Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 552
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kox »

Pan kirjutas:

Tegelikult lubaski üks tuttav mulle oma crosstrainerit laenata. Seega saan vähemalt ilma suuremate väljaminekuteta teada kui väga minul seda "vaja on" :wack: .
Velo on valikus sellel põhjusel et suvel looduses päris veloga sõitmine sobib mulle väga hästi, trenažööri pole õnnestunud kunagi proovida. Jooksmine on minu puhul välistatud sellel põhjusel et minu arvates on see täiseti mõttetu (togi) ja teiseks keelas arst mul selle ära.

Pan kuule kas sellisele asjale pole mõelnud kui velo juba olemas on?

http://proshop.ee/treeningpukid/1413-el ... gpukk.html

Kui kellegil omal vedeleb üle võib mulle ka laadset asja pakkuda.

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kox kirjutas:

Pan kuule kas sellisele asjale pole mõelnud kui velo juba olemas on?
http://proshop.ee/treeningpukid/1413-el ... gpukk.html
Kui kellegil omal vedeleb üle võib mulle ka laadset asja pakkuda.

Peab kõva enesedistsipliin ja rutiinitaluvus olema, et paigal istudes kasvõi tund aega vändata, kasvõi korra nädalas. Ma sõidan veloga enamvähem samades oludes kus enduurokaga (v.a. lausliiv) ja väga tore on. Pukil oleks kogu visuaalist, maastikust, adrenaliinist ilma :cry:. Olen mõelnud velole talveks naastud alla panna kui suusalund ei tule.

Kasutaja avatar

Pan
Postitusi: 289
Liitunud: 28 Mai 2011, 10:35
Tsikkel: Kawabusa
Asukoht: Viljandi

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Pan »

Kox kirjutas:

Pan kuule kas sellisele asjale pole mõelnud kui velo juba olemas on?

http://proshop.ee/treeningpukid/1413-el ... gpukk.html

Kui kellegil omal vedeleb üle võib mulle ka laadset asja pakkuda.

Olen sellise asja peale ka mõelnud. Puki puhul eelistaksin siis juba sellist mudelit mille puhul tuleb velo tagumine ratas alt ära võtta. Maastikuratta rehv teeks selle rulliku peal liiga palju müra. Pidev rehvivahetus sileda rehvi vastu ei tule kõne alla ja eraldi tagaratas lisaks osta tundub ka kuidagi jabur.
Lisaks võiks olla "raja programmeerimise" võimalus. Ehk siis masin VÕIKS suuta ise koormust muuta vastavalt "eelsalvestatud rajale" See viimane funktsioon on muide suureks abiks motivatsiooni püsimisele ja aitab asja vähemalt minu jaoks ka huvitavama hoida. Miinuseks on neil edevamatel pukkidel hind. Sellepärast uurisingi igaks juhuks et ehk keegi tegeleb sellise kauba müügiga ja võibolla saaks ka hinda pisut paremaks teha.

Elevandil ei ole vaja haukuda. Teda märgatakse niisamagi.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mul on see vana kooli velopukk kolme rullikuga ja "raja programmeerimine" käib jalgratta käiguhoovast - mida kõrgem käik, seda raskem on vändata :) Täpselt ei mäleta palju maksis, aga pakuks et jäi tuhande krooni kanti. Pigem osta pulsikell kui pole (Sigma omad on head odavad), see teeb trenni palju huvitavamaks, efektiivsemaks ja mis seal salata, ka ohutumaks. Talvel laod nagunii vundamenti, kevadel on paras mägede vallutamisega alustada.

Aga lärmi osas, isegi sileda ja kitsa maanteeratta rehviga ulub see toas nii kõvasti, et õues kukuvad varesed puu otsast alla. Kui tahad sõidu ajal videot vaadata või muusikat kuulata, siis kõrvaklappideta on see suht võimatu.

Mulle isiklikult koha peal aelemine psühholoogilist blokki ei tekita, pigem on lihtsam kui lihtsalt kargad hops selga, väntad oma sõidu ära ja siis viskad kolm riidetükki pesumasinasse - talvel õues treenimisega tüütab see riietega jändamine suht kiiresti ära. Muidugi kui actually meeldibki rattaga sõita on teine asi, ma eelistan endurot :)

Kasutaja avatar

Pan
Postitusi: 289
Liitunud: 28 Mai 2011, 10:35
Tsikkel: Kawabusa
Asukoht: Viljandi

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Pan »

Jesper kirjutas:

Mul on see vana kooli velopukk kolme rullikuga ja "raja programmeerimine" käib jalgratta käiguhoovast - mida kõrgem käik, seda raskem on vändata :) Täpselt ei mäleta palju maksis, aga pakuks et jäi tuhande krooni kanti. Pigem osta pulsikell kui pole (Sigma omad on head odavad), see teeb trenni palju huvitavamaks, efektiivsemaks ja mis seal salata, ka ohutumaks. Talvel laod nagunii vundamenti, kevadel on paras mägede vallutamisega alustada.

Aga lärmi osas, isegi sileda ja kitsa maanteeratta rehviga ulub see toas nii kõvasti, et õues kukuvad varesed puu otsast alla. Kui tahad sõidu ajal videot vaadata või muusikat kuulata, siis kõrvaklappideta on see suht võimatu.

Mulle isiklikult koha peal aelemine psühholoogilist blokki ei tekita, pigem on lihtsam kui lihtsalt kargad hops selga, väntad oma sõidu ära ja siis viskad kolm riidetükki pesumasinasse - talvel õues treenimisega tüütab see riietega jändamine suht kiiresti ära. Muidugi kui actually meeldibki rattaga sõita on teine asi, ma eelistan endurot :)

Ära mõista mind valesti - "raja programmeerimine" pole vajalik lihtsalt koormuse muutmiseks vaid oma tulemuste võrdlemiseks "eelmiste ringidega"

Elevandil ei ole vaja haukuda. Teda märgatakse niisamagi.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Proua tassis millalgi koju mingi jooksuergomeetri laadse asja ja tampis seda. Ma kasvatasin samal ajal diivanil kõhtu. :D Naljakas oli see, et tulemus oli prouaga võrreldes suht sama, ju siis mingist eluaastast alates hakkab organism omale polstrit koguma ja polegi miskit parata. Viisin mingil ajal selle kolaka ära laste juurde, need vahest piinavad end selle otsas.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Äkki oli mingi stepperi taoline asi?
https://www.google.fi/search?q=jooksuer ... &q=stepper

Samas ega tulemust väga tulla ei saa, kui toitumine paigast. Ise kaotan hetkel stabiilselt 2-3kg kuus. Palju treeninguid, füüsiline töö ja toitumine ka suht korras. Plaanis aasta alguses taas võistlema minna. :)

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Just. Ilma liikuvate sangadeta versioon. Võimalik, et asi toitumises, aga minu eelnevast mulast hoolimata füüsiline tegevus loeb küll. Tegin sel suvel vabadel päevadel kõvasti metsatööd ja proovisin süüa just nii parasjagu, et tööd tehes nälg jõudu kärpima ei hakkaks. Aitas küll, sain suvega 4-5kg alla. Minu mõõtude juures see silmaga küll nähtav pole, aga enesetunnet parandas kõvasti ja füüsiline vastupidavus paranes samuti.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas miu »

Kas keegi siinsetest kasutajatest töötab Photopointis? 8)

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

pets77
Postitusi: 568
Liitunud: 22 Nov 2004, 20:58
Asukoht: TLN Liiva
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas pets77 »

Tere.

Kas keegi Abloy lukkudega kah tegeleb?

viis1o9viisviisviis

KTM 890 Adventure . Ktm 525 xc. Honda TRX450R quad. Peugeot 55TA 125cm 1954a. Aprilia SR50 Factory 06. Kõik garages
EX: võrrid,mopid,Jawad.Yamaha: 2xRaptor 660,700, Xjr1200, Virago 750, XVS 1100.Kawa: Zr750, Z750, Z1000. Ktm 620SM. Aprilia 4xPegaso.BMW F650. Honda CB500X.
Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas romulus »

Keegi autopirnidega tegeleb? Uusi (paremaid) xenoneid tahaks autole.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

romulus kirjutas:

Keegi autopirnidega tegeleb? Uusi (paremaid) xenoneid tahaks autole.

Neid peaks igas autovaruosade poes saada olema ja ei maksa ka just eriti palju,kui mingi väga eriline auto ei ole.D2S luubiga tulele või D2R reflektoriga tulele.Viimati ostsin Narva D2R 5000 xenonid ja maksid vist a´ 40€paar.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas romulus »

Kuna auto vana ja laternad ka, tahaks Osram Xenarc NightBreaker D2S panna, et vähegi lisavalgust saada. Nood on 120+ paar letis... Automaailmas olid lausa 160.- :s Ebayst leidsin küll soodsamad, aga sealt pole kindel kas tulevad õiged või koopiad.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

romulus kirjutas:

Kuna auto vana ja laternad ka, tahaks Osram Xenarc NightBreaker D2S panna, et vähegi lisavalgust saada. Nood on 120+ paar letis... Automaailmas olid lausa 160.- :s Ebayst leidsin küll soodsamad, aga sealt pole kindel kas tulevad õiged või koopiad.

Ma saan aru,et sul on praegu tuled,millel sees halogeenid ja tahad neist teha xenonid?
Sel juhul ju pelgalt pirnist vähe abi.Vaja ka veel ballastid ja D2S pirn läheb ainult luubiga xenoni tule pesasse.Kui sul seal praegu midagi muud siis saab ainult mingi asendus kit-i abiga seda teha.
Näiteks see oleks H7 asendus kit.http://www.maroli.ee/pood/product_info. ... cebebfe52f
Mis sul seal praegu konkreetselt ees on?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas romulus »

Ei ei, tehase xenon on praegu, D2S pirnidega. Ümber ehitama midagi ei hakka, lihtsalt parema valgustugevusega pirne tahaks sinna sisse. Ilmselt läheks paremaks ka lihtsalt pirnide uuendamisest, kuna praegused on vähemalt 4 aastat vanad, aga kui vahetada siis võiks juba midagi vingemat panna.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kusjuures võib väga vabalt ka relflektor olla väsinud. Palju autosi näinud selle probleemiga. Kuigi pärast 4a vahetaksin ka ise pirne esimesena. :)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

romulus kirjutas:

Ei ei, tehase xenon on praegu, D2S pirnidega. Ümber ehitama midagi ei hakka, lihtsalt parema valgustugevusega pirne tahaks sinna sisse. Ilmselt läheks paremaks ka lihtsalt pirnide uuendamisest, kuna praegused on vähemalt 4 aastat vanad, aga kui vahetada siis võiks juba midagi vingemat panna.

Nendel odavamatel ja kallimatel xenonitel ei ole nii väga suurt vahet ,pigem on sul need vanad lihtsalt ära põlenud ja näitavad roosakas lillakat valgust,aga ei valgusta teed enam üldse.Mul üldiselt üle 2a ei ole kestnud ühedki pirnid,lihtsalt ei anna enam valgust.Xenoni puhul reflektor tavaliselt ära ei põle,sest seal pole nii suurt kuumust,kui halogeenil.
Ma võtaks näiteks need ja ei põeks
http://pood.automaailm.ee/est/autokauba ... ctID=12672

Üle 5000 ei soovita,sest mida sinisem valgus seda kehvemini näitab märjal ja tumedal asfaldil.Ise kasutan 4300,see on minu arust parim meie poristele ja pimedatele teedele,

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Kas keegi juhuslikult värvidega tegeleb ? Vaja oleks keraamilist värvi, black satin, cermachrome vms

Viimati muutis RasmusL, 02 Nov 2015, 15:35, muudetud 1 kord kokku.
If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kaimex »

urmas66 kirjutas:

Nendel odavamatel ja kallimatel xenonitel ei ole nii väga suurt vahet ,pigem on sul need vanad lihtsalt ära põlenud ja näitavad roosakas lillakat valgust,aga ei valgusta teed enam üldse.Mul üldiselt üle 2a ei ole kestnud ühedki pirnid,lihtsalt ei anna enam valgust.Xenoni puhul reflektor tavaliselt ära ei põle,sest seal pole nii suurt kuumust,kui halogeenil.

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/4 ... 5912fe.jpg
Ega ei olnud jah eriti põlenud...
PS: Tegu pole ka väga vana autoga. ;)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

kaimex kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Nendel odavamatel ja kallimatel xenonitel ei ole nii väga suurt vahet ,pigem on sul need vanad lihtsalt ära põlenud ja näitavad roosakas lillakat valgust,aga ei valgusta teed enam üldse.Mul üldiselt üle 2a ei ole kestnud ühedki pirnid,lihtsalt ei anna enam valgust.Xenoni puhul reflektor tavaliselt ära ei põle,sest seal pole nii suurt kuumust,kui halogeenil.

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/4 ... 5912fe.jpg
Ega ei olnud jah eriti põlenud...
PS: Tegu pole ka väga vana autoga. ;)

Sellelt pildilt raske aru saada,mis seal üldse on,aga põletama hakkab reflektorit pigem siis kui xenon ise ka ära lõppema hakkab.Põletab-sulatab lõpuks isegi pirni enda klaasile augu sisse,kui õigel ajal ei vaheta.Ja ka siis on põletamist ette tulnud,kui pirn valesti sees,seda juhtub muideks üsna sageli.
Xenon tuli ei sulata isegi jääd tule pealt maha, kui talvel jäävihma sajab.
Mul oli eelmine auto 8 aastat vana ja 400000km sai sellega läbi sõidetud.3-ndad pirnid olid sees,kui maha müüsin ja tegelikult oli aeg neid juba vahetada.Reflektorid olid veel nagu uued.Tegemist oli Volvoga.Tehasest olid sees Philipsid,siis panin Osramid ja viimaseks võtsin Narva,mis olid poole odavamad,aga sama hea valgusega.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kroom oli täielikult maha jooksnud. Ainult kroomipuru oli alles. Suuga puhudes oli kõik nagu roostes. Tegu oli ka pildi tegemise hetkel 9a vana autoga. Läbisõit oli 280-290 t, kui õigesti mäletan. Ega see iga 10 tkm ka nüüd nii tähtis pole. Hetkel sama auto ja 340t ees. Kusjuures sa pole esimene, kes Narva pirne kiidab. :bsmile:


reimps

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Keegi oli siin klaasissepp, kuskil Kadriorus. Mul oleks klaasist lauaplaati nüüd vaja. Mitte suurt, laud ise on R4-mootoriblokist tehtud, neli kolbi hoiaks klaasi ilusti üleval. Kui nüüd vaid leiaks üles selle mehe, kes klaasiga mässas Tallinnas, mingis asjus me kunagi isegi suhtlesime, ähmaselt on nagu meeles.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6616
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 651 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

reimps kirjutas:

Keegi oli siin klaasissepp, kuskil Kadriorus. Mul oleks klaasist lauaplaati nüüd vaja. Mitte suurt, laud ise on R4-mootoriblokist tehtud, neli kolbi hoiaks klaasi ilusti üleval. Kui nüüd vaid leiaks üles selle mehe, kes klaasiga mässas Tallinnas, mingis asjus me kunagi isegi suhtlesime, ähmaselt on nagu meeles.

Kasutaja ets0

Nüüd on ta Kadaka tee alguse.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

RaidoR
Postitusi: 107
Liitunud: 20 Mär 2008, 19:13
Tsikkel: z750 2007
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas RaidoR »

chadmuska kirjutas:

Kas Tartu kandis it-mehi on, kes väliselt kõvakettalt inffo kätte saaks?

Kui veel päevakorras, siis saan ehk aidata.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Õhtust.
Kas siin leidub meest kes teeks valmis eelvõimendi plaadimängijae (lampidega)?
Korpuse ehitaksin ise.

dr800 2x

reimps

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas reimps »

yeekim kirjutas:
reimps kirjutas:

Keegi oli siin klaasissepp,

Kasutaja ets0
Nüüd on ta Kadaka tee alguse.
edu

Nii, klaasi ma sain kasutajalt Madris, järgmiseks lähen tüütan etsi, natsa suure saagi sain :)

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Madris »

reimps kirjutas:
yeekim kirjutas:
reimps kirjutas:

Keegi oli siin klaasissepp,

Kasutaja ets0
Nüüd on ta Kadaka tee alguse.
edu

Nii, klaasi ma sain kasutajalt Madris, järgmiseks lähen tüütan etsi, natsa suure saagi sain :)

Ma loodan, et mulle liiga suur saak ei saanud...õhtul hakkan mõõtma :D

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Oleks tarvis balanseerimispingile uut kinnitit, 36mm. Keegi ehk tegeleb ja saaks parimat hinda teha või kellelgi vedeleb üle aru?
Pilt

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


minim2gnus
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Mai 2012, 11:32
Asukoht: Kambja / Tartu.
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas minim2gnus »

Nii, nüüd oleks lõpuks päris tõsine ostuhuvi. Oleks soov osta Lõuna-Eestist õhksoojus pumpa, eelistatud oleks Fujitsu toodang. Peab ära kütma ainult 15 ruuduse toa, seega miskit võimsat vaja sinna pole. Ehk keegi võlub odavamalt välja, kui poe hinnad (Ühesõnaga alla 850 vähemalt). Ettetänud.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

minim2gnus kirjutas:

Nii, nüüd oleks lõpuks päris tõsine ostuhuvi. Oleks soov osta Lõuna-Eestist õhksoojus pumpa, eelistatud oleks Fujitsu toodang. Peab ära kütma ainult 15 ruuduse toa, seega miskit võimsat vaja sinna pole. Ehk keegi võlub odavamalt välja, kui poe hinnad (Ühesõnaga alla 850 vähemalt). Ettetänud.

Vist kunagi juba kirjutasin, aga www.ventilatsioonimehed.ee , ütle et Kipsi soovitas.

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”