Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

SHOT kirjutas:
Spoiler

Eile märkasin päris hulga mõistlike autojuhte Tartu - Rakvere tripil. Ei keerand keegi ette ega tahtnud võidu ajada, kõik olid mõistlikud. Pigem just arvestati ja anti varakult oma manöövritest märku. Ilus vaadata kohe :mrgreen:
Ilm sõitmiseks oli ka super.

Loodame, et sellise hea suhtumise ja sõiduoskustega kaasliiklejaid saab meil üha rohkem olema. Siis ehk saab selle teema siin lukku panna :bsmile: :ner:

Ei tohi! :( :x Kelle kallal siis veel keelt teritada ja muidu möliseda?!



"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

SHOT
Postitusi: 75
Liitunud: 27 Juul 2014, 10:31
Asukoht: Lõuna-Eesti
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas SHOT »

Järgmisena võtame nt teetöölised või poliitikud :D


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas koi »

Aspelund kirjutas:

Sarnast juhtumit kirjeldatakse Aavo Pikkuusi raamatus, seal õrritati taksojuhti ralliautoga. Tulemus oli korralik avarii keset ristimikku, osaliseks võidusõitjaks kippunud takso.

A.

Ega ma seda audit suurele ristmikule ei meelitanud ka. See ristmik seal Suur Sõjamäe tänaval endise Dvigateli tehase juraka hoone juures ja seal oli ristmik tühi. Foor miskipärast soovib seal väga tihti, et ta punast laternat tühjalt vahitaks.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas 426f »

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

pritz
Postitusi: 74
Liitunud: 26 Nov 2012, 19:48
Tsikkel: k12R

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pritz »

Tänan seda Seati perevaguni juhti, kelle taga ma eile linnas sõitsin. Visiir oli lahti ja nautisin ilma. Tema metanooliga esiklaasipesu ja minu hammaste ning näo värskendus sai tal igatahes kangi pikalt enda poole tirides kenasti tehtud.

Saan aru, et ei teata ega osata teistega lihtsalt oskamatusest arvestada, aga kui su esiklaasi pesu ka su tagaklaasi puhtaks peseb, võiks nagu natuke paralleele tõmmata.

"He who shall be last, shall be sideways and smiling"

Sülearvutid maaletooja hinnaga! priidik@notebooks.ee Küsi julgelt! Vaata http://www.notebooks.ee
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Villem »

pritz kirjutas:

Tänan seda Seati perevaguni juhti, kelle taga ma eile linnas sõitsin. Visiir oli lahti ja nautisin ilma. Tema metanooliga esiklaasipesu ja minu hammaste ning näo värskendus sai tal igatahes kangi pikalt enda poole tirides kenasti tehtud.

Saan aru, et ei teata ega osata teistega lihtsalt oskamatusest arvestada, aga kui su esiklaasi pesu ka su tagaklaasi puhtaks peseb, võiks nagu natuke paralleele tõmmata.

Kaugemale ei mõistnud hoida vä, eriti kui nii pikalt lasi? (crash)
Sorry, aga ma ei näe seal küll mingit autojuhi hälviklikkust. Kui mul on klaas must siis ma ka seda pesen, et mitte järgmisel ristmikul hälvikuna kellelegi ette keerata, kuna "klaas oli must ja ei näinud". Kui mesilane sul lahtisest visiirist kiivrisse lendab, siis milliseid paralleele peab see mesilane tõmbama?

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Laur »

Mõtlemis ja olukorra hindamise võime puudub umbes 95% inimestel kes autot juhivad. Sõidetakse umbes nagu silmaklapid peas, ise sõidan, teisi pole olemas.

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas 426f »

Auto akna pesu pärast pole vaja närvi minna.Näiteks paides ei oska iga teine autojuht kesklinna ringteel üldse sõita.Ringile lähevad valest reast ja rida vahetavad üle pidevjoone ja ülekäigu raja.Kui mõne vigaselt sõitva juhi kätte saan küsin mis koolis ta load tegi ja lähen samasse autokooli ja õpin sõitma nagu ajudeta daun.

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

426f kirjutas:

Auto akna pesu pärast pole vaja närvi minna.Näiteks paides ei oska iga teine autojuht kesklinna ringteel üldse sõita.Ringile lähevad valest reast ja rida vahetavad üle pidevjoone ja ülekäigu raja.Kui mõne vigaselt sõitva juhi kätte saan küsin mis koolis ta load tegi ja lähen samasse autokooli ja õpin sõitma nagu ajudeta daun.

Tellis Anttilast. ;)
Miks nagu?

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Laur kirjutas:

Sõidetakse umbes nagu silmaklapid peas, ise sõidan, teisi pole olemas.

Mulle sõitis eile õhtul üks selline kitsal teel vastu ja üritas otse laupkokkupõrget korraldada. Ma algul arvasin, et võtab lamava politseiniku keset teed ja siis tõmbab ikka teeääre poole nagu temast paarkümmend meetrit eespool olev auto tegi. Aga kutt lasi üle teetõkise ja siis kiirendas täie rõõmuga otse vastu. Tänu oma reaktsioonile kohtusid ainult sidurilink ja tema vasak peegel. Küsimuse peale, et kas sa ei näinud mind, vastas et nägi küll. Rohkem ei osanudki kutt põhjendada miks nii juhtus. Oli omas mõttes olnud ja juhe jooksis lihtsalt errorisse vist. Peegleid küljest ei tagunud ja läksime sõbralikult lahku.
Pühapäeval üritas üks Audi A8 samuti mulle oma parempoolset esiust ja kõrvalistuvat tüdrukut tutvustada. Seisis vasakus maanteeservas seljaga minu poole ja startis sealt diagonaalis ilma ühegi märguandeta üle tee. Korra veel peatus ja jõudsin juba arvata, et märkas mind ning laseb läbi, aga viimasel hetkel ikkagi otse ette. Õnneks oma vaist aimas võimalikku tekkivat olukorda ette ja sain kümmekond cm enne ust pidama.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma vaatan, et sa ise ei oska sõita ja põhjustad olukordi oma ebaõige hetkekiiruse, pikivahe ning asukohavalikuga :mrgreen:
(Asukoha valikuga ses mõttes, et nah sa oled sellistes kohtades, kus Audid sõidavad.)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kiiruse osas tundub sul õigus olema. Aeglasemalt sõites poleks samal ajal samas kohas olnud. Kiiremini sõites sama või siis oleks (crash) juhtum, mitte olukord :mrgreen:
Asukoha osas, no kes seda ette teab kus need Audimehed parajasti on.
Aga pikivahe? Sa Reimps "vanaisa" oskad ehk öelda milline see korrektne pikivahe vastusõitjaga on?


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ära nüüd solvu, ma nokin niisama :)
Vastutulijate suhtes tasub paremas servas tsillida, nii mõnigi ei saa oma gabariitide arvestamisega hakkama, olgugi et sõidab näiteks Puntoga. Kiirusevalik on pseudomöla tegelikult - lihtsalt meie liiklejate oskused on allapoole igasugust arvestust. Ega me siin paremad pole :mrgreen:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Polegi solvunud, sain pointist aru. Aga eeldasin, et sa sõnaosavana viskad mõne hea soovituse pikivahe kohta. A näed disappointed nüüd :(
No selle laupkokkupõrke soovijaga kohtudes ma paremas servas olingi, edasi oli juba muru. Laks käis siis kui ma juba murule tõmbasin. Oleks teel olnud, siis oleks meie kontakt sidurilink-peegel versioonist tõsisemaks kujunenud.


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Olgem nüüd positiivsed, vähemalt oleksid kindlustuse silmis võitja olnud

:mrgreen:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krt, remonditud ratast ei taha. Kui siis juba mahakandmisele, aga turuhind nende arvates pole kindlasti see milliseks ma ise seda väärtust pean. No ja mahakandmis juhtumi korral oleks ise remonditud, seda ka ei taha.

Kasutaja avatar

pritz
Postitusi: 74
Liitunud: 26 Nov 2012, 19:48
Tsikkel: k12R

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pritz »

Villem kirjutas:
pritz kirjutas:

Tänan seda Seati perevaguni juhti, kelle taga ma eile linnas sõitsin. Visiir oli lahti ja nautisin ilma. Tema metanooliga esiklaasipesu ja minu hammaste ning näo värskendus sai tal igatahes kangi pikalt enda poole tirides kenasti tehtud.

Saan aru, et ei teata ega osata teistega lihtsalt oskamatusest arvestada, aga kui su esiklaasi pesu ka su tagaklaasi puhtaks peseb, võiks nagu natuke paralleele tõmmata.

Kaugemale ei mõistnud hoida vä, eriti kui nii pikalt lasi? (crash)
Sorry, aga ma ei näe seal küll mingit autojuhi hälviklikkust. Kui mul on klaas must siis ma ka seda pesen, et mitte järgmisel ristmikul hälvikuna kellelegi ette keerata, kuna "klaas oli must ja ei näinud". Kui mesilane sul lahtisest visiirist kiivrisse lendab, siis milliseid paralleele peab see mesilane tõmbama?

No kui esimene kipitav vedelik silmis, siis ikka väga rida vahetama ei suuda hakata. Tuli ära kannatada. Mesilane ei tule vähemalt nõel ees. :)

"He who shall be last, shall be sideways and smiling"

Sülearvutid maaletooja hinnaga! priidik@notebooks.ee Küsi julgelt! Vaata http://www.notebooks.ee
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas M.T. »

pritz kirjutas:

Mesilane ei tule vähemalt nõel ees. :)

Võib tulla küll

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

No antud juhul olid hälvik-autojuhil klaasipesudüüsid regullimata ja selliseid on liikvel küll ja küll. Enamik ei teagi, et neid regullida saab. Sõidavad 10 aastat nii, et vähemalt üks juga käib üle katuse tagasõitja pihta. Olen kohanud ka varianti, kus pole osatud luua seost ühe poole mittetöötava pesuri ja klaasipesuainest märja põhjamati vahel. Voolik lihtsalt düüsi küljest lahti + tüüpiline kõdust umbes kojameestealuse vanni drenaaž. Kallati aga kankude kaupa paaki juurde ja tiriti meeleheitlikult kangi.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Ei ole vahet kas on ära reguleeritud tüüsid või ei ole, aine jõuab ikkagi tagumisele klaasi(näkku). Lihtsalt peaks ikka vaatama kas rattur taga ei ole.

dr800 2x
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

No vahe on sees, kas taha jõuab sirge juga või juba vastu klaasi pihustunud udupilv.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

stev666 kirjutas:

Ei ole vahet kas on ära reguleeritud tüüsid või ei ole, aine jõuab ikkagi tagumisele klaasi(näkku). Lihtsalt peaks ikka vaatama kas rattur taga ei ole.

Pole ühelgi minu autol juga üle klaasi lennanud.Need düüsid on muidugi erinevad,osad lasevad joaga(audi Q7 on selline kindlalt) ja osad pihustavad nö tolmuks(uuematel volvodel näiteks),mis on väga hea,sest katab kogu klaasi.Praegusel täitsa värskel Škodal on 4 juga ,aga juba tehasest nii regullitud,et ei lase üle katuse.Ainuke asi,mis suurema pilve vett õhku paiskab on tulepesur ja osade markide puhul,peseb ka päevasõidu reziimis mingi x vajutuse järel tulesid.
Jälgida,kes sul taga on,enne klaasipesemist,sorry aga selle peale annab ikka tulla.Kui rattur mööda ei lähe,kas jätangi siis klaasi mustaks?Ma arvan,et igaüks valib ikka oma koha liikluses ja tagaolija arvestab eessõitjaga,mitte vastupidi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Mina arvestan küll tagasõitjaga ka. Samuti ei puhasta klaasi, kui tean, et pesurid lasevad üle auto. Ise vahatan klaasi ka iga 3 nädala tagant, siis pole vaja pesta nii palju. :)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kaimex kirjutas:

Mina arvestan küll tagasõitjaga ka. Samuti ei puhasta klaasi, kui tean, et pesurid lasevad üle auto. Ise vahatan klaasi ka iga 3 nädala tagant, siis pole vaja pesta nii palju. :)

Et,kui lasevad üle auto,siis sõidad terve päeva ja ei pesegi? :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

urmas66 kirjutas:
kaimex kirjutas:

Mina arvestan küll tagasõitjaga ka. Samuti ei puhasta klaasi, kui tean, et pesurid lasevad üle auto. Ise vahatan klaasi ka iga 3 nädala tagant, siis pole vaja pesta nii palju. :)

Et,kui lasevad üle auto,siis sõidad terve päeva ja ei pesegi? :D

Kõik neli ikka üle ei lase. Alati leiab kohta, kus saab seda teha, ilma teisi märjaks kastmata. Samuti saab tanklates korralikult klaasi ära pesta. :wack:


maxiito
Postitusi: 44
Liitunud: 27 Apr 2011, 15:13
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Lõuna-Eesti/HKI

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas maxiito »

hull asi küll nüüd mille üle siin viriseda-niu niu sain paar piiska vett!! ei ole vaja siis nii perses istuda autol ja kui näed et vett hakkab pritsima,keera gaas maha ja asi lahendatud.

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Sten »

Klaasipesu üle kurtmine on võrdeline nagu kabriomees kurdaks tossava linnaliini bussi üle - kes see käsib sul seal siis just olla :wack:

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

No aga ikka kurdad ju. :)

Klaasipesuri joaga täpselt kümnesse saada võib tegelikult päris ootamatu olla. Aga jah, mis teha, teinekord saad vastutuleval autol alt ära jooksnud rattaga.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas pühak »

stev666 kirjutas:

Ei ole vahet kas on ära reguleeritud tüüsid või ei ole, aine jõuab ikkagi tagumisele klaasi(näkku). Lihtsalt peaks ikka vaatama kas rattur taga ei ole.

Kui pesudüüsid kapotil, nagu sõiduautodel tavaliselt, siis on kompromiss, kas reguleerid maanteekiiruse jaoks ja lased aeglase hoo pealt pool pesuvett üle katuse või paned linnasõidule parajaks ja maanteekiirusel tuleb vesi enamvähem klaasi alaserva. Olen sellisel juhul reguleerinud ikka maantee jaoks asja normi ja vaatan reeglina enne peeglisse ka, kui akent pesen. Kodusel kaubikul on pesudüüsid õnneks kojameeste küljes ja vesi suunatakse paari cm kauguselt aknasse. Aga lõpuks venib ila ikka üle klaasi ja pihustub õhuvoolus üle katuse lendavateks pritsmeteks, mistõttu, kui teine mõistliku distantsiga taga sõidab, katsun aknapesust hoiduda. Nii järsku klaas ikka pasaseks ei lähe, et kohe kuidagi läbi ei näe. Aknapesuga on hea tagumikku nuuskivaid tegelasi peletada, ainult peab vaatama, et nad tagasi ei tee, kui mööda saavad. :mrgreen:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Ma nüüd ei teagi kas kirjutada siia teemasse või hälvik ratturite omasse, sest ise olen niikuinii paras hälvik ja egas see ei sega hälvik juhte vandumast (togi)
Emotsioonid siis ühest üsna vastuolulisest päevast ja marsruudiks Tallinn- Tartu
Algus kõik ilus kena, sadamast tuld ja Pirita tee suunas minema. Enne Russalkat foori alt esimesena minema, mingi 65-70 kellale ja oi kurja, pilk fikseeris põõsa varjus politseionud fööniga :evil:
Pidurdada polnud kah enam nagu mõtet. Tulemuseks oli see, et fööniga onu ei teinud minust väljagi ja tema paarimees tõstis hoopis pöidla püsti ja näitas, et kõik on ok (w) No tegi kohe tuju paremaks.
Maanteesõit kulges sama igavalt nagu tavaliselt.
Peab ütlema, et iga korraga on järjest rohkem juhte, kes peeglist ratast nähes ennast paremasse teeserva tõmbavad ja möödumiseks turvalise ruumi tekitavad. Respect!
Siinkohal pean vabandama nende 8 sõiduki juhi ees, kellest ma paremalt poolt möödusin. Aga kuna kõik need autod tiksusid reas ühe "väga väleda" traktori taga ja vasakud rattad olid eranditult kõigil tee telgjoonel,siis tundus ohutum vaikselt teeservas traktorini trügida, kui nii pikka möödasõitu ette võtta.
Noh, sai see olukord ka mööda ja siis juba turvaliselt kodus :)
Mõni tund hiljem tekkis vajadus kesklinna kulgeda ja Võru tänavalt Riia risti jõudes lasin rahulikult foori all seisvate autode vahelt läbi. Ootan mina siis lubavat rohelist, kui kõrvalt autost keegi küsib, et "kuhu siis nii kiire on?"
Ma ei hammustanud korraga läbi, et mis mõttes kiire? Vaatan mina tüübile otsa ja ohhoo, mingi vuntsidega smurf, täies vormis ja puha. Kukkus siis õiendama, et nii pole ikka viisakas trügida ja kas nii ikka võib jne. Ma ei osanud kah muud kosta, kui et minu trügimise tulemusena saab tõenäoliselt 1 auto rohkem rohelise foori alt läbi sõita.
Tõenäoliselt oleks see diskussioon veel mõnda aega kestnud, aga roheline tuli ja lasin rahulikult minema. See sõõrikuõgija muidugi magas foori maha ja ma olin juba peaaegu poole mäe peal, kui nägin peeglist, et ta on kah lõpuks minema saanud :ner:
Nii, et kaks täiesti vastuolulist kohtumist meie mundrikandjatega :wack:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”