Kokanoad ja teritamine

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Maaks kirjutas: 03 Dets 2020, 09:03

Nugade järgi hinnates on Eestis potentsiaali vähemalt 6-le Michelini tärnile, ega kui sööma lähed, siis on max tase "käsitöö burger" :D
Ei ole varem teinud ja ei tee ka tulevikus nuga kellestki kokka, chefist rääkimata. :wink:

Aga hea on terava noaga ikka teha midagi, kasvõi käsitööburgerit!

Jahimehest onu andis mulle ammu(miski 5a tagasi) Soome netipoe lingi, kus oli ka igatsugu toorikuid: damaskus, huiaskus jmt. müügis- tee ise milline tahad+ laias valikus pea ja tupe valmistamise materjale.

edu



Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

qwerin
Postitusi: 180
Liitunud: 09 Juun 2005, 12:34
Tsikkel: 1190
Asukoht: Tallinn/Rapla/Vigala
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas qwerin »

yeekim kirjutas: 03 Dets 2020, 11:22
Maaks kirjutas: 03 Dets 2020, 09:03

Nugade järgi hinnates on Eestis potentsiaali vähemalt 6-le Michelini tärnile, ega kui sööma lähed, siis on max tase "käsitöö burger" :D
Ei ole varem teinud ja ei tee ka tulevikus nuga kellestki kokka, chefist rääkimata. :wink:

Aga hea on terava noaga ikka teha midagi, kasvõi käsitööburgerit!

Jahimehest onu andis mulle ammu(miski 5a tagasi) Soome netipoe lingi, kus oli ka igatsugu toorikuid: damaskus, huiaskus jmt. müügis- tee ise milline tahad+ laias valikus pea ja tupe valmistamise materjale.

edu

brisa.fi
Olen sealt ühte teist tellinud. Seal muudki kodusele käsitööhuvilisele

FZR 600-> FZS 1000 Fazer-> TT 600R-> ZX600F-> DL1000-> 1190S

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Piipz kirjutas: 02 Dets 2020, 22:47

No ma ei tea, mulle meeldivad ka teravad noad aga 4 tundi? Kas see on koos lõunapausidega või ilma?
Mul, kui ma väga viitsin ühe noa kallal jebida, läheb ehk 40 minutit. Aga teravaks saab ta tegelikult juba varem.
Enamus nugasid, mis mul kodus teritada on, on siiski tavalised majapidamisnoad ja nendele on mõttetu üleliia aega raisata, kuna nad niikuinii seda teravust kaua ei hoia. Ja ma tean, mis tasemeni võib terav viia aga mulle piisab, kui lõikab kergelt paberit ja käekarvu.

jah viilid uue tera ja teed selle tera ka sirgeks.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Maaks kirjutas: 03 Dets 2020, 09:03

Nugade järgi hinnates on Eestis potentsiaali vähemalt 6-le Michelini tärnile, ega kui sööma lähed, siis on max tase "käsitöö burger" :D
Ei ole varem teinud ja ei tee ka tulevikus nuga kellestki kokka, chefist rääkimata. :wink:

No sa pole ikka ilmselt seal käinud,kus burksi ei tehta. Seal kus head liha küpsetatakse või midagi muud põnevat pakutakse, burksi ei saa. :D
Neid kohti veel on. Mõned vast panevad praegu uksed kinni ja lõpetavad, aga kõik kindlasti mitte. Tegelikult saaks mõni koht ka meil selle tärni kätte küll, kuid see ei tasu meil majanduslikult vast ära.
Aga kui teemasse, siis näiteks kodus mingit õrna steiki grillides on palju lihtsam seda teha kui lõige on täpne ja tehtud õige terava noaga. Kui tahad hakkida midagi, siis peab nuga hästi käes istuma, et saaksid seda teha ühtlaselt ja kõik hakitu jääks ilus ja ühesugune. Mind õpetas üks kaukaaslane kümmekond aastat tagasi liha lõikama ja puhastama. Hakkasin siis kodus seda omalkäel ka vaikselt tegema ja selgus tõsiasi, et oma koduste, just kui ka tervate nugadega, ei saanud seda sellisel tasemel teha nagu oleks tahtnud. Siis hakkasingi omale paremaid nuge vaikselt soetama ja nii ta siis läinud ongi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas softail84 »

Tegelikult ikkagi ei saaks täna mitte ükski Eesti toidukoht seda Michelini, mitte sellepärast, et ei oleks häid vaid sellepärast et puudub esimene asi - stabiilne hea kvaliteet ja suurepärane teenindus. See on täiesti basic eeldus ja seda lihtsalt ei ole. See et rahaliselt pole mõistlik on totaalne jama, Helsinkis on mitu Michelini mis toimivad väga kasumlikult. Ja teine viga Eesti juures on see, et jumal hoia selle eest, et keegi seal veel tähte taga hakkab ajama, tänased restorani hinnad on juba kuul pähe, siis oleks vaja veel kolm korda kuul pähe lasta seal.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Krl »

softail84 kirjutas: 03 Dets 2020, 12:53

Tegelikult ikkagi ei saaks täna mitte ükski Eesti toidukoht seda Michelini, mitte sellepärast, et ei oleks häid vaid sellepärast et puudub esimene asi - stabiilne hea kvaliteet ja suurepärane teenindus. See on täiesti basic eeldus ja seda lihtsalt ei ole. See et rahaliselt pole mõistlik on totaalne jama, Helsinkis on mitu Michelini mis toimivad väga kasumlikult. Ja teine viga Eesti juures on see, et jumal hoia selle eest, et keegi seal veel tähte taga hakkab ajama, tänased restorani hinnad on juba kuul pähe, siis oleks vaja veel kolm korda kuul pähe lasta seal.

Välismaal on samamoodi, et vaesed söövad mujal.


softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas softail84 »

Ma olen oma elus vist ca 40s Michelinis lõunastanud/õhtustanud. 1, 2 ja 3* viimane õhtusöök enne koroonat oli Reimsis 1* Michelinis. Seltskonda oli 5 inimest.. 2 pudelit veini, eelroog ja pearoog milleks enamus valisid steaki. Magustoidu sõpru seltskonnas ei olnud, lõppu võeti juustuvalik. Arve oli kokku 240€ - selline arve tuleb tavaliselt naisega kahekesi Tallinna heas restoranis käies lõdva randmega kui nüüd võrdled Michelini ja mitte Michelini. Veebruaris Barcelonas maksin 1* Michelinis pudeli veini ja lõuna kahele eest 60€ ja vein ei olnud mitte kohalik vaid ja Prantsuse vein ja lõuna kahele sisaldas eelrooga, pearooga ja kohvi

Ja veel Michelinist siis 1 ja 2 tärni on siiski enamasti profitiga bisnesid. 3* kuulub juba elustiili küsimuse alla pigem. Mingi aeg tagasi oli keskmine personali määr 3* restoranis 12 inimest yhe külastaja kohta, et pakkuda täiusliku elamust. On elus õnne olnud istuda samas lauas nende meestega, kellel on aastast 1981 kuni tänaseni 3 tärni


Lembit
Postitusi: 219
Liitunud: 15 Veebr 2017, 13:43
Tsikkel: Honda XR
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 83 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Lembit »

softail84 kirjutas: 03 Dets 2020, 13:03

Ma olen oma elus vist ca 40s Michelinis lõunastanud/õhtustanud...

Ära seleta! Krl teab paremini! :) :P

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kui ei teaks, ei räägiks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Just suve lõpus oli mingi dok mingil kanalil, kus oli teemaks,et ei taheta seda tärni eriti enam saadagi ja päris arvestatav hulk on sellest ka loobunud. Eriti just euroopas ja teemaks olid kulud ja kohustused.
Praegu on Tallinnas ka heas restoranis ikka väga odav süüa juua. Olime oktoobri algul 6-inimest, 3 käiku, 3pudelit veini, 3 pauku tekiilat, 3x80 vodkat, 3 klaasi rieslingut ja vist 5 kohvi ning arve oli mingi 400-500 vahel.
5 korda veise tartar+sisefilee steik+dessert ja üks sõi taimetoitu.Toidud olid 30€ nägu ehk 180€ ja ülejäänud oli alko.
Hiljem olen naisega nv ikka restos käinud ja saab 50-60€ kahepeale koos veiniga vabalt hakkama. Viimati käisin Scheelis ja jäime väga rahule.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Krl »

urmas66 kirjutas: 03 Dets 2020, 13:51

Just suve lõpus oli mingi dok mingil kanalil, kus oli teemaks,et ei taheta seda tärni eriti enam saadagi ja päris arvestatav hulk on sellest ka loobunud. Eriti just euroopas ja teemaks olid kulud ja kohustused.
Praegu on Tallinnas ka heas restoranis ikka väga odav süüa juua. Olime oktoobri algul 6-inimest, 3 käiku, 3pudelit veini, 3 pauku tekiilat, 3x80 vodkat, 3 klaasi rieslingut ja vist 5 kohvi ning arve oli mingi 400-500 vahel.
5 korda veise tartar+sisefilee steik+dessert ja üks sõi taimetoitu.Toidud olid 30€ nägu ehk 180€ ja ülejäänud oli alko.
Hiljem olen naisega nv ikka restos käinud ja saab 50-60€ kahepeale koos veiniga vabalt hakkama. Viimati käisin Scheelis ja jäime väga rahule.

Tsiteerides klassikuid, siis, kui selle hinna see oli veel ka lits ja koju kaasa võtmiseks 6pack õllesid, siis on jah OK hind. Muidu, et seda odavaks nimetada peab jah vähemalt transpordiärimees olema.

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Loff »

Et teema liiga peeneks ei läheks siis mina serveerin taimset toitu oma kundedele sellise noaga:

Pilt

Tera LUND 5115.

Pilt

KC Lund toodab isegi väiksemaid nuge.
https://kclundblades.com/

Käisin just tera luisuga üle (ühepoolse teritusega, silma järgi nurk 20-25 kraadi), hea terav jälle. Teravus püsib sõltuvalt lõigatavast, umbes nädala.
:ner:

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas softail84 »

See "ega me väga ei tahagi seda tähte" on täpselt selline krdi Eesti suusatajate jutt, et ega me ei läinudki võitma vaid kogemusi saama. Selle kohta on ütlemine olemas, kuidas teha restoraniga miljon? Alusta kahega...
Hea restoran on aastate pikkune töö ja vaev kvaliteedi nimel. Eesti restoranimaastiku ilmestab iga paari aasta tagant samal restoranil uus omanik ja uus nimi. Väga vähe on neid restorane mis on aastaid sama omaniku käes ja võivad tõesti öelda, et nad toodavad kvaliteeti. Aga ka see ei ole lihtsalt piisav.
Ja see et täna on Eestis restoranis odav syya ei ole mingi näitaja. Täna on täna, mida ei saa mitte kusagilt otsast võtta mingi näitajana kogu sektori seisukohast. Väga lihtne näide hinnast Regis Et Jacques Marcon 3* Michelin on kahe inimese õhtusöögi hinnaks koos väga head veinidega ca 400-600€ ja ma räägin 3 tärnist ja VÄGA headest veinidest. Yks asi veel mis on Eesti turul valesti on alkoholi hind restoranis, see on lihtsalt mõttetult kirveks aetud. Suvaline Selveri vein saab maksta 40-70€ pudel. Ja siis on häda et Tallink ei tassi enam laevatäitega maksvat klienti. Elu tuleb ikka kohalikule mõnusaks teha mitte valget laeva Tallinki kirjadega oodata.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Eks see oleneb, kus söömas käia.
Kui sa veel teaksid, mis maksavad 6 Michelini tärni kokkade köögiriistad saaksid veel kordi asjatundmatu ja totakam kommentari jätta.
Siin välja toodud hinnatase on siiski asjaarmastajale.

Nagu ütlesin kõhu saab täis ka vorsti juppi otsast hammustades ja kui kulinaarsed võimed piirduvad vaid vee keetmis oskusega, on üsna totter oma "teadmistega" antud vallas hiilata.

Minu kulinaarsed oskused ei võimalda isegi korraliku käsitööburgerit valmistada, mida julgeks võõrastele pakkuda kuid noal ja noal suudan mingil määral juba vahet teha.
Sorry Krl aga su jutt on tegelikult nii loll, et seda on raske kommenteerida.
Ega need, kes siin kalleid tööriistu garagesse ostavad on ka jutu ja riista järgi F1 tiimi tehnilisest toest, tegelt suudavad säärekal küünla ära vahetada?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas softail84 »

Just nimelt nii ongi, et suhteline on see, mis on kellegi jaoks hea ja sellepärast on maailmas söögikohtasid ka seinast seina.
Lihtsalt hingega kokk on väga väga ambitsioonikas inimene ja see jutt, et tähte ei taheta on pigem selline Tommi Grillis burksi viskavad koka jutt.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Krl »

Madlobster kirjutas: 03 Dets 2020, 14:31

Sorry Krl aga su jutt on tegelikult nii loll, et seda on raske kommenteerida.

Nagu kogu jutt, võ mingi konkreetne lõik, kus ma kellegi teooria kahtluse alla seadsin ja selgitasin kuidas tegelikult on.
Täiesti siirast uudishimust küsin, et sellest õppida ja ennast parandada.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Krl kirjutas: 03 Dets 2020, 14:41
Madlobster kirjutas: 03 Dets 2020, 14:31

Sorry Krl aga su jutt on tegelikult nii loll, et seda on raske kommenteerida.

Nagu kogu jutt, võ mingi konkreetne lõik, kus ma kellegi teooria kahtluse alla seadsin ja selgitasin kuidas tegelikult on.
Täiesti siirast uudishimust küsin, et sellest õppida ja ennast parandada.

Noa teeb heaks lugu samuraidest ja porilombist. Aga ok pean vabandama eelmisel lehel ühte lolli postitust lugedes pidasin miskipärast siia jõudes autoriks sind (nüüd vaatasin uuesti ja deem ei olnudki sina :D)
Ülejäänud jutul pole viga sry :bsmile:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

softail84 kirjutas: 03 Dets 2020, 14:36

Just nimelt nii ongi, et suhteline on see, mis on kellegi jaoks hea ja sellepärast on maailmas söögikohtasid ka seinast seina.
Lihtsalt hingega kokk on väga väga ambitsioonikas inimene ja see jutt, et tähte ei taheta on pigem selline Tommi Grillis burksi viskavad koka jutt.

Selles minu viidatud dokis oli jutt ühest Kopenhaageni ja miskist Hollandi restost ning Londoni restodest,kes olid loobunud sellest, aga olid ikka igati menukad tegijad kohad edasi. See oli kas Dicovery,History või Travel või mingi sellise kanali pealt.
Mis puudutab alko hindasid mei söögikohtades,siis siin on meile "head eeskuju" andnud eelkõige põhjanaabrid. Kuna Tallinna resto turg ju eelkõige neid arvestatdes on oma elu elnud juba 90-ndatest, siis nii see on läinud ja kogu eesti ikka riburada järgi. Olen sinuga täiesti nõus,et hinnad ja valik on väga paigast ära, aga on ka erandeid. Üldiselt on meil ikka väljas söömine lääne-euroopaga võrreldes pigem odav, kuid kesk-euroopa ja balkan on oma taset kõvasti tõstnud ning hinnalipik on ikka palju madalam.
Viimane kord Rumeenias olles sai käidud nii mõneski restos, kus autopark ukse taga oli selline, et tekkis kahtlus, et kas ikka tasub sisse minna kuid läksime ja saime väga mõistliku raha eest väga head sööki-jooki. Ühes esimestest kohtadest kuhu läksime küsisin, et kas veinid on kohalikud? Teenindaja ütles sellepeale, et ainult kohalikud ongi ja kui tahad Itaalia veini, siis tuleb päeval enne kella 15 see ette tellida. muud valikud üldse puudusid. Samas väga head veinid maksidki restos 8-10€ ja tavalised lauaveinid olid 4-5€. Liitrine gaseeritud vesi klaaspudelis oli 2€. Ehk seal sai koos naisega õhtu istustud ja kui üle 30€ läks oli ikka juba priiskamine,pigem jäi sinna 20-25€ vahemikku.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Krl kirjutas: 03 Dets 2020, 14:01
urmas66 kirjutas: 03 Dets 2020, 13:51

..... arve oli mingi 400-500 vahel.

Tsiteerides klassikuid, siis, kui selle hinna see oli veel ka lits ja koju kaasa võtmiseks 6pack õllesid, siis on jah OK hind. Muidu, et seda odavaks nimetada peab jah vähemalt transpordiärimees olema.

Aga kui minnakse klubisse või bubisse ja kulutatakse see sama summa näkku( a´75€) ära sissepääsu pileti, õlle, kokside, friteeritud kartulikoorte, seakõrvade ja küüslauguleibade peale, siis on nagu ok?
Me istusime kolm sõpra naistega seal terve õhtu selle raha eest ja ma arvan, et naudingut oli ikka täiega.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sain teema alguses viidatud lingilt ostetud noa täna kätte. Võtsin tavaposti teenuse 9.90 ja eelmisel reedel tehtud ost oli esmaspäeval Fedexi-i Tallinna laos ning kell 12.00 oli mul toll makstud. Edasine juba nii kiirelt ei käinud ja Fedex jagas tööd DPD-ga , kes siis selle täna mulle koju tõi.
Nuga ise on väga ilus ja mugav ning terav ka. 53€ oli siis hind siin. See ei olnud täsihind, vaid musta reede soodukaga.

Nuga 1.jpg
Nuga 2.jpg
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas softail84 »

Ega ma ei väidagi, et see dok midagi valesti oleks teinud. Aga siiski valdav osa kulinaariamaailma jookseb tähtede järgi ja sellel on põhjus, täht tähendab kasvavat nõudlust. Lihtne näide on Hskis asuv Demo. 14 aastat 1* Michelini hoidnud. Viimased viis aastat on koguaeg käive 1mlj eurot. Miks ta selline on, sest koht füüsiliselt väga väike ja ei mahuta rohkem inimesi ning on koguaeg täis. Pole meeletu käive aga kuna sama omanik omab mitmeid kohtasid, siis tagab see väga kena äraelamise ja omanikuks ei ole mingi paadunud ärihunt vaid paadunud kokk ja Demo on tänases Soomes praktiliselt ainus, kes võiks sihiks võtta 2 tähte. Tõenäoliselt millalgi teeb ka seda.
Alkoholi kohta on Sul Urmas mõneti õigus aga ammu on asjad juba teistpidi. Soomes on restorane kus võid 60€ pudeli Bollingeri juua samal ajal kui pool Tallinnat mõtleb siiani, et Möeti eest on ok hind 75-120€
Mul on elus olnud õnne väga high level kokkadega istuda ja juttu ajada ja klaas veini juua - Georges Blanc nt keda peetakse peale Paul Bocus'e lahkumist maailma parimaks kokaks. Simone Zanoni - endine Gordon Ramsay peakokk jne. Tippkokka saab kirjeldada kokkuvõttes ainult ühe asjaga - meeletu kirg.
Ja need Eesti kokad, kes on igal pool laia maailma peal töötanud ühes või teises Michelinis ja tulevad koju tagasi. Seda teavad nad ainult ise miks nad tagasi tulevad, kas ikka tuli koduigatsus peale või ei pidanud pingele vastu.
Ja ikkagi jõuame ringiga sinna, et see mis kellegi jaoks hea on, on personaalne. Pole mõtet Michelini minna nii, et parim toit sinu jaoks on šašlõkk või kodune vanaema ahjus tehtud sealiha. See on totaalne raha minema viskamine. Sama hea on panna 1982a Petrus kellegile nina ette kes naudib õlut mitte veini. Need on minu jaoks sellised kohad, kust ajada taga elamusi

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

kodune vanaema ahjus tehtud sealiha

ai, sellega sa lõikasid küll endale näppu, sest see võib vahest nii hea olla, et viib keele alla.

Ma tunnistan täitsa ausalt üles, et mulle meeldib lihtne toit, näiteks midagi sellist nagu Tareq Taylor teeb, mitte mingid kadakasuitsuga ehmatatud sipelgad ja muu jama, mida paljud need rehvifirma tärnidega restod pakuvad ja mida selleks fusion köögiks nimetatakse, kus kõik on lõpuks mingiks pasteediks lastud.
Sellepärast peangi lugu itaalia köögist, sest tavalises itaalia roas ei ole palju komponente, max 3-4, aga maitse on võrratu.
Ma pean tunnistama, et ei ole eriti nende tärnirestode poole vaadanud, sest ka oma trippidel, eriti Itaalias, olen kohalikelst alati küsinud nõu kuhu minna ja kuhu nad ise läheks, kuid korra on olen söönud NOMA-s ja ausalt ei olnud minu jaoks elamus. Mingi aeg hiljem sõin metsaseene ravioolisid ühes Itaalia restos ja pidin pea taldriku puhtaks lakkuma.

PS. Kas keegi teab kust Tallinnas normaalse hinnaga Foie gras saab?

Viimati muutis mx77, 03 Dets 2020, 18:24, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

softail84 kirjutas: 03 Dets 2020, 17:39

Pole mõtet Michelini minna nii, et parim toit sinu jaoks on šašlõkk või kodune vanaema ahjus tehtud sealiha. See on totaalne raha minema viskamine. Sama hea on panna 1982a Petrus kellegile nina ette kes naudib õlut mitte veini.

Naelapea.
Mitte, et vanaema sealiha ja vanaisa kesvamärjuke omas elemendis kuidagi halvad oleks.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas softail84 »

MX77: Promo cash & carry's oli väga hea valik viimati.

Ps ei pidanud silmas, et vanaema ahjus tehtud sealiha ei oleks taevalikult hea, loomulikult on, aga kui maailm sellega piirneb, siis ei olegi mõtet tipprestorani uksi kulutada.

Ja vale arvamus on, see, et Michelinis on alati mingi udupeen molekulaargastronoomia. Ei ole. Mu elu parim steak (korduvalt kusjuures) on söödud Le Millenaire's Reimsis. Steak seentega. Kaks asja, seenekaste ja liha ja ei mingeid suitsevad kadakaid ja söödavat mulda, aga iga suutäis on lihtsalt taevalik nauding.

Itaalia köögil ei ole midagi häda peale selle et kaks kolm päeva peale selle nautimist hakkab kõht tyhjaks minema 🤣

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Ain »

urmas66 kirjutas: 03 Dets 2020, 12:16
Maaks kirjutas: 03 Dets 2020, 09:03

Nugade järgi hinnates on Eestis potentsiaali vähemalt 6-le Michelini tärnile, ega kui sööma lähed, siis on max tase "käsitöö burger" :D
Ei ole varem teinud ja ei tee ka tulevikus nuga kellestki kokka, chefist rääkimata. :wink:

No sa pole ikka ilmselt seal käinud,kus burksi ei tehta. Seal kus head liha küpsetatakse või midagi muud põnevat pakutakse, burksi ei saa. :D
Neid kohti veel on. Mõned vast panevad praegu uksed kinni ja lõpetavad, aga kõik kindlasti mitte. Tegelikult saaks mõni koht ka meil selle tärni kätte küll, kuid see ei tasu meil majanduslikult vast ära.
Aga kui teemasse, siis näiteks kodus mingit õrna steiki grillides on palju lihtsam seda teha kui lõige on täpne ja tehtud õige terava noaga. Kui tahad hakkida midagi, siis peab nuga hästi käes istuma, et saaksid seda teha ühtlaselt ja kõik hakitu jääks ilus ja ühesugune. Mind õpetas üks kaukaaslane kümmekond aastat tagasi liha lõikama ja puhastama. Hakkasin siis kodus seda omalkäel ka vaikselt tegema ja selgus tõsiasi, et oma koduste, just kui ka tervate nugadega, ei saanud seda sellisel tasemel teha nagu oleks tahtnud. Siis hakkasingi omale paremaid nuge vaikselt soetama ja nii ta siis läinud ongi.

Väidetavalt Eesti loomast head steiki ei saa. Tallinnas on kohad kus ostad juba õiged välismaised steigid, võtad pakist välja ja grillile.. ei mingit lõikumist..

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas softail84 »

Kui steak jutuks tuli, siis:
https://willi.ee/
Eriti lux on pealinna inimesele see, et nad on ka woltis olemas kui poes käimise isu pole aga välkmõttena head liha tahaks.


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas Erci »

softail84 kirjutas: 03 Dets 2020, 18:55

Kui steak jutuks tuli, siis:
https://willi.ee/
Eriti lux on pealinna inimesele see, et nad on ka woltis olemas kui poes käimise isu pole aga välkmõttena head liha tahaks.

Ma tänan hea info eest. Ammu tahtnud Austraalia kuulsat veiseliha proovida. Ja siinsamas meil võtta. Ei teadnudki....

___________________________
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ain kirjutas: 03 Dets 2020, 18:48

Väidetavalt Eesti loomast head steiki ei saa. Tallinnas on kohad kus ostad juba õiged välismaised steigid, võtad pakist välja ja grillile.. ei mingit lõikumist..

Ei ole absoluutselt nõus. Meil on ka väga head veiseliha saada,aga peab teadma kust osta ja kelle loomad. Steigiks ei kõlba kindlasti vabapidamisel mööda rannakarjamaad ennast sportlikku vormi ajanud looma liha. Aga karjamaal kasvatatud lihaveiseliha on ka eestis kasvanud loomal igati hea. Sisefilee,mis on 2,4-2,8kg nagu suurem osa neid hulgimüüjaid müüb,ei ole just kõige hõrgum asi. Ma võimalusel ei osta sisefileed kui see on üle 1,5kg.
Õige steik saab olla ainult värske toores maitsestmata liha. Lased sa selle kaupmehel lahti lõigata või lõikad ise ei muuda asja. Kui küpsetada ei oska,siis saad saapatalla ikka, olenematta kust sa selle ostsid.
Kindlasti ei ole mõtet osta suurte tootjate liha, olgu seal peal mis tahes öko-möko kirjad.
Sealiha käin ostmas Tabasalus Oma Põrsas poest. Siiani pole midagi halba sealt saanud. Veiseliha ostan ühe Raplamaa karjakasvataja käest, kes laseb oma loomad Märjamaa lihatööstuses tappa ja minu meelest tööstus müüb ise ka tema liha. Vähemalt vahel on olnud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

softail84 kirjutas: 03 Dets 2020, 18:37

MX77: Promo cash & carry's oli väga hea valik viimati.

Ps ei pidanud silmas, et vanaema ahjus tehtud sealiha ei oleks taevalikult hea, loomulikult on, aga kui maailm sellega piirneb, siis ei olegi mõtet tipprestorani uksi kulutada.

Ja vale arvamus on, see, et Michelinis on alati mingi udupeen molekulaargastronoomia. Ei ole. Mu elu parim steak (korduvalt kusjuures) on söödud Le Millenaire's Reimsis. Steak seentega. Kaks asja, seenekaste ja liha ja ei mingeid suitsevad kadakaid ja söödavat mulda, aga iga suutäis on lihtsalt taevalik nauding.

Itaalia köögil ei ole midagi häda peale selle et kaks kolm päeva peale selle nautimist hakkab kõht tyhjaks minema 🤣

Igati nõus,et heade restoranide toit ei ole alati midagi ülemäärast. Võtad paarist komponendist eelroa ja kahest kolmest komponendist pearoa ning saadki selleks korraks kustumatu elamuse. Järgmine kord on juba järgmine elamus. Eks peamine on ikka see kuidas see valmistatud on.
Steik 5-6 sparglivarre ja veinikastmega võib ka jumalikult maitseda. Samas ma olen ka suur kalafänn ja ka kalast on võimalik imeasju väga lihtsalt teha.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

softail84
Postitusi: 36
Liitunud: 17 Dets 2017, 10:57
Tsikkel: Softail
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kokanoad ja teritamine

Lugemata postitus Postitas softail84 »

See on jälle see et kellele onu ja kellele tädi. Fakt on see, et sellist marmorit ei saa Eesti lihaveisest mida saab Austraalia, Uus-Meremaa ja Argentiina veisest, rääkimata Kobe lihast. Mina ei ole seda meelt, et kõik siin maailmas peab tulema nö eelista kodumaist ja naabrimehe käest lihtsalt sellepärast, et ta on naabrimees ja teeb ka midagi. Kui naabrimees pakub head, siis muidugi, aga kui mujalt tuleb parem, siis eelistan seda.
Mulle meeldib suvel dirty steaki teha otse sütel ja olen kasutanud Eestimaa lihaveist aga dry aged kujul selleks ja on ok.
Samas kui selleks saab ideaalselt kasutada mõnda rasvasemat mujal kasvanud veise antrekooti, mis ei pea olema dry aged et saada head mahlasust.
Sisefilee on üldse selline asi, mida ma väga ei tänna, seal puudub teadupärast rasv, aga just nimelt rasv on see, mis lihale maitse annab.
Kannatab proovida neid Willi asju ja siis otsustada, mis see endale see meelepärasem on.. Väga mitmed Tallinna tipprestoranid kasutavad samast kohast ostetud liha.

Tartumaal muidugi pidavat yks härra Wagyut kasvatama ja üsna edukalt, aga hind pidi ka olema pehmelt öeldes ränk.

Viimati muutis softail84, 03 Dets 2020, 21:57, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”