Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Madlobster kirjutas: 23 Sept 2021, 14:58
Spoiler
Krl kirjutas: 23 Sept 2021, 14:51
Madlobster kirjutas: 23 Sept 2021, 14:46
Turist kirjutas: 22 Sept 2021, 18:33

(Lähi?)tulevikus on kõikidel autodel ja tsiklitel ka selline süsteem, et süsteem arvestab kiirusepiiranguid ja kiiremini sõita pole võimalik. :roll:

Ei ole reaalne.
Kui möödasõidu lõpus speedlimiter aktiveerub hakkab laipasi tekkima.
Pigem võib saada võimalikuks teatud aja perioodil kiiruseületamise järel automaatne maksevahenditest vabastamine. Kuigi ka siin on probleeme, sest enamus autosi täna veel ei tea, kes on roolis.

Miks autol seda vaja teada on?

No tulevikus lähemas või kaugemas võib saada vajalikuks, et auto teab enne käivitumist, kas roolis oleval kodanikul on kõik dokumendid korras ja kui kiirus ei vasta lubatule siis on teada, kelle rahakotti kergendada.

arvad, et auto hakkab vaktsineerimistõendit ka kontrollima?



Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas bitter »

Võiks küll. Näiteks taksojuhid ja "sõidujagajad" võiks üle kontrollida. Pole see praegune epideemia esimene ega viimane.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Juba olid ju uudised, et euroopa riigid, koos siis meie Kajaga ilmselt, tellisid omale juba terve persetäie gripivaktsiine järgmisteka hooaegadeks. Küllap läheb ka selle vastu sundvaktsineerimiseks nüüd.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Madlobster kirjutas: 23 Sept 2021, 14:46
Turist kirjutas: 22 Sept 2021, 18:33

(Lähi?)tulevikus on kõikidel autodel ja tsiklitel ka selline süsteem, et süsteem arvestab kiirusepiiranguid ja kiiremini sõita pole võimalik. :roll:

Ei ole reaalne.
Kui möödasõidu lõpus speedlimiter aktiveerub hakkab laipasi tekkima.

Linnas ja näiteks maanteel 70 alas on vaja mööda sõita??? :wack:

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Krl kirjutas: 23 Sept 2021, 17:14

Juba olid ju uudised, et euroopa riigid, koos siis meie Kajaga ilmselt, tellisid omale juba terve persetäie gripivaktsiine järgmisteka hooaegadeks. Küllap läheb ka selle vastu sundvaktsineerimiseks nüüd.

Mille vastu praegu sundvaktsineeritakse?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

franz125 kirjutas: 23 Sept 2021, 18:00
Krl kirjutas: 23 Sept 2021, 17:14

Juba olid ju uudised, et euroopa riigid, koos siis meie Kajaga ilmselt, tellisid omale juba terve persetäie gripivaktsiine järgmisteka hooaegadeks. Küllap läheb ka selle vastu sundvaktsineerimiseks nüüd.

Mille vastu praegu sundvaktsineeritakse?

Teadaolevalt mitte millegi, aga osasid kodanikke peaks mõne asja vastu vaktsineerima küll. Kuid selliseid vaktsiine pole veel leiutatud kahjuks.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Praegu sundvaktsineeritakse selle "kõige hirmsama" nimel (mitte vastu..sest vastu enam eriti ei aita). Kui mõni on nii "keenjus" ja tuleb rääkima kuidas täna sundvaktsineerimist ei toimu siis selliste isikutega muidugi pole mõtet seda teemat pikalt arutada. Öelda inimesele, et sinu jaoks pannakse suurem osa ühiskonnast konkreetselt kinni ja takkaotsa veel, et töölt laseme su ka lahti...nojah, teha nägu nagu see ei oleks sund on täpselt sama nagu teha nägu, et venemaa on maailma kõige demotraatlikum riik, kus on null korruptsiooni. Muidugi jah, on ju täiesti olemas ka isikuid, kes seda usuvadki :D Eks samasuguse ajuehitusega isikute jaoks ei eksisteeri ka vaxisundi, kõik on puhtalt vabatahtlik ja tõendi omamine, näitamine kui ka küsimise on ju samuti ilmselgelt kõik täiesti vabatahtlik :lol:

Aga et teemast mööda ei oleks siis jah, arvatavasti hakkavad ka tõuksid mingil hetkel vaktsineerimistõendit küsima ning tuletama meelde, et mask ikka ees oleks. Sõites ja muudkui igas suunas välja hingates ju lendab tapjaviirus eriti kiirelt ja eriti kaugele ning katab terve suure maa-ala tõuksitaja ümber. Ilma naljata, keegi saaks kindlasti sellise arenduse välja pakkumise ning keegi teine selle välja arendamise ning implementeerimise eest kena nutsu tasku panna. Suht kindel, et tehakse ära


Nomidaiganes
Postitusi: 23
Liitunud: 06 Sept 2018, 16:02
Tänatud: 2 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Nomidaiganes »

will111 kirjutas: 23 Sept 2021, 20:06
Spoiler

Praegu sundvaktsineeritakse selle "kõige hirmsama" nimel (mitte vastu..sest vastu enam eriti ei aita). Kui mõni on nii "keenjus" ja tuleb rääkima kuidas täna sundvaktsineerimist ei toimu siis selliste isikutega muidugi pole mõtet seda teemat pikalt arutada. Öelda inimesele, et sinu jaoks pannakse suurem osa ühiskonnast konkreetselt kinni ja takkaotsa veel, et töölt laseme su ka lahti...nojah, teha nägu nagu see ei oleks sund on täpselt sama nagu teha nägu, et venemaa on maailma kõige demotraatlikum riik, kus on null korruptsiooni. Muidugi jah, on ju täiesti olemas ka isikuid, kes seda usuvadki :D Eks samasuguse ajuehitusega isikute jaoks ei eksisteeri ka vaxisundi, kõik on puhtalt vabatahtlik ja tõendi omamine, näitamine kui ka küsimise on ju samuti ilmselgelt kõik täiesti vabatahtlik :lol:

Aga et teemast mööda ei oleks siis jah, arvatavasti hakkavad ka tõuksid mingil hetkel vaktsineerimistõendit küsima ning tuletama meelde, et mask ikka ees oleks. Sõites ja muudkui igas suunas välja hingates ju lendab tapjaviirus eriti kiirelt ja eriti kaugele ning katab terve suure maa-ala tõuksitaja ümber. Ilma naljata, keegi saaks kindlasti sellise arenduse välja pakkumise ning keegi teine selle välja arendamise ning implementeerimise eest kena nutsu tasku panna. Suht kindel, et tehakse ära

Huvitav kas "Poissmeeste peol" tuleb teine hooaeg ka v?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Vist pidavat juba kolmas käima

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Nende lamemaalastega, kes endiselt usuvad, et ei toimu sundvaktsineerimist, ei ole mõtet vaielda tõesti.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kas teid on sunniviisiliselt juba vaktsineeritud? Kas ilma vaktsineerimata on elu seisma jäänud? Teid ühiskonnast isoleeritud või vangu pandud?
Jep, vaktsineerimata tehakse elu keerulisemaks vs vaktsineeritu. Nõus, ma ei pea ka neid reegleid kõiki mõistlikuks. Kuid ma ei tea ühtegi vaktsineerimata inimest, kelle elu oleks seisma jäänud. Negatiivne testitulemus ja mine kinno, restosse või reisile. Kus on sundvaktsineerimine?
Nagu ütlesin, ei pea ka neid topeltstandardeid õigeks. 1 peab enda viirusesse mittenakatumist tõendama ja teine mitte. Aga sundvaktsineerimine? (togi)

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

t***, samasugust paska võid sa ajada kellelegi, kes parasjagu vanglas on sunnitud viibima. Ajada talle seda sama juttu, et ega ta tegelikult ei pea seal olema. See on tema oma valik, et kas mõtleb välja, kuidas seda teha ja põgeneb, või seda mitte teha soovides, istub seal edasi :wack:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Tase, tõesti (w) . Jätka samas vaimus :bsmile:


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Noh, lähenemise küsimus. Kui nimetada sundvaktsineerimiseks ainult seda kui sõdur tuleb ja paneb sulle püssitoru otsaette ning süstal lüüakse sisse...siis pole meil tõesti midagi ligilähedastki. Või tegelt, mis seal kaitseväes täpsemalt toimuski? :D
Ei, elu pole ka tõesti täielikult seisma jäänud (veel ei ole...me ju tegelikult ei tea, mis siit täpselt siis kah edasi tulemas on). Aga elu on muutunud küll, VÄGAGi palju. Minu jaoks, kellel on varasemast ajast vaktsiinide süstimisega nii negatiivseid kogemusi, et ma ei ole absoluutselt mitte mingil juhul nõus laskma end süstida mingi kraamiga, millest mul pole absoluutselt mitte mingisugust võimalikku kasu, isegi mitte teoorias.
Ma ei saa enam teha tööd, mida ma varem tegin. Konkreetselt ja sõna otseses mõttes 2 projekti/tööotsa on jäänud saamatu AINULT selle pärast, et ma ei ole vaktsineeritud ega kavatse saada vaktsineeritud. See ei loe, et olen haiguse läbi põdenud. Ma ei saa enam sisuliselt mitte kuskile sisse peale kaupluste. Testi? Ei, ma ei hakka tegema iga kord mingit paarikümne eurost testi, et minna kinno, muuseumi, teatrisse, baari, restosse. Seda enam, et mul pole enam põhilist sissetuleku allikat ehk erialast töödki.

Kas selleks peabki reaalselt inimeste elu seisma jääma ehk teisisõnu inimesed peavad sõna otseses mõttes ära surema, et meil oleks "õigus" hakata nimetama asju õige nimega? Kui nii siis on ju tegelikult küll päris kurb seis juba...ei?

Kui tuua mõni võrdlus siia kõrvale siis noh näiteks, kas neegritel ameerikamaal jäi siis elu seisma aastat 400 tagasi? Ei jäänud ju, nad pidid lihtsalt vabatahtlikult tööd tegema :D Kuna elu seisma ei jäänud, miskit vist süüa sai kah kuskilt ning ehk isegi mingi katus oli peakohal (räägitakse, et kohati suisa tasuta!) siis järelikult seal mingit sundi ei olnud, täiesti vabatahtlik värk. Ju siis pole sellist asja nagu orjapidamine tegelikult kunagi eksisteerinud

Negatiivne tulemus ja tee mis tahad...kõlab juba peaaegu nagu täielik vabadus. Aga misasi see oma sisult siis on? See on SUND maksta täiesti ajuvabalt suuri summasid iga liigutuse eest, mida täiesti terve inimene täna ühiskonnas teha tahab. Kõik, mingit muud sisu sellel asjal ei ole. See ei ole mitte kellegi ega millegi jaoks vajalik toiming vaid taktika, mille abil SUNNITAKSE inimesi end vaktsineerima...sest eks igaüks saab ju aru, et mitte keegi ei jõua lõpmatuseni maksta selle "negatiivse testitulemuse" eest iga liigutust tehes. Kes jõuaksid, need lihtsalt ei taha. Ja kes jõuavad ja isegi äkki poleks otseselt väga vastu põhimõttelisel tasandil, need lihtsalt ei viitsi, ei taha aega kulutada jne. Muidugi oleks hoopis teine jutt kui oma testitulemust on kohustatud näitama kõik isikud, sõltumata sellest kas ja mitu süsti nad on saanud. Sellisel juhul tõesti ei saaks rääkida mingist ilmselgest mõjutustaktikast või teadlikust/tahtlikust inimeste lahterdamisest...siis oleks see kas lihtsalt ülim lollus ja teatud ärimeeste taskute täitmine ning riigikassa täitmine kõigi riigi kodanike arvelt võrdväärselt. Või siis mingite tingimuste puhul ehk tõepoolest vajalik käik. Aga no me kõik saame ju aru, et mingeid selliseid tingimusi tänasel päeval ei ole ega pole lähiajal ka ilmselt tulemas.

tegelikult ma tahtsin hoopis rääkima oma tänasest el.ratta testimise kogemusest...aga vahepeal läks teema ikka suht teise suunda:D anyway, see "väidetavalt" 2kw poweriga ratas, mida täna proovimas käisin oli küll minu meelest hirmus lahja. Ei olnud tal ei kiirendust ega lubatud lõppkiirust. Jah, pika peale sain küll vist kuskil 33-35 rauda aga tempo, millega selle saavutasin jäi ausalt öeldes alla kiirendusele, mille oma kahe väikse jalaga ära pressiksin. Peale siit kogu selle suure funi jutu lugemist, pean ütlema, et olen suht pettunud ja ootasin enamat. Absoluutselt killeri tunne ka ei olnud...kuigi ega ma kõnniteel ei katsetanudki

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

covidist ja sellega kaasnevast rääkides lastakse lähisugulaste vahel üksteisel aadrit. (süstid, maskid ja ringi töllerdamised)
Ei tea kui mõistlik oma arvamuse tulihingeline kaitsmine siin on?

Maailm oli, on ja on tulevikus pidevas muutumises (on selleks siis nälga, katk, veeuputus, vulkaani purse, maavärin sõda, meteoriit, putin või tädi kaja). Iga muutusega kahjuks jääb mingi kogus kodanike kuskile aia vahele. On jäänd, jääb praegu ja jääb ka tulevikus. Sinna ei ole midagi teha. Ilmselgelt teeb aia vahel kinni olev põrsik seakisa.
Aia vahel olevate põrsikute kogus on reeglina suhteliselt väike aga kisa eba porportsionaalselt suur.
Ülejäänud on leidnud oma võimaluse, kas ühel või teisel pool aeda ja ma pigem arvan, et ei ole üks teisest parem ega kehvem. Üleaedseid siin poriga pilduma hakata pole kõige mõtekam tegevus. Vist :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Need muutused ja nende juurpõhjused kahjuks või õnneks on väga erinevat tüüpi. Maavärin, meteoriit, veeuputus, vulkaan jne vs. tädi kaja :D mida kellelgi ikka väga öelda või arvata oleks ja kelle kohta kui meteoriit paari miljoni elupäevad lõpetab. Oli s**t päev, tunneme kaasa.
Praegune olukord on ikka layers above layers suurusjärgu jagu keerulisem protsess ja protseduur. Aga eks jah rõõmu võib ka tunda mõne asja üle, näiteks selle, et eesti pole veel päris uus-murumaa või down under sündroomi riik :D
https://www.businessinsider.com/new-zea ... ?r=US&IR=T

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Mustade orjaelu ja tänapäevase vaktsineerimisele mõjutamise vahele võrdusmärgi panemine, nojah.

Aga teemat hoides, Will mis aparaadiga täpsemalt tegu oli? 2x 1kW kui seal andmetega valetatud pole, peaks ikka tunda olema. Samas mul naabrimehel ka 2x 1kW, Cityway X Pro ja tuleb tunnistada, et minek tõesti oluliselt lahjem. Kodutänaval sain tema omaga 40 ikka kätte, enda omaga viskab 40 oluliselt lühema distantsiga ja samal tänavapikkusel lõppkiirus suurem. Täna enda omaga vastutuult, tuul nii 6-7 m/s sõitsin rahulikult 45-46, mul hetkel piiraja 50 peale sätitud.
Btw, kas mõlema ratta vedu oli aktiveeritud? Mul esimest ei saa täitsa off lülitada, on kas 50% või 100% sees ja 50 puhul on nii kiirenduses kui lõppkiiruses oluline vahe sees.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ei pannud päris võrdusmärki. Lihtsalt tõin osaliselt sarnase/võrreldava situatsiooni. Anyway, las need orjad olla ning eks jah see on ka mitmetahuline küsimus, et kas ja kelle jaoks praegu toimuv on sisuliselt sund ja kelle jaoks lausa tasuta hüve. Täiesti oleneb ju, et kuspoolt ja milliste eeldustega asjade läheneda. Umbes nagu see kui kunagi ammu keelati vist klubides ja sellistes kohtades suitsetamine ära. Minu vaatenurgast oli senimaani toimunu lausabsurd ja sisuliselt kriminaalne ning vastav käik kahe käega tervitatav, nii mõnegi suitsetaja seisukohast oli too otsus ja edasine aga ilmselt inimõiguste rikkumine :D

See konkreetne oli üks tavaline 26" ratastega elektriline maastikuväntmasin. Ühesõnaga maastikurattast tehtud elektrikas. Iseenesest omaniku jutt on paberil võttes usutav. 48v 1kw rummumootorid, need vähe paremad ja kvaliteetsemad kannatavad rahulikult ka suurema võimsusega kasutamist. Ilmselt see oli golden motor, päris suure läbimõõduga ja jäme asi igatahes. Akupakk oli 70v ja väidetavalt kontroller oli konfitud lubama max 35A. Justkui päris uhke värk, see peaks tähendama kenasti üle 2kw küll. Display ka tõesti näitav sellist pinget, muid kribunumbreid ma sealt väga pingsalt uurida ei jõudnud. Akupakk ise oli ka väga vägev, samadest elementidest tehtud, mis mul endal praegu mingi x tulevase projekti jaoks riiulis seisavad ja ootavad. Mingi auto cellid on need, vist lexuse omad. 20A cellid, mis kannatavad 5c pidevat (ehk 100A) ja 10c lühiajalist voolu ehk aku taha asi vaevalt jäi. Aga vot edasiminekut ei olnud...proovisin tänaval kiirendust, isegi selle 30+kmh'ni jõudmine koos kaasa väntamisega võttis ikka minumeelest oma 100m aega. Tänavad olid seal lühikesed ja kehvakesed ning väga kaugele pikka maad suruma ei tahtnud minna selle külma ja tuulega. Eks võibolla mingi 200-300m peale oleks lõpuks ka 40 ära pigistanud aga no camoon, see ei ole aktsepteeritav kiirendus minumeelest ning kiirusega 40 peaks pressima edasi tegelikult juba alla kilowati võimsusega. Mingi alla kilowati suht keskpärane tõuks kiirendaski umbes samaväärselt, millega kunagi natuke pikemalt sõitsin tallinnas. Puhtjuhuslikult oli ka selle tippkiirus üsna sarnane ehk pisut üle 30. Nii et ei teagi, mis põhjusel see ratas nii lahja oli...aga oli.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

M.T. kirjutas: 24 Sept 2021, 00:08

Mustade orjaelu ja tänapäevase vaktsineerimisele mõjutamise vahele võrdusmärgi panemine, nojah.

Vaata kõrvale ka oma mõtteavaldused üle. Kas teemat obektiivselt vaadates ei tundu palju kumalisem see, et isiklike põhivabaduste piiramisesse kriitiliselt suhtumist võrreldakse lameda maaga ja ,et teise käega kiideldakse kaasa, et "jah. ongi VÄGA HEA, et ilma mingieid tõendeid esitamata ei saa enam sööma, kinno, spordiklubisse või raamatukokku minna." ja et üldse võiks õnnelk olla, et VEEL LUBATAKSE teha mõnda teist asja.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Krl kirjutas: 24 Sept 2021, 08:28
Spoiler
M.T. kirjutas: 24 Sept 2021, 00:08

Mustade orjaelu ja tänapäevase vaktsineerimisele mõjutamise vahele võrdusmärgi panemine, nojah.

Vaata kõrvale ka oma mõtteavaldused üle. Kas teemat obektiivselt vaadates ei tundu palju kumalisem see, et isiklike põhivabaduste piiramisesse kriitiliselt suhtumist võrreldakse lameda maaga ja ,et teise käega kiideldakse kaasa, et "jah. ongi VÄGA HEA, et ilma mingieid tõendeid esitamata ei saa enam sööma, kinno, spordiklubisse või raamatukokku minna." ja et üldse võiks õnnelk olla, et VEEL LUBATAKSE teha mõnda teist asja.

Millised need PÕHIVABADUSED on mida piiratakse.
Ei pea vastama, sulle läheb blokk peale.

Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas romulus »

Ma ei saa enam sisuliselt mitte kuskile sisse peale kaupluste.

Täitsa huvi pärast, mis kohad need on, kus läbipõdenuid ei võrdsustata vaktsineeritutega? Mul meeskonnas samamoodi üks läbipõdenu, kuid vaktsineerimata - söögikohtades, kauplustes, Ahhaas jne käidud ja igale poole lastud. Samamoodi, mis tüüpi töökohtadega on tegu, kus nõutakse justnimelt vaktsineerimist ja läbipõdemine ei sobi? Või on asi järsku selles, et läbipõdemisest liiga palju aega möödas?

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Põhivabaduste piiramine, inimõiguste piiramine, maskiga kaasneb ajukahjustus, sundvaktsineerimine, jne-jne. Osadel kisub asi ikka selliseks äärmuslikuks maailmavaateks ära. Viiruseid ei koti sinu sinu “inimõiguste rikkumine” ja kui sa arvad, et praegused meetmed on valed ning tänapäevane meditsiin ning viroloogide arvamused BS, paku mingi parem lahendus valitsus(t)ele ise välja. Ja see baseerugu ka millelgi teadulikul, mitte lihtsalt blablabla.
Krt see, et kuhugi minnes peab mingil perioodil enda terve olemist tõestama, võrdub tõesti vanglaga w? Vanglasse pannakse sind SUNNIVIISILISELT, seal ei anta valikut, kas vangla või plaan B. Vaktsineerimisega on sul valida, lähed või teed vajadusel testi. Kui sulle kumbki variant ei meeldi, söö kodus või vabas loodudes, selleks ei pea sa kumbagi tegema. Alternatiive jätkub ju ja vaktsineerimisvastaseid koduaresti pole veel määratud. Või on?
Jah, see ühelt küsime negatiivset testi, teiselt mitte, see on omajagu jabur. Aga see juba teine teema.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

will111 kirjutas: 24 Sept 2021, 04:59

See konkreetne oli üks tavaline 26" ratastega elektriline maastikuväntmasin. Ühesõnaga maastikurattast tehtud elektrikas.

Aaa, see jäi 2 silma vahele, et jutt oli rattast. Nendega kogemus puudub täiega, pole aimugi kui kiirelt seal asjad käivad.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

M.T. kirjutas: 24 Sept 2021, 10:04
Spoiler

Põhivabaduste piiramine, inimõiguste piiramine, maskiga kaasneb ajukahjustus, sundvaktsineerimine, jne-jne. Osadel kisub asi ikka selliseks äärmuslikuks maailmavaateks ära. Viiruseid ei koti sinu sinu “inimõiguste rikkumine” ja kui sa arvad, et praegused meetmed on valed ning tänapäevane meditsiin ning viroloogide arvamused BS, paku mingi parem lahendus valitsus(t)ele ise välja. Ja see baseerugu ka millelgi teadulikul, mitte lihtsalt blablabla.
Krt see, et kuhugi minnes peab mingil perioodil enda terve olemist tõestama, võrdub tõesti vanglaga w? Vanglasse pannakse sind SUNNIVIISILISELT, seal ei anta valikut, kas vangla või plaan B. Vaktsineerimisega on sul valida, lähed või teed vajadusel testi. Kui sulle kumbki variant ei meeldi, söö kodus või vabas loodudes, selleks ei pea sa kumbagi tegema. Alternatiive jätkub ju ja vaktsineerimisvastaseid koduaresti pole veel määratud. Või on?
Jah, see ühelt küsime negatiivset testi, teiselt mitte, see on omajagu jabur. Aga see juba teine teema.

Selles suhtes oleme sinuga täiesti ühel meelel. Ka minuarust võiks igal soovijal olla võimalus ja vabadus kasvõi igapäev käia ringi süstal prses. Ja seda kinntav triipkood otsaette tatoveeritud.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Krl kirjutas: 24 Sept 2021, 10:28
Spoiler

Selles suhtes oleme sinuga täiesti ühel meelel. Ka minuarust võiks igal soovijal olla võimalus ja vabadus kasvõi igapäev käia ringi süstal prses. Ja seda kinntav triipkood otsaette tatoveeritud

.

Aga kas pole? Minu teada ei keela küll keegi mul omale otsaette suvalise sita tatoveerimist. Süstal pees, ei oska öelda kuidas reageeritaks avalikus kohas, kas läheks mingi keelu alla või mitte.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Näed siis kui tore. Lõpuks ikkagi jõuavad nii lame kui ümarmaalased ühele arusaamisele maailmast ja saavad ühe ja sama tsiklimeeste mütsi all eksisteerida.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

No ma ei ütleks, et meil maailmast ühtne arusaam on. Rääkimata inimõigustest, sundvaktsineerimistest ja paljudest muudest asjadest kindlasti veel. Aga see ei tähenda, et ma teistmoodi mõtlejatega koos ei suuda elada või ühte foorumisse ära mahtuda ning teel kohtudes käppa ei viska. Maailm oleks igav ja liiga ühele poole kaldu, kui me kõik copy-paste oleksime.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Vint »

Taiwanist üks näide
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a ... 0svav1.mp4

:mrgreen: Ahjaa, olete vahepeal saagima hakanud. :) ( Srry, ma võtsin mingi aeg teema automaatsed teavitused maha ja ei jälginud... :ner: )

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Essugi ei näe sealt lingilt. Loodetavasti ikka vaktsineerimisteemaline :mrgreen:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

M.T. kirjutas: 24 Sept 2021, 15:18

Essugi ei näe sealt lingilt. Loodetavasti ikka vaktsineerimisteemaline :mrgreen:

Oot kohe näed ma kohe saadan

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”