Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

jet
Postitusi: 2236
Liitunud: 06 Sept 2007, 11:25
Tsikkel: Yamaha Drag Star 1100A
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas jet »

Numbrit ei viitsinud meelde jätta ja plastikutel ka vahet ei tee, kuid tsiklist rohelise baigiga, kes täna hommikul kella 9:30 ajal Ahtris ja Mere pst-l suunaga linnahalli poole liikus, võiks küll oma sõiduvõtted üle vaadata.

Võib-olla on tõesti hommikul unine olla, kuid ebamääraselt sõiduradade vahelise joone peal foori poole tiksuda ei ole päris okei. Keegi kurat ei saanud taga aru, millisel sõidurajal sa parajasti oled ja mis sul üldse plaanis on. Käitusid linnakiirusel liikuvate autode vahel nagu seisaks kõik ummikus. Mitu autot sai sinuga seal koos tiksuda ja grupisõitu harrastada.

Lisaks sellele, kui foori taga kõige ette ronid, siis ikka kiirenda ka. Kõige ette ronida ja siis taaskord uimerdades oma teekonda mööda joont jätkata on ikka idiootsus ruudus.



Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

pyta kirjutas:

kuulge indiaanlased,te kuskil mujal euroopas olete käinud,peale tartu ja tallinna? mine vaata näiteks pariisi liiklust,4 rida ühes suunas tiksuvad 20 km/h,mõlemalt poolt lähevad tsiklid/rollerid 50-60 km/h ja üles rahulikult, autojuhid teavad ja arvestavad,kõik on rõõmsad ja rahul 8)

Just nii ongi,kaasa arvatud staud kiirteedel,tavaliselt tehakse vasaku ja eelviimase raja vahele tsiklitele nö rida.See käib nii,et vasak rida tõmbab võimalikult vasakule ja eelviimane rida võimalikult paremale,tekib selline 2,5-3m lai koridor.Samas taunitakse mööda paremat äärt liikumist,see on ainult operatiiv autodele ja väga harva kui keegi tsikliga seda mööda sõidab,pigem siis juba vasakut äärt mööda.Tsiklit ja muid kaherattalisi selleks kasutataksegi,et nendega saab kiiremini liigelda ja ka autojuhid on sellega nõus.Pigem sind aidatakse kui keegi takistab.Algul pelgasin pollareid,aga kui asi selgemaks sai,tuli arusaam,et neid see ei huvita,see pole nende arust rikkumine.
Aga TÕELINE EESTLANE ei saa ju lubada,et temast keegi mööda sõidab,parem on,kiirem on,varem kohale jõuab või mida iganes.See võib ju suitsiidi eelse olukorra tekitada,elu mõte võib ära kaduda kui naaber mingi tsikliga-rolleriga tema luksusautost mööda sõidab.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

demineerija
Postitusi: 362
Liitunud: 15 Apr 2006, 20:30
Asukoht: Talsinki
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas demineerija »

EDIT: Rattur tundis ennast ära ja jutud räägitud.

Igaljuhul päikest ja ohutut liiklemist kaasratturid!

Viimati muutis demineerija, 14 Mai 2012, 09:26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Selleks, et Teid hälvikuks ei peetaks, kui juhtumisi teistest autodest foori taga mööda vurate ja siis esimesena startida tahate :D Siis valige startimiseks koht, kus pidamist ka on

[youtube][/youtube]


Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Vene keel on ikka nii mahlakas... Paari lühikse lausega ära öeldud kõik mis hingel :D

Kasutaja avatar

madz_ZX-9R
Postitusi: 94
Liitunud: 12 Okt 2008, 11:02
Tsikkel: GSXR K8
Asukoht: Tallinna läheduses

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madz_ZX-9R »

Aspelund kirjutas:

Vene keel on ikka nii mahlakas... Paari lühikse lausega ära öeldud kõik mis hingel :D

see on nagu kunst, igaüks ei oska nii rääkida ka (lol)

Kawasaki ZX-10R 08
Suzuki GSX-R600 K8
_______________________________________________

Pets9555
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Juun 2011, 23:51
Tsikkel: Suzuki DR 800s

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pets9555 »

Tere,

Kes tunnistab üles? Nimelt eile ja üleeile öösel mingid bike vennad leidsid, et on paras korralikult piirajasse lastes sõita elumajade vahel! Saage aru ratturid, inimesed tahavad magada. Mind see ei häiri eriti, aga käib ikka väga närvidele mu naisele ja 4 kuusele tütrele. Kuskil ju on ka mõistuse ja inimlikuse piirid! Kui teil on vajadus oma ratast peeneks ajada just öösel, siis tehke seda kuskil maanteel või kus iganes, aga mitte elumajade juures.

Sain öeldud mis tahtsin, loodan, et keegi kes sellega seotud on loeb ja mõtleb veidi!

Terv. Pets

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

Pets9555 kirjutas:

Tere,

Kes tunnistab üles? Nimelt eile ja üleeile öösel mingid bike vennad leidsid, et on paras korralikult piirajasse lastes sõita elumajade vahel! Saage aru ratturid, inimesed tahavad magada. Mind see ei häiri eriti, aga käib ikka väga närvidele mu naisele ja 4 kuusele tütrele. Kuskil ju on ka mõistuse ja inimlikuse piirid! Kui teil on vajadus oma ratast peeneks ajada just öösel, siis tehke seda kuskil maanteel või kus iganes, aga mitte elumajade juures.

Sain öeldud mis tahtsin, loodan, et keegi kes sellega seotud on loeb ja mõtleb veidi!

Terv. Pets

Tead,selles võid olla kindel,et kõik teavad kus Sa elad ja milliste elumajade vahel !
ilmselgelt sõitis eile õhul ainult yx bike kusagil majade vahel :wack:


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Rein »

Samas öösel, inimtühja elamurajooni kaja, see ju lausa muusika rutska keeraja kõrvadele ;)


Tuono

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Pets9555 kirjutas:

Tere,

Kes tunnistab üles? Nimelt eile ja üleeile öösel mingid bike vennad leidsid, et on paras korralikult piirajasse lastes sõita elumajade vahel! Saage aru ratturid, inimesed tahavad magada. Mind see ei häiri eriti, aga käib ikka väga närvidele mu naisele ja 4 kuusele tütrele. Kuskil ju on ka mõistuse ja inimlikuse piirid! Kui teil on vajadus oma ratast peeneks ajada just öösel, siis tehke seda kuskil maanteel või kus iganes, aga mitte elumajade juures.

Sain öeldud mis tahtsin, loodan, et keegi kes sellega seotud on loeb ja mõtleb veidi!

Terv. Pets

Koli metsa või võta normaalne naine :ner:


mart211

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Pets9555 kirjutas:

Tere,

Kes tunnistab üles? Nimelt eile ja üleeile öösel mingid bike vennad leidsid, et on paras korralikult piirajasse lastes sõita elumajade vahel! Saage aru ratturid, inimesed tahavad magada. Mind see ei häiri eriti, aga käib ikka väga närvidele mu naisele ja 4 kuusele tütrele. Kuskil ju on ka mõistuse ja inimlikuse piirid! Kui teil on vajadus oma ratast peeneks ajada just öösel, siis tehke seda kuskil maanteel või kus iganes, aga mitte elumajade juures.

Sain öeldud mis tahtsin, loodan, et keegi kes sellega seotud on loeb ja mõtleb veidi!

Terv. Pets

Ja siis on päevasel ajal piirajasse laskmise vastu midagi, peale tööd ka ei tohi ja linnas üldse ei tohiks ja veelvähem kui keegi kõrval elab. Põhimõtteliselt on nii, et ärge üldse sõitke, sis on rahul inimesed....

Kasutaja avatar

Teek
Postitusi: 113
Liitunud: 17 Aug 2009, 11:00
Tsikkel: KawaZ;busak9;Duc
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Teek »

Minu arust teevad need sääreväristajad palju värdjalikumat häält --- ja ilma igasuguse piirajasse laskmiseta --- ja seda 24/7

Pets9555 kirjutas:

Tere,

Kes tunnistab üles? Nimelt eile ja üleeile öösel mingid bike vennad leidsid, et on paras korralikult piirajasse lastes sõita elumajade vahel! Saage aru ratturid, inimesed tahavad magada. Mind see ei häiri eriti, aga käib ikka väga närvidele mu naisele ja 4 kuusele tütrele. Kuskil ju on ka mõistuse ja inimlikuse piirid! Kui teil on vajadus oma ratast peeneks ajada just öösel, siis tehke seda kuskil maanteel või kus iganes, aga mitte elumajade juures.

Sain öeldud mis tahtsin, loodan, et keegi kes sellega seotud on loeb ja mõtleb veidi!

Terv. Pets


kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Õige peennekslaskmise koht on rajal. Pange joonele ja laske peeneks, seal selgub kes tegija. Petsil närvid läbi, laps karjub nii öösel kui päeval ja kui mõnigigi vaikuse(loe une) hetk mingi kompleksides debiili poolt ära rikutakse, siis tahaks relva järele haarata küll. Tsiteerides kunagist reklaamiklppi " ma tean mida te tunnete"


sylla
Postitusi: 102
Liitunud: 07 Juul 2011, 11:03

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sylla »

Ei tea mis komplekside all ka kannatatakse kui piirajasse lastakse!?
Umbes sama, et BMW'ga sõitev juht on alati rullnokast väikse võmbaga tähelepanuvajaduse all kannatav tagaliinikamraad. Aga mitte seda, et mõnele lihtsalt BMW meeldib ja sellepärast antud mudeliga sõidetakse...

"Kihutad, järelikult oled seksuaalselt rahuldamata" - mõelda vaid mida dragrace'l osalejad veel tunnevad...

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

kalju1 kirjutas:

Õige peennekslaskmise koht on rajal. Pange joonele ja laske peeneks, seal selgub kes tegija. Petsil närvid läbi, laps karjub nii öösel kui päeval ja kui mõnigigi vaikuse(loe une) hetk mingi kompleksides debiili poolt ära rikutakse, siis tahaks relva järele haarata küll. Tsiteerides kunagist reklaamiklppi " ma tean mida te tunnete"

nädalavehtus on tulemas,viitsid ehita üks rada kus saab peeneks lasta :idea:

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Tuono kirjutas:
Pets9555 kirjutas:

Tere,

Kes tunnistab üles? Nimelt eile ja üleeile öösel mingid bike vennad leidsid, et on paras korralikult piirajasse lastes sõita elumajade vahel! Saage aru ratturid, inimesed tahavad magada. Mind see ei häiri eriti, aga käib ikka väga närvidele mu naisele ja 4 kuusele tütrele. Kuskil ju on ka mõistuse ja inimlikuse piirid! Kui teil on vajadus oma ratast peeneks ajada just öösel, siis tehke seda kuskil maanteel või kus iganes, aga mitte elumajade juures.

Sain öeldud mis tahtsin, loodan, et keegi kes sellega seotud on loeb ja mõtleb veidi!

Terv. Pets

Koli metsa või võta normaalne naine :ner:

Ainuke normaalne vastus :mrgreen:
Teiseks, oled kindel , et just vennad olid v?
Kui vennad olid siis mina ei saanud see kindlasti olla kuna sõitsin õega, rutska piirajas.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Rinkameestel kogu aeg mingi häda, et nende jaoks keegi midagi ei tee. Võtke ennast kokku ja orgunnige. Aga kuna alla GP taset sõitma ei nõustu, siis on ju lihtsam öösel elumajade vahel peenestada. http://biker.ee/phpbb/posting.php?mode= ... =3&t=34963#

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas sepp »

kuradi rinkamehed ma ytleks,on ikka keeduahvid,midagi neile ei sobi ja ainult vinguvad. Sellistele paras jalgratas anda kätte ja las väntavad selle peeneks!

Kasutaja avatar

matu
Postitusi: 250
Liitunud: 13 Jaan 2007, 13:39
Tsikkel: välismaa motikas

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas matu »

Täna on ilus ilm, olgem siis õhtul valvsad, vendade poolt võib jälle esineda peenekslaskmist 8)
(ei ole eilse kuritööga seotud)

Kasutaja avatar

Whitebalance
Postitusi: 493
Liitunud: 04 Juun 2005, 00:04
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Whitebalance »

Tuono: Avalda enda aadress. Ma tulen vaatan su naise ja normaalse perekonna üle. Toon kaunemaid unenägusi ka ilma pütita bikega ;). (togi)

PS! Sport Bike v Bike on mootorratta tüüp kuuludes mootorrataste alla. (seda veel eriti, kui räägitakse mootorrataste foorumis)
Niisama mölisemine tuleb ka seest mitte väljast.

Viimati muutis Whitebalance, 28 Juun 2012, 19:20, muudetud 3 korda kokku.

Tuono

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Whitebalance kirjutas:

Tuono: Avalda enda aadress. Ma tulen vaatan su naise ja normaalse perekonna üle. Toon kaunemaid unenägusi ka ilma pütita bikega ;). (togi)

Mina ei kräunu, et keegi piirajasse laseb (ilma sumpata), kuigi kuulen seda 24h ja mul on suva, kui enam ei sobi siis kolin metsa. :wack: :ner:
Ja inimese normaalsus tuleb reeglina seest, mitte välimusest (togi)
NB! Osta omale enne mootorratas ka ikka!


kilx
Postitusi: 87
Liitunud: 02 Juul 2009, 00:08

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas kilx »

Öörahu rikkumine on siiski öörahu rikkumine, vahet pole mis meetodil.

Ja inimine elas end foorumil välja, mitte vägivaldselt. Hästi läks.


elbastardo16
Postitusi: 159
Liitunud: 06 Juul 2010, 14:56
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas elbastardo16 »

Mis kellast kurtja jaoks "öö" algab? Ja palju seal siis sõideti või ühe korra läks ja hiljem tuli tagasi?


Pets9555
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Juun 2011, 23:51
Tsikkel: Suzuki DR 800s

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pets9555 »

Täpselt, öörahu on öörahu ja selle ei ole vahet kas lärmata niisama või lärmata auto või moororrattaga!
Mina isiklikult käin hea meelega sõitmas öösel, aga seda teen siis kuskil metsas. Loogiline, et on rattaid millega metsa ei saa minna või ei taheta minna. Seega kui sõidate siis mõelge ka nende peale keda võiks see häirida.

Minu öö hakkab peale 00.00 seega eeldan, et siis on juba öörahu. Ja neid tsikkli hääli pidin ikka kuulama korduvalt ca. tunni vältel. ma poleks kirjutama hakanud, kui see oleks olnud korra või kaks.

Muideks minu naine on väga normaalne vabadel päevadel, õnneks tal neid pole :ner:

Minu arust see teema ongi selleks, et siin südamelt ära rääkida see mis ratturite puhul närvidele käib!

Terv. Pets


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

No ma ei pea isegi piirajasse laskma, et autode alarmid tööle hakkaks. Naabrid armastavad mind, eriti siia, kui ma öösiti liigun. Pole minu süü, et madalad sagedused on ainsad, mida ma üldse enam kuulen. Õnneks tulevad nad juba "kolme tuhhi" peal kätte ja mingi "üheksa tuhhi" saaks ka karistuseks torudesse lisaks lahti keerata :mrgreen:

(Ma ei kaitse beeebiune segajaid, aga no pole midagi teha - kui on vaja keerata, siis tuleb keerata. Jah, olen mürahälvik ja ei häbene.)

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Pets9555 kirjutas:

Tere,

Kes tunnistab üles? Nimelt eile ja üleeile öösel mingid bike vennad leidsid, et on paras korralikult piirajasse lastes sõita elumajade vahel! Saage aru ratturid, inimesed tahavad magada. Mind see ei häiri eriti, aga käib ikka väga närvidele mu naisele ja 4 kuusele tütrele. Kuskil ju on ka mõistuse ja inimlikuse piirid! Kui teil on vajadus oma ratast peeneks ajada just öösel, siis tehke seda kuskil maanteel või kus iganes, aga mitte elumajade juures.

Sain öeldud mis tahtsin, loodan, et keegi kes sellega seotud on loeb ja mõtleb veidi!

Terv. Pets

Tegu oli ju ilmselge hälvikuga, alla 250+ bikega piirajas lasta on ikka täiesti FAIL, sest saad sealt ainult müra mida ise ei kuulegi ja ei midagi muud :wack: kui see just mart pold kes isegi linnavahel peab piirajas laskma (w)

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

loikam
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Veebr 2011, 12:47
Tsikkel: vn 800,xvs 1100
Asukoht: Harjumaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas loikam »

Pets9555 kirjutas:

Mina isiklikult käin hea meelega sõitmas öösel, aga seda teen siis kuskil metsas.

Ja metsaelajad krigistavad hälviku pärast kihvu. :lol:


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madjs »

DB killer oleks tegelt viisakas külge kruvida kui asulas paugutada, seda enam öösel. Ega asulas paugutamine mingit fiili ei anna aga eks eputada saab küllaga, tean omast käest, eriti nooremast ajast.

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

Pets9555
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Juun 2011, 23:51
Tsikkel: Suzuki DR 800s

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Pets9555 »

loikam kirjutas:
Pets9555 kirjutas:

Mina isiklikult käin hea meelega sõitmas öösel, aga seda teen siis kuskil metsas.

Ja metsaelajad krigistavad hälviku pärast kihvu. :lol:

Ma pole veel suutnud 4 kuusele plikatirtsule seda metsaelaja teemat selgitada ja foorumis ta veel kontot ka ei oma

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kodanik rohelise baigilisega(Kawa arvatavasti)kes sa täna Piiteri maanteel umbes 7-e ajal sinisest Voyagerist möödusid siis proovi järgmine kord vähemalt ridagi vahetada (togi)

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”