1. leht 1-st

õnnetusest lähemalt_nii öelda räme laks

Postitatud: 24 Nov 2005, 19:00
Postitas westel
nii....
minu paps oli sial tsikkli seljas.kui tiada tahate siis tegemist plnud algajaga ja kui teid siin moningaid weel olemas plnud soitis tema juba tsikkliga ringi.eluaegne tsikklimees:)
ma lihtsalt selle pärast et moni siin kirjutab et tegemis ilma oskusteta tsikklimehega.see voib oma suu kohe kinni panna kui ta temast ise midagi ei tia.kui onnetus juhtus oli tee taiest kuiv ja tsikkel oli ka ideaalne aint et veidi kylm oli.kiivri klaas vois udune ka olla ja kui see tohman sialt
korval tee pialt oma fordi panniga tuli siis ta ei vaadanud vist kuhugi poole.soitis kohe julmalt ette.
tsikkel oli 2006 aasta mudel suzuki enduro DL 1000 ja alles 90 km soitnud.
mis kihutamisse puutub siis on täiesti välistatud et kiirus oli suurem kui 100 km/h

Postitatud: 24 Nov 2005, 19:03
Postitas sepp
kuidas tal tervis ja mis vigastused olid? yksi oli ikka rattal?

Postitatud: 25 Nov 2005, 01:35
Postitas westel
vigastustest ei hakka siin rääkima

Postitatud: 28 Nov 2005, 10:40
Postitas mumm
westel kallis mees, enne kui siin suud pruukima hakkad, õpi eesti keeles kirjutamine ära. "sial" jne. info jagamine ei ole keelatud, aga seda tuleb teha siis ikka korrektselt.

mumm@silm sai riivatud

Postitatud: 28 Nov 2005, 13:55
Postitas Enriko
Äkki on westel 5 aastat vana. Tema andis lihtsalt isa kohta infot mitte ei avaldanus suvalist arvamust. Mis selles halba siis nüüd oli? Või on siin foorumis mingi vanuseline piirang? Minu meelest kirjutavad siin üle 90% täiskasvanutest täiesti valesti aga nüüd hakatakse lapse kallal virisema. Ja AGA ette koma ei käi tavaliselt.

Postitatud: 28 Nov 2005, 14:03
Postitas Mari Öö
Enriko kirjutas:Ja AGA ette koma ei käi tavaliselt.
ohoh!

Re: õnnetusest lähemalt_nii öelda räme laks

Postitatud: 28 Nov 2005, 15:03
Postitas Kameeleon
westel kirjutas:minu paps oli sial ...kui tiada tahate ...tegemist plnud ..moningaid weel ...olemas plnud soitis ...tegemis ilma oskusteta ... midagi ei tia...oli tee taiest kuiv ...aint et ...sialt korval tee pialt
Minu 3 aastane tütar suudab ka ennast paremini väljendada.

Isegi ei ole naljakas mitte.
Vabandan.

Postitatud: 28 Nov 2005, 15:15
Postitas Kri$o$
seda aga asja peab ikka kuuse lempsi kui asjatundja käest küsima, kuna eelpool mainitud särav etv staar kasutab minimaalselt kahte aga igas lauses.

Postitatud: 28 Nov 2005, 15:26
Postitas Ronk
Aga äkki on tegemist hoopis mõne võõramaa keelt rääkiva inimesega, kes eesti keele nii hästigi ära õppinud, et suudab sellist teksti kirjutada. Arvan et pooled ei oskaks näiteks poola keeles midagi sellist kirjutada. Sellele olete mõelnud? Kuid on siis raske mõnel moderaatoril parandada tekst ära. Kui vaja võin siis kirjutada isegi selle siia korrektselt.
Minu isa oli siis see mootorrattur. Tegu pole mingi algajaga, sest ta sõitnud pea terve oma elu mootorrattaga. Eluaegne tsklimees n.ö. Sõitis juba siis, kui teid siin mõningaid veel olemas polnudki. :)
Kirjutasin seda eelnevat juttu lihtsalt sellepärast, et mõni ei hakkaks kohe kirjutama, et tegemist mingi algajaga. See võib kohe oma suu kinni hoida.
Õnnetuse hetkel oli tee täiesti kuiv ja tsikkel tip-top korras, kuid natuke veel külm. Kiivri klaas võis olla natuke udune, kui kõrvalt teelt keeras ette Ford "pann", mille juht keeras lihtsalt julmalt ette, vaatamata kas keegi tuleb.
Mootorratas oli 2006 aasta Suzuki DL 1000 Enduro ja oli jõudnud sõita ainult 90 km.
Mis kihutamisse puutub, siis see oli täiesti välistatud, et kiirus oli suurem kui 100 km/h.
See siis enam vähem kiiruga tõlgitud tekst.

BTW. Kuidas saab olla välistatud, et kiirus oli suurem kui 100 km/h? Kas politsei mõõtis sel hetkel otse kiirust? Tore oleks asitõendid näha, kuulda. Mis tsiklist edasi sai? Mis autost edasi sai? Ausalt öeldes, ei näe sel teemal erilist mõtet.
:roll:

Postitatud: 28 Nov 2005, 15:33
Postitas Pihelgas
kodanik westel ei ole võõramaalane või tundus sulle, et tegemist on selgelt läti aktsendiga? :D

tegelikult kasutas noor sõber lihtsalt slängi, mis noorte hulgas laialt levind ja oma ebaloogilise kirjapildiga paljud vanemad närvi ajavad.

Loomulikult ei muuda see postituse mõtet.

Postitatud: 28 Nov 2005, 16:07
Postitas remy
teisel juhtus õnnetus ja meie siin norime tema õigekirja kallal... häbi häbi

Postitatud: 28 Nov 2005, 16:39
Postitas gs
Kes õigekirja tunneb, see kirjutab igas olukorras nii nagu õige on.
Pigem on see "släng" halb harjumus mis edaspidi kandub ka ametliku kirjavahetusse.

Postitatud: 28 Nov 2005, 20:35
Postitas onu Reemus
vaatan,et teemad hakkavad na tubasteks kiskuma :shock: .Ei tea,kas õues on vist külmaks läinud,et tsiklid on nurka lükatud ja ratsutatakse eesti keele grammatikaga ringi :lol:

Postitatud: 28 Nov 2005, 21:11
Postitas nuffer
Mõtetuks kisub see foorum raisk. Sellest mis teema oli pole siin küll sittagi kirjas. Need kes aru ei saanud tekstist olgu siis vait. Iga asjapeale mis siin kirjas on igas kui ühes teemas on 100 mõtet posti seoses kirjavigade, komade ja muu jamaga. Nagu oleks mingi Ekooli foorum kus õpetajad kirjavigu taga ajavad.


Andke mulle ban ja ajage oma õigekirja taga seni kuni jaksate.