Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Sten »

DPF eemaldatakse enne .

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

Kullik
Postitusi: 35
Liitunud: 26 Veebr 2012, 21:09
Asukoht: Rakvere

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kullik »

Tervist

Kas keegi oskab soovitada kohta, kust saaks hea hinnaga bensiinigeneraatori? Peaks olema vähemalt 3kw.

Tänud

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Jõudu !

Kas keegi tahvelarvutitest oskab mulle rääkida / soovitada (huvitaks 10" android).
Mis meil turul asjalikud aparaadid on peale Samsung Galaxy TAB 2
Tahvelarvutil võiks olla ka SIM ja 3G tugi. Või saab keegi kuskilt hea hinnga midagi pakkuda ?

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

motoratsutaja kirjutas:

Jõudu !

Kas keegi tahvelarvutitest oskab mulle rääkida / soovitada (huvitaks 10" android).
Mis meil turul asjalikud aparaadid on peale Samsung Galaxy TAB 2
Tahvelarvutil võiks olla ka SIM ja 3G tugi. Või saab keegi kuskilt hea hinnga midagi pakkuda ?

Seni ainukesed mõistlikud tahvelarvutid, mida mina kasutanud olen on iPad ja Nexus 7. Lisaks
on väga häid sõnu lausutud ka Nexus 10 suunas aga viimane on paraku ainult wifiga.
Seega tegelikult head valikud on vaid Samsung Galaxy Note 10.1 ja iPad.
(ja öelge mida tahate aga mina veendunud Androidi fännina kiidan ikkagi iPadi)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

motoratsutaja kirjutas:

Jõudu !

Kas keegi tahvelarvutitest oskab mulle rääkida / soovitada (huvitaks 10" android).
Mis meil turul asjalikud aparaadid on peale Samsung Galaxy TAB 2
Tahvelarvutil võiks olla ka SIM ja 3G tugi. Või saab keegi kuskilt hea hinnga midagi pakkuda ?

Kui on olemas Android 2.3 või kõrgema toega nutitelefon on mõtet tahvelarvutil sisseehitataud 3G-st loobda, see funktsionaalsus ajab hinna mõttetult kõrgeks.


minim2gnus
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Mai 2012, 11:32
Asukoht: Kambja / Tartu.
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas minim2gnus »

Tervist,
tegelen siis Tartus arvutitega ( eraisik ), hooldus, väiksemad tööotsad jms. Täpsem info läbi PSi. Hinnad kokkuleppel.
Võtan vastu sülearvuteid, kui ka lauaarvuteid. Tahvel arvutitega jne. kogemus puudub.

Võtan ette ka juhutöid, näiteks lume lükkamine jms.

Viimati muutis minim2gnus, 11 Dets 2012, 23:27, muudetud 1 kord kokku.

mart211

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Kas keegi lähipäevil(ideaalis täna) saaks tagasadulale uue naha peale tõmmata? Või teab kohta kus nõnda kiirelt jutule saaks?

Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Margus »

mart211 kirjutas:

Kas keegi lähipäevil(ideaalis täna) saaks tagasadulale uue naha peale tõmmata? Või teab kohta kus nõnda kiirelt jutule saaks?

Küsi sealt: Softman Design OÜ
Laki tn 23
E-R 10-18
56 668 633 Jaanus
Äkki leiavad selle aja. Ning peaks Sulle ka üsna lähedal olema.

Tel. 56566665 Margus

Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

Keegi Pärnus auto diagnostikaga ei tegele? Audi80 B4 läheb külmast peast poolest püürdest käima, soojana aga lootusettu ettevõtmine. Oleks vaja leida üles viga, kas temperatuuriandurid vaja vahetada või jagajas miski kamm sees?


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Jaak43 kirjutas:

Keegi Pärnus auto diagnostikaga ei tegele? Audi80 B4 läheb külmast peast poolest püürdest käima, soojana aga lootusettu ettevõtmine. Oleks vaja leida üles viga, kas temperatuuriandurid vaja vahetada või jagajas miski kamm sees?

Bussipargis otsi üles Aivar.


lax
Postitusi: 32
Liitunud: 11 Juun 2009, 21:12
Tsikkel: zx9r fighter
Asukoht: saaremaa/tallinn

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas lax »

Tervitus,

Kui kellegil puu mure või jää ja lume mure siis võib minu poole põõrduda.
Ametilt olen Arborist, ronin kõite ja rakmetega mööda puid.Teostan puudele hoolduslõikusi ja langetan nii tükk haaval kui ka tervenisti..kuidas just vaja..
Talve perjoodil eemaldan räästast ka lund ja jääd..

Kui midagi muret teeb siis anna teada!

Tanel
Arborist
56747162

http://web.zone.ee/arborist/index.html

:bsmile:

Go big or go home.

highlander216
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Juul 2010, 08:37
Tänatud: 1 kord

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas highlander216 »

to Hardrocker: B4 ei käivitu soojalt... Kas audiclub.ee foorumist oled uurinud? B4 pritsungiga bensiinikal peaks kütusepumbal mingi tagasivoolu klapp olema, mis kuuldavasti aegajalt võib soojalt käivitamise probleeme tekitada. Võib loomulikult ka midagi muud olla. Temperatuuriandurid vajaks ka kindlasti kontrolli. Kontrollida peaks saama ka multimeetriga aga siis vaja mõnest remondiraamatust võrdlusväärtused saada. Kui keegi asjatundja arvutiga masina ajule ligi saab siis ehk jõuab paremini probleemile jälile.

Kasutaja avatar

Martinez
Postitusi: 402
Liitunud: 18 Sept 2012, 12:38
Tsikkel: DL1000 / KTM 690 / Beta 125
Asukoht: Tartu
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Martinez »

Minu mäletamist mööda ei näita b4'l arvuti eriti midagi. Vanakooli värk.


ats97
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Mai 2005, 13:09
Asukoht: Pärnu

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ats97 »

Jaak43 kirjutas:

Keegi Pärnus auto diagnostikaga ei tegele? Audi80 B4 läheb külmast peast poolest püürdest käima, soojana aga lootusettu ettevõtmine. Oleks vaja leida üles viga, kas temperatuuriandurid vaja vahetada või jagajas miski kamm sees?

Oma B4 vaevas pidevalt temperatuuri anduri koolemine ning andis ajule koguaeg signaali, et väljas jääaeg. Ilma diagnostita saad proovida seda pistiku lahtivõtmisega - kui selle anduri viga siis läheb käima(pistik siis lahti ühendatud). Antud andur siis mootori ülaosas juhipoolsed küljed plastkorpuses lõdvikute ning mootori vahel. Seal 2 andurit kõrvuti - sinine ning valge, jeblab see sinine tavaliselt.

Ats.

................
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

ats97 kirjutas:
Jaak43 kirjutas:

Keegi Pärnus auto diagnostikaga ei tegele? Audi80 B4 läheb külmast peast poolest püürdest käima, soojana aga lootusettu ettevõtmine. Oleks vaja leida üles viga, kas temperatuuriandurid vaja vahetada või jagajas miski kamm sees?

Oma B4 vaevas pidevalt temperatuuri anduri koolemine ning andis ajule koguaeg signaali, et väljas jääaeg. Ilma diagnostita saad proovida seda pistiku lahtivõtmisega - kui selle anduri viga siis läheb käima(pistik siis lahti ühendatud). Antud andur siis mootori ülaosas juhipoolsed küljed plastkorpuses lõdvikute ning mootori vahel. Seal 2 andurit kõrvuti - sinine ning valge, jeblab see sinine tavaliselt.

Ats.

See andur võib ka vastupidist infot ajule anda. Isa volkarile pistsime arvuti sappa ja näitas kogu aeg üle +100c° infot ajule ette ja külmalt käivitamine oli paras ettevõtmine. Käia ja käia. Soojalt laksti iga kell. Andur vist maksis mingi 8.- euri.
Sinine ja valge andur? :? Kas need pole mitte õlisurve andurid?

SERTÃO

ats97
Postitusi: 135
Liitunud: 02 Mai 2005, 13:09
Asukoht: Pärnu

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ats97 »

holma kirjutas:
ats97 kirjutas:
Jaak43 kirjutas:

Keegi Pärnus auto diagnostikaga ei tegele? Audi80 B4 läheb külmast peast poolest püürdest käima, soojana aga lootusettu ettevõtmine. Oleks vaja leida üles viga, kas temperatuuriandurid vaja vahetada või jagajas miski kamm sees?

Oma B4 vaevas pidevalt temperatuuri anduri koolemine ning andis ajule koguaeg signaali, et väljas jääaeg. Ilma diagnostita saad proovida seda pistiku lahtivõtmisega - kui selle anduri viga siis läheb käima(pistik siis lahti ühendatud). Antud andur siis mootori ülaosas juhipoolsed küljed plastkorpuses lõdvikute ning mootori vahel. Seal 2 andurit kõrvuti - sinine ning valge, jeblab see sinine tavaliselt.

Ats.

See andur võib ka vastupidist infot ajule anda. Isa volkarile pistsime arvuti sappa ja näitas kogu aeg üle +100c° infot ajule ette ja külmalt käivitamine oli paras ettevõtmine. Käia ja käia. Soojalt laksti iga kell. Andur vist maksis mingi 8.- euri.
Sinine ja valge andur? :? Kas need pole mitte õlisurve andurid?

Jahutusvedelikus paiknevad ikka temperatuuriandurid - need kaks asuvad kõrvuti ning sinine andur andis diagnostis ajule -41C ning soojalt oli kütuse hais taga.
Asub siin Pilt

................

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas koi »

Ja vot see ongi põhjus, miks mulle ei meeldi sakemanide autod. Need on nagu pikkade küüntega beibed. Pirtsakad ja ebakindlad.
Jutt pole norimise mõttes.
Vaadake, kui on viisteist ja enam külmakraadi. Paelaga veetakse ainult volkareid! Miks? Ei tea, aga see minu tähelepanek,

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

mart211

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

koi kirjutas:

Ja vot see ongi põhjus, miks mulle ei meeldi sakemanide autod. Need on nagu pikkade küüntega beibed. Pirtsakad ja ebakindlad.
Jutt pole norimise mõttes.
Vaadake, kui on viisteist ja enam külmakraadi. Paelaga veetakse ainult volkareid! Miks? Ei tea, aga see minu tähelepanek,

Vähemalt ei ole ma ainuke kes saksaauto töökindlusesse ei usu. Isegi prantsuse närakad on tõestanud end minule kordades töökindlamatena.

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Säga »

no ei tea... vaidleks vastu.
prantsalsed lagunevad ja ussitavad jälle teisest otsast.
ma oma masuudipressist volkariga pole küll külma ega muid pühi pidanud pidama.
-24 pealt läks veel ühe eelsüüteküünlaga kenasti käima

SYLB

Raitsraisk
Postitusi: 302
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

mart211 kirjutas:
koi kirjutas:

Ja vot see ongi põhjus, miks mulle ei meeldi sakemanide autod. Need on nagu pikkade küüntega beibed. Pirtsakad ja ebakindlad.
Jutt pole norimise mõttes.
Vaadake, kui on viisteist ja enam külmakraadi. Paelaga veetakse ainult volkareid! Miks? Ei tea, aga see minu tähelepanek,

Vähemalt ei ole ma ainuke kes saksaauto töökindlusesse ei usu. Isegi prantsuse närakad on tõestanud end minule kordades töökindlamatena.

Prantslaste kohta veel seda, et kui tehas on ette näinud igakuise kapremondi, siis tundubki hea olevat.


mart211

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Raitsraisk kirjutas:
mart211 kirjutas:
koi kirjutas:

Ja vot see ongi põhjus, miks mulle ei meeldi sakemanide autod. Need on nagu pikkade küüntega beibed. Pirtsakad ja ebakindlad.
Jutt pole norimise mõttes.
Vaadake, kui on viisteist ja enam külmakraadi. Paelaga veetakse ainult volkareid! Miks? Ei tea, aga see minu tähelepanek,

Vähemalt ei ole ma ainuke kes saksaauto töökindlusesse ei usu. Isegi prantsuse närakad on tõestanud end minule kordades töökindlamatena.

Prantslaste kohta veel seda, et kui tehas on ette näinud igakuise kapremondi, siis tundubki hea olevat.

Peugeot'ga käisin kord poole aasta jooksul remondis ja lasin iga kui viimse asja ära teha suht hea hinnaga(4000 eeki kanti). Audiga on iga kuu midagi perses ja iga jupp on nagu kullast hinnaga, olenemata et sama kaua kui niipaljugi vastu peavad. Audit olen kordades rohkem remontinud kui kahte pesukotti. Prantslased ussitasid küll jubedalt, kuid sellele on soodsat aerosool rohtu. Audi ainuke eelis on ökonoomsus(1.9tdi), lärmab rohkem, ebamugavam ja pidevalt remonti vajav. Kui keegi vahetada tahab, siis andku märku, mina olen nõus selle A6'e kohe ära andma :mrgreen:


Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

Olge nüüd. Antud autol minu käes saab varsti 9 aastat täis ja esimene tõrge selle aja jooksul! Kuluosasi olen muidugi vahetanud aga see vaid nipetnäpet asja juures. Kere oma vanuse kohta selline(aastast 1993), et nii mõnegi uue prantslase sõidaks ribadeks :D


mart211

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Jaak43 kirjutas:

Olge nüüd. Antud autol minu käes saab varsti 9 aastat täis ja esimene tõrge selle aja jooksul! Kuluosasi olen muidugi vahetanud aga see vaid nipetnäpet asja juures. Kere oma vanuse kohta selline(aastast 1993), et nii mõnegi uue prantslase sõidaks ribadeks :D

Audi on meie peres ka juba 10 aastat, korralikult hoitud ja hooldatud, ikka vajab rohkem tähelepanu kui peugeot'id(sama aasta). Ja ei taha küll pahasti öelda, kuid fordid ja opelid on ka saksa autod ning eelnevat kahte ei tohiks sõnaga töökindel ühte lausesse panna :mrgreen:

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Loff »

Oh jah! Ostke auto, mis on Auto! Üks korralik auto on suur ja võtab palju bensiini, ütlevad klassikud! Niikaua, kui ma oma '88 700-se Volvoga ringi olen kaarutanud, ei ole ma seal teab, mis probleemidega tegelenud. Selline tavaline õlivahetus, filtrid, kalla ja talla. Hea küll, see kevad vahetasin esimesed stabika liigendid ära. Vanad olid veel originaalid. Ja uued ei maksnud ka midagi, 17€ 2tk. Mootoriks pommikindel Rödblock. Hea küll, kere tegin korda aga see oli oma lõbuks, elutähtsat roostet ei olnud, lihtsalt enda kiiks ja värvivahetus.

Pilt

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

einar00
Postitusi: 17
Liitunud: 08 Aug 2007, 06:51

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas einar00 »

Jaak43 kirjutas:

Keegi Pärnus auto diagnostikaga ei tegele? Audi80 B4 läheb külmast peast poolest püürdest käima, soojana aga lootusettu ettevõtmine. Oleks vaja leida üles viga, kas temperatuuriandurid vaja vahetada või jagajas miski kamm sees?

Mul sama probleem Intruderiga.Kes milliga aidata saab? (togi)


Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

einar00 kirjutas:
Jaak43 kirjutas:

Keegi Pärnus auto diagnostikaga ei tegele? Audi80 B4 läheb külmast peast poolest püürdest käima, soojana aga lootusettu ettevõtmine. Oleks vaja leida üles viga, kas temperatuuriandurid vaja vahetada või jagajas miski kamm sees?

Mul sama probleem Intruderiga.Kes milliga aidata saab? (togi)

Pärnus, Papiniidu 4 diagnostikas tehti kiirelt selgeks, et viga oli ikka temperatuurianduris mis töösooja mootoriga näitas -17,8. Uus andur maksis 8,30 ja nii kui mootor jahtub, läheb vahetuseks. Tehti ka ajutine lahendus peale, et karbussi minev temperatuur võeti salonginäidiku anduri pealt ja mootor töötas nagu viiul ja käima läks ka sooja mootoriga. Seega soovitan seda kohta :bsmile:

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Oleks vaja hädasti ühele Chevy Caprice'ile paberid, peab olema Wagon kindlasti.
Peab olema siis 3nda põlvkonna oma, 77 - 90
Pilt

Kui sa tead, kust neid saab, siis anna mulle privas teada või saada sms 58413942.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas andryy »

Tere.
Kellel Bikepointiga head suhted?
Tänan.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom

skulptor
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Dets 2009, 18:17
Asukoht: Tallinn, Nõmme, laanemaa, Seira

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas skulptor »

Nendega eraldi haid suhteid pole vast vaja. Head tegelased, mind aitasid kull omakasupuudmatult. Taiesti voora inimesena palusin abi. Mingit tulu neil teenest ei tousnud. Tasub uksest sisse astuda ja soojad suhted ise luua :bsmile: .


zx12r

Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Tahaks omale koju suurt vaipa. Miski 3 x 3 meetrit. Võiks olla selline pehmemat tüüpi.

Keegi meist äkki tegev selles vallas? Või teab soovitada kohta, kuhu minna uurima. Internetist otsisin, see häda, on, et miljon pakkujat on, õige välja sorteerimine võtaks vist aega kevadeni.

Oll
hyke@hot.ee

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”