Õlivahetusteema (järjekordne)

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas morse »

Minu arvates hoolduses käimise arvete juures (mis ei olegi olematud), on teiseks kuluks ratta viimine ja toomine. Paras sebimine.

Kui ma ei saaks kodus ise õli vahetada, siis näeksin kahte varianti:

A: sõidaksin rattaga, millega on OK päriselt ka 5-10K välpasid teha (ja millega ühtlasi ei saa nii kõvasti paugutada-puurida). Saaksin ühe-kahe hooldusega aastas hakkama. 690ne õlivahetusi tuleb heal ajal ette iga kuu - no tõesti ei oleks OK Jälgimäe vahet joosta.

B: laseksin 690ne 10K hooldusvälba täis… Aga ma ei kujuta ette, mitu aastat see mootor vastu peaks, kui ma kusagil Karpaatia mäestikus pärast 4K puurimist veel Eesti TETil ja maanteedel kolme kuuga 6K otsa sõidaks ja seda kõike sellesama 1.9L õliga… Et päris tõepähe ei saa hooldusmanuali ikka võtta. Isegi 3K juures õli ära vahetades, teeb mootor pärast paremat häält. (Annan muidugi aru, et 690 on pigem äärmuslik näide)


Muuseas! Kas saagimisteemad näevad kõik sellised välja? Ma polegi varem osa võtnud. Äge! :-|||


Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas kiilas »

morse kirjutas: 31 Mär 2023, 09:18

...- no tõesti ei oleks OK Jälgimäe vahet joosta.
Koli lähemale Jälgimäele :ner:

Teema algataja
will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas will111 »

morse, sa oled ju foorumis päris pikaaegne liige?! kas siin on olnud kunagi ka mõni mitte-saagimisteema :D :lol:

aga nali naljaks, jah, see oligi täpselt selline ~50% minu algsest poindist tegelikult. noh, samamoodi poolteoreetiline mure muidugi (sest palju eestis üldse on neid inimesi, kes kuu ajaga näiteks sõidavad mitu tonni) aga põhimõtteliselt VÄGA ebamugav ja ausalt öeldes paras ajaraisk oleks ikka iga kuu kuskil hoolduses käia. lihtsalt selle pärast, et sõidad suht palju ja oled väga pedant ehk tahad teha hästi väikest välpa.
sinul on 1.9l ja tõesti annad mootorile pähe, siis on teine asi ja ega seal poleks tõesti mõistlik lasta 10k. aga mingil mööda maanteed kulgeval rahulikult matkarattal 3+ liitri õliga...no krt ma ausõna lihtsalt ei viitsiks viia/tuua ratast hooldusesse a'la iga kuu. pohhui oleks, laseks rahulikult 3k asemel mingi 8, võibolla isegi 10 läbi
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

morse kirjutas: 31 Mär 2023, 09:18
Muuseas! Kas saagimisteemad näevad kõik sellised välja? Ma polegi varem osa võtnud. Äge! :-|||
See pole mingi korralik saagimisteema. Asine saag on siis, kui mängu tulevad emotsioonid ja hakatakse üksteist lolliks sõimama olgu, siis varjatult või otsesõnu. Ma ütleks, et hetkel on veel täiesti kultuurne arutelu ühe (ilmselt kõige mõttetuma aga see-eest väga kaasa haarava) küsimuse üle. Arutelu millegi üle, mille kohta on igal ühel vähemalt üks arvamus. :D
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Coeng
Postitusi: 35
Liitunud: 15 Juun 2021, 15:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800 Marauder . Iž-49
Tänanud: 3 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Coeng »

Paaris kohas soovitatakse meie tingimustes panna 20W-50 õli 10W-40 asemel panna, mootor vaiksem jne...kas keegi proovinud ?
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Turist »

Coeng kirjutas: 05 Apr 2023, 09:38
Paaris kohas soovitatakse meie tingimustes panna 20W-50 õli 10W-40 asemel panna, mootor vaiksem jne...kas keegi proovinud ?
Ega meil troopika pole, et just meie tingimustes paksemat õli oleks vaja. :roll: See on aga nii üldine jutt, kõik ju oleneb konkreetsest mootorist, esiteks juba kas on õhk- või vedelikjahutusega. Üldiselt pole mõtet ise midagi leiutada, tuleks valida nende hulgast, mida tootja on soovitanud.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Eestis on pigem enamus aastast õli liiga viskoosne. Seega oleks 5W-40 sobivam valik, kui sa soovid, et külmäivitusel olem õli vedelam või siis 5W-50 kui sa sõidad nii +40 kui +2 juures. Aga mida ulatuslikum on vahemik alumise ja ülemise numbri vahel seda lühema elueaga on õli.

Kui sa tunned, et aega on ropult käes ja tahad olla überinformeeritud siis mine loe siit https://bobistheoilguy.com/motor-oil-101/
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Ain »

Huvitav kas keegi on teinud kuskil ka katse, et üldse ei vaheta õli...heal juhul kallad peale kui vaja ja sõitnud niikaua kui masin sõidab...
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Katseks ei saa seda nimetada aga mu eelmine ratas jõi õli nagu loom. 1000 km ja liiter. Õlivahetuse ajaks oli see must kui diiselmootori ärasõidetud õli.
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Ain kirjutas: 05 Apr 2023, 17:04
Huvitav kas keegi on teinud kuskil ka katse, et üldse ei vaheta õli...heal juhul kallad peale kui vaja ja sõitnud niikaua kui masin sõidab...
Tsikliga ei tea aga kamraad sõitis mingi vanema Nissani kärakaga peale väidetavat õlivahetust 80k ja jättis pärast romulasse... kui see masin veel surnud pole, sõidab see tänagi edasi mõne "kirikuõpetaja" käes.
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

rundll
Postitusi: 143
Liitunud: 23 Nov 2014, 20:06
Tsikkel: Tenere 700 22'
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas rundll »

Sõitsin 98' Passatiga ca 60k km
1.9 td. Siis oli kottis. Õli ei voolanud välja, tuli klimpidena 😀
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 469
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Meerikamaal on selline tore YT kanal, nagu Just Rolled In, kus näitab autoalaseid probleeme, mis mekaanikutel ette tuleb. Päris tihti on pikalt vahetamata õliga masinad, näiteks nagu siin:
...
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Ain kirjutas: 05 Apr 2023, 17:04
Huvitav kas keegi on teinud kuskil ka katse, et üldse ei vaheta õli...heal juhul kallad peale kui vaja ja sõitnud niikaua kui masin sõidab...
Autodega on selliseid katseid tehtud hulgi.
Ühes Autolehes oli lausa pikk artikkel katsetajatest ja nende katsete tagajärgedest.
Pilt
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Krl »

rannamees kirjutas: 06 Apr 2023, 07:29
Ain kirjutas: 05 Apr 2023, 17:04
Huvitav kas keegi on teinud kuskil ka katse, et üldse ei vaheta õli...heal juhul kallad peale kui vaja ja sõitnud niikaua kui masin sõidab...
Autodega on selliseid katseid tehtud hulgi.
Ühes Autolehes oli lausa pikk artikkel katsetajatest ja nende katsete tagajärgedest.
Parema tulemuse ilmselt annab lekkiv mootor. Mida sa tihedasse ikka juurde niiväga valad?

Või noh.. mingid mootorid vist ikkagi söövad ka seda. Aga samas, kui ikka korralikult lekib, nii et aastaga saad ühe mootoritäie peale valada, siis võiks nagu enamvähem olla koguaeg?

+ veel see, et kes ei raatsi, või ei tea, et on vaja õli vahetada, see vaevalt ka filtrit vahetab. Filtri vahetus aitaks ka muidugi pikaealisusele natuke kaasa.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Turist »

Ma valan autole aastas u. 10 liitrit juurde (õli maht mootoris on 4 L), ei peakski vist vahetama, kogueg tuleb värske õli peale. :lol:
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas claw »

Turist kirjutas: 06 Apr 2023, 10:49
Ma valan autole aastas u. 10 liitrit juurde (õli maht mootoris on 4 L), ei peakski vist vahetama, kogueg tuleb värske õli peale. :lol:
Mis nipiga see risu ülevaatusetl läbi läheb?
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 469
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 41 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

claw kirjutas: 06 Apr 2023, 11:47
Turist kirjutas: 06 Apr 2023, 10:49
Ma valan autole aastas u. 10 liitrit juurde (õli maht mootoris on 4 L), ei peakski vist vahetama, kogueg tuleb värske õli peale. :lol:
Mis nipiga see risu ülevaatusetl läbi läheb?
Teatud autodel näeb tehas ette näiteks õlikulu 0,8l/1000km.
...

Teema algataja
will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas will111 »

peab ikka eriline kärakas olema ja sõna otseses mõttes vesi seal mootoris käima, et tehase nii toredat õlikulu lausa "ette näeb" (loe: tehas on ehitanud mingi paraja sitakäraka ning veeretab selle käraka kuigagi elus hoidmise vastutuse nüüd rõõmuga lõpptarbija kaela).
kurat ma ei tea, sellised tootjad tuleks ausalt öeldes kohtusse kaevata, kes üritavad mulle kui tarbijale veeretada kaela mingisugust liitrist kulu. täiesti ebanormaalne ja loogikavastane ju. unless see on mingi mootor, mille õlikogus on a'la 15 liitrit ning midagi ei juhtu kui 15 asemel on vahepeal sees 10.
300000+ sõitnud vanades sõidukate mootorites pole ka üheski näinud suuremat kulu kui ehk ~liiter õlivahetuse peale (see on siis liiter per 10-15 tuhat km). kunagi oli üks tsikkel, millel lekkis õli kuskilt kaane prao vahelt välja, isegi sellel vist ei kulunud liitrit tuhandele, kuigi kett oli koguaeg õlitatud ning tihtipeale vasak saabas ka :wack:
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Kaeba siis VAG kohtusse @will111 :-)
PS Selleks et garantiiajal sellised nõuded endast eemal hoida ongi see number sinna juhendisse pandud ja garantii lõppedes võetakse rõõmsalt remont ette, sest klient ju maksab.
EDIT: Üks vana õliartikkel (mitte vanaõli artikkel):
https://addinol.ee/wp-content/uploads/2 ... toleht.pdf
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas joel »

Mul oli kunagi sugulasel 1l/1000 km õlikuluga bensukas. Loiku all ei olnud, sõites sinist lonti taga ka mitte ja ülevaatuselt läks heitgaasimõõtmistega alati ilma igasuguste küsimusteta täiesti ausalt läbi.
Joel
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Henn »

joel kirjutas: 06 Apr 2023, 14:01
Mul oli kunagi sugulasel 1l/1000 km õlikuluga bensukas. Loiku all ei olnud, sõites sinist lonti taga ka mitte ja ülevaatuselt läks heitgaasimõõtmistega alati ilma igasuguste küsimusteta täiesti ausalt läbi.
Õli vahetamisega kaasneb kasutatud õli käitlemise kulu. Konstrueeriti mootor, mis põletab õli. Valad värsket peale ja asi korras. :)
Siis tulid rohelised (punased, kollased) ja ütlesid, et õli peab vahetama ja vana õli katlas põletama - ja kogu selle tsirkuse eest maksma ka.
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Turist »

claw kirjutas: 06 Apr 2023, 11:47
Turist kirjutas: 06 Apr 2023, 10:49
Ma valan autole aastas u. 10 liitrit juurde (õli maht mootoris on 4 L), ei peakski vist vahetama, kogueg tuleb värske õli peale. :lol:
Mis nipiga see risu ülevaatusetl läbi läheb?
Pole probleemi kui katalüsaator veel töövõimeline on. Mitmeid aastaid ühega sõita ei saa, ummistub ära ja siis on ka heitgaas paigast. Viimase u. 20 000 km jooksul ei ole õlikulu suurenenud, praeguse kuluga kannatab sõita veel küll. :bsmile:
Kasutaja avatar

joekas
Postitusi: 122
Liitunud: 31 Aug 2004, 16:51
Tsikkel: S10
Asukoht: Kiili
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas joekas »

Turist kirjutas: 06 Apr 2023, 16:51
claw kirjutas: 06 Apr 2023, 11:47
Turist kirjutas: 06 Apr 2023, 10:49
Ma valan autole aastas u. 10 liitrit juurde (õli maht mootoris on 4 L), ei peakski vist vahetama, kogueg tuleb värske õli peale. :lol:
Mis nipiga see risu ülevaatusetl läbi läheb?
Pole probleemi kui katalüsaator veel töövõimeline on. Mitmeid aastaid ühega sõita ei saa, ummistub ära ja siis on ka heitgaas paigast. Viimase u. 20 000 km jooksul ei ole õlikulu suurenenud, praeguse kuluga kannatab sõita veel küll. :bsmile:
Mu Superb enne mootori ringiladumist suutis 1l/500km võtta. Ei olnud normaalne :)
T200M ´64, Dnepr "KutuPiilu" ´72, NTV 650 Revere ´91, XT1200ZE "Hambutu" '18
Kasutaja avatar

Forumist
Postitusi: 136
Liitunud: 16 Apr 2015, 18:28
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Forumist »

VAGil kõigest 1l/1000km normaalne, sul oli vist midagi katki.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Krl »

Turist kirjutas: 06 Apr 2023, 10:49
Ma valan autole aastas u. 10 liitrit juurde (õli maht mootoris on 4 L), ei peakski vist vahetama, kogueg tuleb värske õli peale. :lol:
Eks targemad oskavad öelda, et kas on vaja vahetada, või mitte, sellise kulu juures.
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Krl kirjutas: 07 Apr 2023, 13:59
Turist kirjutas: 06 Apr 2023, 10:49
Ma valan autole aastas u. 10 liitrit juurde (õli maht mootoris on 4 L), ei peakski vist vahetama, kogueg tuleb värske õli peale. :lol:
Eks targemad oskavad öelda, et kas on vaja vahetada, või mitte, sellise kulu juures.
Oleneb mootorist ja veel 10-st asjaolust.
Tuttava isiklik katse- Audi 2,2B jooksis kokku peale 4 korda normi peale valamist, kuna "vahetada pole vaja, sööb nii palju". Lasi umbes 40 000 peale valades.
Pilt

vanalendur
Postitusi: 495
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

rannamees kirjutas: 09 Apr 2023, 10:17
Krl kirjutas: 07 Apr 2023, 13:59
Turist kirjutas: 06 Apr 2023, 10:49
Ma valan autole aastas u. 10 liitrit juurde (õli maht mootoris on 4 L), ei peakski vist vahetama, kogueg tuleb värske õli peale. :lol:
Eks targemad oskavad öelda, et kas on vaja vahetada, või mitte, sellise kulu juures.
Oleneb mootorist ja veel 10-st asjaolust.
Tuttava isiklik katse- Audi 2,2B jooksis kokku peale 4 korda normi peale valamist, kuna "vahetada pole vaja, sööb nii palju". Lasi umbes 40 000 peale valades.
Kas jooksis kokku sellest, et õli ei vahetand ja ainult peale valas või hoopis sõi õli sellepärast, et oli viimase piiri peal läbi ja oleks lähemal ajal kotti jooksnud nii või naa teab ainult jeesus. :-|||
Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Turist »

Kuigi välba (olen selleks pannud 15 000 km tehase antud 30 000 asemel) jooksul valan peale rohkem kui õli kogus mootoris on, siis tegelikult ikka arvan et aeg-ajalt tasub kogu õli uue vastu vahetada ja olen seda ikka teinud. :bsmile:
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Nagu siin eespool juba öeldi - filter pole samuti igavene!
Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Õlivahetusteema (järjekordne)

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Mu d24tic mootoriga 940 volvo on 3+ aastat kedranud peale valamisega (arvake mispasapudrutootja katlaga tegu..VW) pean üle vaatama, aga ca 40000km, muutusi ei tähelda, kuna varsti peab pressi alla viima, siis ei tegele ka enam, liigub kaua liigub. Hävitab paagipeale ca 0,5l, 80l,7,5 sajale.
Saamatu õlivahetaja on kindlasti ohtlikum ja kulukam, kui pikendatud välp tänavamasinal, seda eriti keerukamate lahenditega nagu ala mersud oma saja o-ringi ja plastikuplitega elementfiltritega jne, neid on peessee keeratud küllalt. Co ja õlikulu vahel ei ole täna head seost, kat petab ära ja ega nad 1l/1000 peale päris 2t masinad pole.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”