Hälvik-autojuhid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Locke
Postitusi: 37
Liitunud: 13 Apr 2008, 22:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Locke »

See üleval on lavastus, sellest kirjutas oma blogis ise autor.



If you don't respect our life, we don't respect your laws
Kasutaja avatar

Allar
Postitusi: 112
Liitunud: 21 Sept 2006, 22:45
Tsikkel: VFR750
Asukoht: Skandinaavia
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Allar »

Sobiks vist siia teemasse:

http://nihilist.fm/ara-marka-ratturit/

"God Damn it I'd Piss on a Spark Plug if I thought it'd do any good!"

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas oil »

Allar kirjutas:

Sobiks vist siia teemasse:

http://nihilist.fm/ara-marka-ratturit/

Sinna nihilisti kirjutajad vist ei ole terved inimesed.


Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Soe soovitus - ärge klikkige seda linki ega lugege seda saasta. Võidate täitsa mitu head minutit oma elule juurde ja väldite erutumist mõttetu anonüümse organismi grafomaaniatulemuse peale.
Samas, kui keegi teab autori andmeid, võiks mulle edastada. Või minu kontakti talle anda. Tahaks lihtsalt pilti teha siukesest 8)


merikurat
Postitusi: 84
Liitunud: 30 Sept 2008, 20:52
Tänatud: 6 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas merikurat »

Sry vaan, aga nihilisti jutus on point. Kevadeti kehtib tihti reegel "load kiirelt menti hoiule või surnuks", kahjuks. Samas sihilikult seetõttu ratturitele näkku panema hakata on teistpidi vale lähenemine.
Sõitke mõistusega!

"The secret to creativity is knowing how to hide your sources." – Albert Einstein
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas 426f »

mis neil autojuhtidel viga on kes mööda sirget tänavat sõidavad 30-38kmh mitu kilomeetrit järjest ja siis keeravad kuskile poole.päeval jälle mingi siga oma uhkes autos millel taga v8 märk uimerdas jalus.50kmh oli lubatud maksimaalne kiirus.loomulikult tõmbasin sellest seast mööda,suunda polnud vaja näppida,ma ei ületanud tee keskpaika.kiiruse lasin 85kmh juurde ja sinna see jäi esimese ringteeni

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas koi »

Päris kõva kärbes oled jah!! Muide, mitu ringteed Paides on? Kaks vist, sest komas juba linnast päris väljas :wack:

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas 426f »

kolm on linnast väljas ja 1 keskel.sõida ise 50 alas mingisuguse muna järel kes ees 2km kavatseb uimerdada 38kmh

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Kägu »

426f kirjutas:

kolm on linnast väljas ja 1 keskel.sõida ise 50 alas mingisuguse muna järel kes ees 2km kavatseb uimerdada 38kmh

Krdi kiire muna pidi olema, ma tiksun palju aeglasemalt. Peeneks laskmiseks on bike. Mitte auto ja linnatänavad mis on kevadisi uimaseid pohmakaid täis :twisted:
Kui sul pole piisavalt aega varutud oma tegemiste tegemiseks siis pole teised selles süüdi :ner:

Ps: juhtud vale inimese närvi ajama sedasi siis hoolitsetakse, et sa ei keksiks enam sedasi. Niiet vaata ette nende uhkete autodega ( ja vähem uhkete) paide vahel. Sa ei tea iial kes roolis võib olla :wack:

Kasutaja avatar

bandiit
Postitusi: 111
Liitunud: 20 Jaan 2015, 11:08
Tsikkel: GSF600 ´97 & R35 ´47
Asukoht: tln
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas bandiit »

Kägu kirjutas:

Niiet vaata ette nende uhkete autodega ( ja vähem uhkete) paide vahel. Sa ei tea iial kes roolis võib olla :wack:

seal külavahel nagu võiks teada, kõik tunnevad kõiki :mrgreen:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

bandiit kirjutas:
Kägu kirjutas:

Niiet vaata ette nende uhkete autodega ( ja vähem uhkete) paide vahel. Sa ei tea iial kes roolis võib olla :wack:

seal külavahel nagu võiks teada, kõik tunnevad kõiki :mrgreen:

....ja tihtipeale on uhke auto roolis käpardist töll.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

426f kirjutas:

kolm on linnast väljas ja 1 keskel.sõida ise 50 alas mingisuguse muna järel kes ees 2km kavatseb uimerdada 38kmh

Meil on Põltsamaal 30 ala, kus ei olegi soovi kiirust ületada, sest see on lihtsalt nii aukus... Vahepeal tiksun seal meelsasti 20-ga.

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Mis värk on, et nii paljud autojuhid ei tee gabariitidel ja päevasõidutuledel vahet, nendest kelle rahakott ei kannata pirni vahetust välja ei hakka rääkimagi....masendav see liikluspilt ikka

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

No vana tõde, et vähemalt pooled liiklusse lastutest ei oleks tegelikult pidanud kunagi luba saama. Paljud naised (vabandan ette, olen jah šovinistlik tõbras) tegutsevad roolis täiesti masinlikult. Neil pole õrna ainugi, miks peab tuledelülitiga kaks klõpsu keerama. Peale selle, et autokoolis kästi. Ja mõni on siis kavalam ja ära jaganud, et juba esimese klõpsuga läheb miskit põlema, järelikult piisab! Vanameestel vist jälle on tahtlik kokkuhoiu soov.

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Audi A8 242 TDZ kes sa trapea mu sõbrale Tartus Kreutzwaldis kãttpidi kallale tulid ja tsikli kûlili lôid, anna endast mãrku, vôi ma otsin su ise kasvôi lãbi ussimunni ûles !!

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

Teema algataja
reimps

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Remondifoor.. ptüi, Audifoorumisse oleks mõistlikum see panna.

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Jah, vist peaks kuigi ei viitsi igasse ossifoorumisse mingit kontot teha. Asi läks nii, et vend pani oma audi rondiga suure vuugiga mööda, siis ees blokki ja kãttpidi kallale ning ratas külili. Ja lubas kõikidele ratturitele nii teha kes linnas ûle 50 lasevad. Ja sõbral oli ca 60-65 olnud.

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

RasmusL kirjutas:

Jah, vist peaks kuigi ei viitsi igasse ossifoorumisse mingit kontot teha. Asi läks nii, et vend pani oma audi rondiga suure vuugiga mööda, siis ees blokki ja kãttpidi kallale ning ratas külili. Ja lubas kõikidele ratturitele nii teha kes linnas ûle 50 lasevad. Ja sõbral oli ca 60-65 olnud.

Selline s*tt ajab ikka päris vihale.
Politseile samasugune asi ära rääkida, siis peaks ju teada saama, kes sõidab selle audiga? Tal võiks midagi juhtuda "kogemata".

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Ma vist isegi tean, kus see audi seisab. Homme vaatan üle ja kui tähe õiged, kirjutan siia asukoha. Üks 242 a8 jäi täna silma. :)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

RasmusL kirjutas:

Audi A8 242 TDZ kes sa trapea mu sõbrale Tartus Kreutzwaldis kãttpidi kallale tulid ja tsikli kûlili lôid, anna endast mãrku, vôi ma otsin su ise kasvôi lãbi ussimunni ûles !!

Las sõber läheb politseisse ja teeb avalduse,kui muud ei tule ,siis tüüp väghemalt mingi aja krim uurimise all ja elukohast ärasõidu keeld peal.Nii kui teda saad,et liikus kuhugi, kohe pollaritele infi ja tehakse tüübil elu keerulisemaks.
See muidugi tõsine tegija ka oma 14a vana raipega :mrgreen:
https://vs.lkf.ee/pls/xlk/!sysadm.ic_ve ... .show_form

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Pontus »

RasmusL kirjutas:

Jah, vist peaks kuigi ei viitsi igasse ossifoorumisse mingit kontot teha. Asi läks nii, et vend pani oma audi rondiga suure vuugiga mööda, siis ees blokki ja kãttpidi kallale ning ratas külili. Ja lubas kõikidele ratturitele nii teha kes linnas ûle 50 lasevad. Ja sõbral oli ca 60-65 olnud.

A nahhui ta siis kihutab kui kael ei kanna? Äkki ikka siis tekitas midagi sitta. Ratturid löövad küljepeegleid minema, autojuhid aga ratturid külili. Õiglus on ju siis jalule seatud või mis?

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

50 alas 65 on sul kihutamine või ? sellel audi lontrusel ei löönd keegi midagi kûljest, tûûp ilmselgelt lihtsalt vihkab rattureid, kui lubas veel teistelegi nii teha. Õiglus on jalule seatud ? Sa tuled tõukad mu kûlili ja mina lähen mingi teise suvalise autojuhi juurde ja löön ta autol peegli kûljest kuna ta on autojuht ?

Viimati muutis RasmusL, 30 Juul 2015, 00:14, muudetud 2 korda kokku.
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Laur »

RasmusL kirjutas:

Jah, vist peaks kuigi ei viitsi igasse ossifoorumisse mingit kontot teha. Asi läks nii, et vend pani oma audi rondiga suure vuugiga mööda, siis ees blokki ja kãttpidi kallale ning ratas külili. Ja lubas kõikidele ratturitele nii teha kes linnas ûle 50 lasevad. Ja sõbral oli ca 60-65 olnud.

See on tal hea mõte, ei lähe kaua kui ta on ise külili. Ole nii kõva mees kui tahad, kuskil lööb keegi ikka sul sussi püsti. :D

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Laur kirjutas:
RasmusL kirjutas:

Jah, vist peaks kuigi ei viitsi igasse ossifoorumisse mingit kontot teha. Asi läks nii, et vend pani oma audi rondiga suure vuugiga mööda, siis ees blokki ja kãttpidi kallale ning ratas külili. Ja lubas kõikidele ratturitele nii teha kes linnas ûle 50 lasevad. Ja sõbral oli ca 60-65 olnud.

See on tal hea mõte, ei lähe kaua kui ta on ise külili. Ole nii kõva mees kui tahad, kuskil lööb keegi ikka sul sussi püsti. :D

Tulgu lükaku mind. Mul muidugi uuem ja mugavam audi kui tema aiakäru. Seljataga aga ca 18a kaklus trenne. Ainuke reegel mida tean on, et alati on keegi kiirem või tugevam. Või vähemalt õelam. Ise naen mma trennis iga nädal hoy shote, kes ühe trenni käivad ja edasi vaikus. Endal enamasti 5-12 trenni nädalas. :)

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Black »

God made man, but Samuel Colt made them equal. Nii et ärge vehkige midagi käte-jalgadega, lõpuks on 10g tina ikka tugevam. :)

Audimehel ehk mingi värske trauma, tsiklimees mõne lähedase surnuks/vigaseks sõitnud vms.


wessel
Postitusi: 55
Liitunud: 09 Sept 2012, 12:51
Tsikkel: Mille

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas wessel »

Kas sõber sai siis peksa w?

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Grafomaaniaepisood tuli peale. Mõtlesin, et räägin siis oma viimastest juhtumitest ka. Sõidan mina paar päeva tagasi rahulikult Rakverest Sõmeru poole, veel linna piires, kiirus ca 50-55 km/h. Olgu öeldud, et ratta sain pärast õnnetuses(milles mina süüdi polnud) osalemist pooleteise kuu pikkuse seismise järel sõitma alles loetud päevad enne seda juhtumit.

Igatahes...sõitsin vaikselt, omast arust silmatorkamatult ja viisakalt mööda ristmikust, olin ise peateel. Minust vasakul ootas minuga samasse sõidusuunda pööramist kolmene bemm, umbes aastast 2000. Roolis (vabandust, kui šovinistina tundun või stereotüüpi välja toon) blond, korpulentne neoonroosade geelküünte ja luud-ripsmetega krohvihunnik, ülekaalust tingitud suured rinnad liigväikse rinnahoidja tõttu peaaegu vastu lõualotti tõmmatud (jah, sõitsin nii vaikselt, et nägin läbi auto klaasi seda kõike). Okei, nägin ära, sõitsin vaikselt edasi, suund oli eesseisva ringtee poole. No ja kuskil 50 km/h ala lõpu lähistel arvas too daam, et peab minust põhjagaasil paremalt mööda pressima. Pidin lausa eest ära põikama, korraks natuke vastassuunda, vastasel juhul oleks ta mind ilmselt riivanud. Tibi kiirendas viimase hetkeni, pidurdas järsult enne ringteed hoo mingil määral maha, läbis kummide vilisedes ringi ja kihutas sõmeru poole, kusjuures eemale jõudes võttis uuesti hoo maha. :wack:

Vaatasin ja imestasin. Poleks kiivrit peas olnud, tahtnuks kukalt kratsida.

Ja hiljuti juhtus siis veel ka selline lugu, et sõitsin koos naisega öösel, linna piiri lähistel kenasti oma sõiduraja keskel ca 60 km/h. Okei, olin nõme ja ületasin ka natuke kiirust, aga... meie taga, ilgelt meil tagumikus kinni, sõitsid 2 Volvo XC90 maasturit. Igatahes, ma sõitsin nende jaoks vist liiga aeglaselt, sest nad väljendasid ka oma pahameelt minust järsu manöövriga paremalt mööda pressides.

Ma ei saa aru, kas teatud tüüpi autojuhtidel tekib automaatselt soov kohta kätte näitama hakata, kui nad normaalsel kiirusel kulgevat baiki näevad? :roll: Aa, oot, baigid on ju siis ka nõmedad, kui linnavahel järsult kiirendavad ja kihutavad... Äkki mul ongi lihtsalt nii nõme ratas, et kutsub kohe minu suhtes tropina käituma? Või on hoopis mu viisakas sõidustiil kuidagi provotseeriv? :mrgreen:

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Heikik kirjutas:

... Ma ei saa aru, kas teatud tüüpi autojuhtidel tekib automaatselt soov kohta kätte näitama hakata, kui nad normaalsel kiirusel kulgevat baiki näevad? :roll: Aa, oot, baigid on ju siis ka nõmedad, kui linnavahel järsult kiirendavad ja kihutavad... Äkki mul ongi lihtsalt nii nõme ratas, et kutsub kohe minu suhtes tropina käituma? Või on hoopis mu viisakas sõidustiil kuidagi provotseeriv? :mrgreen:

Aga mida fakki sa siis uimerdad, et autod su taga lausa järjekorras peavad ootama :mrgreen:
Tegelikult on idikate % suht ühtlaselt jaotunud jalakäiate, autosõitjate ja ratturite vahel. Samuti julgen väita, et neid on samasugune % nii Pärnus kui Rakveres - sul on lihtsalt halb õnn olnud.
PS Võrdle oma spidoka näitu gps-iga näiteks - äkki näitab oluliselt rohkem kui tegelikult?
Ise autojuhina eeldan, et kui mootorrattur tagantpoolt kaadrisse ilmub, siis ta eespoolt samakiiresti ka kaob. Need ratturid aga kellele mina autoga järgi jõuan peaksid endale kindlasti mingi muu hobi leidma :wack:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Raudpolt
Postitusi: 57
Liitunud: 15 Juun 2014, 10:06
Tsikkel: Triumph Bonneville T100 2021
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas Raudpolt »

Kahjuks selline asi suht igapäevane :( Tallinnas koged ikka kõike. Sa võid sõita ka 70KM/H aga keegi ikka surub sust riivakaga mööda. Mõni jällegi hingab kuklasse. Teised jällegi tulevad kõrvale, et uudistada ratast. No viimaste vastu pole mul miskit 8)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Raudpolt kirjutas:

Kahjuks selline asi suht igapäevane :( Tallinnas koged ikka kõike. Sa võid sõita ka 70KM/H aga keegi ikka surub sust riivakaga mööda. Mõni jällegi hingab kuklasse. Teised jällegi tulevad kõrvale, et uudistada ratast. No viimaste vastu pole mul miskit 8)

Kõige rohkem "meeldivad" :mrgreen: mulle need ,kes tulevad foori taga sulle kõrvale, mingi rondiga või siis kallima autoga(vahepealsed ei torka vist eriti silma) ja siis üritavad tsikliga võidu ajada :wack: .
Kusjuures selliseid kohtab põhimõtteliselt igapäev,rohkem kui ühte.Muu asi ikka igapäevane meil siin "suurlinnas".Kui 5-te hälvikut kilomeetri kohta ei näe läheb juba igavaks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”