Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


trihei
Postitusi: 19
Liitunud: 16 Mai 2009, 17:00
Tänanud: 2 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas trihei »

StreetMoto kirjutas: 14 Juul 2020, 13:40

Kas keegi suudab aidata treipingi veorihma hankimisel? Gates 5M710 on tootja ja rihma mõõt. UK ebay asjade ja hindadega olen kursis, aga sellist lihtsat asja võiks ka meitemaal vast leiduda.

Küsi Varsonist varson.ee




aadu
Postitusi: 31
Liitunud: 29 Aug 2017, 21:15
Tsikkel: Kawasaki kle500, Izh Ju2k
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas aadu »

Massiivplasti (lexan v muu) jääke kellelgi kusagil?
Soov üks 400x550mm 3mm või 4mm paksusega tükk soetada, kõik ettevõtted müüvad suure tahvlina ja saadavad kohe pikalt kui lähed 0,25m2 küsima.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

aadu kirjutas: 14 Juul 2020, 18:59

Massiivplasti (lexan v muu) jääke kellelgi kusagil?
Soov üks 400x550mm 3mm või 4mm paksusega tükk soetada, kõik ettevõtted müüvad suure tahvlina ja saadavad kohe pikalt kui lähed 0,25m2 küsima.

Mul tööjuures erineva paksusega mõned pleksiklaasi tükid. Mõni on ka nii suur kindlasti. Kui võiks sobida midagi sellist pane tel nr privasse ja ma homme vaatan. Mis materjaliga konkreetselt tegu, ei oska öelda,mulle on need ka toodud kuskilt juba jääkidena. Proplastik lõikab ka, olen ise sealt nii tellinud mingi 10x10cm tükke paarkümmend tk ja 10cm laiuseid ribasid ka.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

trihei kirjutas: 14 Juul 2020, 13:54
StreetMoto kirjutas: 14 Juul 2020, 13:40

Kas keegi suudab aidata treipingi veorihma hankimisel? Gates 5M710 on tootja ja rihma mõõt. UK ebay asjade ja hindadega olen kursis, aga sellist lihtsat asja võiks ka meitemaal vast leiduda.

Küsi Varsonist varson.ee

Tänud, sealt saingi. Treipink jälle töös :-)

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kas keegi saaks aidata(tasu eest loomulikult) uute trosside(sidur-gaas) tegemisel? Kloostrimetsa pood on teada koht,aga juba teine nädal ja pood ikka kinni.Mõlemad telefonid väljas, kohal käinud kordi. Hakkasin nagu ikka valel ajal tsiklit näppima, et lenks ära vahetada. Vanad trossid maha võetud ja vaja nende asemele uued 15cm pikemad teha. Siduri tross 2mm ja gaasitrossid 1,5mm.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

urmas66 kirjutas: 16 Juul 2020, 10:41

Kas keegi saaks aidata(tasu eest loomulikult) uute trosside(sidur-gaas) tegemisel? Kloostrimetsa pood on teada koht,aga juba teine nädal ja pood ikka kinni.Mõlemad telefonid väljas, kohal käinud kordi. Hakkasin nagu ikka valel ajal tsiklit näppima, et lenks ära vahetada. Vanad trossid maha võetud ja vaja nende asemele uued 15cm pikemad teha. Siduri tross 2mm ja gaasitrossid 1,5mm.

Aeg on väga vale jah :D

Ma tellisin enda omale lühemad trossid siit: https://www.motionpro.com/custom
Aega ja raha läks, aga sain sisuliselt OEM kvaliteediga asjad täpselt enda valitud mõõtudega.


saarlane
Postitusi: 213
Liitunud: 08 Dets 2003, 18:24
Tänatud: 30 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas saarlane »

Tere!

Ei saand mitte vaiki olla. Teen nüüd natu antireklaami sellele Kloostrimetsa "ärile". Käisin seal kohal ca eelmise aasta oktoobris, mul oli vaja 3m pikka gaasitrossi oma projektile. Jätsin ühe originaali näidiseks. Leppisime kõik kokku, kus ja kuidas ja millal. Kahe nädala pärast valmis polnud, mingi tööriist olla katki, lubas nädala pärast, siis käisin kohal, lubas homseks, siis jälle homseks ( telefoni teel), ei midagi. Siis ootasin vist nädalakese, ei saanud meest enam ei telefoni teel helistades ega sõnumit saates kätte. Siis lugesin siin foorumist, et vahetavad asukohta, jnejne. Loobusin suhtlemisest ja sain oma jupid Kadaka tee kõrval asuvast motopoest (nime jään hetkel võlgu, neil mingi netipood kah), ise keerasin jupid kokku. Ei saanud kül teflonkõriga trossi, a hetkel töötab. Ehk jutu mõte: ma ei kujuta ette sellist "äri" ajamist. Kahju kohe...

Lugupidamisega Janis alias saarlane.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

saarlane kirjutas: 16 Juul 2020, 13:00

Tere!

Ei saand mitte vaiki olla. Teen nüüd natu antireklaami sellele Kloostrimetsa "ärile". Käisin seal kohal ca eelmise aasta oktoobris, mul oli vaja 3m pikka gaasitrossi oma projektile. Jätsin ühe originaali näidiseks. Leppisime kõik kokku, kus ja kuidas ja millal. Kahe nädala pärast valmis polnud, mingi tööriist olla katki, lubas nädala pärast, siis käisin kohal, lubas homseks, siis jälle homseks ( telefoni teel), ei midagi. Siis ootasin vist nädalakese, ei saanud meest enam ei telefoni teel helistades ega sõnumit saates kätte. Siis lugesin siin foorumist, et vahetavad asukohta, jnejne. Loobusin suhtlemisest ja sain oma jupid Kadaka tee kõrval asuvast motopoest (nime jään hetkel võlgu, neil mingi netipood kah), ise keerasin jupid kokku. Ei saanud kül teflonkõriga trossi, a hetkel töötab. Ehk jutu mõte: ma ei kujuta ette sellist "äri" ajamist. Kahju kohe...

Lugupidamisega Janis alias saarlane.

Ilmselt see asi nii ongi tänaseni. Tundub mingi tsükli teema moodi. Ühest teisest vene ratastega tegelevast kohast öeldi,et ta on nädalakese ära. Mul ka vene tehnikale ühtteist vaja. Tahtsin nö mõlema asjaga pöörduda. Ilmselt hea,et sinna ei saanud,muidu oleks veel nädalaid ostinguid ,et kas või näidiseks jäetud trosse kätte saada. Ma rohkem ei proovi ka.
Ega see mingi raketiteadus tegelikult pole,saan ka ise sellega hakkama(vanasti sai ned tehtud küll ja veel),aga kuna omal kõiki tööriistu pole,siis läheb lihtsalt enadal aega selle kõige kokku panemiseks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Oleks vaja ca 10t kruusa/killustikku Laulasmaa/Klooga kanti. Äkki keegi saab natukene mõistlikuma hinnaga aidata kui keskmine teenusepakkuja :bsmile:

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!


ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ummip »

Tervitus on kellelgi heal inimesel 2004 900 hornetile elektri skeemi, või mõni link.. Esituli kadus ära kui õhtul tiirule tahtsin minna. Probleem juba mitmendat nädalat ja iga kord kui viga otsima hakkan tuli läheb põlema ja vot otsi. Kuskil on ilmselt juhe katki. Siin otsing väga tulemust ei andnud
Tänud juba ette


vanalendur
Postitusi: 495
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

ummip kirjutas: 24 Juul 2020, 01:20

Tervitus on kellelgi heal inimesel 2004 900 hornetile elektri skeemi, või mõni link.. Esituli kadus ära kui õhtul tiirule tahtsin minna. Probleem juba mitmendat nädalat ja iga kord kui viga otsima hakkan tuli läheb põlema ja vot otsi. Kuskil on ilmselt juhe katki. Siin otsing väga tulemust ei andnud
Tänud juba ette

Rumal küsimus aga kas pirni oled ära kontrollinud? Oli sarnane case kus lähitule niit oli keskelt pooleks aga kui vibratsiooniga korraks otsad kokku puutusid siis sulas kokku ja jälle mingi aja töötas. Lammutasin esituld juba juhtmete kontrollimiseks kui avastasin, et pirnil niidil miski veider täpp/muna keskel.


erkihps
Postitusi: 17
Liitunud: 14 Nov 2018, 19:47

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas erkihps »

Akende ja uste reguleerimine, parandamine

Kontrollige oma aknad-uksed tähelepanelikult üle, kui nad käivad kinni pannes kuskile vastu või tunnete ise, et puhub kuskilt liiga palju tuult läbi, siis on vaja neid reguleerida. Kõik aknad ja uksed vajuvad mingi hetk reguleerimist ning õlitamist. Võta ühendust, tulen teen ära. Tegutsen Harjumaal, Läänemaal, Raplamaal. Kokkuleppel võin ka kaugemale tulla.

Kontakt privaatsõnum või tel. nr 55 kuus üks kolm kuus 32


mudaratas
Postitusi: 21
Liitunud: 20 Mär 2020, 08:13
Tänanud: 1 kord

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mudaratas »

ummip kirjutas: 24 Juul 2020, 01:20

Tervitus on kellelgi heal inimesel 2004 900 hornetile elektri skeemi, või mõni link.. Esituli kadus ära kui õhtul tiirule tahtsin minna. Probleem juba mitmendat nädalat ja iga kord kui viga otsima hakkan tuli läheb põlema ja vot otsi. Kuskil on ilmselt juhe katki. Siin otsing väga tulemust ei andnud
Tänud juba ette

Mul on 600-se service manual, see võiks ka sobida. Saatsin ES-ga lingi.


ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ummip »

mudaratas kirjutas: 25 Juul 2020, 10:05
ummip kirjutas: 24 Juul 2020, 01:20

Tervitus on kellelgi heal inimesel 2004 900 hornetile elektri skeemi, või mõni link.. Esituli kadus ära kui õhtul tiirule tahtsin minna. Probleem juba mitmendat nädalat ja iga kord kui viga otsima hakkan tuli läheb põlema ja vot otsi. Kuskil on ilmselt juhe katki. Siin otsing väga tulemust ei andnud
Tänud juba ette

Mul on 600-se service manual, see võiks ka sobida. Saatsin ES-ga lingi.

Tänud, sain ka 900 le täis manuaali. Esmapilgul tundub 600se skeem tõesti sama olema seda ainult Esmapilgul. Tänud veel kord. Ja kui kellelgi vaja siis mul nüüd hornet 900 2005 manual


ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ummip »

vanalendur kirjutas: 24 Juul 2020, 12:15
ummip kirjutas: 24 Juul 2020, 01:20

Tervitus on kellelgi heal inimesel 2004 900 hornetile elektri skeemi, või mõni link.. Esituli kadus ära kui õhtul tiirule tahtsin minna. Probleem juba mitmendat nädalat ja iga kord kui viga otsima hakkan tuli läheb põlema ja vot otsi. Kuskil on ilmselt juhe katki. Siin otsing väga tulemust ei andnud
Tänud juba ette

Rumal küsimus aga kas pirni oled ära kontrollinud? Oli sarnane case kus lähitule niit oli keskelt pooleks aga kui vibratsiooniga korraks otsad kokku puutusid siis sulas kokku ja jälle mingi aja töötas. Lammutasin esituld juba juhtmete kontrollimiseks kui avastasin, et pirnil niidil miski veider täpp/muna keskel.

Polegi nii rumal küsimus kuna seoses oma tööga puutun kokku ka sarnaste inimestega kes üritavad pee kaudu kurgumandleid opereerida. Minul siin kahjuks ainult pirni vahetusest ei aita, ei tööta ei lähi ega kaugtuli juba lülitile ei tule voolu peale. Oletama ei ole mõtet hakata võtan järjest ette ja skeem kindlasti kiirendab seda tegevust.


mudaratas
Postitusi: 21
Liitunud: 20 Mär 2020, 08:13
Tänanud: 1 kord

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mudaratas »

Kusjuures Hornetil on tulede voolu katkestus starteri nupus. Ja kui nupp jukerdab siis tekib tulede probleem. Suht levinud probleem Hondadel. Googelda.
https://www.wristtwisters.com/forums/f9 ... pics/30924

ummip kirjutas:

Tervitus on kellelgi heal inimesel 2004 900 hornetile elektri skeemi, või mõni link.. Esituli kadus ära kui õhtul tiirule tahtsin minna. Probleem juba mitmendat nädalat ja iga kord kui viga otsima hakkan tuli läheb põlema ja vot otsi. Kuskil on ilmselt juhe katki. Siin otsing väga tulemust ei andnud


ummip
Postitusi: 161
Liitunud: 09 Sept 2008, 00:39
Tsikkel: honda cbr900rr suzuki gsf600
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ummip »

mudaratas kirjutas: 25 Juul 2020, 17:16

Kusjuures Hornetil on tulede voolu katkestus starteri nupus. Ja kui nupp jukerdab siis tekib tulede probleem. Suht levinud probleem Hondadel. Googelda.
https://www.wristtwisters.com/forums/f9 ... pics/30924

ummip kirjutas:

Tervitus on kellelgi heal inimesel 2004 900 hornetile elektri skeemi, või mõni link.. Esituli kadus ära kui õhtul tiirule tahtsin minna. Probleem juba mitmendat nädalat ja iga kord kui viga otsima hakkan tuli läheb põlema ja vot otsi. Kuskil on ilmselt juhe katki. Siin otsing väga tulemust ei andnud

Ja sellest probleemist olen teadlik, ei tule ta minu rattalgi alati lõpuni tagasi ja siis esituli ei lähe põlema aga ma sellega juba harjunud :D. Aga praegu oli teine probleem mis sai ka lahenduse. Juhtmekimp oli jäänud amorditoru ja mingi lendava objekti vahele mis siis purustas tulelüliti toitejuhtme ja mu ise pandud suunatule juhtme. Nii, et nüüd jälle rajal.


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Otsin koostööpartner Tallinnast (sees poolt Tallinna ringteest), kes tegutseb oma pinna peale (vähemalt 20m² - et üks tsikkel mahub), omab tehnilist taipu ja omab natukene vaba aeg ja pidab lugu puhtusest. Ei otsi ma mingi kosmoselaevajuhtimisautomaatika peatehnoloog - piisab sellest, kui sa tead mis asi on tsikli-pidur ja kuidas ta tavaliselt toimib.

Vastutasuks "taskuraha" - aga seda liigub ametlik.

Kindlasti ei kasva sellest täistöökoht välja!

Kui on huvi, siis suhtleme palun telefoni teel - viis6202212 - või kohtume Jõgeva Treffist - sealt saame tõsiselt asjast rääkida, sest olen tehnikaga tutvumiseks kohapeal.

eetarga/Christoph

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Võiksid veidi täpsustada, muidu on selline tule eile meile jutt.

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Soovitage kohta Tallinnas, kus saab teha 8mm plastikule laserlõikust tööpinnaga vähemalt 600x1800mm. Lihtne bumerangi kujuline detail. Kokku u 4-5jm vaja lõigata. Hinnad ja tingimused on nii erinevad ja kohati jaburad, et ise ei oska valida. Tartus on firma, kes teeb lõikust 1,60/jm ja Tallinnas küsitakse 0,30/jmm + 50 eur töö alustamise tasu. Meilidele need firmad ka päeva jooksul vastama ei kipu.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas andryy »

Tere.

Kes saaks Samsung S20 kaitsekile ekraanile peale panna?
Üks ei julge, teine ei oska, kolmas ainult klaasi saab panna mis on ekraanist väiksem.
Käisin Ümera ja Mustskivi keskustes.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom

Rebaseke
Postitusi: 35
Liitunud: 08 Okt 2014, 14:42
Tsikkel: Honda VFR 750 FL
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Rebaseke »

Mina sain plastikut mingi hunniku kunagi sellisest kohast https://www.plastok.ee/et/ ja jäi positiivne kogemus.
Ma ei tea kas nad laseriga ka lõikavad, aga CNC-ga küll. Vaata äkki leiad sobiva teenuse nendelt [mention]StreetMoto[/mention]

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

andryy kirjutas: 31 Juul 2020, 01:12

Tere.

Kes saaks Samsung S20 kaitsekile ekraanile peale panna?
Üks ei julge, teine ei oska, kolmas ainult klaasi saab panna mis on ekraanist väiksem.
Käisin Ümera ja Mustskivi keskustes.

Ise saab ka panna. Ei ole keeruline võin kinnitada. Ekraanist suts väiksem klaas on turvalisem. Enda peal järele proovitud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Panna on neid nn turvaklaase lõdva. Aga ilma igasugu tolmu ja muu karrata ekraani ja klaasi vahele juba pole nii ladna. Kui inimihu pesuruum laialt käes, siis ladista mõnusalt end, või ka siis sõpru. Mõnusalt, veel niiskust täis ruumis leia sihuke "tööplats" kus telefon ära mahub, ekraan vihu puhtaks ja kleebi aga ekraanikile pääle. Olen neid asjandusi eelpool kirjeldatud "süsteemis" paigaldanud mitmeid ja edukalt-puhtalt.

SERTÃO
Kasutaja avatar

joekas
Postitusi: 122
Liitunud: 31 Aug 2004, 16:51
Tsikkel: S10
Asukoht: Kiili
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas joekas »

StreetMoto kirjutas: 29 Juul 2020, 12:53

Soovitage kohta Tallinnas, kus saab teha 8mm plastikule laserlõikust tööpinnaga vähemalt 600x1800mm. Lihtne bumerangi kujuline detail. Kokku u 4-5jm vaja lõigata. Hinnad ja tingimused on nii erinevad ja kohati jaburad, et ise ei oska valida. Tartus on firma, kes teeb lõikust 1,60/jm ja Tallinnas küsitakse 0,30/jmm + 50 eur töö alustamise tasu. Meilidele need firmad ka päeva jooksul vastama ei kipu.

http://www.erald.ee
Mul oli vaja 1,7mm roostevabast perfomaterjalist ketas lõigata, lõikejoon umbes 140cm, läks 10€
Aga see aeg mis läks, et leida mingi koht kes üldse ette võtaks... Müstiline värk selle laserlõikusega, kõik justkui teevad aga kui lihtsalt mingit konkreetset juppi on vaja, siis otsid haigeks ennast.
Aga sinna võiks igaksjuhuks helistada küll

T200M ´64, Dnepr "KutuPiilu" ´72, NTV 650 Revere ´91, XT1200ZE "Hambutu" '18
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Kellegil KTM odb kaablit on laenata Tallinn/Harjumaa, niikauaks kui enda oma jõuab?

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas villy »

Otsin tänavakivi paigaldust koos kõige kaasnevate töödega ca 175 ruutmeetri jaoks! Tallinn, Pääsküla

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Keegi hea hinnaga välisahju ning plastiksisuga kümblustünni müüb? Kaheksale inimesele

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

ecxel´i guru?

oleks vaja searchboxi, mis "söörcib enataier vörkbukki"
Lahendatud

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Tere
Keegi tegeleb merendusega...
Küsiks /ostaks mõned kuivülikonnad..

dr800 2x
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”