Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kirs kirjutas: 30 Sept 2021, 21:11
Krl kirjutas: 30 Sept 2021, 12:51

Mis te arvate, mille tulemusena on asjad nii läinud, et need eestlased on suht igas asjas maailma hullemad. Kohe üle piiri lätis, suudetakse kõiki asju teha nagu normaalses riigis. Küll on eal kliima suht sama ja naabrid ka enamvähem samasugused. Soomest ei hakka üldse rääkimagi, see mäng ei käi üldse samas liigaski.

Igas asjas hullemad? Käin hetkel kahenädalasel koolitusel, kus ka lätlane ja leedukad. Nädal käidud ja mõlemad naabrid kiidavad ja imestavad taevani meie pealinna liiklust ja selle rahulikkust. Riia pidi hullumaja olema, aga Vilnius täis loomaaed Tallinnaga võrreldes. Ei tea miks nad valetama peaks? :roll:

Samas, tsiteerides Urmast siis:

Just tegin puhkuse tripi ligi 7000km ja 9 riiki,kuid nii kiuslikku ja üksteisele vastutöötavat liiklust pole kuskil.



Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Asi on väga lihtne, inimesed võtavad puhkusel asju rahulikult, selle pärast ka tundub, et igal pool välismaal on kõik maru hea. Kodus jälle tõmmatakse kulm kortsu ja herned ninna, sest... ma ei teagi tegelt, miks. Rahulikult sõites on Tallinna ja muu Eesti liiklus täiesti normaalne, selline aeglane ja unine väikelinna rütmis tiksumine.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Riia pidi hullumaja olema

Võrreldes Tallinnaga mulle on küll tundunud et seal on kuidagi vähem rapsimist.Üks lätlane kunagi ütles et linn on enamuse ajast umbes ja linnlased on sellest aru saanud et tõmmelda pole mõtet,mida ei saa öelda meie kohta.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Assamait
Postitusi: 196
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 139 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Assamait »

franz125 kirjutas: 30 Sept 2021, 22:12
Spoiler

Riia pidi hullumaja olema

Võrreldes Tallinnaga mulle on küll tundunud et seal on kuidagi vähem rapsimist.Üks lätlane kunagi ütles et linn on enamuse ajast umbes ja linnlased on sellest aru saanud et tõmmelda pole mõtet,mida ei saa öelda meie kohta.

See kuuevarbaline, kes Läti ringid välja mõtles, tuleks küll külmale maale saata :evil: Ja mõned viidad "kiirteel", mis asuvad otse enne ca 10 meetrist aeglustusrada. :wack: Õnneks või kahjuks pole rattaga veel lätti sattunud.

Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

franz125 kirjutas: 30 Sept 2021, 22:12
Spoiler

Riia pidi hullumaja olema

Võrreldes Tallinnaga mulle on küll tundunud et seal on kuidagi vähem rapsimist.Üks lätlane kunagi ütles et linn on enamuse ajast umbes ja linnlased on sellest aru saanud et tõmmelda pole mõtet,mida ei saa öelda meie kohta.

Nii on. Ka mulle tundub Riia, Tallinna liikusega võrreldes, ikka kordades sujuvam ja rahulikum. Ei ole niipalju arutut kiirendamist, vahele sööstmist, signaalitamist. Ja kui vaja, lastakse võõramaa numbriga autol viisakalt õigesse ritta reastuda. Ummikutes olen olnud viimase seitme aasta jooksul kaks korda vaid Brivibas ielal. Ning needki, võrreldes Tallinna ummikutega, on lahenenud suht kiiresti.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Nozzu kirjutas: 30 Sept 2021, 23:06
Spoiler

Nii on. Ka mulle tundub Riia, Tallinna liikusega võrreldes, ikka kordades sujuvam ja rahulikum. Ei ole niipalju arutut kiirendamist, vahele sööstmist, signaalitamist. Ja kui vaja, lastakse võõramaa numbriga autol viisakalt õigesse ritta reastuda. Ummikutes olen olnud viimase seitme aasta jooksul kaks korda vaid Brivibas ielal. Ning needki, võrreldes Tallinna ummikutega, on lahenenud suht kiiresti.

Sa pole siis ilmselt õigel ajal sinna sattunud :D
Selle kõrval mis ma näinud olen, on Tallinna ummikud kukepiss

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Nozzu kirjutas: 30 Sept 2021, 10:38

Kuna abikaasa lätlanna, tuleb keskmisest tihedamini käia ...

Loodetavasti toodad ikka eestlasi juurde, mitte ei aita 6-varbaliste iivet tõsta. :lol:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

M.T. kirjutas: 01 Okt 2021, 12:13
Nozzu kirjutas: 30 Sept 2021, 10:38

Kuna abikaasa lätlanna, tuleb keskmisest tihedamini käia ...

Loodetavasti toodad ikka eestlasi juurde, mitte ei aita 6-varbaliste iivet tõsta. :lol:

(togi)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Madlobster kirjutas: 01 Okt 2021, 12:34
Spoiler
M.T. kirjutas: 01 Okt 2021, 12:13
Nozzu kirjutas: 30 Sept 2021, 10:38

Kuna abikaasa lätlanna, tuleb keskmisest tihedamini käia ...

Loodetavasti toodad ikka eestlasi juurde, mitte ei aita 6-varbaliste iivet tõsta. :lol:

(togi)

Läks rassistlikuks w? Või jäi nali arusaamatuks?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

M.T. kirjutas: 01 Okt 2021, 13:37
Spoiler
Madlobster kirjutas: 01 Okt 2021, 12:34
M.T. kirjutas: 01 Okt 2021, 12:13
Nozzu kirjutas: 30 Sept 2021, 10:38

Kuna abikaasa lätlanna, tuleb keskmisest tihedamini käia ...

Loodetavasti toodad ikka eestlasi juurde, mitte ei aita 6-varbaliste iivet tõsta. :lol:

(togi)

Läks rassistlikuks w? Või jäi nali arusaamatuks?

Rassierinevust meil kiluvarastega ei ole.
Aga ütleme siis, et kummaline kommentaar oli. (väga teemas loomulikult :D)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Madlobster kirjutas: 01 Okt 2021, 14:07
Spoiler
M.T. kirjutas: 01 Okt 2021, 13:37
Madlobster kirjutas: 01 Okt 2021, 12:34
M.T. kirjutas: 01 Okt 2021, 12:13

Loodetavasti toodad ikka eestlasi juurde, mitte ei aita 6-varbaliste iivet tõsta. :lol:

(togi)

Läks rassistlikuks w? Või jäi nali arusaamatuks?

Rassierinevust meil kiluvarastega ei ole.
Aga ütleme siis, et kummaline kommentaar oli. (väga teemas loomulikult :D)

Kommentaar lihtne, kui 2 naaberrahvast omavahel lapsi saavad, siis kumma rahvuse iivet see tõstab. Kas meie mees vaenlase tagalas või vastupidi. Naabrist parem teema, noh.
A see teema on siin ammu juba nii lappes, et vähe pole. Küll mingi hetk moded aega leiavad ja ära puhastavad või splitivad.

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

M.T. kirjutas: 01 Okt 2021, 12:13
Nozzu kirjutas: 30 Sept 2021, 10:38

Kuna abikaasa lätlanna, tuleb keskmisest tihedamini käia ...

Loodetavasti toodad ikka eestlasi juurde, mitte ei aita 6-varbaliste iivet tõsta. :lol:

Tütre rahvuseks märkisime pärast sündi minu mahitusel lätlanna. Aga kodakondsuselt on Eestlane.

Varbaid samapalju kui meil. Aga räägib vabalt nii läti kui eesti keelt.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas morse »

Kui palju teil varbaid on?

Jumala pärast! Keegi splittige ära see teema siit :D

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Nozzu kirjutas: 01 Okt 2021, 15:25
M.T. kirjutas: 01 Okt 2021, 12:13
Nozzu kirjutas: 30 Sept 2021, 10:38

Kuna abikaasa lätlanna, tuleb keskmisest tihedamini käia ...

Loodetavasti toodad ikka eestlasi juurde, mitte ei aita 6-varbaliste iivet tõsta. :lol:

Tütre rahvuseks märkisime pärast sündi minu mahitusel lätlanna. Aga kodakondsuselt on Eestlane.

Varbaid samapalju kui meil. Aga räägib vabalt nii läti kui eesti keelt.

Ma ise ka 12.5% lätlane. Kui veel arvestada seda, et emalt saab 2 kromosoomi ja isalt 1 siis suisa 14.8%. See annab mulle ilmselgelt õiguse antud küsimuses sõna võtta. 🤣

Pole tõsi, et lätlastel on kuus varvast. Kümme nagu meilgi. Ühel jala neli ja teisel kuus. 😁

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas bitter »

Kirs kirjutas: 30 Sept 2021, 21:11
Krl kirjutas: 30 Sept 2021, 12:51

Mis te arvate, mille tulemusena on asjad nii läinud, et need eestlased on suht igas asjas maailma hullemad. Kohe üle piiri lätis, suudetakse kõiki asju teha nagu normaalses riigis. Küll on eal kliima suht sama ja naabrid ka enamvähem samasugused. Soomest ei hakka üldse rääkimagi, see mäng ei käi üldse samas liigaski.

Igas asjas hullemad? Käin hetkel kahenädalasel koolitusel, kus ka lätlane ja leedukad. Nädal käidud ja mõlemad naabrid kiidavad ja imestavad taevani meie pealinna liiklust ja selle rahulikkust. Riia pidi hullumaja olema, aga Vilnius täis loomaaed Tallinnaga võrreldes. Ei tea miks nad valetama peaks? :roll:

Riias on sildadest tingitud ummikud tihedamatel tundidel ikka päris võimsad. Urmase muljed ... võõraste numbrimärkide läheduses püüan mina (veel) viisakamalt ja tasakaalukamalt liigelda. Elementaarne viisakus, külalisel kulub nagunii osa tähelepanu navigaatorile. Ja tundub, et mulle vastatakse samaga välismaal. Külalised on üldiselt ka ise viisakad, siis on ju lihtne samaga vastata ja kõigil tuju parem.

Macintosh kirjutas: 02 Okt 2021, 13:45

Pole tõsi, et lätlastel on kuus varvast. Kümme nagu meilgi. Ühel jala neli ja teisel kuus. 😁

Anname aga minna ja peagi ei kahtle keegi selles, et LV tuleb sõnadest "lisa varvas".

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Spoiler
bitter kirjutas: 02 Okt 2021, 14:26
Macintosh kirjutas: 02 Okt 2021, 13:45

Pole tõsi, et lätlastel on kuus varvast. Kümme nagu meilgi. Ühel jala neli ja teisel kuus. 😁

Anname aga minna ja peagi ei kahtle keegi selles, et LV tuleb sõnadest "lisa varvas".

Lisavarvas, mitte lisa varvas.


Nomidaiganes
Postitusi: 23
Liitunud: 06 Sept 2018, 16:02
Tänatud: 2 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas Nomidaiganes »

Tõsi, kuigi "lisa varvas" on naljakam :)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
Krl kirjutas: 30 Sept 2021, 21:31
Kirs kirjutas: 30 Sept 2021, 21:11
Krl kirjutas: 30 Sept 2021, 12:51

Mis te arvate, mille tulemusena on asjad nii läinud, et need eestlased on suht igas asjas maailma hullemad. Kohe üle piiri lätis, suudetakse kõiki asju teha nagu normaalses riigis. Küll on eal kliima suht sama ja naabrid ka enamvähem samasugused. Soomest ei hakka üldse rääkimagi, see mäng ei käi üldse samas liigaski.

Igas asjas hullemad? Käin hetkel kahenädalasel koolitusel, kus ka lätlane ja leedukad. Nädal käidud ja mõlemad naabrid kiidavad ja imestavad taevani meie pealinna liiklust ja selle rahulikkust. Riia pidi hullumaja olema, aga Vilnius täis loomaaed Tallinnaga võrreldes. Ei tea miks nad valetama peaks? :roll:

Samas, tsiteerides Urmast siis:

Just tegin puhkuse tripi ligi 7000km ja 9 riiki,kuid nii kiuslikku ja üksteisele vastutöötavat liiklust pole kuskil.

Mina pean normaalseks äkki mingit muud liiklust,kui need 3 võimalik, et keskmisest rahulikumat lõunanaabrit. Minu normaalsus on üksteist mõistev ja kiire ning tahtlikke uimerdajateta liiklus. No ei kohta naljalt kuskil mujal neid, kes siis kui neist möödud, juurde panevad ja peamiselt ainult teises reas sõidavad. Need keskmisest rahulikumad on kõikjal olemas, aga nad ei tee seda keset teed või eranditult vasakus reas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Spoiler
bitter kirjutas: 02 Okt 2021, 14:26
Kirs kirjutas: 30 Sept 2021, 21:11
Krl kirjutas: 30 Sept 2021, 12:51

Mis te arvate, mille tulemusena on asjad nii läinud, et need eestlased on suht igas asjas maailma hullemad. Kohe üle piiri lätis, suudetakse kõiki asju teha nagu normaalses riigis. Küll on eal kliima suht sama ja naabrid ka enamvähem samasugused. Soomest ei hakka üldse rääkimagi, see mäng ei käi üldse samas liigaski.

Igas asjas hullemad? Käin hetkel kahenädalasel koolitusel, kus ka lätlane ja leedukad. Nädal käidud ja mõlemad naabrid kiidavad ja imestavad taevani meie pealinna liiklust ja selle rahulikkust. Riia pidi hullumaja olema, aga Vilnius täis loomaaed Tallinnaga võrreldes. Ei tea miks nad valetama peaks? :roll:

Riias on sildadest tingitud ummikud tihedamatel tundidel ikka päris võimsad. Urmase muljed ... võõraste numbrimärkide läheduses püüan mina (veel) viisakamalt ja tasakaalukamalt liigelda. Elementaarne viisakus, külalisel kulub nagunii osa tähelepanu navigaatorile. Ja tundub, et mulle vastatakse samaga välismaal. Külalised on üldiselt ka ise viisakad, siis on ju lihtne samaga vastata ja kõigil tuju parem.

Macintosh kirjutas: 02 Okt 2021, 13:45

Pole tõsi, et lätlastel on kuus varvast. Kümme nagu meilgi. Ühel jala neli ja teisel kuus. 😁

Anname aga minna ja peagi ei kahtle keegi selles, et LV tuleb sõnadest "lisa varvas".

Pealegi on lätlastest c 35% riiakad. Jälle 1 kummaline fenomen, millele Urvaste Akadeemia teadlased on korduvalt tähelepanu juhtinud.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas Krl »

urmas66 kirjutas: 02 Okt 2021, 19:22

Mina pean normaalseks äkki mingit muud liiklust,kui need 3 võimalik, et keskmisest rahulikumat lõunanaabrit. Minu normaalsus on üksteist mõistev ja kiire ning tahtlikke uimerdajateta liiklus. No ei kohta naljalt kuskil mujal neid, kes siis kui neist möödud, juurde panevad ja peamiselt ainult teises reas sõidavad. Need keskmisest rahulikumad on kõikjal olemas, aga nad ei tee seda keset teed või eranditult vasakus reas.

Kuskil mujal maaimas ei kohta liikluses debiilikuid, kes uimerdavad, sõidavad vales reas, või huiiavad meelega mingil muul moel kaasliiklejaid?
Pilt

Usun, et kui kasvõi YouTube`st otsida mistahes riigi autokaamerate videosid, siis selliseid debiilikuid on kaamerasalvestistele jäänud, kui mitte miljoneid(sõltuvalt konkreetsest kohast). siis vähemalt sadu või tuhandeid. Tegemas asju, mida siinmail kunagi nähtudki pole.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Krl kirjutas: 07 Okt 2021, 11:13

Kuskil mujal maaimas ei kohta liikluses debiilikuid, kes uimerdavad, sõidavad vales reas, või huiiavad meelega mingil muul moel kaasliiklejaid?

Ma ei pidanud silmas neid igasugu ekstreem olukordi mida youtube täis on, aga võtame siis nö ainult lääne maailma(euroopa,usa-kanada,austraalia) Eks ikka kohtab neid üksikuid, kuid mitte et see oleks süsteemne nagu meil näiteks Tallinna ringteel iga jumala hommikul. Esimeses reas sõidavad veokad 90-ga 200-300m meetriste vahedega ja vasakus reas sõidab kolonn sõidukaid 100-110 vahel ja kellegi uhkus ei luba vahepeal esimesse ritta reastuda. Ma just tulin pikemalt reisilt autoga kogu selle 7000km ja kahe nädal jooksul ei kohandu sellist mitte üheski riigis üheksast.
Täiesti tavaline on ka see, et tuled tagant kiiremini ja üksik töll sõidab alla lubatu vasakus reas. Mõnele vilks tuledega mõjub ja võtab paremale kuid mitte igaühele(möödun paremalt). Üsna tavaline on ka see, et kui ma olen sellest uimajast möödudnud ja keeran esimesse ritta, siis see tohlakas keerab ennast tagasi vasakusse ritta. Ja nii tühja tee korral?????

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas Krl »

Mulle tundub et sind ikka kiusatakse eriliselt ja süsteemselt. Ja just sind.
Ise ma sellist asja ei näe autoga. Tsikliga on veel omaette teema, sest siis on enamus autojuhte valmis ennast teepeenrale või kasvõi kraavi tõmbama, et sind mööda lasta(ilma, et selleks vajadustki oleks, sest mahuks niikuinii probleemideta).

Edit:
Arvan, et nad saavad aru, et sa oled rekkamees ja kuna rekkajuhid p*** maantesõidul lihtsalt oma olemasoluga juba sõiduauto juhte, siis nad teevad tagasi sulle. Ja selles valguses pigem hindan, et asja eest saad ka.

Viimati muutis Krl, 07 Okt 2021, 13:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Tallinna ringteele tuleks panna 353 märk :evil:
Pilt
Oleneb ajast, aga täiesti tavaline on läbida kogu 110 ne ala 85ga
"nautides" tagantvaates üht "kiirendusvõistlust" teise järel

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Poola kiirteedel, kus on ainult kaks sõidurida, ongi vist need märgid läbivalt kasutusel.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

mx77 kirjutas: 07 Okt 2021, 13:55

Poola kiirteedel, kus on ainult kaks sõidurida, ongi vist need märgid läbivalt kasutusel.

Need on enamasti kasutsel peale ja mahasõidu lähedal asulate vahel saab seal ka eelnimetatud sporti "nautida" küll ja küll aga jah poolas kohtab neid märke palju palju tihedamini kui baltikumis.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Krl kirjutas: 07 Okt 2021, 13:18

Mulle tundub et sind ikka kiusatakse eriliselt ja süsteemselt. Ja just sind.
Ise ma sellist asja ei näe autoga. Tsikliga on veel omaette teema, sest siis on enamus autojuhte valmis ennast teepeenrale või kasvõi kraavi tõmbama, et sind mööda lasta(ilma, et selleks vajadustki oleks, sest mahuks niikuinii probleemideta).

Edit:
Arvan, et nad saavad aru, et sa oled rekkamees ja kuna rekkajuhid p*** maantesõidul lihtsalt oma olemasoluga juba sõiduauto juhte, siis nad teevad tagasi sulle. Ja selles valguses pigem hindan, et asja eest saad ka.

:mrgreen: Aga ma kulgen neist üsna jõhkralt paremalt mööda, kui muidu ei saa.
Panin autole LEDbar lisatule ja sellega vilgutades arvavad paljud,et tegemist operatiivsõidukiga, sest mõni lausa hüppab eest. Ehk soovitan,lisaks on ka pimedas sitaks hea.
Kuid probleem on ikka tipptunnil, sest sõidan Kanamalt Peterburi teele ja õhtul tagasi.
Mis rekkade möödasõitudesse puutub,siis ma lausa kirjutasin sellest MNT-le ,aga see ei ole nende arust probleem millega tegeleda oli vastuseks. Samas mujal arenenud riikides(näiteks Kopenhaageni ümbruses) ja Saksas on need märgid kas kellaajalised või pidevad ja neist on abi. Haruteelt võib ka vahel selles rekka möödasõitude eufoorilises õhustikus linnani välja kulgeda.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas: 07 Okt 2021, 13:58
mx77 kirjutas: 07 Okt 2021, 13:55

Poola kiirteedel, kus on ainult kaks sõidurida, ongi vist need märgid läbivalt kasutusel.

Need on enamasti kasutsel peale ja mahasõidu lähedal asulate vahel saab seal ka eelnimetatud sporti "nautida" küll ja küll aga jah poolas kohtab neid märke palju palju tihedamini kui baltikumis.

Saksas A7-l(Franfurt-Hamburg) on Kasselis neid märke palju ja pikima alaga on mingi 40+km veokate möödasõidule kriipsu pannud. Kõik sõidavad ja saavad hakkama. Ükski rekkajuht pole sellepärast kohale jõudmata jäänud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas will111 »

siit teemast ma sain just ühe hea idee, mida oma autole paigaldada :D kuidas ma ise selle peale pole tulnud...

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas: 07 Okt 2021, 21:43

siit teemast ma sain just ühe hea idee, mida oma autole paigaldada :D kuidas ma ise selle peale pole tulnud...

See oli ka mulle üllatuseks. Kuigi autol on led tuled tehasest ja ka üsna head, siis nende vilgutamisele ei järgnenud nii tormilist reakstiooni :mrgreen:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kohtust, möödasõidust ja lätlastest põhjalikumalt

Lugemata postitus Postitas Krl »

Madlobster kirjutas: 07 Okt 2021, 13:21

Tallinna ringteele tuleks panna 353 märk :evil:
Pilt
Oleneb ajast, aga täiesti tavaline on läbida kogu 110 ne ala 85ga
"nautides" tagantvaates üht "kiirendusvõistlust" teise järel

Koos sellega.

image.png
image.png (87.97 KiB) Vaadatud 1010 korda
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”