Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tarts »

Kiilukas kirjutas:

[...] mingi vuntsidega smurf, täies vormis ja puha. Kukkus siis õiendama [...]

Minu soovitus - kuni ametnik ei ole teie sõidukit peatanud kehtiva korra kohaselt, ei ole vaja neist isegi mitte välja teha. Olen mõned korrad liikluses kohanud sellist käitumise malli, kus ametnik jääb minu kõrval seisma ja läbi avatud auto akna midagi kõneleb. Mitte kunagi ei ole ma neile mitte midagi sellisel moel vastanud (no andeks, ma ei otsi juhututvusi) ja olen oma liikumist jätkanud. Kui ametnikul on seaduslikul alusel teha etteheide, siis tuleb seda ka korrektselt esitada. Kui seda ametnikult ei nõua, hakkavad nad varsti sinuga vestlemise ajal sihvkasi järama ja oma kätt su õlal hoidma. Ujedamatele olgu öeldud, et ei ole vaja karta ametniku reaktsiooni familiaarsuse ignoreerimisele. Mitte kunagi ei ole sellisel puhul järgnenud minu jaoks negatiivset tagajärge.



Kasutaja avatar

Locke
Postitusi: 37
Liitunud: 13 Apr 2008, 22:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Locke »

[youtube][/youtube]
Kas tegemist on hälvikuga?
Video on leitud FBs

If you don't respect our life, we don't respect your laws

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

loe video pealkirja

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Locke kirjutas:

[youtube][/youtube]
Kas tegemist on hälvikuga?
Video on leitud FBs

Ei ole hälvikud, sest teel on piisavalt ruumi. Ise lasen alati tsiklid/autod keskelt läbi ja tsikliga sõites lasen vastu tulevad autod/tsiklid keskelt läbi :bsmile: ja ilmselt olid nii auto- kui ka rekkajuht oma teekonna lõpuni palju tähelepanelikumad.

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Stonekurg kirjutas:

Kas tegemist on hälvikuga?
Video on leitud FBs

Ei ole hälvikud, sest teel on piisavalt ruumi. Ise lasen alati tsiklid/autod keskelt läbi ja tsikliga sõites lasen vastu tulevad autod/tsiklid keskelt läbi :bsmile: ja ilmselt olid nii auto- kui ka rekkajuht oma teekonna lõpuni palju tähelepanelikumad.[/quote]

Ma ka seal midagi ohtlikku ei näe.Tee peaks olema vähemalt 9m(sõidurajad servajoonest jooneni)) või isegi rohkem lai.Veokas on 2,55+peeglid.Sõidukad a´2m koos peeglitega.Kui kõik normaalselt paremas servas sõidaks nagu muu maailm(ka lätlased :mrgreen: ) teeb,siis poleks vaja isegi kõrvale tõmmata kui korteez ka kahe auto vahelt läbi tuhiseks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Loud
Postitusi: 12
Liitunud: 15 Sept 2012, 11:59
Tsikkel: super duke
Asukoht: ida-, lääne viru
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Loud »

tüüpiline eestlane teeb enne laubaka, kui kõrvale tõmbab.
Olen veel tähele pannud, et osad rekkamehed naudivad telgjoonel sõitmist, kui nende taha on kolonn tekkinud. Kui kolonn on mööda saanud, siis mahuvad nagu võluväel joonte vahele :wack: sellist paska on raske kommenteerida.

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Loud kirjutas:

tüüpiline eestlane teeb enne laubaka, kui kõrvale tõmbab.
Olen veel tähele pannud, et osad rekkamehed naudivad telgjoonel sõitmist, kui nende taha on kolonn tekkinud. Kui kolonn on mööda saanud, siis mahuvad nagu võluväel joonte vahele :wack: sellist paska on raske kommenteerida.

Tyypilised eestlased on, siis otsa saanud :wack: Video ei old ju pd-dest kes kuskilt välja lendasid vaid tehti kõigile arusaadav pikk möödasõit.

kawasaki zx7r

Loud
Postitusi: 12
Liitunud: 15 Sept 2012, 11:59
Tsikkel: super duke
Asukoht: ida-, lääne viru
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Loud »

Sellel eelneval videol ja minu postitusel on sama suur seos nagu sinu profiilipildil ja tänapäevasel bikel :lol: ehk siis panin kirja oma viimase aja tähelepanekud hälvik-autojuhtide suhtes.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

urmas66 kirjutas:
Stonekurg kirjutas:
Locke kirjutas:
Spoiler

[youtube][/youtube]

Kas tegemist on hälvikuga?
Video on leitud FBs

Ei ole hälvikud, sest teel on piisavalt ruumi. Ise lasen alati tsiklid/autod keskelt läbi ja tsikliga sõites lasen vastu tulevad autod/tsiklid keskelt läbi :bsmile: ja ilmselt olid nii auto- kui ka rekkajuht oma teekonna lõpuni palju tähelepanelikumad.

Ma ka seal midagi ohtlikku ei näe.Tee peaks olema vähemalt 9m(sõidurajad servajoonest jooneni)) või isegi rohkem lai.Veokas on 2,55+peeglid.Sõidukad a´2m koos peeglitega.Kui kõik normaalselt paremas servas sõidaks nagu muu maailm(ka lätlased :mrgreen: ) teeb,siis poleks vaja isegi kõrvale tõmmata kui korteez ka kahe auto vahelt läbi tuhiseks.

Presidendi saateauto sõidab niikuinii keset teed, sellised on turvareeglid. Põhjendus see, et vastutulijad on vaja suruda tee äärde ning eriliste lollide leidumise korral on vaja blokeerida nende möödasõiduüritused. Kunagi üks tahmas tont hakkas presidendi korteežist mööda sõitma, see rammiti tuimalt kraavi ja väänati paragrahvid ka veel kaela. Et kolonni selja taha ei tekiks, sõidab presidendi korteež ka siis umbes 120km/h, kui kuhugi kiiret pole.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

kent
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2015, 18:16
Tsikkel: HD
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kent »

Locke kirjutas:

[youtube][/youtube]
Kas tegemist on hälvikuga?
Video on leitud FBs

Isiklikult pideva joonega möödasõite ei tee. Väike huligaansus ja täpsed möödasõidud on üks asi, teine asi aga liiklusreeglid.

Kasutaja avatar

ert
Postitusi: 68
Liitunud: 18 Juul 2003, 23:04
Asukoht: Seinasõidupealinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas ert »

kent kirjutas:
Locke kirjutas:


Kas tegemist on hälvikuga?
Video on leitud FBs

Isiklikult pideva joonega möödasõite ei tee. Väike huligaansus ja täpsed möödasõidud on üks asi, teine asi aga liiklusreeglid.

Kes natuke rohkem Tln-Trt vahet sõidavad, need peaks suht harjunud olema selle vaatepildiga. Selle seltskonna jaoks oli see suht tavaline möödasõit. Tihti peavad vastutulijad üldse peenrale tõmbama, et pauke vältida.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas 426f »

Kose ja Ardu vaheline tee on piisavalt lai.Korraga mahub ilusti sõitma sõiduauto,rekka ja mootorratas.Haagisega veoauto alustas keset pimedat kurvi möödasõitu kui bikega vastu sõitsin.Õnneks kiirust ei ületanud ja mahtusin tee äärde valge joone taha.

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas wicked »

sellega saab 90km/h alas lubatud kiirust ka ületada? :shock:

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

wicked kirjutas:

sellega saab 90km/h alas lubatud kiirust ka ületada? :shock:

Kunagi ütles, et allamäge saab 110 kätte. :ner:


Teema algataja
Tuono

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Tuono »

kaimex kirjutas:
wicked kirjutas:

sellega saab 90km/h alas lubatud kiirust ka ületada? :shock:

Kunagi ütles, et allamäge saab 110 kätte. :ner:

Sest eesti politsei on nii loll, et ei oska riigile raha teenida (või on halvad seadused) , võiks pidevalt nende rontide max. kiiruseid mõõta ja pappi tuleb nagu putru.
Kui mõni politsei juhtub lugema siis võiks ettepaneku teha, et hakataks nende rontide max. kiiruseid mõõtma.


Martti.S
Postitusi: 22
Liitunud: 25 Juul 2015, 22:48
Tsikkel: Suzuki GSX 600F

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Martti.S »

kaimex kirjutas:
wicked kirjutas:

sellega saab 90km/h alas lubatud kiirust ka ületada? :shock:

Kunagi ütles, et allamäge saab 110 kätte. :ner:

Allamäge tuleb nagu mühin. Isiklik rekord on kunagi Soomes 125 allamäge (piiraja oli 83km/h tollel masinal).

125km/h olen kätte saanud (ca 10t koormaga, ehk pooltühjalt) ka ühest vanast Renault Magnumist, millel piiraja eemaldatud, seda siis laugel maal ja omal jõul.

Mõlemad "kiiruskatsed" tegin muidugi sobivates kohtades, sirgetel, hea nähtavuse ja vähese liiklusega teedel.

Samas ma ei usu, et meie teedel liiguks märkimisväärses koguses eemaldatud kiirusepiirajatega rasketehnikat. Nende kihutamine oleks liialt silmatorkav, ning kogenud silm saaks esimeses kettakontrollis aru, et midagi on valesti, isegi kui konkreetsel kettal kiiruseületamist välja ei joonistu.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pyta »

Räägitakse ikkagi võrrist,mitte rekka tipkiirusest :-)

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

Martti.S
Postitusi: 22
Liitunud: 25 Juul 2015, 22:48
Tsikkel: Suzuki GSX 600F

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Martti.S »

pyta kirjutas:

Räägitakse ikkagi võrrist,mitte rekka tipkiirusest :-)

My bad. Sain aru, et mööda sõitva rekka kiiruseületamisest oli jutt.

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas 426f »

Ma ei sõitnud sel ajal võrriga.Kawasaki zx12r oli mu kaherattaline liiklusvahend.1200cm3,nm 134 ja kw131.Elusees ei osta ma kuuesajast võrri omale,Aprilia mopeed püsib neil kenasti järel.

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas villy »

Kogu aeg sama lint

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas zombi »

426f kirjutas:

Ma ei sõitnud sel ajal võrriga.Kawasaki zx12r oli mu kaherattaline liiklusvahend.1200cm3,nm 134 ja kw131.Elusees ei osta ma kuuesajast võrri omale,Aprilia mopeed püsib neil kenasti järel.

püsib, püsib... sada meetrit ehk püsib, siis keps küljepealt väljas ja mitte üks köhh enam :twisted: sedagi allamäge...

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ei püsi seda esimest meetritki.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


vanalendur
Postitusi: 497
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

Kui kõrvuti parklasse seisma panna siis seni püsib kuni tuul võrri külili puhub.


miagi
Postitusi: 24
Liitunud: 15 Jaan 2014, 21:36
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas miagi »

Küll need Aprilia võrrid ikka on kiired. Lausa hirm hakkab.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

miagi kirjutas:

Küll need Aprilia võrrid ikka on kiired. Lausa hirm hakkab.

Jätke nüüd järgi, te olete nagu lasteaia 3. rühm oma võrrimehe kallal aasimisega :D
Ega ratas üksi sõida, pange ikka koos joonele, soovitavalt mõni kurviline lõik ja siis vaadake kellel kõvem/pikem on :mrgreen:
PS See on ikkagi "hälvik-autojuhtide" teema mitte võrriteema.

Viimati muutis Maaks, 04 Sept 2015, 12:17, muudetud 2 korda kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

Maaks kirjutas:
Spoiler
miagi kirjutas:

Küll need Aprilia võrrid ikka on kiired. Lausa hirm hakkab.

Jätke npüüd järgi, te olete nagu lasreaia 3. rühm oma võrrimehe kallal aasimisega :D
Ega ratas üksi sõida, pange ikka koos joonele, sooviatavlt mõni kurviline lõik ja siis vaadake kellel kõvem/pikem on :mrgreen:

PS See on ikkagi "hälvik-autojuhtide" teema mitte võrriteema.

Eks need hälvik-autojuhid ühed läbikukkund endised võrrimehed on.
Kui võrrini üldse välja vedasid. :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

pühak kirjutas:

Eks need hälvik-autojuhid ühed läbikukkund endised võrrimehed on.
Kui võrrini üldse välja vedasid. :ner:

Isa mul alati ütles, et sitast autojuhist saab hea miilitsa. Nüüd siis tean, et lapsena need miilitsad kõik sõitsid võrridega ringi. Ei tea kas peaksin muretsema (mul oli kah võrr) (lol)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Maaks kirjutas:
pühak kirjutas:

Eks need hälvik-autojuhid ühed läbikukkund endised võrrimehed on.
Kui võrrini üldse välja vedasid. :ner:

Isa mul alati ütles, et sitast autojuhist saab hea miilitsa. Nüüd siis tean, et lapsena need miilitsad kõik sõitsid võrridega ringi. Ei tea kas peaksin muretsema (mul oli kah võrr) (lol)

Minu isa autojuhte nii madalale ei klassifitseerinud,et mendiga võrdlema oleks hakanud.Ilmselt juba lubade olemasolu tol ajal tegi vahe sisse.Ment jäi selle järgi allapoole.
Tema ütles,et " kui tööd teha ei oska ja varastada ei julge,ei jää muud üle,kui mendiks hakata".

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas zombi »

Käesolevaga tervitan halli pisikese Mazda juhti, kes mulle 22.09.2015 omk 09 paiku Tehnika-Endla ristis rattateele (!) foori taga kõrvale imbus ning ülevoolava armulikkusega noogutada suvatses. mina, tsikliga, olin kultuurselt omal sõidurajal, esimene foori taga. Mazda siis minust paremal, rattarajal. vice versa :) ja Mazda järgi sättis ennast üks tibinas MB SUV'l miskisel, ei viitsind marki täpsemalt jälgida. ja nagu sellest veel vähe oleks, et auto rattateele end sättis, see Mazdakene kihutas üle Endla ka fooris kollast tuld ootamata, "vana punasega", et jumala pärast enne mind minema saada. tubli poiss! jätka sama moodi liiklemist ja me kohtame Sinu nime krimirubriigis, parimal juhul hukkunute nimekirjas. ahjaa, neiu Suures Mersus pani kohe Mazda sabas punasega üle ristmiku. liiklus a la Tallinn.
jah, enne seda olin ka mina mööda Tehnikat ummikust rattateed mööda rahulikult foori poole manööverdanud, seega päris patust puhas ei ole minagi. aga... mul oli nagu kaks ratast ja ma mahtusin sinna kenasti, sõitsin rattateel ca 20kmh ja foori taha jõudes sõitsin mulle ettenähtud sõiduritta, mitte ei jäänud rattateele kügelema. ning enne foori tagant startimist ootasin ikka kultuurselt rohelise tule süttimise ära...

p.s. kas ma juba mainisin, et Mazda piloot oli vahtraleht?

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

kent
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2015, 18:16
Tsikkel: HD
Asukoht: Nõmme
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kent »

Üks pooletoobine roolikeeraja sattunud päris kena ja rariteetse punase Toyota Starleti rooli. Tõsi küll veidi väsinud olemisega Starleti. Igatahes kulgen mina kenasti mööda Kadaka pst., ees liigub punane nostalgiline Starlet. Möödasõitu ei tee, kiiret ju pole... Tähetorni ristis sätib Starletike ennas kenasti keset sõidurada seisma. Rada ilus lai. Tulen mina mäest alla ja üritan see kord foori juurde sõita (Starlet üksi esimene), et aitab juba sellest uurimisest. Ja siis tumeda peaga meesterahvas võtab tarvitusele abinõud et minu ettejõudmine ilmtingimata blokeerida. Lasen lähemale, Starletile jälle käik sisse ja prigu kirsamaks ja veel ja veel. Noh hea küll, las ta siis hetke veel naudib seda eesolemist...Peale rohelist mina esimene, nägu naerul ja seltsimehel nägu morn. Minu lühikese sõitjakarjääri jooksul siis esimene selline juhtum...aru ei saa, aga ega kõigest peagi...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”