Tarbija tankla kasutamise uuring.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
rasaa
Postitusi: 1
Liitunud: 20 Sept 2021, 19:51

Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas rasaa »

Hea küsimustikule vastaja!

Pöördun Teie poole palvega osaleda minu küsimustikule vastamisel. Kasutan saadud infot oma lõputöös. Lõputöö eesmärk on koostada äriplaan tegevust alustavale tanklaketile, et testida äriideed ja selle kasumlikust. Ankeet on anonüümne. Vastamiseks kulub umbes 10 minutit. Vastamise tähtaeg on 27. september 2021.

Tänan vastuste eest!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link



Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas daub »

Sellist võimalust ei tekkinudki, kus oleks saanud ära märkida, mis tegelikult tankla valikul määrav on :P

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas Vint »

Mujalt- aga ehk on abiks.
Shell- puhtad tankkurid, pole vaja kindaid kätte tõmmata enne tankimist. Aeglane maksu süsteem. Kaarti ära sööv masin. (vist ka ainuke Soomes, kes seda tüüpi maksu terminale kasutab ) Hind mõistlik.

Teboil- Lukoili gruppi kuluv ja sellest teadmisest piisab, ma ei vii oma raha neile.

St1 & ABC põhimõtteliselt sama kui Shell aga maksu süsteem on meeletult kiire ja kasutaja sõbralik. Hinnad keskmised.

Neste- neil on poh vist kõigest, riikliku osalusega ettevõte, hinnad kõrged ja kaardiga makstes näed iga liigutuse järel- palun oota, teksti.


mellpoiss
Postitusi: 186
Liitunud: 19 Okt 2012, 20:29
Asukoht: 5O4633O
Tänanud: 58 korda
Tänatud: 28 korda

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas mellpoiss »

Mida seal 10 minutit teha, üle kahe ei suutnud ise venitada.

Kasutaja avatar

eimoR
Postitusi: 54
Liitunud: 19 Mär 2012, 23:32
Tsikkel: GSX1400
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas eimoR »

rasaa kirjutas: 20 Sept 2021, 19:53

Lõputöö eesmärk on koostada äriplaan tegevust alustavale tanklaketile,

Tuleb uus tanklakett? OK :roll:
Aga kui tulebki, siis kolm märksõna: Kiire, lihtne, hea, odav! Siis peaks kliente tulema kõvasti.

PS! iseteeninduskassasid pane ka kõvasti, sest kui kogemata unustad kodust vee kaasa võtta ja tanklas tuleb ilge janu, siis ei viitsi selles "burgeriputka" järjekorras seista, võtan vee, maksan ja kaon.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma soovin äpiga maksmist näha. Kliendikaardisüsteem peab olema seotud maksekaardiga (ka mobiilis ja kellas). Suure hunniku kliendikaartide kaasa tassimine on tüütu ja kuigi ID kaart välistab järjekordse uue kaardi kasutuselevõtu siis mobiili/äpi/kellaga makstes ei taha ma seda ka väga välja otsida. Hea kliendikaart on mobiilis. See tagab, et nii makse, kui ka kliendi tuvastamise saab läbi viia vaid ühe vahendiga.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Eratarbijale pole Eestis tegelikult üldse vahet kus tankida va siis tankla, mis lihtsalt meeldib mingil muul subjektiivsel põhjusel. Kütusehinnad on nagu kokkulepitult kõigil samad ehk kallid ja ka soodukaardid annavad suht sama soodustuse kõigile. tsikliga tankides ei viitsi isegi sooduskaarti kasutama hakata,sest see soodus suht olematu selle väikse koguse puhul.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

eimoR
Postitusi: 54
Liitunud: 19 Mär 2012, 23:32
Tsikkel: GSX1400
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas eimoR »

Ma väga teisi kette ei tea, aga sirklis on kliendikaardi teema suht ok. Ma mobiiliga ei maksa. Käib veel pin-toksimine(kohe saab kaart läbi, siis hakkan vibutama ka äkki). Aga kliendikaart on seotud selle sama deebetkaardiga. Kuna ma nkn maksan reaalse kaardiga, siis lähevad kõik soodused ka kohe käiku.
Ehk uue süsteemi ehituse puhul las jääb klientidele valikuvõimalus ja palju. Sulaga maksjatel on muidugi kehv. Mingi kaardi peab ikka kuskilt välja rebima, kui 2.5senti tahavad soodsamalt saada mopeedi 2 liitri pealt.


LauriT
Postitusi: 37
Liitunud: 09 Veebr 2016, 11:30
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas LauriT »

urmas66 kirjutas: 21 Sept 2021, 11:45

Eratarbijale pole Eestis tegelikult üldse vahet kus tankida va siis tankla, mis lihtsalt meeldib mingil muul subjektiivsel põhjusel. Kütusehinnad on nagu kokkulepitult kõigil samad ehk kallid ja ka soodukaardid annavad suht sama soodustuse kõigile. tsikliga tankides ei viitsi isegi sooduskaarti kasutama hakata,sest see soodus suht olematu selle väikse koguse puhul.

Mulle näiteks meeldib Tartus Ringtee GoOil. Üleeile kliendikaardiga 98 1.33, mujal paistis mingi 1.45 vähemalt. Olen tankinud seal 2011. aastast alates
ja julgen väita, et vajadusel ainult Eestist väljas reisil olles olen kasutanud muude tanklate kütust. Aga miks?
odav
see on kodu lähedal
seal on suht korralik poekene ka, kust hädavajaliku kaasa saab
rehvipump
mingi klaasihõõrutamise svamm veeämbris linnusita eemaldamiseks
haagise laenutus
midagi vist oli veel
kohvi saab sealt vist ka, aga pole kindel, olen seal ainult tankinud.
Kütus kusjuures tundub seal tõesti kogu aeg Tartu kõige odavam ja kvaliteediga pole 10 aasta jooksul probleemi olnud (diisel ja bens)
ühesõnaga vahe tuleb 10 sendise liitrihinna pealt võrreldes teistega aastatega päris korralik. Jah, teise linna otsa ei sõidaks selle pärast, aga kui head juhused kokku langevad, siis.....seda vast tavatarbija ootabki, et oleks odav ja hea ka kui mugav.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Põhimõtteliselt võiks olla korralik automaattankla heas asukohas, rehvipump ka igaks juhuks ning tsikliga kurja ilma korral külastuseks katus peakohal... muu on nah-poh, nagu ütleb ... teadagi kes.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tarbija tankla kasutamise uuring.

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma oleks tahtnud tankla valiku kohta vastata, et tangin seal, kus paak tühjaks hakkab saama. See käib siis tsikli kohta, autole diisli ostan hulgi.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”