Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas tfr »

Thank you, kind sir:

Pilt



TransAlp '02
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Teed pildid ja lased ära vedada.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Korra sarnases situatsioonis olles, küll autoga, kutsusin mööda jalutanud jõmmi appi, andsin talle käte puhtuse nimel kindad kätte ja tõstsime valesti pargitud auto diagonaali tee peale, nii, et mööda mahtusin. Eks pärast ise lahendas oma parkimishälviklust.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Mõned aastad tagasi pargiti mind sama moodi kinni vahe oli vaid selles, et parkimine toimus risti kõnniteega aga mõte jääb samaks. Oleks võind too kord ära sõita lihtsalt aga hakkas nagu hinge kraapima ja sõitsin üle kõnnitee välja ja parkisin auto taha nii et mõned cm jäid autoni ja jalutasin lähedal asuvasse poodi juttu ajama. Onu tuli välja vaatas motat muigas ja sõitis sama moodi üle kõnnitee välja. Lihtne. :wack:

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas tfr »

Ega seal tegelikult muud kunsti polnud jah kui üle kõnnitee minema sõita. Seetõttu tundusid politsei väljakutsumine või tänusõnade võtmega kapotile kirjutamine ka veidi ebaproportsionaalsena.

TransAlp '02

Teema algataja
wend

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas wend »

Täna oli lahe tegelane lahtise bõmmiga. Ta lihtsalt pidi ridade vahel ja bussirada mööda ilma suunata trügima, et tsiklimehest ette saada. Maanteel ka trügis teistest autodest paremalt mööda, et näidata kui kõva tegelane on. Sain päris pikalt naerda ja tal sabas töristada. :wack:

Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kägu »

badandevil kirjutas:

ohutuks möödumiseks hea vaatega ja pikem lõik

Ei tahaks küll nokkida... aga .... tundub nagu sa oleksid seal autoga olnud. Ma mahun rattaga 95% juhtudel mööda sõitma. Samas ma vist olen vähe hälvik ka selles suhtes :twisted:


Teema algataja
Tuono

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kägu kirjutas:
badandevil kirjutas:

ohutuks möödumiseks hea vaatega ja pikem lõik

Ei tahaks küll nokkida... aga .... tundub nagu sa oleksid seal autoga olnud. Ma mahun rattaga 95% juhtudel mööda sõitma. Samas ma vist olen vähe hälvik ka selles suhtes :twisted:

Cb 500 pole mingi gixxer ka ju :ner:


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

badandevil kirjutas:

Tartust natuke Jõgeva poole arvas mingi mahtuniversaal-bemm, et täiega lahe on mängida mängu "ärme lase ratturil mööda sõita, mis sest et ma 80-ga ees töllerdan". Siis kui tuli ohutuks möödumiseks hea vaatega ja pikem lõik, siis bemm vajus keset teed ette, et jumala eest mööda sõita ei saaks. Pärast möödasõitu oli vaja minust ohtlikult mööda sõita ja siis turbotades edasi sõita. Aru mai saa...

Kõlab šovinistlikult, aga oled kindel, et su sõidustiil ei kutsunud välja sellist käitumist? Noh, mina näiteks ei taha, et mõni vingerdav ja kõikuva kiirusega auto või tsikkel mu ees sõidaks. Ja olgem ausad, pensionieas CB500 ei taha väga palju üle 100 joosta ju vabatahtlikult.. Autojuhist muidugi suht ebaviisakas, nõus.

Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kägu »

Tuono kirjutas:

Cb 500 pole mingi gixxer ka ju :ner:

Jutt oli mahtumisest, mitte kiirendusest. Reeglina on autode vahel alati ruumi.

Kasutaja avatar

Motorized
Postitusi: 237
Liitunud: 04 Mai 2009, 21:04
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Motorized »

BMW on diagnoos


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

OK, tahtmata kaitsta konkreetset bemmimeest, küsin siiski:

  • miks sa keset teed olid? Kui möödasõitu hakkasid tegema, siis autole napikat teha pole hea mõte, sest tal võib paremas servas mingi takistus olla (inimene, auk, rehvijupd vms prügi) ja tagajärjeks ongi "ettekeeramine".
    Möödasõitu tehes tasub siiski vastassuunas olla, endal turvalisem.

Ja mu eelnev ütlemine selle eesvingerdamisega seoses - kui ma ikka peeglist näen, et ütleme näiteks taburet rammib vaikselt-vaikselt sappa, loksub seal vasakult paremale ja on muidu veidra sõidustiiliga, siis ma kas vajutan eest ära või sätin ennast autoga nii, et ta ei saaks mööda minna, mine tea, mida kahtlast ta mul ees korraldama hakkab. Peeglid on ses suhtes abiks vahendid autol (ja rattal).

Aga kaldun arvama, et autos oli mõni siuke, kes otsustas ebaviisakalt koha kätte näidata. Ja tegigi seda. Ootas võibolla sõbralikku võidusõitu? Mul selliseid masinaid ette sattunud küll maanteel, kes natuke võidu tahavad ajada mingil põhjusel..

Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kägu »

Ei ole asi nii. Lihtsalt olukorrad on erinevad kõik, alati ei saa üheselt võtta. Samas praegu on bemmi vend ilmselge hälvik. Reimpsi ei maksa alati kuulata :lol:

Kasutaja avatar

Palm.
Postitusi: 108
Liitunud: 03 Mär 2013, 10:00
Tänanud: 11 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Palm. »

Eile töristasin Tabasalust Tallinna poole. Tabasallu sisse sõites viskas ees sõitev masin kiiruse 40 peale. Natuke aega kannatasin, siis peale ülekäigurada otsustasin temast mööda minna, mille peale soliidses eas vanahärra sellise eriti rõveda jõnksatuse minu poole tegi. Õnneks oli meie vahel piisavalt ruumi ja väga ära ei ehmatanud. Vaatasin siis tagasi tema poole, mille peale taadu rusikat viibutas. Näitasin talle viisakalt, et jää nüüd tee äärde seisma ja räägi välja mis häirib. Tõmbasin tee äärde, mille peale onkel lapatsit andis ja mööda tuhises. Säästuka foori juures sain ta siiski kätte. Alguses ei tahtnud akent alla lasta, aga lõpuks siiski avas oma illuminaatori ja ütles, et ma kihutasin kohutavalt. Mina sellega muidugi nõus ei olnud ja ütlesin, et mul on ju spidomeeter küljes, teie sõitsite 40 km/h ja mina sooritasin reeglitepärase möödasõidu 55km/h ning isegi kui ma oleks sõitnud 100km/h, ei anna see mingit õigust niimoodi kellegile ette jõnksatada, inimesed reageerivad ju erinevalt ja mine tea mis juhtuda oleks võinud. Toi raius ikka oma juttu, et mina kihutasin ja üleüldse olen kaabakas. Klappisin härral peegli ilusti kokku, et enam möödasõitu tegevad sõidukid silma ei riivaks ja tulin tulema.
Tore päeva algus oli :bsmile:


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

badandevil kirjutas:

Ruumi oleks olnud, aga kui tahtlikult keset maanteed (jah, 2 sõidusuunal korraga olles) mulle ette sõidetakse, siis ma lihtsalt ei julge mööda minna.

badandevil kirjutas:

Mina ei olnud keset teed :D

Ma olin paraja vahega tema taga, panin suuna ja hakkasin vasakult mööduma, bemm nägi ja vajus keset teed ette.
Bemm sõitis täitsa keset teed kui nägi, et hakkan möödasõitu tegema.

Üldiselt ma näen, et kui pole meessoost tonnase bikega (jah, sest tõelised mehed ei sõida lahjemaga, teised tõelised mehed ei võta omaks muidu), siis igal juhul on kõik minu süü :lol:

Kus sa siis olid? Ennist väitsid end kahes suunas korraga olevat :wack:

Ei, ma ei noki CB ja viiesajase ja soo pärast, ma tõsiselt loen su jutust välja mitu teineteist välistavat asja, noh, nagu sibulameediast viimase nädala jooksul seda kulda tuleb. Ma ei eitagi, et buumeritüüp m**n* polnud, ma lihtsalt ei saa aru, mis siis ikkagi toimus.

EDIT: Palm, retsept. Irooniata.

Kasutaja avatar

rosu
Postitusi: 32
Liitunud: 26 Juun 2012, 15:10
Tsikkel: stitch 2002 gixxer750
Asukoht: Lasnamäe
Tänanud: 6 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas rosu »

Eile suutis spetsialist beezi x5 ga isegi üllatada. tuukri tänava stati juures suunaga linna poole pidurdatakse hoog ikka kapitaalselt maha. nu seal onngi s**t tee mis teha, aga see et foori taha jõudes uks lahti tehakse. Seda nägin küll esmakordselt. Õnneks polnud plaan mööda pressida sest mulle ei meeldi kah ette pidurdajad, seega ei tee seda ka teistele, hämmastas lihtsalt ülbus aga nuh oma osa mängib seal kah praktikal shootingu klepekas auto aknal.

Fugly(gsx750rotikas)- koffi racer

Hornet
Postitusi: 51
Liitunud: 15 Juul 2008, 22:56
Tsikkel: Honda Hornet 600
Asukoht: Kivimäe, Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Hornet »

Ei ole küll tsikliga seoses aga hälvik on hälvik.
Punane Ford Mustang numbrimärgiga 83ZGD.
Eile ca. 16.40 otsustas ülaltoodud autojuht oma viha välja valada Pärnu mnt 142 maja kõrval trammiteede ehituse töömaal.
Peatas auto ehituse töömaal, ronis välja ja kukkus räuskama. Lubas ära tappa ehituse objektijuhi ja ka ehitajate autod põlema panna, kuna liiklus linnas on p''''sse keeratud.


kenk
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Apr 2013, 10:26
Tsikkel: SpeedTriple 1050
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kenk »

Palm. kirjutas:

Eile töristasin Tabasalust Tallinna poole. Tabasallu sisse sõites viskas ees sõitev masin kiiruse 40 peale. Natuke aega kannatasin, siis peale ülekäigurada otsustasin temast mööda minna, mille peale soliidses eas vanahärra sellise eriti rõveda jõnksatuse minu poole tegi. Õnneks oli meie vahel piisavalt ruumi ja väga ära ei ehmatanud. Vaatasin siis tagasi tema poole, mille peale taadu rusikat viibutas. Näitasin talle viisakalt, et jää nüüd tee äärde seisma ja räägi välja mis häirib. Tõmbasin tee äärde, mille peale onkel lapatsit andis ja mööda tuhises. Säästuka foori juures sain ta siiski kätte. Alguses ei tahtnud akent alla lasta, aga lõpuks siiski avas oma illuminaatori ja ütles, et ma kihutasin kohutavalt. Mina sellega muidugi nõus ei olnud ja ütlesin, et mul on ju spidomeeter küljes, teie sõitsite 40 km/h ja mina sooritasin reeglitepärase möödasõidu 55km/h ning isegi kui ma oleks sõitnud 100km/h, ei anna see mingit õigust niimoodi kellegile ette jõnksatada, inimesed reageerivad ju erinevalt ja mine tea mis juhtuda oleks võinud. Toi raius ikka oma juttu, et mina kihutasin ja üleüldse olen kaabakas. Klappisin härral peegli ilusti kokku, et enam möödasõitu tegevad sõidukid silma ei riivaks ja tulin tulema.
Tore päeva algus oli :bsmile:

Ega mitte juhuslikult hõbedane BMW X3? Mul oli hiljuti samas piirkonnas sarnane tegemine ühe vanamehega.

I like them naked.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1764
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas simp »

ah kogu see tee on hälvikuid täis pmst :wack:
Kuna aeg-ajalt on 50/70 märgid siis inimesed sõidavad kuni vääna jõesuuni 50/70'ga. Selle halli märgi, kust kaks diagonaalset triipu läbi jooksevad, tähendust ei mäleta enam keegi.
Alles oli ühe tegelasega vestlus kes arvas(ja mind kinni pidas), et 90 alas peaks 50'ga sõitma kuna jalgrattatee on lähedal, inimesed liiguvad ja isegi mõni laps võib mängida seal...

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

mai tea just kas hälviklus, kuna seda juhtub pea iga päev aga päris veider on ka see passiivne agressiivsus, näiteks täna sõitsin foori taga esimeseks, kõrvale ühele nissan qashqaile ja siis ta lasi kohe kummivilinaga minema et iga hinna eest mulle niiöelda ära teha.. ära muidugi ei teinud ja pärast kui kõrvale jõudis siis absoluutselt ei vaadanud minu poolegi. ei teinud nagu väljagi. et nagu imelik. ilmselt ikkagi kadedus või põhimõtteline viha, et keegi ennem saab ja siis hiljem teeb näo et midagi nagu polnudki või mai tea. misassja. hiljem muidugi peenestas mööda bussirada minema et ikka 2 silindrilisele alla ei jääks.

.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7196
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1858 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

z1000 kirjutas:

mai tea just kas hälviklus, kuna seda juhtub pea iga päev aga päris veider on ka see passiivne agressiivsus, näiteks täna sõitsin foori taga esimeseks, kõrvale ühele nissan qashqaile ja siis ta lasi kohe kummivilinaga minema et iga hinna eest mulle niiöelda ära teha.. ära muidugi ei teinud ja pärast kui kõrvale jõudis siis absoluutselt ei vaadanud minu poolegi. ei teinud nagu väljagi. et nagu imelik. ilmselt ikkagi kadedus või põhimõtteline viha, et keegi ennem saab ja siis hiljem teeb näo et midagi nagu polnudki või mai tea. misassja. hiljem muidugi peenestas mööda bussirada minema et ikka 2 silindrilisele alla ei jääks.

Vabaduse puiesteel(mujal ka loomulikult) selliseid igapäev rohkem kui üks,ühe läbisõidu peale.Vahet pole millega sa talle kõrvale tuled ja üldjuhul ongi sellised uuemad autod ja juba mitte päris nolgid roolis.Ma olen tavaliselt sellistest esimesel korral üle ja ei lähe kaasa.Kui juba mitmenda foori taga "tüli" norib,siis kaon eest ära vahet pole millaga ma siis olen ratta või autoga.
Teine huvitav kontingent on need(enamuses naised),kes ei saa kohapealt minema,aga kui sa oled juba ammu oma lubatud kiiruse ja +10 kätte saanud ning piloodi sisse lülitanud,siis tädi tuiskab sinust mööda nagu tuulispask ja pidurdab ennast rõõmsalt järgmise foori taga seisma.Sealt edasi jälle sama jant järgmise foorini.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

z1000 kirjutas:

mai tea just kas hälviklus, kuna seda juhtub pea iga päev aga päris veider on ka see passiivne agressiivsus, näiteks täna sõitsin foori taga esimeseks, kõrvale ühele nissan qashqaile ja siis ta lasi kohe kummivilinaga minema et iga hinna eest mulle niiöelda ära teha.. ära muidugi ei teinud ja pärast kui kõrvale jõudis siis absoluutselt ei vaadanud minu poolegi. ei teinud nagu väljagi. et nagu imelik. ilmselt ikkagi kadedus või põhimõtteline viha, et keegi ennem saab ja siis hiljem teeb näo et midagi nagu polnudki või mai tea. misassja. hiljem muidugi peenestas mööda bussirada minema et ikka 2 silindrilisele alla ei jääks.

Ega ometi valge qasqai? Oli just kokkupuude ühe sellisega. Tüüp ütles, et pole minu asi, et ta mulle perses kinni sõidab.

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

punane oli. aga ilmselt on kibestunud inimesi igas autos. muidugi see suvi veel eriti vist kuna liiklus ajab närvi krussi ja pärnu maantee on kinni.

.
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Loff »

z1000 kirjutas:

punane oli. aga ilmselt on kibestunud inimesi igas autos. muidugi see suvi veel eriti vist kuna liiklus ajab närvi krussi ja pärnu maantee on kinni.

No sellisel juhul palun sõitku ühistranspordiga või mingu sanatooriumisse krussis närve lahti harutama.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Loff kirjutas:

No sellisel juhul palun sõitku ühistranspordiga või mingu sanatooriumisse krussis närve lahti harutama.

Äkki nad ongi just sinnapoole teel ja mingid rõvedad tsiklimehed koperdavad jalus ja söövad veel rohkem närve? :mrgreen:


keegimuu
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Veebr 2014, 11:23
Tsikkel: xjr 1300
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas keegimuu »

[youtube][/youtube]

Teeme nüüd grupikalli ja anname üksteisele andeks....

Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kumar »

No nüüd tuli küll ajugeenius välja.


keegimuu
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Veebr 2014, 11:23
Tsikkel: xjr 1300
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas keegimuu »

kumar kirjutas:

No nüüd tuli küll ajugeenius välja.

ei taha kalli?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Hornet kirjutas:

Ei ole küll tsikliga seoses aga hälvik on hälvik.
Punane Ford Mustang numbrimärgiga 83ZGD.
Eile ca. 16.40 otsustas ülaltoodud autojuht oma viha välja valada Pärnu mnt 142 maja kõrval trammiteede ehituse töömaal.
Peatas auto ehituse töömaal, ronis välja ja kukkus räuskama. Lubas ära tappa ehituse objektijuhi ja ka ehitajate autod põlema panna, kuna liiklus linnas on p''''sse keeratud.

IRW, seda võis olla päris lõbus kõrvalt vaadata :).
Mõnel on ikka väga pisike noku. Ehitusmehed oleks võinud kopaga väiksema kõksu teha ponile.

Kasutaja avatar

Lehtlaan_R
Postitusi: 269
Liitunud: 04 Aug 2012, 11:23
Tsikkel: Keeway TX 50 supermoto
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Lehtlaan_R »

Ka teisp oli nii, et foori taga lambist munes mul ees roheline oli ees... mõtlesin krt liigu juba oma vanarauaga ei magas maha selle rohelise aja... andsin signaali kül ei reageerinud... ilmselt imetles midagi muud tol hetkel, järgmise rohelise ajal õnneks liikuma hakkas andis siis kül ilusti talda... :D

Clearly says more oil gives more Power
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”