Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Aksu86 kirjutas: 27 Juul 2021, 10:52

..... aga kas sinna kergliikuriga ronimine on asi, mida mõtlev inimene teeb… jäägu igaühe enda otsustada.

Olete te kasvõi ühte (1) normaalset el.tõuksi persooni kohanud?
Mina nt. ei ole (togi)

---- ----

Poolitatud vägisi ja autori tahet arvetamata siit:
viewtopic.php?f=8&t=110875



Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

yeekim kirjutas: 28 Juul 2021, 07:24
Aksu86 kirjutas: 27 Juul 2021, 10:52

..... aga kas sinna kergliikuriga ronimine on asi, mida mõtlev inimene teeb… jäägu igaühe enda otsustada.

Olete te kasvõi ühte (1) normaalset el.tõuksi persooni kohanud?
Mina nt. ei ole (togi)

Tule siis vaata, kuidas ma tõuksiga liiklen.

Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ivoonu kirjutas: 28 Juul 2021, 08:34
yeekim kirjutas: 28 Juul 2021, 07:24
Aksu86 kirjutas: 27 Juul 2021, 10:52

..... aga kas sinna kergliikuriga ronimine on asi, mida mõtlev inimene teeb… jäägu igaühe enda otsustada.

Olete te kasvõi ühte (1) normaalset el.tõuksi persooni kohanud?
Mina nt. ei ole (togi)

Tule siis vaata, kuidas ma tõuksiga liiklen.

Ei ole Sind jah liikumas näinud, samuti olen kuulnud, et on teisigi normaalseid aga vot näinud ei ole ühtegi :shock:
PGN, isegi lastel on vajalik jalgrattaga iseseisvalt liiklemiseks lubasid(iseasi, paljudel need on) ja nüüd tohib suvaline lumehelbekene, ilma mingisuguse teadmiseta Liiklusseadusest, teele tormata :wack:
Midagi on mäda siin riigis....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Spoiler
yeekim kirjutas: 28 Juul 2021, 07:24
Aksu86 kirjutas: 27 Juul 2021, 10:52

..... aga kas sinna kergliikuriga ronimine on asi, mida mõtlev inimene teeb… jäägu igaühe enda otsustada.

Olete te kasvõi ühte (1) normaalset el.tõuksi persooni kohanud?
Mina nt. ei ole (togi)

Väga hea induktsioon! Mina end normaalseks ei pea, tuleb ette, et sõidan tõuksiga ... ah mis, lood on veel halvemad - mul on päris oma tõuks. Ergo, mäkk sõidab tõuksiga, mäkk pole normaalne järelikult tõuksiga sõitjad pole normaalsed! :ner:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Veelkord:
Mina ei ole ühtegi normaalselt liiklevat tõukseristi näinud!
Kindlasti on neid olemas, ka foorumlaste hulgas, aga mina neid näinud ei ole!!!!

Saadetud kettaga lauatelefonist!


m1982
Postitusi: 6
Liitunud: 26 Juul 2021, 20:11
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas m1982 »

yeekim kirjutas: 29 Juul 2021, 20:17

Veelkord:
Mina ei ole ühtegi normaalselt liiklevat tõukseristi näinud!
Kindlasti on neid olemas, ka foorumlaste hulgas, aga mina neid näinud ei ole!!!!

Täna elektritõuks, homme elektritsikkel.

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Turist »

m1982 kirjutas: 29 Juul 2021, 23:52

Täna elektritõuks, homme elektritsikkel.

Ja ülehomme kumminaine. :lol:

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1486
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Turist kirjutas: 30 Juul 2021, 00:33
m1982 kirjutas: 29 Juul 2021, 23:52

Täna elektritõuks, homme elektritsikkel.

Ja ülehomme kumminaine. :lol:

Ei maksa unustada alkovaba õlut

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Ivoonu kirjutas: 30 Juul 2021, 07:23
Turist kirjutas: 30 Juul 2021, 00:33
m1982 kirjutas: 29 Juul 2021, 23:52

Täna elektritõuks, homme elektritsikkel.

Ja ülehomme kumminaine. :lol:

Ei maksa unustada alkovaba õlut

Türi! Siis jääb mõnel sõidutihedamal päävasel a'al vaid kukesamm kumminaiseni.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

m1982
Postitusi: 6
Liitunud: 26 Juul 2021, 20:11
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas m1982 »

Ivoonu kirjutas: 30 Juul 2021, 07:23
Turist kirjutas: 30 Juul 2021, 00:33
m1982 kirjutas: 29 Juul 2021, 23:52

Täna elektritõuks, homme elektritsikkel.

Ja ülehomme kumminaine. :lol:

Ei maksa unustada alkovaba õlut

Eks kunagi 125a tagasi võisid hoburatsanikud nende esimeste põristajate suunas analoogseid nalju teha. Tänaseks nad kõik aga huumusekihiks saanud ja selle asemel kõnekäänd maalt ja hobusega. Nii et mine sa tea, mis sorti kaarikute suunas need 2146. aasta elektritsiklistid oma selleaegseid variante kumminaise ja vabaõlu naljadest lennutavad :twisted: Ja kui ka biker.ee foorum sellel ajal veel alles, siis võivad nad oma ümberlükkamatud seisukohad siinsesse teemasse täienduseks lisada. Juhul kui lisavad, siis tervisi tulevikku ka minu poolt 8)

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Turist kirjutas: 30 Juul 2021, 00:33
m1982 kirjutas: 29 Juul 2021, 23:52

Täna elektritõuks, homme elektritsikkel.

Ja ülehomme kumminaine. :lol:

Ma ei paneks neid asju niimoodi meelevaldselt ühte patta.

Üks on meeldiv ja praktiline, kuid samas kulusäästlik ja keskkonnasõbralik meelelahutus. Teised on mingid krdi hipsterite liiklusvahendid.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja ei mölise ka.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


red buell
Postitusi: 195
Liitunud: 08 Apr 2005, 14:58
Tsikkel: BMW R1200R,Ducati 900SS,HD Spo
Asukoht: Mähe, Pirita
Tänanud: 42 korda
Tänatud: 106 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas red buell »

Jah, ehitan praegu elektritsiklit, tõuksiga ei sõida aga ega ma end päris normaalseks kah ei pea. See oleks väga igav kui kõik oleks normaalsed, sest siis poleks foorumites midagi teha.
Kunagi ma arvasin, et normaalne inimene automaatkastiga autoga ei sõida, praegu ei viitsi manuaali poole vaadatagi.
Nii et ärge muretsege, see läheb mööda :)

Tsiklite elektritööd ja alarmid. Tsiklite ümberehitus. Tel:51O73O5
https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Vint »

Üherattaline oleks põnev. Üks näide http://rynomotors.com/
Ainuke häda et 40km tunnis, kohati jääks linnas jalgu. Sõidu ulatus muidu suht viisakas, kompaktsust arvesse võttes. 50km

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas pühak »

Krl kirjutas: 30 Juul 2021, 11:54
Turist kirjutas: 30 Juul 2021, 00:33
m1982 kirjutas: 29 Juul 2021, 23:52

Täna elektritõuks, homme elektritsikkel.

Ja ülehomme kumminaine. :lol:

Ma ei paneks neid asju niimoodi meelevaldselt ühte patta.

Üks on meeldiv ja praktiline, kuid samas kulusäästlik ja keskkonnasõbralik meelelahutus. Teised on mingid krdi hipsterite liiklusvahendid.

Vähemalt aus mees. Eristab kohe kenasti meelelahutuse ja krdi hipsterite liiklusvahendid. :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hurraaaaaa, maailm on päästetud, nägin ühte viisakat elektristi!
Nooremapoolne, kandis kiivrit, sõitis ilusti lubatu piires, ülekäigul tuli maha ja jalutas...

:bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Vint kirjutas: 31 Juul 2021, 17:52

Üherattaline oleks põnev. Üks näide http://rynomotors.com/
Ainuke häda et 40km tunnis, kohati jääks linnas jalgu. Sõidu ulatus muidu suht viisakas, kompaktsust arvesse võttes. 50km

kuna ise elan soomes rikkurite piirkonnas.`(ise seal paraku üks vaesamaid seal :lol) siis üks penskarite paar ajab kh nendega ringi nende õnn on et üle 40 edasi ei lähe :mrgreen: aga jh tundub suht mõttetu leiutis.ükspäev jaid mulle ülekäigulrajal jalgu siis kakerdasid nagu ufod ületee ,täis varustus seljas kiivrid ja kõik jutud..lamavad politseinikud..
Tõuksid on saatanast ja on ebareaalne uskuda et need on lubatud üldse liiklusesse.ise liigun igapäevaselt Helsinki kesklinnas ja näen mis toimub.näiteks pargitakse loobitakse jatavad maha kuhu iganes,seal kuhu saaks autot parkida seal vedelevad tõuksid ja neid keegi ei trahvi..sõidavad ilma kiivriteta ja kaitsmeteta helkurist rääkimatta igalpoolt ristirästi läbi.jne


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Luxor »

yeekim kirjutas: 04 Aug 2021, 06:06

Hurraaaaaa, maailm on päästetud, nägin ühte viisakat elektristi!
Nooremapoolne, kandis kiivrit, sõitis ilusti lubatu piires, ülekäigul tuli maha ja jalutas...

:bsmile:

Huvitav, mis tal küll häda oli? Sa 112 ei helistanud? Paras materjal Raja tn tarkade klubile uurimisex...

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas Krl »

Minuarust nad just öösiti võikski seal kõnniteedel sõita. Päevasel ajal ei ole nagu olulist vahet, kas ma lasen tsikliga täie pasaga mööda kõnniteed, et ummikuid vältida, või lendavad need elktrimootoriga rattad seal.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Varsti mingid piirangud tulevad nagunii. Eelmine nädal sai üks 24a naine surma el tõuksiga. Sai siis bussiga kokku...

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

kaiman kirjutas: 04 Aug 2021, 22:28

Tõuksid on saatanast ja on ebareaalne uskuda et need on lubatud üldse liiklusesse.ise liigun igapäevaselt Helsinki kesklinnas ja näen mis toimub.näiteks pargitakse loobitakse jatavad maha kuhu iganes,seal kuhu saaks autot parkida seal vedelevad tõuksid ja neid keegi ei trahvi..sõidavad ilma kiivriteta ja kaitsmeteta helkurist rääkimatta igalpoolt ristirästi läbi.jne

No see selline pada sõimab katelt teema. Jalakäiad kiruvad kõiki tüüpi sõidukijuhte, autojuhid tsikliste, jne. Terve ringi saame täis. Enda arvates on ainsad normaalsed need, kes kasutavad liiklemiseks kõiki mooduseid, kondiaurust kuni veokani, k.a. ühistransport. Mida rohkem erinevaid vaatenurki koged, seda paremini teistsuguse liikumisviisiga indiviidi mõistad. Ainult autoroolis olijad ei hakkagi teisi mõistma. Erandid kinnitavad muidugi reeglit.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Sa ajad mees siin midagi segamini,liikluses ei saa olla pada ega katelt vaid on kindlad reeglid mis on LE kirjas.sinu jutujargi saan aru et ühtedele pole midagilubatud ja teistele teeme mis tahame
äkki eksin aga minu teada jõgeval polegi ühtegi tõuksi mis vähemalt jalgu jaab

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ma ei tea äkki olen liiga vähe joonud, a su postituse point jäi mul tabamata.
Pada ja katel selgituseks. Nii nagu on tõuksiga liiklejate hulgas igasuguseid, neid kes teevad seda mõistlikult ning enam-vähem reeglitest kinni peavad ja teine äärmus kel sügavalt pohh, nii on ka tsiklistide ridades. Siit siis see pada sõimab katelt mõttetera.
Kiivrid jne., olen ma miskit maha maganud ja jäänud märkamata, et tõuksiga on kiiver seadusega nõutud? Ja mida sa pidasid silmas - Tõuksid on saatanast ja on ebareaalne uskuda et need on lubatud üldse liiklusesse.?
Btw, mis selle Jõgevaga on?


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

M.T. kirjutas: 10 Aug 2021, 21:53

Ma ei tea äkki olen liiga vähe joonud, a su postituse point jäi mul tabamata.
Pada ja katel selgituseks. Nii nagu on tõuksiga liiklejate hulgas igasuguseid, neid kes teevad seda mõistlikult ning enam-vähem reeglitest kinni peavad ja teine äärmus kel sügavalt pohh, nii on ka tsiklistide ridades. Siit siis see pada sõimab katelt mõttetera.
Kiivrid jne., olen ma miskit maha maganud ja jäänud märkamata, et tõuksiga on kiiver seadusega nõutud? Ja mida sa pidasid silmas - Tõuksid on saatanast ja on ebareaalne uskuda et need on lubatud üldse liiklusesse.?
Btw, mis selle Jõgevaga on?

Mis krdi pointi sa siin taga ajad,sai sulle lihtsas keeles vastatud et point on liiklus eeskirjades mida tõuksid ei valda,krt mismoodisinusugustele ümbernurga tegelastele veel peab puust ja punaselt seletama.ps.arvasin et sa jõgeva kutt,aga vahet pole terve eesti tõuksid oleks helsinkis mitte midagi.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Tõukdid ei peagi valdama midagi, nendega sõitja peab. Samamoodi on kõigi teiste liikurvahendite puhul ja lambaid kelle puhul tundub, et nad eeskirjadest muhvigi ei tea või ei hooli, jagub nende kõigi selga või sisse. Aga endiselt, kas kuskil on kirjas et tõuks pole liikluses lubatud või mida sa üldse liikluseks pead?
Jõgeva, jah elasin seal ca 30 aastat tagasi, nahh see siia puutub?
Helsingi, tulin sealt 2 päeva tagasi, polnud see asi seal nii hull midagi. Ei sõitnud autoga ühelegi tõuksi kamikazele otsa, ei niitnud nemad mind kui jalakäiat jalust ja ei koperdanud ka ma ühegi maas vedeleva tõuksi otsa. Jah neid vedeleb iga nurga peal, see on uus reaalsus. Eks jalakäijad ka tihti kiruvad autosid, mis pargitud sinna kuhu ei peaks või seisab mõni punase tule ajal poolenisti ülekäigurajal ja takistab teeületajaid. Elu on karm linnadzunglis.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

M.T. kirjutas: 10 Aug 2021, 23:15

Tõukdid ei peagi valdama midagi, nendega sõitja peab. Samamoodi on kõigi teiste liikurvahendite puhul ja lambaid kelle puhul tundub, et nad eeskirjadest muhvigi ei tea või ei hooli, jagub nende kõigi selga või sisse. Aga endiselt, kas kuskil on kirjas et tõuks pole liikluses lubatud või mida sa üldse liikluseks pead?
Jõgeva, jah elasin seal ca 30 aastat tagasi, nahh see siia puutub?
Helsingi, tulin sealt 2 päeva tagasi, polnud see asi seal nii hull midagi. Ei sõitnud autoga ühelegi tõuksi kamikazele otsa, ei niitnud nemad mind kui jalakäiat jalust ja ei koperdanud ka ma ühegi maas vedeleva tõuksi otsa. Jah neid vedeleb iga nurga peal, see on uus reaalsus. Eks jalakäijad ka tihti kiruvad autosid, mis pargitud sinna kuhu ei peaks või seisab mõni punase tule ajal poolenisti ülekäigurajal ja takistab teeületajaid. Elu on karm linnadzunglis.

Päris hea kompott ütleks :mrgreen: annab täitsa harutada :bsmile: aga rahustuseks sulle üttlen et ma ei baseeru ainult helsinkis vaid töötan terves skandinaavias ja näen igapäevaselt seda ,.kulturi,,ole terve ja pole vaja enam vaeva näha siin.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

No tore, et tervet Skandinaaviat näed. Ma oma töö tõttu näen vähe suuremat Euroopa ala, kui terve Skandinaavia kokku. So what?
Ahjaa, loodetavasti ei kerki nüüd kellelgi vererõhk liiga kõrgele, kuna ma plaanin ka el.tõuksi osta. Vast mahume ikka kõik teedele-tänavatele ära. :bsmile:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

M.T. kirjutas: 10 Aug 2021, 23:35

No tore, et tervet Skandinaaviat näed. Ma oma töö tõttu näen vähe suuremat Euroopa ala, kui terve Skandinaavia kokku. So what?
Ahjaa, loodetavasti ei kerki nüüd kellelgi vererõhk liiga kõrgele, kuna ma plaanin ka el.tõuksi osta. Vast mahume ikka kõik teedele-tänavatele ära. :bsmile:

Tore muidugi.aga jh et tõuksi pooldaja olid nägin kohe läbi.pole midagi austan su valikud ja elu teeb omad korektuurid ega ma isegi pole ei tea mis prillkivi (lol) vähemalt oli meeldiv vestelada edu sulle :bsmile:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Tõuksi kui sellist pooldan tõesti 100%. Seda kuidas enamus nendega sõidavad, seda absull mitte. Eks ajaga loksuvad reeglid ja asjad paika. Seni aga ootavad Darwini auhinnad endiselt kandidaate, las nad siis kandideerivad;)
Edu sullegi :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”