Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

einoh ei ta nüüd loll ole, aga mina ei saanud enam Jussuf sinu viimase postituse mõttest aru. Mis sa üldse öelda tahad - et loomi on palju või vähe või on nad rohkem ringi liikuma hakanud või on autosid palju saand?

Vale teema küll siin vist selle arutamiseks, aga ehk koorub siitki miski tõetera välja.


Mõuki
Postitusi: 182
Liitunud: 21 Apr 2006, 13:29
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Mõuki »

Pihelgas kirjutas:

einoh ei ta nüüd loll ole, aga mina ei saanud enam Jussuf sinu viimase postituse mõttest aru. Mis sa üldse öelda tahad - et loomi on palju või vähe või on nad rohkem ringi liikuma hakanud või on autosid palju saand?

Vale teema küll siin vist selle arutamiseks, aga ehk koorub siitki miski tõetera välja.

Repliigi korras, kas tõetera koorub? või see leitakse? Tibud kooruvad munadest... :)

Üldiselt kipun nõustuma, et sellest Jussufi postist oli raske aru saada.

Küsija suu pihta ma ei löö!
________
FJ 1100 -->Kawasaki GPZ 1100
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

ahah, et kas tõetibu koorub? :lol: sain muidu aru mõttest.. :)

Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

baltroon kirjutas:

Jussuf, anna mulle andeks aga Sa oled lihtsalt parandamatu loll.

Tule tutvusta ennast järgmisel motokokkutulekul ja ma teen Sulle vabanduseks õlle välja aga loll oled Sa sellegipoolest

:mrgreen:

Sul saab palju "jussufeid" olema :D

Et õlle nimel oled nõus ennast rumalaks tituleerima

Sulle ma võin ka hea algatuse eest õlle välja teha

Selge 2 õlle juba kukub, kõigepealt näitlemise eest ja siis kleepsu eest! Päev on korda läinud, irww

Viimati muutis Bladyhell, 24 Apr 2008, 11:44, muudetud 1 kord kokku.
K1200S
Kasutaja avatar

baltroon
Postitusi: 865
Liitunud: 14 Okt 2006, 10:16
Tsikkel: Sõber
Asukoht: EESTI
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas baltroon »

Et õlle nimel oled nõus ennast rumalaks tituleerima :D

Sulle ma võin ka hea algatuse eest õlle välja teha :D

8)

ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA!

mcu
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Apr 2008, 09:11

tagasi teemasse

Lugemata postitus Postitas mcu »

Sai kohtutud tõsiste moto hälvikutega 22.04 kella 20.45 paiku Pärnu mnt Isku valgusfoori juures. Seisin autoga punase tule taga teises reas. Esimeses oli kaks autot. Foori rohelise tule süttides, kui autod liikuma hakkasid läks tõeliseks palundraks. Tagant lähenes punt tsikleid nii viis ratast. Üks vend põrutas supermotoga sõitvate autode vahelt läbi ja ega ülejäänud lambad tahtnud ka halvemad olla. Üks tegelane pressis ennast minu auto ja trotuaari vahelt läbi ja seda manöövrit ohutuks küll pidada ei saanud, rääkimata respektist teiste liiklejate vastu. Minust paremal toimus umbes samasugune jama. Kui teist keegi ennast selles loos ära tunneb siis palun mõelge kas või natukenegi enne sellist käitumist või kui see käib üle jõu, paluge sõpradel endale seletada, miks nii ei käituta ja millised võivad tagajärjed olla.
ps Pean täiesti normaalseks, kui tsiklid seisvate autode vahelt foori taga ette sõidavad või ummikutes ettevaatlikult ettepoole nihkuvad.


mcu
Postitusi: 62
Liitunud: 24 Apr 2008, 09:11

hälvikud

Lugemata postitus Postitas mcu »

need tegelased lendasid üle nagu tirtsu parv.

Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

Eile kella 15 paiku järvevana teel suunas mustamäe poole liikunud rattur mõtle oma käitumise peale. Must/kollane naked, samades värvides riietus ning Givi kohver taga.

Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)
Kasutaja avatar

maru
Postitusi: 65
Liitunud: 14 Sept 2005, 18:58
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas maru »

Freaksmart kirjutas:

Eile kella 15 paiku järvevana teel suunas mustamäe poole liikunud rattur mõtle oma käitumise peale. Must/kollane naked, samades värvides riietus ning Givi kohver taga.

ära hoia saladuses ,räägi välja mis ta tegi

jawa->yamaha 600 xj->yamaha 600 fazer -suzuki marauder 800
sõidan ja ei mölise
Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Hans »

Ma tahaksin tänada fighteri omanikku, kes täna Nõmmel, Valdeku Comarketi juures kõnniteel kimas. Atäh sulle, sellist promo on meile, ratturitele väga vaja :wack:

Kampaania "Märka mootorraturit" sai tubli täienduse- sa tegid end nähtavaks, jalakäiad ja autojuhid vahtisid kõik sellise näoga: :shock:

Hans

V-MAX
Kasutaja avatar

Bladyhell
Postitusi: 1024
Liitunud: 12 Apr 2006, 19:25
Tsikkel: K1200S

Re

Lugemata postitus Postitas Bladyhell »

Hans kirjutas:

Ma tahaksin tänada fighteri omanikku, kes täna Nõmmel, Valdeku Comarketi juures kõnniteel kimas. Atäh sulle, sellist promo on meile, ratturitele väga vaja :wack:

Kampaania "Märka mootorraturit" sai tubli täienduse- sa tegid end nähtavaks, jalakäiad ja autojuhid vahtisid kõik sellise näoga: :shock:

Hans

Mnjah, hea et tal veel "Märka mootorratturit!" kleebist selja peal ei olnud.

K1200S
Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

Täna kell 7:52 sõitis kõnnitell üks kroom mis keeras Riigi kinnisvara AS`i parklasse ära.

Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)

Jaanus966

Lugemata postitus Postitas Jaanus966 »

Mootorrattur tabati kiirusel 153 km/h

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=18784264

Delfi kommentaarid on muidugi vastavad.


harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas harimal »

Freaksmart kirjutas:

Täna kell 7:52 sõitis kõnnitell üks kroom mis keeras Riigi kinnisvara AS`i parklasse ära.

Hmm, meil on tööandja ja töötajate vaheline kokkulepe, et territooriumil pargivad jalgrattad ja mootorrattad kõnnitee platvormil maja nurga taga.
Ka mulle on politsei korra vastu jalutanud ja meenutanud, et sõit kõnniteel pole lubatud. Pärast selgitust, et tööandjaga selline lepe, lasti ratas ära parkida ja rahu majas.

Seega tegemist võib olla LE osas silma kinnipigistamisega parkimiskohtade nappuse tõttu ;)

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897

E6ert

Lugemata postitus Postitas E6ert »

Jaanus966 kirjutas:

Mootorrattur tabati kiirusel 153 km/h

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=18784264

Delfi kommentaarid on muidugi vastavad.

Nõus!, 29.04.2008 11:57
Et see neil hulludel ju tavaline linnakiirus, ja kampaania "märka mootorratturit" tuleks tõesti ümber nimetada näit "taltsutagem mootorrattureid" v.m.s. Aga segased on nad küll - vaatad peeglisse - pole kedagi, jõuad suuna sisse lükata ja mööda tuiskab jobu kiirusel, mis ületab lubatut kordi, aga mitte kümneid kilomeetreid ja seejuures ei ole teada, kas möödasõit toimub paremalt, vasakult või lhtsalt tagant sisse!!!

selline on siis enamike neti kommentaatorite arvamus. aga miks nad kunagi ei räägi kuidas nad ise sõidavad?


Jaanus966

Lugemata postitus Postitas Jaanus966 »

E6ert kirjutas:

selline on siis enamike neti kommentaatorite arvamus. aga miks nad kunagi ei räägi kuidas nad ise sõidavad?

Täpselt minugi mõte. Teisi siunama on küll asjapulgad, aga enda sõelumistest, nõelamistest mitte mingit juttu. "Süütud maapoisid" :)

Kasutaja avatar

Lang
Postitusi: 873
Liitunud: 15 Jaan 2007, 22:12
Tsikkel: XV1700 RS WARRIOR
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas Lang »

Eile peale tööpäeva lõppu sõitsin autoga kodu poole.
S.o. siis Haabersti ringilt Tabasalu poole. Sel ajal igapäevased ummikud
seal igas suunas. Olin äsja lasnud üle tee jalakäija ning ka vastutulevad sõidukid olid seda teinud
ning oli juba liikumist uuesti alustanud, kui Tabasalu suunalt tuli must naked autode tagant välja,
üle pideva joone autode vahele vastassuunda ning oleks mu auto juhipoolse esitule ja kapotiga lähemalt tutvust teinud, kui ma poleks äkkpidurdust teinud (crash)
Nii ta kahe liikuva autoderivi vahelt ringi suunas läks ning autojuhtide pilgust paistis kõike muud kuid head suhtumist.
Ja nii me mainet määritakse! sick! :evil:

SREU #0273

Gaspar

Lugemata postitus Postitas Gaspar »

paha lugu, 29.04.2008 10:29
"märka mootorratast" või mis kampaaniat siin tallinnas korraldati, kleepsude jagamine ja puha?
ma soovitaks tsiklistidele või osale neist kampaaniat- "märka spidomeetrit", või siis "annan aega end märgata".

Kahju kui debiilsed rullnokad normaalsete bikerite ellujäämis võimalust vähendavad.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6620
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 652 korda
Tänatud: 404 korda

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Gaspar kirjutas:

paha lugu, 29.04.2008 10:29
"märka mootorratast" või mis kampaaniat siin tallinnas korraldati, kleepsude jagamine ja puha?
ma soovitaks tsiklistidele või osale neist kampaaniat- "märka spidomeetrit", või siis "annan aega end märgata".

Kahju kui debiilsed rullnokad normaalsete bikerite ellujäämis võimalust vähendavad.

Eks elu/liiklus teeb oma korrektuurid. Lihtsalt on vaja kedagi või midagi kellel pole nii head reaktsioonikiirust, pidureid või on hoopiski statsionaarne.

Samas, auto24. ee bike foorumit lugedes, on meie hulgas selliseid Moto GP geeniuseid, kellel peale 500km läbimist kuuesajane lahjaks jääb.
Kus on Teie silmad, talendijahtijad?

Edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Gaspar kirjutas:

paha lugu, 29.04.2008 10:29
"märka mootorratast" või mis kampaaniat siin tallinnas korraldati, kleepsude jagamine ja puha?
ma soovitaks tsiklistidele või osale neist kampaaniat- "märka spidomeetrit", või siis "annan aega end märgata".

Kahju kui debiilsed rullnokad normaalsete bikerite ellujäämis võimalust vähendavad.

a kuule debiilne normaalne kaeva omale koobas ja istu seal mullikile sees,siis on kindel,et Sinu ellujäämise võimalused on megahyppersupper suured :idea:

Ma ei saa aru mis nutt ja hala see on koguaeg.
Kui ei meeldi tsiklimeeste maine,siis myy maha oma ratas ja hakka tegema kepikõndi,neil on kindlalt hea maine.

Kui kõik on nii trastunud korralikud inglikesed.. nahh teil siis suured rattad on? kõik on nii eeskujulikud liiklejad,siis raudselt ka loodusesõbrad.. sõitke rolleriga.. roller jookseb täpselt nii palju välja kui eestis on lubatud max kiirused. ja boonus ka veel.. säästate vähem loodust :idea:


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Sepp, puusse panid jutuga :wink: , mine vaata mis maailmas toimub :D Mitte lihtsalt rolleriga, vaid ELEKTRI rolleriga. :lol:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Rein kirjutas:

Sepp, puusse panid jutuga :wink: , mine vaata mis maailmas toimub :D Mitte lihtsalt rolleriga, vaid ELEKTRI rolleriga. :lol:

qrt jahh.. väga õige märkus :mrgreen:


ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

153khm/h ei ole teab mis kiirus, teades veel seda, et Tartu_jõhvi maantee on vist äsja remonditud ja suures osas head pikad sirged?

Eks väikse adreka süsti pärast proovivad paljud pikkadel sirgetel väheke juurde keerata. Nähtavasti oli tüübil mõistus peas, kuna jäi mentide peatumismärguande peale seisma, mitte ei kihutanud edasi ega seadnud teiste elusi ohtu. Vaevalt et kaine mõistusega inimene mingi aukudega, kruusaga täidetud, tiheda liiklusega ning libedal teel nii väga väänama hakkab.

Tegi vea ja sai karistada - big deal.

Kasutaja avatar

DGAF
Postitusi: 437
Liitunud: 07 Okt 2007, 11:49
Tsikkel: Yamaha R1 track only
Asukoht: Tallinn | Nõmme

Lugemata postitus Postitas DGAF »

oh issand, sõitis maanteel 153km/h, mis me nüüd teeme...

kui palju on siin neid kes pole ilusal sirgel, hõreda liikluse korral mitte kordagi juurde väänanud? vähemalt jäi seisma ja julges tunnistada oma tegu :idea:

ega siin sepale ei olegi eriti midagi lisada...ostame elektri rollerid!

born under a bad sign

ThaNukks

Lugemata postitus Postitas ThaNukks »

DGAF kirjutas:

kui palju on siin neid kes pole ilusal sirgel, hõreda liikluse korral mitte kordagi juurde väänanud? vähemalt jäi seisma ja julges tunnistada oma tegu :idea:

Pühapäeval oli veel üks lisategur ... päikesepaisteline ja kuiv ilm.

Kasutaja avatar

qwerin
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Juun 2005, 12:34
Tsikkel: 1190
Asukoht: Tallinn/Rapla/Vigala
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas qwerin »

Omaltpoolt soovin jõudu nendele tublidele ratturitele, kes Raplas, Tallinna mntl niimoodi lajatavad, et ma maja aknast ei suuda isegi tsikli värvi tuvastada.
Ok, maantee peal, linnast välja vms, aga kas on mingi mõistlik põhjus, miks peab niimoodi linna sisse kiirendama.
Kampaania on läinud asjaette ja märkan teid küll. Ka ärkab laps ülesse kenasti.

FZR 600-> FZS 1000 Fazer-> TT 600R-> ZX600F-> DL1000-> 1190S

Kasutaja avatar

ulmo
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Veebr 2007, 23:40
Tsikkel: Suzuki V-Strom 650
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas ulmo »

Njah, see 153km/h on küll üks pisiasi, kes meist poleks sellise kiirusega mõnikord sõitnud ja isegi kiiremini.

Kasutaja avatar

Freaksmart
Postitusi: 774
Liitunud: 07 Apr 2004, 14:15
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 5 korda

Lugemata postitus Postitas Freaksmart »

harimal kirjutas:
Freaksmart kirjutas:

Täna kell 7:52 sõitis kõnnitell üks kroom mis keeras Riigi kinnisvara AS`i parklasse ära.

Hmm, meil on tööandja ja töötajate vaheline kokkulepe, et territooriumil pargivad jalgrattad ja mootorrattad kõnnitee platvormil maja nurga taga.
Ka mulle on politsei korra vastu jalutanud ja meenutanud, et sõit kõnniteel pole lubatud. Pärast selgitust, et tööandjaga selline lepe, lasti ratas ära parkida ja rahu majas.

Seega tegemist võib olla LE osas silma kinnipigistamisega parkimiskohtade nappuse tõttu ;)

Mis kokkuleppetest sa siin räägid? Vaata mu skeemi. Rohelisega on kajastatud kõnniteed, ning punasega selle tegelase, keda sa kaitsed, sõidu trajektoor. Tartu maanteelt on isegi SPETSIAALSET sissesõit parklasse tehtud!!!!
Tervita teda parem minu poolt ning saada seda teemat lugema.
Pilt

Jawa 634 (15kw); Jawa 638 (17kw); Suzuki GS500E (34kw); Hyosung GT650 (60kw); BMW F800S (63kw)
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

qwerin kirjutas:

Omaltpoolt soovin jõudu nendele tublidele ratturitele, kes Raplas, Tallinna mntl niimoodi lajatavad, et ma maja aknast ei suuda isegi tsikli värvi tuvastada.

Mul vanaema ei näe prillideta telekat ka... see ei tähenda veel,et telekas kihutaks hullult toas.

Kasutaja avatar

Aquilaman
Postitusi: 320
Liitunud: 24 Okt 2006, 19:12
Tsikkel: Yamaha XVS 1300CU
Asukoht: Tabasalu

Noorele uhiskondlikule liiklusinspektorile Freaksmartile

Lugemata postitus Postitas Aquilaman »

Mina sõitsin täna hommikul Sikupilli keskuse parkla juurest kõnniteed mööda Tartu mnt. 85 parklasse ja Sinu kurvastuseks pean ütlema, et olen seda korduvalt ennegi teinud ja teen edaspidigi. Seda puht praktilistel kaalutlustel, et tagada suuremat liiklusohutust eelkõige endale ja seeläbi ka teistele. Sel ajal on üldjuhul kõnnitee täiesti tühi ja mina liigun jalakäija kiirusel. Samas Tartu maantee on hommikusel tipptunnil väga umbes. Tänavalt parklasse sissesõitmist raskendab asjaolu, et sinna pole ehitatud korralikku sissesõitu. Seal on kõnnde servakivi, mis on kõrgem ja ka libe ja asfalt ka suhteliselt ebaühtlane. Terava nurga all tänavalt keerates tuleb hoog täiesti maha pidurada, sest muidu on oht libiseda. Teine riskitegur on parklat piirav aed, nii et kui keegi peaks autoga; tsikliga või isegi jala sealt väljuma, siis märkad seda kõige viimasel hetkel. Siis peaks jälle järsku pidurdama. Võib-olla oled ise tsikli esirattaga sel hetkel libedal kõrgemal kõnnitee äärekivil viltu. Mis juhtub, võid ise 2 korda arvata? Samas autod on kogu aeg peaaegu vastu tsikli tagaratast. Sellises olukorras vist kukkuda ei tahaks. Olen ka tänavalt sisse pööranud, aga leidsin, et teatud osa mööda kõnniteed kulgedes on kõigile natuke ohutum. Reeglid on järgimiseks aga mitte ilmtingimata pimedalt järgimiseks. Eelkõige peab endal pea otsas olema. Sulle aga jõudu inspekteerimisel ja täpsete kellaaegade fikseerimisel.
Muuseas ei taha ära sõnuda, aga viimane minu liikluseeskirjade rikkumisega vahelejäämine oli 2001 aastal.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”