Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


erkil
Postitusi: 58
Liitunud: 10 Dets 2012, 14:23
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas erkil »

Nah' te siis sõidate selliselt, et jääte kuni rohelise tuleni autode vahele töllerdama :) Kui sa ikka esimeseks sõidad, siis see tähendab, et seisad ilusti vahetult esimese auto ees ja sealt ei ulatu ükski auto jala peale sõitma. Enne sõidab tagumisse rattasse, aga see on juba teine case.

Aga üldiselt hea teade, et pruuni Trafficu osas tuleb silmad lahti hoida, Petsi tee ja Smuuli rist jääb igapäevasele marsruudile.



Kasutaja avatar

Stealth
Postitusi: 74
Liitunud: 05 Mär 2017, 22:03
Tsikkel: Bandit 1200cc
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Stealth »

erkil kirjutas: 11 Mai 2019, 13:46

Nah' te siis sõidate selliselt, et jääte kuni rohelise tuleni autode vahele töllerdama :) Kui sa ikka esimeseks sõidad, siis see tähendab, et seisad ilusti vahetult esimese auto ees ja sealt ei ulatu ükski auto jala peale sõitma. Enne sõidab tagumisse rattasse, aga see on juba teine case.

Ja kui juba esimeseks pressida, siis peab korralikult eest ära ka minema.
Kui välja suretad, siis oledki kerge pahameele ära teeninud.


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas oxide »

Stealth kirjutas: 12 Mai 2019, 08:36
erkil kirjutas: 11 Mai 2019, 13:46

Nah' te siis sõidate selliselt, et jääte kuni rohelise tuleni autode vahele töllerdama :) Kui sa ikka esimeseks sõidad, siis see tähendab, et seisad ilusti vahetult esimese auto ees ja sealt ei ulatu ükski auto jala peale sõitma. Enne sõidab tagumisse rattasse, aga see on juba teine case.

Ja kui juba esimeseks pressida, siis peab korralikult eest ära ka minema.
Kui välja suretad, siis oledki kerge pahameele ära teeninud.

Seda muidugi, oli lihtsalt veidi segane olukord kus mitmekesi ei mahtunud päris ette. Jäin osaliselt auto kõrvale, ei suretanud välja. Lihtsalt tüüp autoga sõitis meelega otsa ja hakkas parastama. Ega ma otseselt süüdlast ei otsigi, lihtsalt õpetlik lugu mulle, et nii rohkem seisma ei jää,sest kunagi ei tea kelle otsa sattud.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

Stealth kirjutas: 12 Mai 2019, 08:36

Ja kui juba esimeseks pressida, siis peab korralikult eest ära ka minema.
Kui välja suretad, siis oledki kerge pahameele ära teeninud.

Meenub lugu aastast X, kus tondi selveri kõrval sai esimeseks mindud, kõik nagu normaalne ja kui roheliseks läks hakkas ratas liikuma, aga ilget poos ja suri paari meetri peal välja. starter - mitte paukugi, hüppasin maha ja lükkasin üle ristmiku ja teeserva. Oli ikka häbi küll :)

Süüdlaseks reservikraan. Täpselt sellel hetkel sai otsa ja oleks pidanud reservi peale keerama :)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

andke siis teada, kuidas kohvi maitses ;)
Ise pean kahjuks Eesti tolmu mõneks ajaks jalgadelt pühkima.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Madlobster kirjutas: 12 Mai 2019, 14:51

andke siis teada, kuidas kohvi maitses ;)
Ise pean kahjuks Eesti tolmu mõneks ajaks jalgadelt pühkima.

Tavai! Niipea kui tsiklineerun, siis käin ära! :bsmile: Seniks head jalgade pesu!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

Elevant
Postitusi: 33
Liitunud: 22 Sept 2018, 18:38
Tsikkel: Honda CBR1100XX
Asukoht: Paide/Saue/Euroopa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Elevant »

Stealth kirjutas: 12 Mai 2019, 08:36

Ja kui juba esimeseks pressida, siis peab korralikult eest ära ka minema.
Kui välja suretad, siis oledki kerge pahameele ära teeninud.

Ma üldiselt väga ette ei trügi, aga mõned korrad tehtud ja nendest kahel korral ka ratta kiire stardi ideega välja suretanud(Vabaka-Pärnu mnt rist Pääskülas). Viimase põhjuseks võimas ratas+algaja juhi kombo, ei taha startida selili maandumise või liivase osa peal väikese burnout'iga(sõidukogemust 2100km+ autokool, 7 aastat enne ratta ostu).. Minu õnneks sattusin mõlemal korral vägagi muhedate autojuhtide otsa, ootasid ilusasti ära, kuni uuesti ratta käima(õnneks käivitub kiiresti) ja ohutussaarelt starditud sain. Loo moraal muidugi see, et ära trügi, kui ei oska. :D


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

eks ole ka vahel ratas välja surnud foori all...aga no olgem ausad, ma saan sealt foori alt isegi koos väljasuretamisega kokkuvõttes kiiremini minema kui suurem osa auto roolis istuvaid telefoni näppijaid või muidu ohhoosid oma tavaprotseduuridega :D sureb välja, sidur sisse, sekund ja käib ning läinud olengi. nii mõnedki kükitavad autoga lihtsalt igaks juhuks 3 sekundit rohelise foori all enne kui isegi autol sidurit üles laskma hakkavad. ju otsivad käigukangi või mõtlevad millise jala all mis pedaal nüüd oligi. just see jokutamine onü ks peamine põhjus miks alati ja igal võimalusel autoderivi ette sõidan. kusjuures pole üldse harv juhus see kui kuskilt foori alt stardin ja kuna ei mune, ei huijoobita 200 meetrit 30ga siis jätkan ka järgmise foori alt ilusti rohelisega. kuskil kaugel tahavaatepeeglis teosammul veniv autodejoru aga istub järgmise punase all maha. päris palju on selliseid fooritsükleid tallinnas. mõni ime, et tsikliga jõuab linnale 3 tiiru peale teha selle ajaga kui autoga esimest tiiru lõpetad


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Kui see foori all esimeseks sõitmine juba teemaks tuli, siis ma olen viimasel ajal vaadanud, et päris popp on startida ristmikule punase tulega. Pärnu maanteel Kosmose ristmikul suunaga linna poole on see naljakas koht, kus algab vist idee poolest jalgrattarada (tähistatud nagu ei ole). Kuna olen seal ühe korra hooaja jooksul jalgratast näinud, siis on suht mugav kasutada seda kohta startimiseks. Lasen rahulikult sekund-paar varem startival bussil minna ja siis autorea rohelise tule süttides lähen, pole kunagi probleemi olnud. Aga nüüd on hakanud autoreas olevad autod ka startima koos bussiga, ehk nende jaoks punase tulega :D Ja mitte ainult, täna oli see haruldane päev, kus mu taga jäi seisma jalgrattur, ja ka tema startis ühistranspordi tulega (oleks loogiline kui buss ja jalgratta rada oleks kõrvuti, aga ei ole.. või on jalgrattale samad reeglid mis bussile?). Väga kummaline :D

Edit: mida soojemaks lähevad ilmad, seda imelikumaks läheb liiklus. Täna ootasin vasakpööret ühesuunalises kohas, kus sai teha tagasipöörde või vasakpöörde ja ristmikul seisev mersu laev hakkas mulle vastu sõitma, keelumärgi alt sisse. Vehkis veel kätega nah sa passid tõmba eest ära. Vaatasin et no kui tahad vastassuunas sõita mahud küll, siis ukerdas seal.. :roll:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tallinna ringil jüris olev ringtee on vist mingi hälvikute meetingpoint
Üks valge saan üritas väljast sisse rivistudes mind just teepiirdesse suruda. olin täpselt kõrval kui järsku silla all arvas, et ta tahaks sisemisel rajal hoopis sõita

Kui loed siis tule pese mu pyxid puhtax (ja oma prillid enne kui tulema hakkad)

Nõks enne kanama vidukti teises olev rekka lihtsalt kaldus ja kaldus esimesse ritta, et siis ikka kähku tagasi tõmmata ja viduktile sõita. Mis siis ikka ma võin teepeenral ka sõita, et herradel ruumi oleks

Kuumus küpsetab juhtide ajusi, (lisades sinna juba algselt olemasoleva tyhja pea ja veel telefoni kaalika kõrvale) st. olge ettejatahavaatlikud

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

Madlobster kirjutas: 06 Juun 2019, 15:02

Nõks enne kanama vidukti teises olev rekka lihtsalt kaldus ja kaldus esimesse ritta, et siis ikka kähku tagasi tõmmata ja viduktile sõita. Mis siis ikka ma võin teepeenral ka sõita, et herradel ruumi oleks

Kuumus küpsetab juhtide ajusi, (lisades sinna juba algselt olemasoleva tyhja pea ja veel telefoni kaalika kõrvale) st. olge ettejatahavaatlikud

Ma ka viimastel päevadel näinud väga palju seda, kus tullakse lihtsalt ära suruma.. ise näevad küll, aga mõtlevad vist et "äkki mahub" või "äkki jõuan" või et äkki tõmban eemale. Ühel juhul õnnestus jalgrattaraja kaudu põgeneda, teepeenrale polnud nõus sõitma, andsin gaasi lihtsalt. Ei anna teed trügijatele, küll aga annan rõõmuga teed neile kellel suund sees ja vajadusel ootavad.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

ei see rekka lihtsalt töllas, tõenäoliselt kas täis või telefonis või lihtsalt magas roolis. See ei olnud rivistumine vaid lihtsalt vajumine ja siis ärkas üles ja tõmbas tagasi

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Elevant kirjutas: 18 Mai 2019, 02:23
Stealth kirjutas: 12 Mai 2019, 08:36

Ja kui juba esimeseks pressida, siis peab korralikult eest ära ka minema.
Kui välja suretad, siis oledki kerge pahameele ära teeninud.

Ma üldiselt väga ette ei trügi, aga mõned korrad tehtud ja nendest kahel korral ka ratta kiire stardi ideega välja suretanud(Vabaka-Pärnu mnt rist Pääskülas). Viimase põhjuseks võimas ratas+algaja juhi kombo, ei taha startida selili maandumise või liivase osa peal väikese burnout'iga(sõidukogemust 2100km+ autokool, 7 aastat enne ratta ostu).. Minu õnneks sattusin mõlemal korral vägagi muhedate autojuhtide otsa, ootasid ilusasti ära, kuni uuesti ratta käima(õnneks käivitub kiiresti) ja ohutussaarelt starditud sain. Loo moraal muidugi see, et ära trügi, kui ei oska. :D

Kunagi trügisin rõõmsa näoga esimeseks pikast rivist. Nii kui tuli roheliseks läks, pabahh... purunes mul gaasitross ja nii ma sinna keset kusemist jäin vahtima, kuidas mõlemilt poolt autod minema läksid ja hakkasin ratast teeserva lükkama. :wack:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kolmapäeval oli seis 1:2 ehk viisakate kasuks. Ega see esimene ka hälvik olnud, hakkas lihtsalt hoogsalt paremalt poolt parklast välja süstima, kui nägi et minu eessõitev auto parempööret hakkab sooritama. Ju ma siis ei paistnud piisavalt välja või ei märganud mu peanuppu. Sai siiski ilusti pidurid blokki ja ma tegin kindluse mõttes põike vasakule kah, sest tabasin ta üritust murdsekund varem.
A Kiisa kandis oli hoopis mitu viisakat, kes lahkelt teed ja möödasõiduvõimalust pakkusid, isegi kui ma seda ei soovinud. Hoidsid nii ilust paremasse serva, et tekkis tunne nagu Lätis oleks.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Täna pealelõunal sõitsin autoga Pärnu mnt-d mööda linnast välja. Kuskil km peale Kanamat jäi ette suurem punt harrikatega pooalakaid. Sõistin neist mööda nii 125-ga ja just olin reastunud nende ette,kui Jõgisool Keila jõe sillal käis minust 150-200m kaugusel pauk. Pidurdasin suht järsult,panin ohukad kohe peale, harrikatel oli ilmselt suht raske,aga tundus ,et kõik jäid püsti ja said pidama. Kuna justkui keegi viga polnud saanud,siis kinni ei pidanud. Paugu korraldas mingi noorem tüüp ja vanem mees(kumb roolis ei näinud,aga vist noorem) Passati ja käruga,millel oli Audi(A6 vist). Ilmselgelt oli see laadung sellele passatile liig ja lolluse tipuks oli veel Audi tagurupidi käru peale aetud,et raskuskese veel eriti vales suunas oleks. Nägin,et käru tegi kaks vänderdust,algul jõnks vasakule ja siis käis paremal teepiirdes ning kohe keeras üle nipli. Õnn,et seal kedagi kõrval polnud.
Selle Passatiga ei tohtinud seda käru üldse vedadagi,sest lubatud piduritega haagis sellele pannile on mnt andmetel massiga 1300kg.

Just on Passat seisma saanud,mina juba pidurdan, umbes 20-30 harrikat on kohe minu taga.

Kolar1.png
Kolar2.png
Kolar3.png
Manused
Kolar3.png
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Õige teema, 402BTD juht on ka paras hälvik.

Kas tsiklist ei piisa, et peab autoga ka üle lubatu sõitma?

Kindlasti tuleb kohe jõhkralt vingu, et "ise kihutad ka" jne, aga vot autoga ei viitsi, püsikas on abiks ja kiiruskaamerate loogika järgi kuni +7 (gepsu arvates) on üle. Sest kui kaamera lubab, siis mulle ütleb, see, et 117 on 110 alas täiesti lubatud. Üle selle - mõttetu sipsimine, number ümmargusel märgil ütleb mulle piisavalt selgelt, mis number pluss seitse spidole klikkida. Viimasel ajal olen vist kuuma saanud, aga sõidan linnas ka 50-ga ja 30 aladeski aeglustan selle numbrini. Püsikaga jube mõnus. Peeglist vaatan tahapoole ka muiates ja mõtlen iga päev mitmeid kordi, milliselt jobult ma oma laenatud parketimaasturi kinnitagumise välja meelitan, seda si**a ei kannata maha ju müüa ka.

Teemasse niipalju, et E-täht oli vist audiroimavedajal olemas (delfi uudises oli, et juhiloaga oli korras värk väidetavalt), aga koorma raskusejaotusest polnud vist kuulnudki, paraolümpiapeldik ju tagurpidi haagisel. Kiirusevalik kah tiptop, lisaks "õigele" haagisele. Krt, konn oleks odavam olnud hankida/rentida ju.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

reimps kirjutas: 09 Juun 2019, 23:58

Õige teema, 402BTD juht on ka paras hälvik.

:ner:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

reimps kirjutas: 09 Juun 2019, 23:58

Õige teema, 402BTD juht on ka paras hälvik.

Kas tsiklist ei piisa, et peab autoga ka üle lubatu sõitma?

Äkki see vabandab,et ma käisisn linnast tööriista toomas,et saaks tsikli kiirelt sõitma :D

tegelikult sõitis see harrikate kolonn 105-110 ja tahtsin neist kiirelt mööda saada. Muidu sõidan ka püsikaga 120 ehk GPS 116-117

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kunagi oli vaja suurem ports eriti pikki laudu tuua sõiduauto käruga. Vist olid 5+m. Paigutasin nad kärule nii ette kui sain (eest ja tagant üle) aga ikka oli keeruline. Alates 70 kmh läks auto kohati ülejuhitavaks, vänderdama. Kiirendada sai normaalselt aga gaasi maha lastes pidi gaasiga ja rooliga väga valvas olema.


joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas joel »

Suht loogiline, et kui koorem kärule taha otsa laduda, nii et vedaval autol konksust tagaots üles tõstetakse, siis tagaratastel pidamine halveneb ja saba kipub lappama minema.

Joel

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

võib tunduda uskumatu, kuid reaalselt on suhteliselt vähe isikuid kes sellist keerulisest loogikast läbi hammustada suudavad. isegi siis kui need isikud nö. "tegelevad autodega" vms

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

will111 kirjutas: 10 Juun 2019, 18:04

võib tunduda uskumatu, kuid reaalselt on suhteliselt vähe isikuid kes sellist keerulisest loogikast läbi hammustada suudavad. isegi siis kui need isikud nö. "tegelevad autodega" vms

Peab jälle selle video laiemale ringile saatma. Puust ette ja punaseks.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mõtles, et teeb veits cirkust, et mis diskorid asjast arvavad. :wack:

Kaubikute ja haagiste rally Eesti südames

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

vot tahaks nüüd näha, mis karistus tüübile määratakse. kui saab vähem kui paar kuud istuda ning load eluks ajaks ära siis on "õiglane" süsteem end jälle kord tõestanud.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Madlobster kirjutas: 11 Juun 2019, 17:25

Mõtles, et teeb veits cirkust, et mis diskorid asjast arvavad. :wack:

Kaubikute ja haagiste rally Eesti südames

Pagan, sellisele ajuhälvikule võiks väänata aasta reaalset vanglat, ehk lõpuks tuleb mõistus koju.


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Mulle juba ammu tundub, et viimaselajal on enamusel kaubikujuhtidest "ära keerand" :D

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

mx77 kirjutas: 11 Juun 2019, 18:02
Madlobster kirjutas: 11 Juun 2019, 17:25

Mõtles, et teeb veits cirkust, et mis diskorid asjast arvavad. :wack:

Kaubikute ja haagiste rally Eesti südames

Pagan, sellisele ajuhälvikule võiks väänata aasta reaalset vanglat, ehk lõpuks tuleb mõistus koju.

61-e aastaselt mõistus koju,vaevalt,seal ilmselt seniilsus erivormis käimas.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Oli ka ühes tuntud filmis fraas "Ilma viinatagi purjus" :P

SERTÃO
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Vene ajal üritati Tallinnas ka teerulliga eest ära sõita (lol)

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

yeekim kirjutas: 11 Juun 2019, 19:30

Vene ajal üritati Tallinnas ka teerulliga eest ära sõita (lol)

Meenutab kangesti juhtumit 90-te esimese poole krimisaadet. Võeti vahele 1 üliõline teerullijuht, kes kusagilt Tallinnas (vist Pääsküla/ Nõmme) oli oma sõiduvahendi eramaja õues keset kasvuhoonet parkinud. Saatejuht (Mihkels või Allas või Võsa), siis küsima, et kuidas selline määratu eneseületus juhtuma. Kohalik suumahher vibrades vastu - ei võtt kurvi välja.
Viimased paar kuud on endal tunne, et liiklusseadus on kõlbulik ainult paberimäärimiseks või interneeduse avarusi täitma. Reaalselt vist ei häiri selle seaduse kehtimine eriti kedagi. Suunatulede olemasolu ja parema käe reegel - milleks! Kõiki liikluses kohatud näiteid polegi mõtet siia lausenditeks valada. Mainiks pealiskaudselt ära ühe üleeile kohatud 2009.a halli Mazda (reg num 8*9läbläblä) roolis olnud vuntse kandva Ida-Saksa pornonäitlejat meenutava oligofreeniku. Aitäh, et ellu jätsid! Ole hoiatatatud, et järgmisel kohtumisel võtan sinu koos endaga põrgusse kaasa!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”