Sõita Bolti või siis mitte.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Sõita Bolti või siis mitte.

Lugemata postitus Postitas Vint »

Kunagi jäi silma mingi Eesti sait kus võis enda seisvat autot teistele rentida. Oli kenasti kalendriliselt vabad sõidukid näha. Täpsemalt ei mäleta enam kuidas käis aga põhimõte- paned enda seisva sõiduki raha teenima kui ise ei kasuta. Oleks vast mõistlikum lahendus.



will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Sõita Bolti või siis mitte.

Lugemata postitus Postitas will111 »

Olen ka kuulnud, mis nende "võta ja sõida" autodega teinekord tehtud on. Aga eks see jääb igaühe enda otsustada jah, et mis on tema jaoks mõistlikum või mitte-mõistlikum lahendus.
Minule tundub, et kui inimesel on see nö. vaba aeg olemas nagunii ning selle saab. nö teenima panna siis mõistlik on see aeg müüa ära teenusena koos sõidukiga - tulu on kordades suurem. Kui sellist vaba aega aga ei ole siis loomulikult võib tunduda parem mõte lihtsalt seisvat sõidukit rendile anda.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Sõita Bolti või siis mitte.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

https://autolevi.ee/

See äkki?
Nendega on see "jama", et platform ei vastuta millegi eest, korjab vaid raha. Alles oli(vist Tartus) juhtum, kui üks andis oma uhke Bemmi mingile seltskonnale, tagasi sai(õigemini käis ise järgi) avariilise, kokkujooksnud mootori ja täislagastatud masina.....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Sõita Bolti või siis mitte.

Lugemata postitus Postitas Henn »

Ma täna rentisin autolevi.ee kaudu kaubiku. Autol on kasko ja omavastutus 500eur. Mis tingimused auto omanikul kindlustusea on, ma ei tea. Minuga sõlmiti leping, aga kas sellel lepingul on ka mingi õiguslik alus, et lagastatud või lõhutud sõiduki kahjusid välj nõuda, seda ma ei tea.
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Sõita Bolti või siis mitte.

Lugemata postitus Postitas cossie »

Teemast mööda jällegi, aga Autolevist sain paar aastat tagasi mazda mx5 terveks päevaks 20 euroga.... võtaks uuesti kui saaks :D
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”