Lõuna PP teostab liiklusjärelvalvet mootorratastel.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

Artemide kirjutas:
Ma kuskilt kuulsin, et on olemas slline seadus või mis iganes, et kui politsei sind taga ajab ja sa kiivri eemaldad peast, siis peavad nad jälitamise lõpetama. On see tõsi?
Just. Ja kui püksid ka jalast eemaldad, siis panevad üldse jooksu :wack:

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Samuti aitab ka see, kui paned sõrmed risti ning ütled kõvasti: tsurrr.
Siis ei tohi enam politsei midagi teha ning läheb ära.

Samuti ka vanarahvas räägib, et kui kiirabiarsti kätte jääd, tuleb liikumatult lamada ja ei tohi hingata, siis arst vaatab, et sa oled surnud ja läheb ära.
Artemide kirjutas:
Ma kuskilt kuulsin, et on olemas slline seadus või mis iganes, et kui politsei sind taga ajab ja sa kiivri eemaldad peast, siis peavad nad jälitamise lõpetama. On see tõsi?
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

kle Artemid, muidugi, ole norm vend, sõidad 160ga ntx 100 alas fööni sisse, siis viska kohe kiiver peast minema ja keera rutskat et vähemalt 200 sisse saada, siis nad ei jälita kindlalt. neile kahjuks või õnneks, iga idioodi elu oluline
Loud pipes save lives!!!
Kasutaja avatar

real
Postitusi: 199
Liitunud: 05 Juun 2005, 22:08
Tsikkel: Yamaha XJ900, VStrom 650
Asukoht: Võrumaa, Värska

Lugemata postitus Postitas real »

Ma olen ka siiani täheldanud, et tsikli sangas sõites tekib suur hulk ajavõitu mitte foorist foorini kiirendades vaid hoopis sellest, et pea iga foori all saad olenemata autorodu pikkusest kohe esimeseks startijaks.
Võiks tõesti olla legaalne autorea vahelt läbi sõitmine. Ma ei teagi, kuidas sellise sõitmisega on - on see seaduslik või mitte? Kui ma mahun rattaga auto kõrvale oma sõidurida tekitama, siis võiks see olla seaduslik.
Targemad, ahoi?
Kaks aastat tagasi tegin autokoolis C-katti ja siis just nimelt räägiti, et hoia vasakpöördel vasakusse äärde, sest muidu sõidab mõni tsikkel kõrvale ja ei märka teda ning et tal on see õigus nii sõita. ju siis tohib?
Kasutaja avatar

rasmus23
Postitusi: 100
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:27
Tsikkel: KLR
Asukoht: Riisipere

Lugemata postitus Postitas rasmus23 »

real kirjutas:
Ma olen ka siiani täheldanud, et tsikli sangas sõites tekib suur hulk ajavõitu mitte foorist foorini kiirendades vaid hoopis sellest, et pea iga foori all saad olenemata autorodu pikkusest kohe esimeseks startijaks.
Võiks tõesti olla legaalne autorea vahelt läbi sõitmine. Ma ei teagi, kuidas sellise sõitmisega on - on see seaduslik või mitte? Kui ma mahun rattaga auto kõrvale oma sõidurida tekitama, siis võiks see olla seaduslik.
Targemad, ahoi?
Kaks aastat tagasi tegin autokoolis C-katti ja siis just nimelt räägiti, et hoia vasakpöördel vasakusse äärde, sest muidu sõidab mõni tsikkel kõrvale ja ei märka teda ning et tal on see õigus nii sõita. ju siis tohib?
täpselt nii ongi, see kõik on lubatud, kui ei ületa pidevjoont :twisted: :twisted:
Veo- ja tõsteteenus.
Veoteenus: Eraldi üldjuhul ei teosta auto iseärasuste poolest, aga vajadusel 10t
Tõstevõime kuni 15t ning noole pikkus kuni 42m.
53420969
Kasutaja avatar

real
Postitusi: 199
Liitunud: 05 Juun 2005, 22:08
Tsikkel: Yamaha XJ900, VStrom 650
Asukoht: Võrumaa, Värska

Lugemata postitus Postitas real »

rasmus23 kirjutas:
real kirjutas:
Ma olen ka siiani täheldanud, et tsikli sangas sõites tekib suur hulk ajavõitu mitte foorist foorini kiirendades vaid hoopis sellest, et pea iga foori all saad olenemata autorodu pikkusest kohe esimeseks startijaks.
Võiks tõesti olla legaalne autorea vahelt läbi sõitmine. Ma ei teagi, kuidas sellise sõitmisega on - on see seaduslik või mitte? Kui ma mahun rattaga auto kõrvale oma sõidurida tekitama, siis võiks see olla seaduslik.
Targemad, ahoi?
Kaks aastat tagasi tegin autokoolis C-katti ja siis just nimelt räägiti, et hoia vasakpöördel vasakusse äärde, sest muidu sõidab mõni tsikkel kõrvale ja ei märka teda ning et tal on see õigus nii sõita. ju siis tohib?
täpselt nii ongi, see kõik on lubatud, kui ei ületa pidevjoont :twisted: :twisted:
Järelikult siis võib sõita foori taga ootavate autode kõrval kõige ette - kui ei ületa pidevjoont:)
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

Jah, kui pead kinni külgvahe nõudest.
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Lugemata postitus Postitas Erci »

Isegi paremalt võib mööduda kui ruumi on ja jääd oma sõiduraja piiridesse.
___________________________
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

Erci kirjutas:
Isegi paremalt võib mööduda kui ruumi on ja jääd oma sõiduraja piiridesse.
Seisvast sõidukist on lubatud paremalt möödudes oma sõidurealt ka lahkudes mööda sõita. Aga sealjuures tuleb veenduda et manööver on ohutu. Autokoolis õpitu.
Kasutaja avatar

numan
Postitusi: 581
Liitunud: 04 Veebr 2007, 13:07
Tsikkel: Drag Star
Asukoht: Rakvere (Rockvere)
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas numan »

Meilgi Rakveres liikus üks kaherattaline politsei. :roll:
Tsiklimees on tsiklimehele sõber

Teema algataja
hr.mnd

Lugemata postitus Postitas hr.mnd »

Seisvast sõidukist on lubatud paremalt möödudes oma sõidurealt ka lahkudes mööda sõita. Aga sealjuures tuleb veenduda et manööver on ohutu. Autokoolis õpitu.
kas see mitte ei kehti ainult siis kui eesolev auto teeb vasakule manöövrit? kõlab muidu nagu veidi kahtlaselt... :?
Kasutaja avatar

munaz
Postitusi: 200
Liitunud: 16 Veebr 2007, 14:43
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas munaz »

rasmus23 kirjutas:
täpselt nii ongi, see kõik on lubatud, kui ei ületa pidevjoont
Ei tohi unustada ka seda, et autode vahel olles katkendlikku joont ületades on suuna näitamata jätmine karistatav. :roll:
Kasutaja avatar

scryth
Postitusi: 1094
Liitunud: 26 Apr 2006, 09:18
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas scryth »

munaz kirjutas:
Ei tohi unustada ka seda, et autode vahel olles katkendlikku joont ületades on suuna näitamata jätmine karistatav. :roll:
Ja oma suures korrektsuses tuleb meeles pidada, et suunamärguannet tuleb alustada hiljemalt 3 sek. enne manöövri alustamist :twisted: :ner:
kus viga näed laita, seal mine ja hakka mölisema
Kasutaja avatar

bash
Postitusi: 786
Liitunud: 13 Mai 2005, 15:23
Asukoht: Saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas bash »

hr.mnd kirjutas:
Seisvast sõidukist on lubatud paremalt möödudes oma sõidurealt ka lahkudes mööda sõita. Aga sealjuures tuleb veenduda et manööver on ohutu. Autokoolis õpitu.
kas see mitte ei kehti ainult siis kui eesolev auto teeb vasakule manöövrit? kõlab muidu nagu veidi kahtlaselt... :?
Meile näidati selle koha pealt ühte pilti ka näitena. Auto seisab maanteel mäe peal (paistab nagu vajab remonti või on omanik lihtsalt kusele läinud) ja kuna mägi piirab nähtavust ja vasakult möödumine ei pruugi olla ohutu siis võid ilusti vaikselt mööda teeperve paremalt mööduda.

Teema algataja
Elessar

Lugemata postitus Postitas Elessar »

scryth kirjutas:
munaz kirjutas:
Ei tohi unustada ka seda, et autode vahel olles katkendlikku joont ületades on suuna näitamata jätmine karistatav. :roll:
Ja oma suures korrektsuses tuleb meeles pidada, et suunamärguannet tuleb alustada hiljemalt 3 sek. enne manöövri alustamist :twisted: :ner:
Ja seda ka enne oma suunavoondi tagasi keeramist. Uhesonaga pead 3 sekki veel vastassuunavoondis chillima. :roll:
Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Lõuna PP teostab ...

Lugemata postitus Postitas miilits »

Mõni aasta tagasi juhtusin nägema, kuidas tegi tööd soome politsei mootorrattal, see seisnes selles, et eravärvides politseinik mootorrattal mõõtis sõidu ajal sõidukite liikumiskiirust ja tagapool oli politseiauto, milles kaks naispolitseinikku vormistasid vastavaid pabereid.Arvan, et sel juhul ei ole rikkumise korral ka mingit abi sõbralikust tervitamisest. Vot nii!

Teema algataja
mj6u

Lugemata postitus Postitas mj6u »

Kohtusin nendega nõmmel ja võtsid ära mu mashina.
Kasutaja avatar

ht99
Postitusi: 681
Liitunud: 26 Apr 2007, 10:51
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas ht99 »

mj6u kirjutas:
Kohtusin nendega nõmmel ja võtsid ära mu mashina.

Miks siis masin ära võeti, pole lube, sõitsid liiga kiiresti?

Teema algataja
mj6u

Lugemata postitus Postitas mj6u »

Olen 16 ja sõitsin radarisse 72km/h . Masin 50cc ja täiesti stock. Lihtsalt võeti ära.

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

mj6u kirjutas:
Olen 16 ja sõitsin radarisse 72km/h . Masin 50cc ja täiesti stock. Lihtsalt võeti ära.
Kuid tehase poolt on ette nähtud et ei töömaht ei ole üle 50ccm-i ning kiirus ei ületa 50 km/h :?:
Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zeek »

...ja eesti seaduste kohaselt on linnakiiruseks määratud kiirus kuni 50 km/h?
Elu on...

Teema algataja
mj6u

Lugemata postitus Postitas mj6u »

jah , trahvist ma saan aru ,aga miks masin ära võeti

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

mj6u kirjutas:
jah , trahvist ma saan aru ,aga miks masin ära võeti
sest see ei vasta nõuetele :?:
peaksid kätte saama siis kui trahv on makstud ning vanematega oled järgi läinud .... :?: :lol:
kas seda ei täpsustatud siis ?

Teema algataja
junks

Lugemata postitus Postitas junks »

mis on külgvahe nõue?

ja Lõuna PP teemal niipalju, et lõunapool siin nad paigaldavad tee äärde silte "Lõuna PP teostab liiklusjärelvalvet"

jama ainult siis kui möödasõiduhetkel jääb see märk tähele panemata:)

tehti säru mulle.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Lugemata postitus Postitas simp »

Panthera kirjutas:
mj6u kirjutas:
Olen 16 ja sõitsin radarisse 72km/h . Masin 50cc ja täiesti stock. Lihtsalt võeti ära.
Kuid tehase poolt on ette nähtud et ei töömaht ei ole üle 50ccm-i ning kiirus ei ületa 50 km/h :?:
ära levita valeinfot:)
45km/h ja 50ccm peab olema:)
Kasutaja avatar

mqs
Postitusi: 308
Liitunud: 23 Mai 2006, 16:53
Tsikkel: Husky SM610
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Lugemata postitus Postitas mqs »

Nägin neid mundrimehi ka Pärnumaal Papsaare kandis põõsastes luusimas, tundus, et nad väga kiirust ei mõõtnud, sest mul oli ligi 20km/h kiirust üle ja järgi ei tuldud...

aga huvi tekkis mul hoopis selle vastu, et teab keegi rääkida, kuidas nende politsei tsiklistide oskustega lood on? On nad väljaõppinud sõitjad ja teavad, kuidas oma mootorlooma oskuslikult taltsutada või on neile masin kätte antud ja öeldud, et näe, mine tee üks tiir ja õpi ise?
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Artemide »

mqs kirjutas:
Nägin neid mundrimehi ka Pärnumaal Papsaare kandis põõsastes luusimas, tundus, et nad väga kiirust ei mõõtnud, sest mul oli ligi 20km/h kiirust üle ja järgi ei tuldud...

aga huvi tekkis mul hoopis selle vastu, et teab keegi rääkida, kuidas nende politsei tsiklistide oskustega lood on? On nad väljaõppinud sõitjad ja teavad, kuidas oma mootorlooma oskuslikult taltsutada või on neile masin kätte antud ja öeldud, et näe, mine tee üks tiir ja õpi ise?
Kui mina neilt küsisin, et mis mehed on, siis rääkisid et on rinkat ja krossi sõitnud. Ja nad olid isegi surmkindlad, et saaksid oma slikkidega mulle metsa ja põllupeale järgi tulla. :D

asdf123
Postitusi: 146
Liitunud: 21 Juun 2005, 01:34

Lugemata postitus Postitas asdf123 »

Ei osavad jutumehed, sõber nägi eelmine suvi veel pealt kuidas tsikliga politseionu pidurdas esipiduriga kruusa peal ja lendas pikali. Lehes oli kirjutatud järgmine päev: "Politsei tsikkel tegi avarii tehniliste rikete tõttu." :D:D:D. Nad ei suuda supermoto vendi isegi asfaldil kätte saada..
CPI Arn 125cc -> GasGas SM 125cc -> GasGas SM 450cc :)
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

No mida te ootate siis, et politsei ütleb teile "loll oled, mina sulle järgi ei tule, kui asfaldilt maha keerad", ma ei imestaks kui tuleb ka, põhimõtte pärast juba.
See kui üks politseinik kruusa peal vea tegi, näitab ainult seda, et ta on ka inimene ja eksib. Selle põhjal pole veel mõtet üldistada.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Panthera »

simp kirjutas:
Panthera kirjutas:
mj6u kirjutas:
Olen 16 ja sõitsin radarisse 72km/h . Masin 50cc ja täiesti stock. Lihtsalt võeti ära.
Kuid tehase poolt on ette nähtud et ei töömaht ei ole üle 50ccm-i ning kiirus ei ületa 50 km/h :?:
ära levita valeinfot:)
45km/h ja 50ccm peab olema:)

okok...sry :lol:
seepärast oligi küsimärk et kahtlesin natuke... :P
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”