Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kinda proves my point..



Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

reimps kirjutas:

EDIT: mac, ma tean, et mu mantra on suht õhukesele jääle minek - osalt võiks jah nunnu olla, helistada 110 vms see krdi number oligi, aga värdjatele see ei mõju enam ammu.

Macintosh kirjutas:

et ma olevat tsiklivõtmega ta auto külje ja tagumise otsa udupeene klaaspaneeli tsiklivõtmega ära kraapinud. Kahju olevat olnud 900€. Aga ikka ikka nii kõva mees oli, et politseis avaldust tehes ei saanud märkimata jätta, et vihkab mootorrattureid.

See "värdjate" õpetamine on selline kaheotsaga nöörijupp. Ühest otsast saad sa ta täna nurka suruda (ja endale kõva tegija tunde tekitada) teisest otsast sellise kääbiku viha kasvab veelgi, mis kuskil mujal ja kellegi süütu peal välja elatud saab. Samuti ei ole võimalik debiiliga kohtudes iga kord mune kõhuõõnde tõmmata ja alandlikult uttu tõmmata (napaktel tekib sedasi mulje, et on jumala staatuses).

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas speedvana »

keegi täna hommik russalka juures asfaldil külili

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

speedvana kirjutas:

keegi täna hommik russalka juures asfaldil külili

Loodetavasti mõni hälvik autojuht;)


keegimuu
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Veebr 2014, 11:23
Tsikkel: xjr 1300
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas keegimuu »

Kas kellegil siin foorumis vastupidiseid kogemusi ka on? Ise sõidan ratta ja autoga nii linnas kui maanteel ja keskmine liiklemise kogemus on ma arvan pigem positiivne kui negatiivne.
15 aastat Tallinnas liiklejana on olnud vist ühe käe sõrmedel loetav arv kordi, kus mingil põhjusel on pidanud autost välja tulema ja mingit sõnelust pidama. Ükski nendest kordadest pole mingisuguse vägivallaga lõppenud.

Motikaga sõites tehakse maanteel möödumiseks ruumi. Foori juures rattaga esimeseks trügides ei takista keegi aktiivselt, vahepeal lausa tõmmatakse koomale. Linnas lastakse enamasti ridade vahele kui suund sisse panna ja oodata 5 sekundit. Tõsi Lasnamäel ma väga ei liikle. Võib-olla siis piirkonniti on kogemus erinev?


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Pigem täitsa juhuslik, kuidas debiilikutega kokku satud. Mul on nädal-paar ideaalselt rahulikku liiklemist, et lausa rahule võib jääda ja siis mõni nädal/päev on ainult idikad, kel miskit tõestada vaja on.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Reimps, äkki kuufaasidega kuidagi seotud. Tee monitooringut edaspidi :wink:


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tea jah, äkki mul endal on päevad ja ärritajad jäävad mõnikord paremini silma lihtsalt.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Jesper »

keegimuu kirjutas:

Kas kellegil siin foorumis vastupidiseid kogemusi ka on?

Ma ka ei kurda, splittides ruumi tegijate vs meelega takistajate suhe on mingi ma ei tea, 500:1 äkki? Ehk siis hapu õun satub kord kuus või nii.

Anoh kord nädalas ikka satub mingi pelmeeni otsa, kes ei saa absoluutselt aru, miks, mida ja kuidas ta täpselt teeb. Tuleb näiteks ühesuunalisel teel vastassuunas vastu lippude lehvides, obv telefon kõrva juures. Lähen küsin et WTF, siis vastus on umbes et oih, päriselt ka ühesuunaline või, ma ei näinud, ma ei kuulnud. Ta ei ole otseselt pahatahtlik, aga lihtsalt juhiiste ei ole õige koht sellele inimesele - ma ei tea kas see minu ärritunud jutt nüüd midagi aitab või ei, aga no äkki raputab ikka mingid kruvid paika?


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

keegimuu kirjutas:

Kas kellegil siin foorumis vastupidiseid kogemusi ka on? Ise sõidan ratta ja autoga nii linnas kui maanteel ja keskmine liiklemise kogemus on ma arvan pigem positiivne kui negatiivne.

Ma olin isegi positiivselt üllatunud, et laias laastus pole hirmsat midagi, olin end hullemaks ette valmistanud :D Üks päev tehti isegi ruumi, et saaksin rattaraja kaudu mööda sõita ja ära keerata, kuigi polnud isegi vajadust ruumi teha. Keegi ei ole veel vilgutanud kui foori all rattarajalt stardin või midagi sellist. Üldiselt ikkagi arvestatakse enamvähem. Ühe korra on ummikus niimoodi nurk ette tõmmatud, et ma kindlasti splittida ei saaks. Ma veel algaja sõitja ja kahtlesin kas teha või mitte, just vaatasin, et palju ruumi ja hea võimalus ja no see vist kaugelt nägi juba et tsikkel, vaja tee kinni panna.

Igapäevaselt sõites paari päeva tagant ikka on mõni selline kelle kohta kommenteeriks midagi, päris jobusid on ikka harvem (no see kes kiirendusrajalt risti eest läbi tõmbab et parkima minna ja mööda-sõites-nurk-maha-värdjad). Neid on küll päris palju, kes mööda sõites või reastudes ikka meelega hästi napilt seda teevad, eriti siis kui ma olen eelnevalt kiirendades kuskile vahele endale koha teinud (mu arust igati mõistlik tegevus tsikliga, ei pane seda kellelegi pahaks). See ajab mõnel nii hinge täis ikka et.. :D

Olen tähele pannud et tihedama liiklusega ajal polegi midagi erilist, aga õhtul 8-9 ajal läheb mingiks tohutuks kihutamiseks linnas ja siis nagu olen kõigil jalus kui 80ga ei sõida (mitte et ma politseid kardaks aga ma ei tahaks nt vilkuva kollasega ülekäigurada ületavat jalakäijat alla ajada või üldse mingisse situatsiooni sattuda).

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

keegimuu kirjutas:

Kas kellegil siin foorumis vastupidiseid kogemusi ka on?

Ikka on positiivseid kogemusi ka (90% sõidukijuhtidest on ilmselt täiesti normaalsed liiklejad). Meenutan soojalt kahte juhtumit tänavusest aastast, kus ühel juhul linnaliini buss ja teisel haagisega kallur "puksis" kõrvalrida kinni hoidva sõiduki kõrvale ja andis seejärel märku, et "sõida mööda". Aga positiivne on oma olemuselt norm, negatiivne kõrvalekalle. Seega jääb neatiivne jääb paremini meelde.
Ma olen alatest masust täheldanud, kuidas liiklus aasta aastalt paremaks läheb aga tänavusest torkab silma kuidagi eriti palju negatiivset. Enamasti tehakse tsikli sadulas ollles ruumi aga viimasel aastal on minu meelest taas süvenenud nende sõitjate osakaal, kes sulle külje-/tahavaaatepeeglist otse silma vaatavad ja ei kavatsegi end ummikus kuhugi liigutada. Või tõmbavad rea suisa koomale. Paari aasta tagusest mäletan värvikalt üht +30 naist, kes väikeautoga pani foori tagant kollase süttides üle kõrge äärekivi, sest ma olin ridade vahelt esimeseks trüginud" ja see ajas tal ilmselt kopsu üle maksa.
Igasugustest "ruumitegijatest" maanteel hoian ma eriti kaugele - kogemuse baasil ütlen, et sa ei tea kunagi, kas ta tegi sullle möödasõiduks ruumi või kukkus tal sigaret/hamburger/tatipall kõrvalistme alla ja nüüd ta otsib seda ning kohe-kohe krabab rooli taas vasaskule.
Kui keegi just ekstrasitapäiselt ei käitu siis ega mulle see väga meelde jää, elus on muid, toredamaid asju, kui mõne lolli liikleja idootset käitumist meeles pidada.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

oopisteinepoiss
Mode
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Mai 2018, 17:48
Tsikkel: Hornet, R1
Asukoht: Tööl
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas oopisteinepoiss »

Ma olen täheldanud argipäevaseid rutiine. Seda siis Tallinnas ja enda marsruutidel. Esmaspäeval ja teisipäeval sõidetakse võrdlemisi tagasihoidlikult. Kolmapäeval ja neljapäeval on olukord närvilisem ja reedel rahuneb uuesti maha. Nüüd on muidugi ka suvevaheaeg läbi ja lisaks sõidutavad vanemad lapsi kooli.

Üldiselt tundub mulle järjest rohkem, et üks oluline osa meie nähtavuses on ka meil endil kanda. Paiknemine teel, lane spliti ajastamine, eesõiguse eeldamine jne. Samas jällegi teisalt, suvalisel ristmikul vaatab 50'tes naisterahvas sulle naeratades otsa ja süstib ikkagi oma linnamaasturiga ristmikule lihtsalt ette. Pärast foori taga kõrvuti seistes ei julge otsa ka vaadata või vabandada.

Ptui-ptui-ptui siiani on olnud piisavalt aega, et reageerida. Et jätkuks ka edaspidiseks!


erkil
Postitusi: 58
Liitunud: 10 Dets 2012, 14:23
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas erkil »

ttt kirjutas:

Ühe korra on ummikus niimoodi nurk ette tõmmatud, et ma kindlasti splittida ei saaks.

Tegelikult ta tegi sulle ruumi :wink: Ju ta nägi kaugelt, et sa algaja ja splitt on ebakindel ning võid sellisest kitsast kohast läbi koperdades kogemata autole pihta minna. Ei taha ju keegi lisaks ummikule veel kindlustuse paberitega jännata. No ja teisel pool ruumi kõvasti rohkem, mine aga sama auto tagant läbi. Sa said lihtsalt valesti aru..


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ttt »

erkil kirjutas:
ttt kirjutas:

Ühe korra on ummikus niimoodi nurk ette tõmmatud, et ma kindlasti splittida ei saaks.

Tegelikult ta tegi sulle ruumi :wink: Ju ta nägi kaugelt, et sa algaja ja splitt on ebakindel ning võid sellisest kitsast kohast läbi koperdades kogemata autole pihta minna. Ei taha ju keegi lisaks ummikule veel kindlustuse paberitega jännata. No ja teisel pool ruumi kõvasti rohkem, mine aga sama auto tagant läbi. Sa said lihtsalt valesti aru..

Ma arvan ka, teinekord siis :D Pikka viha ei pea, aint sellest oli kahju, et muidu oli palju ruumi ja oleks saanud ohutult proovida :D
Aga jah kaks rida oli, ma olin paremas, tahtsin kahe rea vahele saada. Ja siis vasakust tõmmati nurk ette (ei, see auto ei hakanud kuhugi reastuma ise). Ehk siis selle auto taha poleks ka kuidagi saanud :P Ja paremalt ka ei mahtunud mööda, seal tuli ristmikul mingi eraldusriba ette.
Thank god et on jalgrattarajad, mis algavad just foori alt :D

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

Macintosh kirjutas:

Paari aasta tagusest mäletan värvikalt üht +30 naist, kes väikeautoga pani foori tagant kollase süttides üle kõrge äärekivi...

Ja siis räägitakse, et paksukesed on heatahtlikumad... :D

oopisteinepoiss kirjutas:

Samas jällegi teisalt, suvalisel ristmikul vaatab 50'tes naisterahvas sulle naeratades otsa ja süstib ikkagi oma linnamaasturiga ristmikule lihtsalt ette. Pärast foori taga kõrvuti seistes ei julge otsa ka vaadata või vabandada.

Naljatilk, ta naeratas endale keskmisse või päikesevarjupeeglisse. Sai just punase all ripsmevärvi uuendatud.


WSW
Postitusi: 27
Liitunud: 27 Aug 2010, 22:49
Tsikkel: Honda Crossrunner
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 4 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas WSW »

Nagu igal aastal on ka nüüd seenelised välja ilmunud aga sel aastal on mul neist juba tõsiselt kopp ees. Piibe maanteel Aegviidu metsavahel sõitmine on sel aastal nagu mingi ekstreemspordi harrastus. Täna seal sõites olid lõpuks juba sõrmed piduri haaramisest väsinud. Tüüpiline seeneline sõidab seal uimerdades, laveerib teepeal ja teeb äkkpidurdusi ilma suunda näitamata. Peale selle starditakse tee äärest täiesti ootamatult ja loomulikult mis suunatulest me räägime. Täna sai selle paarikümne kilomeetri jooksul teha kaks ümberpõiget ja mitu äkilisemat pidurdust. Panin kõik LED põlema ja ratas nägi välja nagu maanduv UFO aga kasu ei midagi. Kaldun arvama, et ka peeglisse vaatamise peale keegi aega ei kuluta. Millegipärast arvan, et see pole ainuke koht, seega oma tervise huvides tasub kahtlustada igat autot mis kusagil seeneohtlikus kohas liigub.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Käisin ka täna seenel Soodla kandis, nägin ka ägedat Audimeest (kallim sort, S5 vms muidugi), kes lihtsalt omas reas seisma jäi ja lihtsalt tagurdama hakkas. Ma küll vaatasin seda tsirkust vastasuunas liikudes pealt, aga imetlen seda kaubikumeest, kes ta taga suutis end plokki pidurdada ja mööda põigata. Ma ilmselt oleks Audi peeglitest ja esiklaasist ilma jätnud , kui ta mu ees sellise manöövri teinuks. Sest mul must bmw ja kurikas ka pagassis.
Muus osas - suht korralik rahvaralli käis metsa vahel ja maanteel, peamiselt muidugi normaalselt liilejad versus 65-70 venijad. Tõele au andes andis aga nii mõnigi aeglane paremale tõmmates natukenegi teed, see oli tore näha.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Su "seenelistega suhtlemise hõlbustamise aksessuaar" Smarti ikka mahub vää?


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Lõdvalt.

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

reimps kirjutas:

Sest mul must bmw ja kurikas ka pagassis.

Seda sinu musta bemmi, aastast mine m**n* ning kurikat, ei karda isegi maamutid. (lol)

Viimati muutis kristjan128, 11 Sept 2018, 22:27, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Seni on täitsa ilusti mõjunud :)

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

ok :)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Õiged maamutid/ -memmed ei kardagi midagi, need on tõeline maasool ja neil puudub hirm. Pigem tuleb neid karta, kui jamaks läheb. Muidu saad esimese kättejuhtuva asjaga üle küüru, olgu selleks siis kõblas või lüpsiämber. Ja kurika soovitavad sul lihtsalt ilma vaseliinita sisse istuda.
:mrgreen:

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bitter »

Klassika meenub

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

reimps kirjutas:

Käisin ka täna seenel Soodla kandis, nägin ka ägedat Audimeest (kallim sort, S5 vms muidugi), kes lihtsalt omas reas seisma jäi ja lihtsalt tagurdama hakkas. Ma küll vaatasin seda tsirkust vastasuunas liikudes pealt, aga imetlen seda kaubikumeest, kes ta taga suutis end plokki pidurdada ja mööda põigata

Kuidas on võimalik mitte telefonis sõnumeid lugedes märkamata jätta uus audi (millel isegi tulesid ei saa välja lülitada) , mis pidurdab\jääb seisma ja paneb tagumised prožektorid sisse? Nagu wtf hälvik pidi see kaubikumees olema.

kawasaki zx7r

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nõus, kaubikumees suht mõttetu ja ja võiks load kohe kääridega pooleks lõigata.

Kasutaja avatar

isakene
Postitusi: 1271
Liitunud: 08 Veebr 2005, 12:08
Tsikkel: XTZ 750,KTM 250 EXC,Beta 430RR
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas isakene »

M.T. kirjutas:

Õiged maamutid/ -memmed ei kardagi midagi, need on tõeline maasool ja neil puudub hirm. Pigem tuleb neid karta, kui jamaks läheb. Muidu saad esimese kättejuhtuva asjaga üle küüru, olgu selleks siis kõblas või lüpsiämber. Ja kurika soovitavad sul lihtsalt ilma vaseliinita sisse istuda.
:mrgreen:

Hillar Mets 15 aastat tagasi

Pilt

Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

Tädike halli BMW X5ga, kui teinekord 2 rida korraga ja üle pideva joone Järvevanal Pärnu mnt viadukti all ette keerad siis... Oli õnn, et kaasreisijaga sulle küljepealt sisse ei sõitnud ja ise pidurdades püsti jäime, eks karmavõlg maksab kätte.

Kasutaja avatar

P6rgukoer
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Aug 2016, 10:51
Tsikkel: HD
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas P6rgukoer »

in4r3k kirjutas:

Tädike halli BMW X5ga, kui teinekord 2 rida korraga ja üle pideva joone Järvevanal Pärnu mnt viadukti all ette keerad siis... Oli õnn, et kaasreisijaga sulle küljepealt sisse ei sõitnud ja ise pidurdades püsti jäime, eks karmavõlg maksab kätte.

Tädike halli BMW X5ga(milliseid on terve Tallinn täis) kindlasti loeb seda postitust siin foorumis sest absoluutselt igal inimesel siin maakeral on ju tehtud konto biker.ee-sse ja regulaarselt käivad vaatamas mis siia 05 aasta Hornetiga sõitval tsiklimehel öelda on :wack: ja siis hiljem teab ka mille eest karmavõlg on saadud :D

Kasutaja avatar

in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

P6rgukoer kirjutas:
in4r3k kirjutas:

Tädike halli BMW X5ga, kui teinekord 2 rida korraga ja üle pideva joone Järvevanal Pärnu mnt viadukti all ette keerad siis... Oli õnn, et kaasreisijaga sulle küljepealt sisse ei sõitnud ja ise pidurdades püsti jäime, eks karmavõlg maksab kätte.

Tädike halli BMW X5ga(milliseid on terve Tallinn täis) kindlasti loeb seda postitust siin foorumis sest absoluutselt igal inimesel siin maakeral on ju tehtud konto biker.ee-sse ja regulaarselt käivad vaatamas mis siia 05 aasta Hornetiga sõitval tsiklimehel öelda on :wack: ja siis hiljem teab ka mille eest karmavõlg on saadud :D

Päris kinni juhti ei pidanud ja peegli jätsin ka alles aga kõrvale kiirendades sai tädike näoilme järgi ehk oma eksimusest siiski aru. Loeb seda või mitte, mul tegelikult savi.
Proovime hooaja siiski tervetena ära lõpetada. :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”