin veel juurde et auto millest möödusid sisenes 70ne alast 50ne alase no nii lihtsalt järgmiseks korraks ....

Sisenes 70 alast 50 alasse lihtsalt järgmiseks korraks?

Kirjutada tuleks ikka kaine peaga.


Tuono

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

KatyStorm kirjutas:

Täna 17.00 paiku - Laagri-Saku vahelisel mntl. Jälgimäel .
Sina kes sa oled nii vahva möödasõidumees punase rattaga , täna jumalat , et ma see hetk raadiot näiteks ei kruttinud ja sain tõmmata vasakule teeserva.... Järgmine kord ei pruugita nii tähelepanelikult liiklust jälgida ja võib asi rohkema kui ehmatusega lõppeda. Mainin veel juurde et auto millest möödusid sisenes 70ne alast 50ne alase no nii lihtsalt järgmiseks korraks ....

Sa oled ise hälvik, sest sinu jutu järgi sõitsid sa vastassuunas või toimus see kusagil mujal riigis!


KatyStorm

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas KatyStorm »

Ei ole hälvik :D
Olin "pisut " ärritunud ja ajasin sassi - siiski parempoolsesse serva pidin end kiiluma , et möödasitu tegev kaherattaline mahuks minu ja teise auto vahelt läbi ...
Kuna mulle vastutulev auto oli sisenenud just 50ne alase ilma aeglustamata siis arvas üks sell et võiks siiski mööda sõita , mis siis et kurvi peal ja mis siis et teine auto tuleb vastu .

Kasutaja avatar

svenzik
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Juul 2010, 16:28
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tartumaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas svenzik »

KatyStorm kirjutas:

Ei ole hälvik :D
Olin "pisut " ärritunud ja ajasin sassi - siiski parempoolsesse serva pidin end kiiluma , et möödasitu tegev kaherattaline mahuks minu ja teise auto vahelt läbi ...
Kuna mulle vastutulev auto oli sisenenud just 50ne alase ilma aeglustamata siis arvas üks sell et võiks siiski mööda sõita , mis siis et kurvi peal ja mis siis et teine auto tuleb vastu .

Liiklusseadus: Asulavälisel teel tuleb sõita sõiduolusid arvestades võimalikult sõidutee parema ääre lähedal, ohustamata teisi liiklejaid, kui liikluskorraldusvahend ei näita teisiti.

See on just selleks, et vältida ohtlike olukordi. Samas ei usaldaks mina ikkagi eesti autojuhte, et julgelt nende vahelt läbi sõita.

Huvitav, et muudes riikides pole see mingi probleem. Isegi kahe pideva joone puhul mahub see tsikkel mööda.

ABS - 8 elu 9-st alles

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Siit moraal, Kati:
polem mõtet hälvikuks tembeldada täiesti normaalset ettejõüdmistehnikat kasutavat tsiklisti. Pealegi, roolimise ajal kõrvaline tegevus (makinäppimine jms) on kah keelatud, hoia parem oma meeled 360 kraadi valla ja tegele juhtimisega.


KatyStorm

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas KatyStorm »

Reimo , seda ma siin ju räägingi , et kui ma oleks tegelenud juhuslikult kõrvalise asjaga oleks sell mulle tuppa sõitnud .
Ettejõudmisest ja selle tehnikast saan aru aga manöövrist oli selgelt näha , et minu nägemine ehmatas teda selgelt , millest võib järeldada et alustas kurvis möödasõitu pimesi. Eks osalt on ka minu süü , et ma ei sõida XXL suuruses neoonvärvides autoga :D

Kasutaja avatar

svenzik
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Juul 2010, 16:28
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tartumaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas svenzik »

KatyStorm kirjutas:

Reimo , seda ma siin ju räägingi , et kui ma oleks tegelenud juhuslikult kõrvalise asjaga oleks sell mulle tuppa sõitnud .
Ettejõudmisest ja selle tehnikast saan aru aga manöövrist oli selgelt näha , et minu nägemine ehmatas teda selgelt , millest võib järeldada et alustas kurvis möödasõitu pimesi. Eks osalt on ka minu süü , et ma ei sõida XXL suuruses neoonvärvides autoga :D

Ja kui tegeled teel muude asjadega ning ajad ülekäigurajal inimese alla, siis on tema süü, et ta ei arvestanud, et sa võid muude asjadega sõidu ajal tegeleda??? :o :o :o

ABS - 8 elu 9-st alles

KatyStorm

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas KatyStorm »

EI TEGELENUD MUUGA KUI JUHTIMISEGA !!!
Jalakäia ei ole süüdi ülekäigurajal... Aga mootorratturratur on süüdi , kui ta ei veendu enne manöövrit selle ohutuses (crash) ...


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Mnjah.... tegelikult ongi sihuke kahepoolne asi. Autojuhtidel ei maksa end nii laiaks ajada, et tsikkel mööda ei mahu - mõlemad mahuks ju ära.
Teisalt aga ei peaks ka tsiklistid võtma möödasõiduvõimalust kohustusena. Seda saab teha ka ilma kaasjuhte ilma asjata ehmatamata. Alati on võimalus, et sind ei nähta ja ongi pauk. Süüdlane pole tähtis - keegi saab ikkagi viga, on's seda siis vaja? Mis sa teed postuumselt oma õigusega? Seda enam, veidi kahtlase õigusega?
Elage ja laske teistel elada ning vahel loobuge oma õigustest üldise hüve nimel (käib nii tsiklistide kui sohvrite kohta) - kõigil saab parem ja see hea tuleb aja jooksul endale tagasi.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas koi »

Eestlane on kange rahvus! Ta on valmis liikluses surema oma õiguste eest ööpäeva ringselt!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas argoa »

koi kirjutas:

Eestlane on kange rahvus! Ta on valmis liikluses surema oma õiguste eest ööpäeva ringselt!

... ja korduvalt (togi)

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

KatyStorm kirjutas:

EAga mootorratturratur on süüdi , kui ta ei veendu enne manöövrit selle ohutuses (crash) ...

Lihtsalt on süüdi, isegi kui olukord laheneb õnnelikult? Mnjaa, siis olen ilmselt isegi ma sulle psüühilisi traumasid oma napilt möödalendamistega tõenäoliselt tekitanud. Ma nimelt harrastan vahetevahel selliseid asju - muuseas alles siis, kui ma olen sellise manöövri maksimaalses ohutuses veendunud. Ja arvestan ka alati Tambovi konstandiga - üks kord ei arvestanud ja oligi pauk käes, kahjuks polnud mul tollest olukorrast mitte midagi õppida (peale selle, et ma sõlmisin DAS õigusabikindlustuse).

Mhmh, pidin veits hälviklik olema küll, pole vaja tuututama hakata siin.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas villy »

njah siit paistab välja ka see suhtumine, et kui LS järgi võib auto ja rattur olla ühes reas kui mahub olukorrale 2 erinevat tõlgendust. Kui rattur möödub autost siis kõik ratturid kiidavad. Ohh see ju normaalne ja loogiline ja lubatud ka pealekauba. Aga kui auto möödub ratturist samas reas, siis on kohe ilge ***e ja hälvik kes tahab ratturit alla ajada :D


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tee vahet erinevatel olukordadel, mis sest, et LS järgi on nad nagu samasugused. Kui tsikkel paneb samas reas autost mööda (kui ruumi ka jätkub), siis toimub see maks sekundi jooksul. Kui aga auto hakkab samasuguses situatsioonis tsiklist mööda vägistama, siis toimub see ikka tunduvalt aeglasemalt, rääkimata masside esinevusest. Mina ütlen, et see teine olukord on kordades ohtlikum ja kui autojuht teeb veel "napika" ka, siis see on rohkem tapmiskatse kui möödumine/ettejõudmine. Auto on ikka raudkast, milles istuja tervisele pole erilist ohtu, kui kaherattaline "napika" teeb. Neljarattalise "napikas" aga on pääääris ohtlik..
Keeruline seletada, kui ise pole selliseid situatsioone läbi teinud, aga peeglid purunevad vahetevahel asja eest..

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Villem »

reimps kirjutas:

Tee vahet erinevatel olukordadel, mis sest, et LS järgi on nad nagu samasugused. Kui tsikkel paneb samas reas autost mööda (kui ruumi ka jätkub), siis toimub see maks sekundi jooksul. Kui aga auto hakkab samasuguses situatsioonis tsiklist mööda vägistama, siis toimub see ikka tunduvalt aeglasemalt, rääkimata masside esinevusest. Mina ütlen, et see teine olukord on kordades ohtlikum ja kui autojuht teeb veel "napika" ka, siis see on rohkem tapmiskatse kui möödumine/ettejõudmine. Auto on ikka raudkast, milles istuja tervisele pole erilist ohtu, kui kaherattaline "napika" teeb. Neljarattalise "napikas" aga on pääääris ohtlik..
Keeruline seletada, kui ise pole selliseid situatsioone läbi teinud, aga peeglid purunevad vahetevahel asja eest..

Seleta nüüd kuidas kurat see erinev on???? Ainus erinevus, et ühel juhul on tsikkel autost vasakul, teisel juhul paremal. Ka auto võib nii mööda lennata sekundiga, usu mind. Ja tegelt ka! Sinul on samasugune kohustus hoida võimalikult paremasse serva eksole, nagu enne mainitud. Ärme tee ja tolereeri asju mida me ise ei taha kogeda. See on sama teema, a'la mina võin oma naist petta aga tema mind mitte sest see ON TEINE ASI! Punkt!

PS! Andke nüüd tuld...

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Masside vahe ei mängigi rolli?

Mulle vist kehtivad teistsugused füüsikareeglid - autode napikad on mind küll korralikult "lehvima" pannud, aga ma pole küll märganud, et minu möödasõit mõne auto vappuma oleks pannud. Isegi mitte elektriauto, just üleeile testisin.

See, kas autojuht ehmatab või mitte, pole eriti minu mure, sest enne selliseid manöövreid ma sätin end ikka neile peeglisse ja teen valjemat häält rattaga, 99% märkab ka. See 1% ehmujaid, noh, mul on nende närvikavast üpris-üpris suva - olgu see õppetunniks, et peeglid on selleks, et sinna vahetevahel niisamagi pilk heita. 360 kraadi, noh.

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Just hiljuti kogesin Leedus ja Poolas olukordi kus 2 reast tehti 3. Ei olnd nagu hullu, möödumist ei tehtud kunagi enne kui juht kellest mööduti oli mööduja soovi märgind ja tõmband võimalikult paremasse serva, vastutulevad märkavad sind nii kui nii. Ühtegi "ohtliku" olukorda ei tekkind kõik oli mõistuse piires ja seal mail tavaline. Meil nõutakse avalikku poomist ka siis kui auto teeb autost möödasõitu olukorras kus tsikkel tuleb vastu, sest tsiklisti ego on nii suur et ei mahu koos rattaga paremasse teeserva ära ja nii tekivadki teemad ja kommentaarid hälvik autojuhid ja motorratturid. Isiklikult pole kunagi sellesises olukorras numbrit teinud (kui ise olen tsiklisti rollis), tõmban paremale ja las ta läheb mahub ju ilusti, mis see tuututamine ja vilgutamine aitab? Kui olen autoga linnas ja tsiklist istub "persses" nii et hingamist kuklas tunda, siis tõmban alati paremale, et ta mahuks mööda ja üldiselt kui tsiklist on märgand et ma talle teed teen, siis ka möödutakse olenemata kas autod tulevad vastu või mitte ja nii ongi minu arust normaalne. Tsikliga sõites üritan ka nagu reimps siin rääkis anda aega autojuhile mind märgata ja kui ta mind ei märkand/ei tõmba paremasse serva aga mul on ikka võimalik tast mööduda "võimalikult ohutult" siis teen seda. Alati võib öelda aga mis siis oleks kui.... Oleksiga on nii, et oleks küüned p***** istuks laes. Iga juht sõidab oma parema äranägemise järgi ja kui ta teeb seda teiste elusid ohtu seadmata, siis mis hälvikutest me räägime? Loogiline et mingeid ulmenappe möödasõite ei minda tegema, lasteaia vahetusläheduses tipptunnil, halvanähtavuse ja teeoludega jne. Aga see kui tsikkel läks autost mööda juht ehmatas, ühtegi jalakäiat polnud läheduses kes oleks võind maitea mis moel kannatada saada siis no WTF? Hullemal juhul oleks auto paar mõlki saand mis oleks kindlustuse poolt korda tehtud, tsiklist oleks viga saand, tema läks sellele manöövrile, mis see sinu p**** torgib maisaa aru?

Pikk jutt s**t jutt. sõitke rohkem mölisege vähem ja olge liikluses tähelepanelikumad, kellel on küüned seal samuses, need võivad laes ka istuda. (togi)

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

lauri393
Postitusi: 105
Liitunud: 21 Apr 2008, 18:41

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas lauri393 »

KatyStorm kirjutas:

Reimo , seda ma siin ju räägingi , et kui ma oleks tegelenud juhuslikult kõrvalise asjaga oleks sell mulle tuppa sõitnud .
Ettejõudmisest ja selle tehnikast saan aru aga manöövrist oli selgelt näha , et minu nägemine ehmatas teda selgelt , millest võib järeldada et alustas kurvis möödasõitu pimesi. Eks osalt on ka minu süü , et ma ei sõida XXL suuruses neoonvärvides autoga :D

mina olingi see hälvik. enda ehamtusest ma küll midagi ei tea, aga vabandan kui Sind ehmatasin. Selleks hooajaks huligaanitsemine nikuinii lõppenud sest samal õhtul sõitsin ratta pilbasteks(ju siis sain omad vitsad :wack: )

If you find wearing proper gear is too hot, you are just not fast enough !
Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Räägi lähemalt :wink:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”