Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Lobster, sa rahuliku iseloomuga :bsmile: Ma oleks distantsiga sappa võtnud...



Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

M.T. kirjutas: 19 Aug 2019, 22:30

Lobster, sa rahuliku iseloomuga :bsmile: Ma oleks distantsiga sappa võtnud...

Ja mis selle supikanaga ikka teha? Elab oma õndsas lolluses ja kirub ümbritsevaid. Ega nad aru saaks ei vestlusest ega koputamisest.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Oi ei, koputamisest saavad. Tihti ongi see probleem, et kodus pole isa olnud ja elementaarset viisakust õpetanud. Siis ongi kuked, kuni keegi neile piisavalt kõvasti koputab. Näinud seda rohkem kui 1x ja inimeste edaspidine käitumine on muutunud 180 kraadi ning edaspidi on täitsa viisakad inimesed olnud. Mul kunagine naabrimees koputas paar tk paika, said aru, et nad polegi nii kõvad poisid, kui enne seda koputust arvasid.
PS! Ei poolda vägivalda, a vahest kehtib vanasõna - 1 pauk selgitab rohkem kui 1000 sõna :mrgreen:

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ranel »

Neid hälvikuid on ajaga ikka hulga vähemaks jäänud. Tsikleid on tänavapildis ikka väga palju ja autojuhid teavad rohkem arvestada, kui ala 10a tagasi.
Kunagi noore ja roheline olles oli hälvikute osakaal ikka hulga suurem. Tänapäeval tehakse vahel isegi mootorrattale rada vabaks, et saaks edasi sõita.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

nagu mac ütles, elus on midagi muud ka teha kui pärast politseis aru anda ja kohtus seletada, et miks mingil jobul kauss naa mölkis on.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Madlobster kirjutas: 19 Aug 2019, 23:37

nagu mac ütles, elus on midagi muud ka teha kui pärast politseis aru anda ja kohtus seletada, et miks mingil jobul kauss naa mölkis on.

Absoluutselt nõus. Neil juhtudel said kodanikud lihtsalt aru oma eksimusest ja asjaolust, et kaebama minemise korral on neil see kauss ühel ilusal päeval veel rohkem mõlkis. Elu läks ilusti edasi ja keegi käsi rusikas taskus hiljem ringi ei käinud, isegi tere öeldi üksteisele edaspidi :bsmile:


mrtn
Postitusi: 166
Liitunud: 20 Okt 2003, 22:17
Tsikkel: Suzuki VX800
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mrtn »

Ma mõtlen siin vaikselt, et kui paljud teist "tsikli seljast maha ronijatest" elus füüsilistesse konfliktidesse sattunud on? See on jube ohtlik ja kui sa oled mingi nipiga kahekümnendatest kaugemale elanud ja ikka sellist tegevust viljeled, siis ka erakordselt loll käitumine.

Suzuki VX800 '93
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul oli mingi 10 aasta tagune teema, kus sakutasin üht vinnilist nolki( mingi tuntud arsti pojaks osutus) ja see läks politseisse ja algatati krim asi. Käisin andsin seletuse ja kuna tüüp oli arstil käinud 3 päeva hiljem, siis asi läks kinni ilma midagi juhtumata. Tüüp sõitis mind konkreetselt teelt välja, sentimeetrid jäid puudu laubakast vastutulnud liinibussiga. Surus mind vastasuunda,et vasakpöörde ratta vahele suruda.
On veel mõned korrad olnud kui keskmist näppu viibutatud. Taga pole kedagi ajanud,aga olen hiljem seisma jäädes( ntks järgmisel ristmikul) küsinud selgitust küsinud küll. Üldjuhul ei tule piuksugi neilt kunnidelt.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma pole küll viitsinud liikluses maailma parandama hakata. Võibolla asi selles, et minu tsikkel on paras kolakas ja teeb veidi lärmi ka, siis pole keegi otse peale või ette keeranud. Talinasse satun harva ja meil siin külavahel on seni kõigile ruumi jätkunud.
Kui nüüd meenutada, kuidas 90-datel sõideti ja kuidas siis isegi sõitsin, siis praegu on liiklus ikka päris viisakas. Eks sel vanal ajal omandatud elutarkus on mõnikord abiks ka olnud, liikluses on juhmardid üldiselt juba siis äratuntavad, kui neid märkad.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

mrtn kirjutas: 20 Aug 2019, 01:34

Ma mõtlen siin vaikselt, et kui paljud teist "tsikli seljast maha ronijatest" elus füüsilistesse konfliktidesse sattunud on? See on jube ohtlik ja kui sa oled mingi nipiga kahekümnendatest kaugemale elanud ja ikka sellist tegevust viljeled, siis ka erakordselt loll käitumine.

Ei ole ma kordagi maha roninud mõttega, et nüüd hakkan lõuksi laduma.

Lihtsalt kui vastas pool tõuklema peaks hakkama, siis ma ei kuku koos rattaga ümber ja ratas jääb terveks. Aga jah vahest lihtsalt tekib hetke emotsioonist tahtmine sügavalt silma vaadata (tõenäoliselt küll näeb seal lõputut tühjust), siis seda on püsti seistes parem näha. :shock:

Urmase kirjeladatud situatsioonis kui oled vastutuleva bussi nina lähedalt näinud, siis vist viskab adreka nii üles, et oleks sama teinud, mis urmas.

Aga jah enamasti vaatad seda õnnetut rääbist ja vahest hakkab kahju kohe. Ja siis mõtled millise õhinaga tilk tilli otsas ta oma sõpradele räägib, kuidas ta tsiklimehe paika pani.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ja ometi tegelikkus on ju see, et te mõlemad räägite sellest situatsioonist täpselt ühtmoodi tilk tilli otsas oma sõpradele :D Huvitav illusioon on iseenesest ka see, et igast veidralt käituvast automobiilist alati ja kindlasti mingisugune rääbis välja astub. Ühel õnnetul juhul võib sealt välja astuda miskisugune korralik kapp või lausa terve pasunakoori juhatus, kes tagatipuks veel külm või tulirelva ka välja tõmbab. Siis võib asi lõppeda lihtsalt nii, et sina saad nuga või kuuli ja ratas lükatakse ka veel lõpuks ümber. Siia sobib vast hästi ka tundmatut klassikut tseteerida "Parem kaotada sekund elust, kui sekundiga elu" :D

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas: 20 Aug 2019, 14:19

Ühel õnnetul juhul võib sealt välja astuda miskisugune korralik kapp või lausa terve pasunakoori juhatus, kes tagatipuks veel külm või tulirelva ka välja tõmbab. Siis võib asi lõppeda lihtsalt nii, et sina saad nuga või kuuli ja ratas lükatakse ka veel lõpuks ümber.

Aga miks peaks keegi mind lööma ja tapma tulema?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Sest keegi on sinu peale pahane? Ega mina ei tea, mis asjus te seal tee ääres oma masinad täpselt seisma jätate ja duellile asute. Et keegi sind tapma tuleb, see võimalus on eestis ehk täna veel pigem väike. Lööma, see on juba hulka suurem.
Mis asjus näiteks kuskil tartumaal hiljuti mingi majake põlema pandi, kuhu keegi teismeline tüüp sisse põles...uudisest võis lugeda, et oli vist 20 eurose võla asjus. Eks edasi võid ise mõelda ja järeldada

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

AT ehk allmost into topic:

Jalutavad kaks skinheadi mööda tänavat ja näevad, et neeger tuleb mööda kõnniteed vastu.
Üks teisele, et kuule, lähme anname sellele kerepeale.
Teine vastu, et vaata kui suur neeger, äkki saame hoopis ise.
Esimene seepeale, et mille eest meie siis saame?

:-|||

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas: 20 Aug 2019, 14:40

Sest keegi on sinu peale pahane? Ega mina ei tea, mis asjus te seal tee ääres oma masinad täpselt seisma jätate ja duellile asute. Et keegi sind tapma tuleb, see võimalus on eestis ehk täna veel pigem väike. Lööma, see on juba hulka suurem.
Mis asjus näiteks kuskil tartumaal hiljuti mingi majake põlema pandi, kuhu keegi teismeline tüüp sisse põles...uudisest võis lugeda, et oli vist 20 eurose võla asjus. Eks edasi võid ise mõelda ja järeldada

Ok
Tundub tõsine värk olema ja kogu su lugu sobib teemasse nagu rusikas silmaauku. Tuleb tõepoolest hakata mõtlema ja järeldusi tegema.

Tänx will :bsmile:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

Milline see "minu lugu" siin teemas on? Proovi vähem illusioone luua. Mõtlema hakata pole sul tarvis, veel vähem järeldusi tegema. Ega me keegi ju keela sul tsikli seljast maha ronida ja rääbiseid taga ajada :D Pakkusin lihtsalt mõned alternatiivsed stsenaariumid veel välja

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Aitäh will alternatiivsete tsenaariumite eest, Aitäh!!! (w)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Madlobster kirjutas: 20 Aug 2019, 09:57

Aga jah enamasti vaatad seda õnnetut rääbist ja vahest hakkab kahju kohe. Ja siis mõtled millise õhinaga tilk tilli otsas ta oma sõpradele räägib, kuidas ta tsiklimehe paika pani.

See meenutab olukorda, kus üks auto mulle räigelt ette keeras ja talle järgi läksin. Lõpus vahtralehega bemmivend tõmbas teeäärde ja sõitsin talle kõrvale. Küsisin, et kas ei näinud mind? Ütles, et nägi küll. Küsisin, et miks siis tegid? Ja ta hakkas nutma, õeldes: “sa olid ju taga pool”. Ta hakkas täiesti hüsteeriliselt nutma ja ma ei osanud enam midagi õelda. Õde hakkas igatahes valjuhäälselt naerma ja me sõitsme lihtsalt minema. Mõnikord hakkab neist hale jah...
Teine lugu oli kus eelmine aasta üks jorss keeras ette ja jäi ette. Mõtlesin, et ikka juhtub, kiirust ei olnud ja miskit ei juhtunud. Sõitsin rahus sõbraga tanklas kokku saama. Tanklast lahkudes see jorss sõitis sõbrale ette (tuli vasakault hooga). Sõber jäi sõitis tast mööda mu kõrvale ja ronis ratta seljast maha ning läks küsima, et mida see tähendas. Vend ütles, et meelega sõitis ette, sest “siin kehtib parema käe reegel”. Ma küsisin, et mis käsi sul siis kinni oli?! Ehk siis jorsil endal parem käsi kinni ja sõitis ette ning hakkas meile seadust lugema :D auto oli tal rahvast täis. Leidub ka igasuguseid...

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Sciev »

will111 kirjutas: 20 Aug 2019, 14:40

Et keegi sind tapma tuleb, see võimalus on eestis ehk täna veel pigem väike. Lööma, see on juba hulka suurem.

Pigem vast mitte "täna veel", vaid "täna juba". :roll:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas: 20 Aug 2019, 09:57
mrtn kirjutas: 20 Aug 2019, 01:34

Ma mõtlen siin vaikselt, et kui paljud teist "tsikli seljast maha ronijatest" elus füüsilistesse konfliktidesse sattunud on? See on jube ohtlik ja kui sa oled mingi nipiga kahekümnendatest kaugemale elanud ja ikka sellist tegevust viljeled, siis ka erakordselt loll käitumine.

Ei ole ma kordagi maha roninud mõttega, et nüüd hakkan lõuksi laduma.

Lihtsalt kui vastas pool tõuklema peaks hakkama, siis ma ei kuku koos rattaga ümber ja ratas jääb terveks. Aga jah vahest lihtsalt tekib hetke emotsioonist tahtmine sügavalt silma vaadata (tõenäoliselt küll näeb seal lõputut tühjust), siis seda on püsti seistes parem näha. :shock:

Urmase kirjeladatud situatsioonis kui oled vastutuleva bussi nina lähedalt näinud, siis vist viskab adreka nii üles, et oleks sama teinud, mis urmas.

Aga jah enamasti vaatad seda õnnetut rääbist ja vahest hakkab kahju kohe. Ja siis mõtled millise õhinaga tilk tilli otsas ta oma sõpradele räägib, kuidas ta tsiklimehe paika pani.

Tegelikult olin ma koos naisega ja see oli hulka agressiivsem, kui mina. Üldiselt ma tõesti rahulik inimene,aga see debiilik ju jäi minu ees seisma(vasak pööret ootama) ja sealt ka tahtmine teda sakutada. Ma võtsin tüübil tagi hõlmadest kinni ja oleks ta ilmselt läbi akna välja ka tõmmanud,aga vöö oli kinni ja sellega see lõppes. Kuid naine tahtis talle kohe peale seda näkku karata,ma pidin siis hoopis oma naise sealt eemaldamisega tegelema hakkama. :D
Nüüd vahel saab ikka naljaga pooleks seda meenutatud,aga siis olid jah bussi tuled silmade eest nii lähedalt läbi käinud,et olin kõigeks valmis.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas indumen »

Niisama uitmõte, just möödunud nädalavahetuse najal, kuidagi väga Murphy seadus tundub olevat, et kui üksinda sõita siis on nagu talutav see Tallinn- Tartu loomaaed, aga kui autos veel rahvast kelle eest nagu vastutad ja tervelt kohale tahad toimetada, siis ilmuvad mingisugused kodanikud välja kes reaalselt lammaste eest load said vms.

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Nädalapäevad tagasi oli kerge vastasseis siiani tundmatu parketimaasturdajaga. Keeras süüdimatult peateele ette. Asfaldi või autoga vahekorda astumine ei erutanud tol hetkel üldse. Koolis õpitud ja nähtud möödumisviguri sooritasin laitmatult. Peale esimest ehmatust, pidasin kamikadze kinni. Kokkuvõte: sõitsin küll peateele ette, kuid mida ma valesti tegin?! Sin comentarios!

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

Kui juba nii julgelt kinni pidasid, oleks võinud ikka isiku ka kindlaks teha.


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Black kirjutas: 07 Sept 2019, 13:20

Kui juba nii julgelt kinni pidasid, oleks võinud ikka isiku ka kindlaks teha.

Mis julgust seal ikka vaja, on ennemgi paar pseudomaanteebaleriini teeserva puššitud. Mida see isiku kindlaks tegemine ka annab? Juhtunut olematuks ei tee ning päeva ka ei paranada, kuid ehk hakkavad inimolendi ajukurrud mõtteteri ka õigetpidi jahvatama. Loodetavasti ei lõpeta ta nii nagu 1 tegelane äsja Häädemeestel veokiga ärbeldes.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sõitsin selle ristmukul peateed mööda ehk vasakule,suund oli sees. Otse vastu tuli mingi vanem Sharan naisterahvas roolis ja ma sain napilt tal nina eest läbi,sest mutt ei võtnud isegi hoogu maha,et veenduda,kas tema suhtes paremalt(täiesti pime nurk on seal) ei tule kedagi. Õnneks ei tulnud ja mul läks ka napilt mingi pool meetrit jäi minu ratta sabast puudu. Täna on seal asfalt tee igas suunas.
https://www.google.ee/maps/@59.2401078, ... 312!8i6656

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas will111 »

"Kokkuvõte: sõitsin küll peateele ette, kuid mida ma valesti tegin?!" no kui kinni peetud isiku kommentaar oli selline ja selle peale läksite kumbki oma teed edasi siis ma nagu väga ei usu küll, et mingeid teri kuidagi teistpidi jahvatama hakatakse.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Krl »

Will111ga nõus. Kui lõuga ei ole plaanis anda, siis mis võiks olla parim väljund, mis sellest kinnipidamisest tulla võiks??

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Krl kirjutas: 08 Sept 2019, 13:34

Will111ga nõus. Kui lõuga ei ole plaanis anda, siis mis võiks olla parim väljund, mis sellest kinnipidamisest tulla võiks??

Einoh, võimu on ju hea näidata. Umbes nagu see tegelane mingist anekdoodist, kes 17 võtit küsis.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Selge sm. Will, kui järgmine kord jõuga lõuga mõnele prouakesele anda on, siis tean keda appi kutsuda.:)

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

Nii mõnelegi prouakesele kuluks suure maasturi roolist maa peale toomine ära. Vahel tundub, et profülaktika mõttes peaks sõda oma hundiseaduste ajaga aegajalt igast riigist üle käima, et erinevad looduse väärarengud ära resettida.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”