Kui tihti teid kõnetatakse...

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Kui tihti teid kõnetatakse...

Lugemata postitus Postitas CB500 »

... tänaval ja küsitakse küsimusi ratta kohta? Näiteks palju töömaht on, mis aasta, palju maksab ja muidugi, kõige tähtsam, mis tippkiirus on.. :mrgreen: Pean silmas mitte-motoinimesi. Mind on selle suve jooksul (suvi algas 14 juunil :wink: :) ) vähemalt kümme korda kõnetatud ja ratta kohta küsimusi esitatud.
Täna töölt tulles ka sain vaevu ära parkida ja kiivri peast võtta kui juba mööda läinud umbes 60 aastane papi astus paar sammu tagasi ja küsis "skolko kuubikov?" jne.
Kusjuures kõik nad on olnud vene rahvusest, eestlased vist liiga häbelikud.. eks ma ise ka tihtipeale :oops:


Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Minu juures käivad just eestlased. Ei tea kas kroom tõmbab ligi või milles asi aga väga suvalistes kohtades on ligi astutud. Näiteks vöötraja ees?!? Enamus uurijaid ütlevad lahkudes, et peaks omale ka ostama. Tegelt tahavad vist kõik mootorratturid olla aga mõni veel ei tea või ei julge tunnistada. Aga ega mul selle tähelepanu vastu ka midagi ei ole.. saan oma haiglast edevust välja elada :twisted:

Motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Pääsuke

Lugemata postitus Postitas Pääsuke »

Mitte ei jaga matsu välja aga millegi pärast tulevad just veic vindised taadid juttu puhuma. Et kui tema noor oli siis oli tal Jaava ja ei tea mida veel. Ei tea kas kained inimesed tõesti häbenevad?
Kasutaja avatar

Equ
Postitusi: 408
Liitunud: 17 Juul 2003, 13:55
Tsikkel: KTM 790 Adventure
Asukoht: Ei mäleta
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Equ »

Njah..nu kümmekond juhtumit hooaja jooksul ikka tuleb ette..saab vastatud kah niipalju kui vaja. Ega ma kade ei ole.ja motondust tuleb propageerida..Alati olen maininud et on olemas selliseid klubid ja asjad..ja üritanud ka natike motomeestele promo teha, et me ei ole lastesööjad ja kurjad metslased. Ei tea vast on mõnel inimesel arvamus ka muutunud.

Equ

Live long and prosper!
MINI 50 '8x->Jawa 250 '61->Honda MBX125F '84->Honda CM400T '83->Yamaha XJ600 '90->Kawasaki ZX10 '88->Honda CBR1000F '91->BMW R1200GS '05->KTM 790 Adventure '20

Kasutaja avatar

Teema algataja
CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

ega mul ka nende vastu midagi ei ole, vastan alati küsimustele. Parem küsigu kui et hakkavad oma näppupidi uurima..
Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Ikka väga palju küsitakse- eriti marki. Mõni küsib üldse, kas see on rolls royce/ford.
Appikene, kõiki :!: AUTOMARKE :!: on vist pakutud..... :roll:
Muidugi on ka selga ronitud... :evil:
Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

ja nüüd kujutage ette, mis siis saab, kui see, kes kiivri peast võtab on naisterahvas...ooohh...korrutage need küsijad u 100ga :P
Vahest sõidan ja teen asju.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

ic..

a nuh mul endal mõni ikke ette on tulnud :)
Kasutaja avatar

Raitz
Postitusi: 544
Liitunud: 13 Aug 2003, 23:59
Asukoht: Rakvere / MT10 dnepr

Lugemata postitus Postitas Raitz »

a kui Piretiga koos olla, siis küsitakse alati tema ja ta ratta kohta :wink:
Kui und ei tule loen lambaid ja nende 125cm3 postitusi
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

Raitz, jah eriti MINU kohta 8) ratta kohta vähem :evil:
Vahest sõidan ja teen asju.

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Hanna kirjutas:
Muidugi on ka selga ronitud... :evil:
Huvitav kas Hannale või rattale... :lol: :lol: :lol:

belca

Lugemata postitus Postitas belca »

üks tore vanapapi kepiga tuli yxkord minu juurde kui am maja ees tsiklit pesin..... küsis ka igast asju rattakohta ja selgus et ta vana võidusõitja olnud kunagi vega ammu.... ja siis kui hakkas ära minema siis ytles siukse lause: " ma loodan et näen sind siin ka edaspidi ratast pesemas.... aga ära kihuta!.." päris lahe vana oli... väikse poisid ka kysivad alati... muidugi on ka siukseid väikseid pätte kes sylitavad mu ratta täis vist kurjusest.... ükskord töölt kojuminnes olid väiksed pätid mu paagi PAR AVIONI'i kleepse täis pannud.... niet huvi on ikka päris suur inimestel :P
Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Hanna »

Ühe mu tuttavaga juhtus selline lugu, et kui ta kusagile korra läks (mingisuguses koplis või kalamajas) siis lidis ta tagasi tulles, et mingisugused noored kaagid olid ta tsikli ÜLENI :!: toore kalaga kokku määrinud.... :evil: Ta õnneks sai need tyybid kätte ja pani nad ratast pesema, kuid ratas haises veel nädalakese kui kalalaev ning kui mootor kuumaks läks oli ümberringi "mõnus" praetud kala hais :lol: ...
Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

seakari kurat. Sellepärast nad kalamajas elavadki.

Motopaks :bsmile:
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Hanna
Postitusi: 176
Liitunud: 21 Aug 2003, 15:31
Tsikkel: SuzukiMarauder/YamahaWildstar
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Hanna »

sys kirjutas:
Hanna kirjutas:
Muidugi on ka selga ronitud... :evil:
Huvitav kas Hannale või rattale... :lol: :lol: :lol:
:lol:
Eks ikka rattale... :(
Life is like a dick. When it get's hard, fuck it!

Asko

Nii see on

Lugemata postitus Postitas Asko »

Mul tuleb aiNt naabrimutt juurde [mutid 2*] ja yx sõimab mis vähe, et mürgitan loodust ja rikun rahu, et teised piavad seda gaasi hingama ning hääl teeb kurdiks(häälel pole viga midagi) Siit juba ajas vihale, kas polex võimalik ajada kokku ca 50 venda, kes tuleks mul hoovipeale ja teex nii umbes kümme minza "muuzikat" ning põletax kummi, maolex ülitänulik, sest sellised naabrid on tyytused ja ma aint vaatan otsa ja vastan endamisi "KURB KÜLL...:)" ning siis minnakse vihaselt minema... a mõnikord on ise kah piidrit mängitud, kui sai süüdet kell pool 12 öösel regullitud....Küsimus, kellel on sama mure?
Kasutaja avatar

Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

Kui sai veel vörre vägistatud ja ,oh seda õudust kui veel IZ saadi, siis oli mul maakohas küll ühe vanamutiga probleeme ja mitte ainult minul. Aga üldiselt teda ei võetud eriti tõsiselt sest mõistus polnud tal kõige parem.

Pääsuke

Lugemata postitus Postitas Pääsuke »

Mul oli suvel samasugune olukord. Päss seletas et ta naisel on astma :cry: ja kui ma maja ees veic tuuritan siis on tuba vingu täis. Muidu tast lahti ei saanud kui ikka täiega panin pöördeid vana ise vahtis rõdul ja mina vaatasin talle otsa :twisted: . Rohkem pole tylitanud
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Super cool :!: :!: :!:


No Limits :evil:
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas puhh »

läbisõites väiksematest kohtades ning seal peatus, küsitakse palju ratta kohta. tihti on küsijateks poisikese, vahel natuke vindised meesterahvad. vahetevahel lapsed lehvitavad kui tsikliga mööda sõidad. Üks kord ühes pisikeses külas, loopisid poisikesed mind ja tsiklit killustikuga :evil: :twisted: , eks tuli siis kurikaelu mööda asulat taga ajada. :evil:
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

No ikka piisavalt tihti. Suvel Haapsalus oli ratas jõudnud miski tund aega tänava ääres seista, kui poisikesed olid juba suure kamba kokku ajanud, et näha ratas, kus üle 300 spido peal. See ongi parameeter, mis kõige rohkem elevust tekitab. Teine küsijate punt on just igasugu taadid, kas siis kained või purjakil.
Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

Njah eks mind on ikka parajalt ära tüüdanud see juba, kuid vastan siiski. Veiz pinda käivad need vanad kes purjus on ja seletama hakkavad ja siis veel see, et küsitakse mis marki tsikkel on, kuigi mu tsikli peal on suur kleeps Aprilia:D Tüüpilised küsimused on, et palju maksis ja palju välja läheb ja kas sa sellega võistlustel ka käid(ma ei tea millest nad seda järeldavad). Üldiselt võiks küsimused veiz asjalikumad olla aga noh seda on liiga palju nõuda inimeste käest kes pole elu sees tsiklitega tegelenud. Tihti lehvitatakse teeääres, kui mul hea tuju on eks ma siis viipan käega vastu:P Muidu nendest pahatahtlikest inimestest veel niipalju, et kunagi miniga sõites on mind kirvega taga aetud:D ja CZ-iga suurte kividega loobitud ja see kividega loopija polnud sugugi mingi tatikas ega kivi polnud väike (umbes kahe rusika suurune) :evil: . a ja veel see kiviga loopija jooksis mulle järgi ja samal ajal viskas kiviga, ning seejärel kukkus pikali:D
Kasutaja avatar

varavaht
Postitusi: 276
Liitunud: 16 Mai 2003, 15:09
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Kui tihti teid kõnetatakse...

Lugemata postitus Postitas varavaht »

:idea: :oops: Ei tea mix, aga eriti Tartus sõites hakkab selline "***e" effekt külge... :oops: Ainsad, kes ratast jäävad vahtima on aastates 30- 60...ja sealhulgas MEESTERAHVAD---aa palju nad ikka näevad, kui neil foori all nagu tuul minema pühid... :twisted: :evil: :twisted: ...aa on muidugi tydrukuid kah...kuigi nende vanuse võib julgelt 2 jagada... :wink: :twisted: 8)
ja taxojuhtidest ei tasu rääkidagi...nad sööx slimadega su ratta koos sinu endaga ära... :? :oops:

good things come to those who belive, better things come to those who don`t give up...

Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas puhh »

muidugi on ka poisikesi (aastates 10-15), kes paluvad, et tee mingeid trikke või vii sõitma. :evil: :twisted: Hõkk, ei mingeid sõitmist ega trikke (ma ei ole õel, kusjuures) :twisted:
suvel kui Tartus tagakummi vahetusse läksin ja läbi linna sõitsin kumm kaelas, oli tunne, et nüüd vaatab mind kogu Tartu ja itsitavad pihku :lol: , et vaat kus hull väljas :oops: . Kusjuures kumm oli valgesse kilekotti pakitud, et ikka kõik näeksid. :!:

olaf
Postitusi: 41
Liitunud: 17 Okt 2003, 11:30

Lugemata postitus Postitas olaf »

mul on küll praegust ainult dnepr liikumiseks aga inimesi tuleb küsima ja uurima küll ja enamus just välismaalased aga tüütu kogemus oli see kui ajasin enda villise peale remonti välja ja tänaval oli vist paar inimest ainult kes ei oleks ammuli sui järgi vaatanud :lol:

voolik
Postitusi: 54
Liitunud: 10 Okt 2003, 20:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas voolik »

ehhh...njaaa...on ikka küsitud ja peris palju...enamasti agajah rohkem minu ...kui ratta kohta....või kui ,siis a la, et kuda niuke pisike tidrik jaxab nii suurt kolakat pysti hoida...ja et kas ikka pysti tõstad kui kummuli läheb jne.....no õnneks olen ma suuremaxkasvand...seega jõudu rohkem:).....aga meelde tuli seoses ellpool olnud jutuga saastest....siis Rennes ehk mäletab, kui me oma suurepärase tsiklikommuuni tegime...siis majaomaniku naine...siuke vaffa krimpsus vanamutt rääkis meile aiast ja asjadest...ma siis küsisin ka, et klge aed aiaks...aga ega teil ikka PÄRISELT midagi nigu selle vastu pole...kui siin hakkavad irmpalju tsiklista ringi paarutama alailma....ja tädi ütles nii ilust...ah MISASJA! (sellise peenikese vanamuti äälega) mina olne 30 aastat autoga sõitnud ja noorena sõitsin motikaga kah...ja mina olen alati arvanud, et need mootorratturid on ühed heasüdamega inimesed...ja loodussõbralikud sellised...palju värskes õhus ja puha...Ma siis üritasin rebida...et nooh kusse värske õhk..enamasti ikka vingutaxe et bena hais ja asjad...vat vast polegi nii tervislik:P ja mutike pani kohe vasta! EI SEE BENSIINI HAIS OLE KELLEGILE KAHJULIK! ja taas rõhutas kui kaua ta millega sõitnud on....jube vaffa vanamutt oli:) jubedalt tegi tuju heaks ja südame soojaks....et on olemas isegi mitte seniilseid vanamutte:)

njuuke lugu siis
väga lugupeetav ja keigi lemmik
Voolik the Greatest!:P

kawasaki en500 aka Kapsauss (hellitlevalt roheline kurat:)

Punapats
Postitusi: 65
Liitunud: 06 Aug 2003, 15:32
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Punapats »

Meil on Intsuga olnud kaks huvitavat juhtumit:
1. Sõime Nõmme tee Gruusi restoranis ning jätsime tsikli aia taha, ise istusime väljas nii et sai siklil silma peal hoida (mustamäel maja ees pidevalt noored motohoolikud istuvad sadulas ja näpivad kõike milleni ulatuvad). Ühel momendil kuuleme arusaamatut pobinat tsikli juurest, koera haukumist ning siis hakkas pobin lähenema läbi restorani ruumi meie suunas...nähtavale ilmus kõhetu hallipäine vanamutt, kes siis sibades, koer rihma otsas, meie juurde tuli ja hakkas Intsu käest igasugu küsimusi küsima..just tsikli kohta..ühel momendil aga läks neil kahel vaidluseks kuubikute ja kaalu koha pealt ning siis mutike teatas et tema vana siklisõitja ja lausa NL liidu esikoha omanik kas ringrajal siis vist...selle aja peale oli aga restorani omanik meie suhtes juba omanikutunnet omandamas ja mutike visati välja kus ta siis teisepool aeda kurvalt ümber intsu dnepri jalutas ja kruvisid küüntega kangutada üritas :lol:

2. Mustamäel maja ette sõites saime ükskord aga valsa majaelaniku poolt läbi nahutatud..eelkõige muidugi ints :) Mutt rippus teise korruse akna peal ning seletas intsule et siis kui tema veel skliga sõitis siis sai siklit välja ka lülitada ja vaikselt veeredes maja ette sõita...ints vaikselt pobises et tema tsikkel on nii uus ja kiuslik et peidab süütevõtme ära, et ei saaks siklit välja lülitada :P

Muidu on meid ikka rahule jäetud...
Yamaha XJ600S aka Nublu
Kasutaja avatar

rolex
Postitusi: 246
Liitunud: 31 Jaan 2004, 04:05
Tsikkel: Suzuki 1400
Asukoht: Pärnumaa

Lugemata postitus Postitas rolex »

Ratast tulevad uudistama vanemad mehed, see ju nende lapsepõlve mängumaa. Kõige rohkem oli uudistajaid treffi ajal põltsamaal kuhu rattad kogunesid. Aga küsimused erinesid eelpool mainitutest, näiteks mis aasta masin, kust ma sain selle, kas on ikke vene oma (tal ju lääne rolleri rehvid all). Tuli üks riigikogu liige minu juurde andis visiitkaardi ja esitles ennast, lugu selles et ta kogub rollereid ja just seda marki tal veel pole ja kas aitan tal sellise hankida... Ning veel üks meesteraffas tuli kohale ainult selleks, et näha kas neid paunadega rollereid ka veel liigub ja küsis ega ma pole sellise klubi loomisest huvitatud... jne. Mis puutub loata tsikli selga istumisest siis ühel tuletõrje võistlusel mingi kamp mehi (tuletõrjujad) läksid mu rolleri juurde ja ikka üks siga ei osanud eemalt vaadata vaid pidi selga istuma, loomulikult hakatakse kohe lenksu väänama just sealt ju käiku vahetatakse nad raisad rikuvad trossid sedasi ära... Kimasin kohe oma rolleri suunas aga nad lahkusid enne minu sinna jõudmist ju mõni neist mõistis, et see pole omanikule meeltmööda.
tasa ja targu
Kasutaja avatar

Inks
Postitusi: 133
Liitunud: 07 Okt 2003, 20:46
Tsikkel: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Asukoht: Saku vald/Helsinki

Lugemata postitus Postitas Inks »

Könetama on päris tihti tuldud, söltumata ajast/kohast ja küsimusi on ka igasuguseid. Populaarsemad küssad on vast...palju välja vötab ja mitu kuubikut...Ja muidugi imestatakse alati, et naisterahvas ja täitsa ise söidab tsikliga ning juurde küsitakse millegipärast veel, et mida vanemad sellest arvavad :roll:
Samas küsimused küsimusteks, kuid köige rohkem ajavad närvi siiski poisikesed, kes hakkavad kohe luba küsimata ratast näppima, retsides köige rohkem millegi pärast sidurit ja gaasi :( Sellistele tahaks küll üle kurgi anda.... :evil:

ennut

Lugemata postitus Postitas ennut »

Kaus just tihti aga küsitakse
Mis ratas on, mis jubinaid kasutatud jne.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”