"Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 21:41

Ja ma usun, no loodan vähemalt küll, et ka see pilt naisepeksust või mis iganes seal oli, ei peegelda nende tegelikke eluhoiakuid ja tõekspidamisi.

Nägin pildi ära :D
No ütleme, et sellest postitusest ja kriipsujukust naisepeksu propageerimiseni jõudva tegelase pähe keskmine kiiver kohe mitte üks teps ei passi :mrgreen: sest tegelikult oli seal selgelt näha hoopis linnupoegadest mitte hoolimist. Praegusel pesitsusajal aastal 2020 kassipildi jagamine?
Lisaks reklaamida oma nahktooteid jänesega, kes on veganluse sünonüüm?

Lähen teen 25g alkovaba konjakit.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

miququ
Postitusi: 7
Liitunud: 02 Apr 2020, 09:09
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas miququ »

Meil draamaõpetaja kasutas kunagi sõna “s**t stiil”. See on siis, kui kõik nagu jookseks ideaalselt, aga ikka keegi aru ei saa, et miks narratiiv ei toimi nii, nagu peaks.

Aga MD hiljutist turundust vaadates... ega mõningane juriidiline nõustamine või siis lihtsalt vähe ettenägelikum turundusjuht ei teeks neile paha.

Muidu soovitan enne ambitsioonika turunduse tegemist tutvuda järgmiste dokumentidega:

Reklaamiseadus
Tarbijakaitseseadus

Antud hetkel ühe ühiskonna grupi solvamine (isegi, kui ise “ei suudaks seda unenäoski näha” ja isegi kui nad ei olegi MD kliendid) on halb maitse ja halb PR.
Alati on võimalik reklaame teha kinnises grupis, aga avalikus ruumis kaasneb suurema kõlapinnaga ka rohkem erinevat vastukaja. Deal with it ja õppige siis mehele kohaselt vähemalt vabandama.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas claw »

NO fakk, sealt oli kohe ju tajuda "clickbait"-i. Ilma lugemata ma teadsin, et see on mingi omapärane kampaania. Selle peale solvuda antud kontekstis... Minge vaadake mis K-rauta ja teised ehituspoed siin tegid vahepeal oma imelike olematute allahindlustega või mis seal on tavahind vs soodushind. Naer tuleb peale. Solvuge selle peale parem.

Ma uut ratast ostma ja proovima ei plaani minna, aga hea clickbait oli ja lugesin ka tööpakkumise läbi. Minu arust äge reklaamikampaania - katsetatakse midagi uut. Sõida natuke, äkki hakkab meeldima ja siis teeme hea hinna ka.. jne. Hea plaan imho. Kus autotootjad on sama plaaniga, ah?

Küll võiks juba leppida sellega küll, et 1000 pehmot lendab kaebusi esitama, kui vähegi erilisem pilt üles panna - et seda ette ei näe, seda ma ei usu. Eks ta ikka meelega selline piiripealne pilt on valitud. Mind ei solva. Aga see 1000ne pehmogrupp solvub ja sealt võib kliente kaotada ka. Seega vast tuleks nende vähemuste ärritamist kaupmehena vältida paremini, ajad on sellised, mis teha.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma vaataks asjale nii:
There is no such thing as bad publicity.
The only thing worse than being talked about is not being talked about.

[mention]miququ[/mention] miks sa arvad et tegu on solvamisega? Äkki oli tegu solvumisega. Need kaks asja pole samad.
Mulle meenub hiljaegsest välismeediast juhus, kus avalikust ruumist eemaldati Eugène Delacroix teos, sest see oli (väidetavalt) solvava alatooniga naiste suhtes ning propageeris alastust. Kuidas sa seda kommenteeriksid? (vt. nimetatud teost allpool)

Mina, mina, mina, mina, mina. See on tänane artikuleeritud seisukoht, kõik algab minust ja lõpeb minuga. Moodsad vahendid annavad väikesel gupile inimestele võime terroriseerida ükskõik keda ja ükskõik millisel ettekäändel. Piisab sellest, et "minu jaoks on see solvav". Kusjuures reaalne ajend on: sinu käitumine pole täpselt aru saadav või ei vasta minu arusaamadele, järelikult on see solvav. Kusjuures kõrvaltvaatajatele jääb mulje, et see on üldlevinud hoiak. Sotsiaalmeedia pakub suurepärase võimaluse piiratud silmaringiga inimestele.

Kogu kübaratrikk peitub üldistuses, võimalik on öelda: "mulle see ei meeldi see-teine-kolmas" või "minu arust see on jama". Aga see ei anna kõlapinda, sest meil kõigil on oma arvamus ja omad antipaatiad-sümpaatiad. Aga piisab, kui öelda: see on minu, kui kui naise/mustanahalise/vähemue jaoks solvav, see solvab kõiki nais/mustanahalisi/vähemusi. Ja automaatselt oled sa oma arvamuse muutnud üldiseks ja kõikehõlmavaks seisukohaks.

Rahulolematusest on saanud uus inimõigus ja õigusest solvuda privileeg. Mis sa arvad, kuidas selline mees nagu Donald Trump võidule sai või kuidas sündis Brexit?

Ma olen nõus, et "alukad" oli selge möödapanek aga "spanking" ja "tööpakkumine" olid head. Räägi kuidas need sind ja sinu viidatud gruppe solvasid ja alandasid ning milline oleks olnud see viis, mis oleks sinu arust hea ja rahuldav olnud?

Teos: Vabadus viib rahva barrikaadidele

Pilt

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Aga kes see ühiskonna grupp siis konkreetselt oli, kuidas neid nimetada? Naissugu üldiselt, Feministid suure algustähega, keegi kolmas vōi neljas?
Kui viimase aja suundumusi vaadata, siis tundub, et parem on vait olla ja mitte s.ttagi üldse teha võu öelda. Kõik on jube hellaks ja tundlikuks muutunud. Meenub näiteks Elina N. mõne meelest taas ebaõnnestunud 1. aprilli nali, kus teeskles lapseootel olemist. Kellegi kommentaar, et kas see pole nende naiste kes mingil põhjusel lapsi ei saa mõnitamine? Really?! Kamoon! Igatahes Elina vastus oli (w)
Ikka väga hell on see ühiskond viimasel ajal.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 22:13
M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 21:41

Ja ma usun, no loodan vähemalt küll, et ka see pilt naisepeksust või mis iganes seal oli, ei peegelda nende tegelikke eluhoiakuid ja tõekspidamisi.

Nägin pildi ära :D
No ütleme, et sellest postitusest ja kriipsujukust naisepeksu propageerimiseni jõudva tegelase pähe keskmine kiiver kohe mitte üks teps ei passi :mrgreen: sest tegelikult oli seal selgelt näha hoopis linnupoegadest mitte hoolimist. Praegusel pesitsusajal aastal 2020 kassipildi jagamine?
Lisaks reklaamida oma nahktooteid jänesega, kes on veganluse sünonüüm?

Lähen teen 25g alkovaba konjakit.

Seda nunnupilti nägin ma ka, kuigi mõne arvates oli ka see 100% sobimatu. A enne seda oli mingi pilt, mis tõmbas feministide :-||| pöördesse, vot seda ei näinud.
A no tegelt hakkas ving juba pihta sellest, et MD julges üldse mingitel tingimustel rattaid sõiduks pakkuda.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Spoiler
M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 23:09
Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 22:13
M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 21:41

Ja ma usun, no loodan vähemalt küll, et ka see pilt naisepeksust või mis iganes seal oli, ei peegelda nende tegelikke eluhoiakuid ja tõekspidamisi.

Nägin pildi ära :D
No ütleme, et sellest postitusest ja kriipsujukust naisepeksu propageerimiseni jõudva tegelase pähe keskmine kiiver kohe mitte üks teps ei passi :mrgreen: sest tegelikult oli seal selgelt näha hoopis linnupoegadest mitte hoolimist. Praegusel pesitsusajal aastal 2020 kassipildi jagamine?
Lisaks reklaamida oma nahktooteid jänesega, kes on veganluse sünonüüm?

Lähen teen 25g alkovaba konjakit.

Seda nunnupilti nägin ma ka, kuigi mõne arvates oli ka see 100% sobimatu. A enne seda oli mingi pilt, mis tõmbas feministide :-||| pöördesse, vot seda ei näinud.
A no tegelt hakkas ving juba pihta sellest, et MD julges üldse mingitel tingimustel rattaid sõiduks pakkuda.

Seal oli kriipsujuku ja kriipsumann. Kriipsumann sai kriipsujuku käest pepulaksu. MD soovis sellega näidata, et on oma ülimalt ebaseadusliku tööpakkumisega ära teeninud väikse spänkingu ja vabandasid.
Ja siis tulid Kairi ja teised. Siis algas korralik teater. :)
Siis tuli kassi jänese pilt, õlifilter oli ka kuskil :D

Mõned "kuldkliendid" lubasid küll järgimise torusalli välismaa poest osta, kuid kokkuvõttes võib vist öelda, et reklaam oli loodetavasti edukas.


miququ
Postitusi: 7
Liitunud: 02 Apr 2020, 09:09
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas miququ »

Spoiler
Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 22:57

Ma vaataks asjale nii:
There is no such thing as bad publicity.
The only thing worse than being talked about is not being talked about.

@miququ miks sa arvad et tegu on solvamisega? Äkki oli tegu solvumisega. Need kaks asja pole samad asjad.
Mulle meenub hiljaegsest välismeediast juhus, kus avalikust ruumist eemaldati tuntud kunstiteos, sest see oli solvava alatooniga naiste suhtes ning propageeris alastust. Kuidas sa seda kommenteeriksid? (vt. nimetatud teost allpool)

Mina, mina, mina, mina, mina. See on tänane artikuleeritud seisukoht, kõik algab minust ja lõpeb minuga. Moodsad vahendid annavad väikesel gupile inimestele võime terroriseerida ükskõik keda ja ükskõik millisel ettekäändel. Piisab sellest, et "minu jaoks on see solvav". Kusjuures reaalne ajend on: sinu käitumine pole täpselt aru saadav või ei vasta minu arusaamadele, järelikult on see solvav. Kusjuures kõrvaltvaatajatele jääb mulje, et see on üldlevinud hoiak. Sotsiaalmeedia pakub suurepärase võimaluse piiratud silmaringiga inimestele.

Kogu kübaratrikk peitub üldistuses, võimalik on öelda: "mulle see ei meeldi see-teine-kolmas" või "minu arust see on jama". Aga see ei anna kõlapinda, sest meil kõigil on oma arvamus ja omad antipaatiad-sümpaatiad. Aga piisab, kui öelda: see on minu, kui kui naise/mustanahalise/vähemue jaoks solvav, see solvab kõiki nais/mustanahalisi/vähemusi. Ja automaatselt oled sa oma arvamuse muutnud üldiseks ja kõikehõlmavaks seisukohaks.

Rahulolematusest on saanud uus inimõigus ja õigusest solvuda privileeg. Mis sa arvad, kuidas selline mees nagu Donald Trump võidule sai või kuidas sündis Brexit?

Ma olen nõus, et "alukad" oli selge möödapanek aga "spanking" ja "tööpakkumine" olid head. Räägi kuidas need sind ja sinu viidatud gruppe solvasid ja alandasid ning milline oleks olnud see viis, mis oleks sinu arust hea ja rahuldav olnud?

Teos: Vabadus viib rahva barrikaadidele

Pilt

Mind solvab see, et sa arvad, et mind MD postitus solvas. Ei solvanud. Mind ei kõiguta see sita maitsega turundus, ei koti ka feministid ja kui mul endal ratast poleks, ei oskakski vahet teha nahkvestis lillal ja naisepeksjast baikeril. Küll aga saan koduse kasvatuse tõttu aru, miks ei ole kõlbeline tänases ühiskonnas soospetsiifiliste kriipsujukudega raha teenimise eesmärgil enda arvates andekat nalja teha. On inimesi kelle jaoks see ei ole üldse naljakas. See ongi see ühiskonna grupp, keda sa otsid. Nimetame neid mis nimega tahes. Kriipsujukud on nii universaalsed semiootilised sümbolid, seega selle võib ükskõik mis konteksti panna aga üks oli seal kindel, et mees lõi seal naist. Sealt seksuaalset alatooni välja lugeda ei saanud, seega need “tahan ka laksu”-eided seal kommentaariumis ei pädenud ning MD üldine toon oli pilkav ja naeruvääristav. s**t kommunikatsioon, s**t suhtumine ja s**t eetika = kindel mainekahju. Arvata, et puudutatud ühiskondlikes gruppides nende klientuur puudub, on praegusel ajal vapsee oma kaevu sülitamine.

Ajad muutuvad. Mugavas kohas istudes ongi tõenäolisem jalgu jääda. Niimoodi sõidavadki odavad välismaa netipoed üle, sest koha peal on onu heinod, kes ei saa aru, et nad on onu heinod. Suht mõttetu viriseda siin selle üle imo.

Aga üldiselt on tore, et sa jõudsid teemaarendusega Trumpi ja Brexitini. #offtopic

“Madlobster” kirjutas:

Mõned "kuldkliendid" lubasid küll järgimise torusalli välismaa poest osta, kuid kokkuvõttes võib vist öelda, et reklaam oli loodetavasti edukas.

Ja kes eesti poest enam üldse torusalle ostab? Onu heinod ainult 😂 aga kui ma juba torusalli tellin, siis sama raksuga võtaks filtri ja uued peeglid ja hmm.. krt kas äkki leiaks mingid ägedad uued suunad ka rattale..
Ühesõnaga kogu see jutt, mis ma siin loen on lihtsalt ilane omaenda õigustamine, aga kui sa poodi tahad pidada, siis just selle torusalli kliendi eest sul ongi vaja võidelda.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas sepp »

Arvasin,et vahet pole mis maailmas toimub ja mis aastas elame,et tsiklimees on ikka tsiklimees,aga hui,ikka viskab sellesse ringkonda ka praaktooteid juba sisse,nii kraaniga kui kraanita.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Spoiler
miququ kirjutas: 15 Apr 2020, 00:03
Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 22:57

Ma olen nõus, et "alukad" oli selge möödapanek

Ja kes eesti poest enam üldse torusalle ostab? Onu heinod ainult 😂 aga kui ma juba torusalli tellin, siis sama raksuga võtaks filtri ja uued peeglid ja hmm.. krt kas äkki leiaks mingid ägedad uued suunad ka rattale..

Olid just depoosse meili saatmas ägedate suunakate ja filtri tellimusega kuid märkasid eelviimasel hetkel rämedalt sahtlisse saavat kriipsunaist. 🤣
Kes torusalli välismaalt tellib? A, need on Eesti motopoodide kuldpüsivõtmekliendid euri säästmas 😂😂😂

[mention]Macintosh[/mention]
Nagu ikka siis "alukaid" ka ei näinud.


miququ
Postitusi: 7
Liitunud: 02 Apr 2020, 09:09
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas miququ »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 15 Apr 2020, 00:49
miququ kirjutas: 15 Apr 2020, 00:03
Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 22:57

Ma olen nõus, et "alukad" oli selge möödapanek

Ja kes eesti poest enam üldse torusalle ostab? Onu heinod ainult 😂 aga kui ma juba torusalli tellin, siis sama raksuga võtaks filtri ja uued peeglid ja hmm.. krt kas äkki leiaks mingid ägedad uued suunad ka rattale..

Olid just depoosse meili saatmas ägedate suunakate ja filtri tellimusega kuid märkasid eelviimasel hetkel rämedalt sahtlisse saavat kriipsunaist. 🤣
Kes torusalli välismaalt tellib? A, need on Eesti motopoodide kuldpüsivõtmekliendid euri säästmas 😂😂😂

@Macintosh
Nagu ikka siis "alukaid" ka ei näinud.

sepp kirjutas: 15 Apr 2020, 00:46

Arvasin,et vahet pole mis maailmas toimub ja mis aastas elame,et tsiklimees on ikka tsiklimees,aga hui,ikka viskab sellesse ringkonda ka praaktooteid juba sisse,nii kraaniga kui kraanita.

Madlobster, kusjuures olin juba isegi pakkumise võtnud paari esiosa detaili peale. Naljakas eksju.. aga ma ei ole end ka nende kliendiks kunagi pidanud. Erinevalt sinust, kes pani mulle kohe MD “kuldpüsivõtmekliendi” staatuse. Võta see endale, mul pole vaja.

Küll on õnnis nii madala intellektiga eksisteerida.. tahaks ka selliseid “kraane”, siis ma ei muretseks “rämedalt sahtlisse saavate” naiste pärast. Jätkake samas vaimus. 🤦‍♂️

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Spoiler
miququ kirjutas: 15 Apr 2020, 01:18

Madlobster, kusjuures olin juba isegi pakkumise võtnud paari esiosa detaili peale. Naljakas eksju.. aga ma ei ole end ka nende kliendiks kunagi pidanud. Erinevalt sinust, kes pani mulle kohe MD “kuldpüsivõtmekliendi” staatuse. Võta see endale, mul pole vaja.

Küll on õnnis nii madala intellektiga eksisteerida.. tahaks ka selliseid “kraane”, siis ma ei muretseks “rämedalt sahtlisse saavate” naiste pärast. Jätkake samas vaimus. 🤦‍♂️

Naistevastase vägivalla ja kelmikas poosis miniseelikuga kriipsutüdruku spänkingu joonistuse motope reklaamist ühte patta panemine ja esitlemine oma suure murena näitab siis nüüd seda kõrgemat intellekti?

Ei tea kas tuleb tänada taevast või onu heinot säärase võime puudumise eest. Aga jah, on tõesti kuidagi õndsam tunne 😇

.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja kui üks kriipsujuku oleks teist kriipsujukut vitsutanud kas siis oleks mingi homoerootiline maik asjal küljes olnud et MD ei tolereeri homoabielusi?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

miququ kirjutas: 15 Apr 2020, 00:03

...On inimesi kelle jaoks see ei ole üldse naljakas. See ongi see ühiskonna grupp, keda sa otsid. Nimetame neid mis nimega tahes. Kriipsujukud on nii universaalsed semiootilised sümbolid, seega selle võib ükskõik mis konteksti panna aga üks oli seal kindel, et mees lõi seal naist. Sealt seksuaalset alatooni välja lugeda ei saanud, seega need “tahan ka laksu”-eided seal kommentaariumis ei pädenud ning MD üldine toon oli pilkav ja naeruvääristav. st kommunikatsioon, st suhtumine ja s**t eetika = kindel mainekahju. Arvata, et puudutatud ühiskondlikes gruppides nende klientuur puudub, on praegusel ajal vapsee oma kaevu sülitamine.

Kui probleemi otsida või kinnistunud eesmärgiks on probleemi leidmine, siis probleemi ka alati leiab. Isegi siis, kui seda tegelikult seal pole. Mul õnnestus ka see pilt ära näha ja no ei ole see asi seal nii must-valge. Sina ei suuda sealt seksuaalset alatooni välja lugeda, aga mina suudan. Laua kohal kummargil naisterahva nõgus selg ja tahapoole lükatud puusad, mismoodi seksuaalset alatooni veel peaks kujutama? Oleks naisekujule ka kummipall suhu joonistatud, siis oleks OK? Iga inimene näeb seda pilti omast vaatevinklist või oma kallutatud vaatega ja olen nõus, et mõni näeb seda ka solvavana. Aga igas pildis või naljas võib keegi end tunda solvatuna ja tänase ühiskondliku liikumissuuna järgi ei tohi hiljemalt aastaks 2025 üldse mingit huumorit teha või siis ainult väga umbmääraselt stiilis "inimene", aga keelatud on mainida mees-naine-blondiin-rabi-...jne. Konkreetset vitsutamispilti vaadates, kus sulle tundub, et mees peksab naist, tekkis mul 2 küsimust:

  1. Miks on mehe suunurgad allapoole ehk väljendab kurbust? Täpsustan, kurbust ja ei ole vihagrimass. Äkki talle ei meeldi see naisele mõnupakkuv fetish? Äkki oli see MD postituse tagamõte, et nemad olid vitsa andjad, kuid nad ei taha enam. A äkki olen ma liiga onuheinoliku maailmavaatega, kindel värk vist.
  2. Miks on pildil mustad ja sellest keegi probleemi ei tee?
miququ kirjutas: 15 Apr 2020, 00:03

Ja kes eesti poest enam üldse torusalle ostab? Onu heinod ainult 😂 aga kui ma juba torusalli tellin, siis sama raksuga võtaks filtri ja uued peeglid ja hmm.. krt kas äkki leiaks mingid ägedad uued suunad ka rattale..
Ühesõnaga kogu see jutt, mis ma siin loen on lihtsalt ilane omaenda õigustamine, aga kui sa poodi tahad pidada, siis just selle torusalli kliendi eest sul ongi vaja võidelda.

Ja see tähendab, et absoluutselt kõigile peab meeldima? Ei pea ja kui sulle ei meeldi kas kaupmehe isiklik maailmavaade või ükskõik mis tegur või käitumismall tema motoäri juures, siis sul on õigus minna teise konkureerivasse poodi või tellida oma õlifilter veebi kaudu laiast maailmast. Sinu nad kaotasid, a ma olen endiselt see kes 100% oma motokauba kohaliku kaupmehe käest ostab, hoolimata sellest, et too ei ürita igale ühiskonnagrupile või -liikumisele meelepärane olla. Näed krt, olengi onuheino sinu mõistes, ostan torusalli või kiivrisuka siit, mitte ei otsi veebipoest soodsamat lahendust.


miququ
Postitusi: 7
Liitunud: 02 Apr 2020, 09:09
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas miququ »

M.T., ära erutu :D Valdaval enamusel on siiralt pohhui sellest, kui puudutatuna sa end tunned, kui minusugune suvaline tüüp foorumis umbisikulist onu heinot kasutab. Ära ole selline eit ja ära solvu.
Ma avaldasin oma arvamust, et äkki te ei näe asja nii, nagu NEMAD nägid. Vastu saan teie ilkumise, et mulle "ei meeldi kaupmehe isiklik maailmavaade" ja et motodepoo kaotas minu, kui kliendi :D ei kaotanud, usu mind. Ma ostan sealt, kust on soodsam ja kiirem. Minu sõnavõtud on tingitud sellest, et MD on suht sümpaatne koht olnud ning kuigi visuaalne identiteet on tore, siis sisu on olnud suht poolikult läbi mõeldud. Siit juhtumist on õppida küll. Tavaliselt on feministidega tülli sattumine piisavalt ebameeldiv kogemus, et panna asjade üle järgi mõtlema.

Praegu näen ma lihtsalt seda, et sina ja paar kodanikku siin veel ei suuda oma ninaotsast kaugemale näha. Me elame samas ühiskonnas feministide, venelaste, lillade ja mu postkasti potsatanud klounidega, kes mitte millegi pinnalt jubedasti üks-ühele tahavad teha :D Pange ise omavahel joonele või midagi, kui testosterooni taset kontrolli all ei suuda hoida, aga ei tasu pritsida oma lollust feministide peale. Nendega on ammu ju teada, et siis saavad kõik ninad veriseks.

Aga davai, I'm out with my unpopular opinion. 👊


joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas joel »

Spoiler
miququ kirjutas: 15 Apr 2020, 00:03

Mind ei kõiguta see sita maitsega turundus, ei koti ka feministid ja kui mul endal ratast poleks, ei oskakski vahet teha nahkvestis lillal ja naisepeksjast baikeril. Küll aga saan koduse kasvatuse tõttu aru, miks ei ole kõlbeline tänases ühiskonnas soospetsiifiliste kriipsujukudega raha teenimise eesmärgil enda arvates andekat nalja teha. On inimesi kelle jaoks see ei ole üldse naljakas. See ongi see ühiskonna grupp, keda sa otsid. Nimetame neid mis nimega tahes. Kriipsujukud on nii universaalsed semiootilised sümbolid, seega selle võib ükskõik mis konteksti panna aga üks oli seal kindel, et mees lõi seal naist. Sealt seksuaalset alatooni välja lugeda ei saanud, seega need “tahan ka laksu”-eided seal kommentaariumis ei pädenud ning MD üldine toon oli pilkav ja naeruvääristav. st kommunikatsioon, st suhtumine ja s**t eetika = kindel mainekahju. Arvata, et puudutatud ühiskondlikes gruppides nende klientuur puudub, on praegusel ajal vapsee oma kaevu sülitamine.

Semiootika ja filosoofiaga on selline tore asi, et hakates ühest ja samast punktist heietama, võib soovi korral täiesti meelevaldsesse kohta välja jõuda. MD ja feministid nägid samas pildis hoopis erinevaid seisukohti kajastavaid märgilisi sümboleid.

Teine oluline aspekt võibki olla justnimelt kodune kasvatus ja asjaolu, et see ajas muutub. Paarkümmend aastat tagasi öeldi siinmail keskmisest suurema neeldumisteguriga nahka omavate inimeste kohta neeger ja seda ilma vähimagi halvustava toonita. Vähe sellest, see oligi kõige neutraalsem väljend ja pigem kõikvõimalike muude sünonüümide kasutamine tähendas eriliselt nahavärvi rõhutamist ja omas vähem või rohkem halvustavat varjundit. Selle aja koduse kasvatusega inimesed ütlevad ka tänapäeval ilma igasuguse halvustava tagamõtteta neeger ja kui neid seetõttu mingi järjekordne lumehelbekeste pasarahe tabab, on nad tõenäoliselt häiritud ja püüavad ennast parandada, kasutades edaspidi neutraalsemaid ja vähem solvavaid väljendeid nagu pigi, ruberoid jne. On see parem lahendus? Läheb veel paarkümmend aastat mööda, "vana kooli" rahvas sureb välja ja ongi meie maal ka avalikus kohas sõna neeger mainimine sama tabu kui nõuka-ajal poliithuumor.

Kolmas aspekt võib olla see, mida siin varasemalt juba mainitud on, et võib-olla kogu see :-||| oligi taottluslik. Võib-olla MD on nutikas rahvas, hoiab silmad lahti ja õipib meie ümber toimuvast. EKRE tõmbas ka kõva :-||| käima ja nüüd keelab ja käseb, hoolimata sellest, et ei ole mitte vähe neid, kellele nende poliitika, retoorika ja meetodid ei meeldi. Küllap nemad omakorda õppisid Savisaarelt. Tuleb plussid-miinused kokku lüüa ja kui plussid kaaluvad miinused üles, siis las koerad hauguvad, karavan saab sellest ainult jõudu juurde.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Spoiler
miququ kirjutas: 15 Apr 2020, 12:31

M.T., ära erutu :D Valdaval enamusel on siiralt pohhui sellest, kui puudutatuna sa end tunned, kui minusugune suvaline tüüp foorumis umbisikulist onu heinot kasutab. Ära ole selline eit ja ära solvu.
Ma avaldasin oma arvamust, et äkki te ei näe asja nii, nagu NEMAD nägid. Vastu saan teie ilkumise, et mulle "ei meeldi kaupmehe isiklik maailmavaade" ja et motodepoo kaotas minu, kui kliendi :D ei kaotanud, usu mind. Ma ostan sealt, kust on soodsam ja kiirem. Minu sõnavõtud on tingitud sellest, et MD on suht sümpaatne koht olnud ning kuigi visuaalne identiteet on tore, siis sisu on olnud suht poolikult läbi mõeldud. Siit juhtumist on õppida küll. Tavaliselt on feministidega tülli sattumine piisavalt ebameeldiv kogemus, et panna asjade üle järgi mõtlema.

Praegu näen ma lihtsalt seda, et sina ja paar kodanikku siin veel ei suuda oma ninaotsast kaugemale näha. Me elame samas ühiskonnas feministide, venelaste, lillade ja mu postkasti potsatanud klounidega, kes mitte millegi pinnalt jubedasti üks-ühele tahavad teha :D Pange ise omavahel joonele või midagi, kui testosterooni taset kontrolli all ei suuda hoida, aga ei tasu pritsida oma lollust feministide peale. Nendega on ammu ju teada, et siis saavad kõik ninad veriseks.

Aga davai, I'm out with my unpopular opinion. 👊

miququ, ma ei erutu ega solvu. Sul pole halli aimugi mille peale mina üldse erutun või solvun, nii et võid oma "eit" ja muud sildistavad terminid rahulikult endale hoida või oma pereliikmeid-sõpru selliselt kutsuda. Eksju;)
Täpselt nii nagu sina avaldasid oma arvamust, nii tegin seda ka mina ja selgitasin miks ma seda pilti teisiti näen, kui see huvigrupp kelle huve sa siin tulihingeliselt esindad. Ja ma sain su argumentidest aru ning olen nõus, et sellelt pildilt leiab põhjuse solvumiseks, kui seda tahta. Ma ei vaidlegi sellele vastu. Samas on inimesi kes näevad seda pilti hoopis teises valguses ning ei leia seal kellegi väärkasutamist. Sellest sa aga aru ei saa ning leiad, et sellised on onuheinolikud või lollid.
Feministid, lillad (no ma ei tea kuidas sa nüüd niimoodi teist huvigruppi solvad), jne., mul pole nende vastu mitte vähimatki ja aktsepteerin neid kõiki. Kui aga mõni selle esindaja rabab piltlikult öeldes ruupori ja kukub kõigile oma õigusi ja maailmavaadet karjuma, siis viskab s.ta kergelt ventikasse vahest küll ning tekib soov ka muid alternatiivseid vaateid selgitada. Või peaksime kõik vait istuma ja kuulama-aktsepteerima kõike seda mida nad arvavad ja näevad?

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Päris Heinod peaks ka ruupori, tõrvikud ja hangud kiiresti haarama, muidu varsti ei julge oma nime enam kõva häälega kusagil öeldagi :D https://ekspress.delfi.ee/elu/covid-19- ... d=89543001

Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas cossie »

Ma aruteluga ei kavatse liituda, aga igaksjuhuks probleemi põhjus, kes ei näinud

20200415_134129.jpg
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Eeltoodud pildi juurest on puudu veel konteks. Kontekst ütles, et: "Tegime halvasti, oleme triibulised ära teeninud ja prandame end. Enam ei tee." vms.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 13:53

Selle pildi juurest on puudu veel kontekst. Kontekst ütles, et: "Tegime halvasti, oleme triibulised ära teeninud ja prandame end." vms.

Kui nüüd kontekstist rääkida, siis iseenesest huvitav, et MD kujutab ennast kui miniseelikus tibi, kellele meeldib upakile lasta ja endale kaigast anda, selllisel juhul. :mrgreen:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
villy kirjutas: 15 Apr 2020, 14:00
Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 13:53

Selle pildi juurest on puudu veel kontekst. Kontekst ütles, et: "Tegime halvasti, oleme triibulised ära teeninud ja prandame end." vms.

Kui nüüd kontekstist rääkida, siis iseenesest huvitav, et MD kujutab ennast kui miniseelikus tibi, kellele meeldib upakile lasta ja endale kaigast anda, selllisel juhul. :mrgreen:

Miks ei võiks seda teha? Mingi moraalikoodeks piirab seda? Sinu isiklik arusaam? Eetikaoodeks? Mingi muu lähenemine?
Ettevõte võttis ja tegi iseenda arvel nalja. Selle asemel, et kaasa naerda ja võtta seda nii nagu asjad on võttis käputäis inimesi kätte ja otsustas solvuda.

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Oh wow, ma algselt tahtsin pigem teada, mis see juriidiline pool oli, mispärast ei tohtinud sellist "töökuulutust" panna, aga tundub, et see pole nii huvitav teema, kui see, milline pada või katel see mustem on.. :D


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Sul vast pole mõtet sellesse eriti süübida. Seal kus lõpeb asfalt, või antud juhul algab see F-tähega asi, ei loe mingid argumendid. On kas minu arvamus või vale arvamus.

Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 14:11
Spoiler
villy kirjutas: 15 Apr 2020, 14:00
Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 13:53

Selle pildi juurest on puudu veel kontekst. Kontekst ütles, et: "Tegime halvasti, oleme triibulised ära teeninud ja prandame end." vms.

Kui nüüd kontekstist rääkida, siis iseenesest huvitav, et MD kujutab ennast kui miniseelikus tibi, kellele meeldib upakile lasta ja endale kaigast anda, selllisel juhul. :mrgreen:

Miks ei võiks seda teha? Mingi moraalikoodeks piirab seda? Sinu isiklik arusaam? Eetikaoodeks? Mingi muu lähenemine?
Ettevõte võttis ja tegi iseenda arvel nalja. Selle asemel, et kaasa naerda ja võtta seda nii nagu asjad on võttis käputäis inimesi kätte ja otsustas solvuda.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 14:11
Spoiler
villy kirjutas: 15 Apr 2020, 14:00
Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 13:53

Selle pildi juurest on puudu veel kontekst. Kontekst ütles, et: "Tegime halvasti, oleme triibulised ära teeninud ja prandame end." vms.

Kui nüüd kontekstist rääkida, siis iseenesest huvitav, et MD kujutab ennast kui miniseelikus tibi, kellele meeldib upakile lasta ja endale kaigast anda, selllisel juhul. :mrgreen:

Miks ei võiks seda teha? Mingi moraalikoodeks piirab seda? Sinu isiklik arusaam? Eetikaoodeks? Mingi muu lähenemine?
Ettevõte võttis ja tegi iseenda arvel nalja. Selle asemel, et kaasa naerda ja võtta seda nii nagu asjad on võttis käputäis inimesi kätte ja otsustas solvuda.

Kui sa mu smilest aru ei saanud siis kirjutan tekstina, et ma leian selle lihtsalt naljaka olevat. Miks ma peaksin selle üle solvunud olema? Antud juhul sa pead peeglisse vaatama.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 14:11
Spoiler
villy kirjutas: 15 Apr 2020, 14:00
Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 13:53

Selle pildi juurest on puudu veel kontekst. Kontekst ütles, et: "Tegime halvasti, oleme triibulised ära teeninud ja prandame end." vms.

Kui nüüd kontekstist rääkida, siis iseenesest huvitav, et MD kujutab ennast kui miniseelikus tibi, kellele meeldib upakile lasta ja endale kaigast anda, selllisel juhul. :mrgreen:

Miks ei võiks seda teha? Mingi moraalikoodeks piirab seda? Sinu isiklik arusaam? Eetikaoodeks? Mingi muu lähenemine?
Ettevõte võttis ja tegi iseenda arvel nalja. Selle asemel, et kaasa naerda ja võtta seda nii nagu asjad on võttis käputäis inimesi kätte ja otsustas solvuda.

No ja jumal temaga.
Igale võimalikule solvujale selgeks teha, et pildiga pole tõmmusi nöögitud, tütarlaps on täisealine, ei kutsu üles naisi lööma, sootunnuste selge näitamisega ei nöögita sootuid, värvilise lipu puudumine ei tähenda omasooiharate vihkamist, pildi pimekirjas trükkimata jätmine ei diskrimineeri pimedaid, tegemist ei ole alaealistele seksuaalse alatooniga materjali kätte saamise võimaldaisega, pildi tootmisel ei vigastatud loomi või linde. Või joppenpuhh mida kõike sealt võiks veel välja lugeda. :wack:

valdav osa kodanike on õnneks veel terved ja mõned "arnoldid" kannatab tegelikult väikse muige saatel ära. :ner:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

[mention]Macintosh[/mention]

Su eelnev post siin teemas at MD

Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 22:57

Ma vaataks asjale nii:
There is no such thing as bad publicity.
The only thing worse than being talked about is not being talked about.

Arvestades aastate jooksul selgeks saanud fakti, et sa MD suhtes väga kallutatud oled, tundub veidi silmakirjalik su mainitud post kui samal ajal nt 2 teise mototeemalise asutuse nõiajahis sa oled tõrvik käes kõige ees/esimeste seas jooksmas (togi) .

Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas retro »

Joppenpuhh. Poleks osanud arvata, et ühel viirusel sellised kõrvalmõjud võivad olla.
Pilt

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
villy kirjutas: 15 Apr 2020, 14:46

@Macintosh

Su eelnev post siin teemas at MD

Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 22:57

Ma vaataks asjale nii:
There is no such thing as bad publicity.
The only thing worse than being talked about is not being talked about.

Arvestades aastate jooksul selgeks saanud fakti, et sa MD suhtes väga kallutatud oled, tundub veidi silmakirjalik su mainitud post kui samal ajal nt 2 teise mototeemalise asutuse nõiajahis sa oled tõrvik käes kõige ees/esimeste seas jooksmas (togi) .

See pole saladus, mulle Motodepoo meeldib.
Ma saan aru nende ärikultuurist, hoiakutest, ma tunnen enamust sealsetest töötajatest ning ma tean, et nende eetikanormid on raudselt paigas. Ma olen tuttav ettevõtte juhatajaga, kes on heas mõttes südamlik veidrik mitte üleolev alafa-isasest ülbik. Ma tean, et ettevõte aitab väga paljusid toetusega, midagi vastu küsimata. Mitte sponsorlus vaid abi. Mis sa veel kuulda tahad? Kas mul ei tohi eelistusi olla? Kas MD tegi midagi sellist, et ma peaks oma seisukohti revideerima? Pettis kliente, müüs paraakkaupa, taganes antud lubadustest, tegi kõlvatut reklaami, suhtus halvasti oma klientidesse, müüs narkootikume (kui kanep, siis palun mulle ka :wink: ), tegeles inimkaubandusega või ekspluateeris lapstööjõudu ? Midagi muud sellist, mis pole mulle teada aga väärib äramärkimist?
:-|||

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 15:09
Spoiler
villy kirjutas: 15 Apr 2020, 14:46

@Macintosh

Su eelnev post siin teemas at MD

Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 22:57

Ma vaataks asjale nii:
There is no such thing as bad publicity.
The only thing worse than being talked about is not being talked about.

Arvestades aastate jooksul selgeks saanud fakti, et sa MD suhtes väga kallutatud oled, tundub veidi silmakirjalik su mainitud post kui samal ajal nt 2 teise mototeemalise asutuse nõiajahis sa oled tõrvik käes kõige ees/esimeste seas jooksmas (togi) .

See pole saladus, mulle Motodepoo meeldib. Ma saan aru nende ärikultuurist, hoiakutest, ma tunnen enamust sealsetest töötajatest ning ma tean, et nende eetikanormid on raudselt paigas. Kas mul ei tohi eelistusi olla? Kas MD tegi midagi sellist, et ma peaks oma seisukohti revideerima? Pettis kliente, müüs paraakkaupa, taganes antud lubadustest, tegi kõlvatut reklaami, suhtus halvasti oma klientidesse? Midagi muud sellist, mis pole mulle teada aga väärib äramärkimist?

Teemast mööda jälle...

Teema oli hetkel, et kui MD arutelus sa väidad, et isegi Bad promo on hea reklaam ja toetamine, siis kahe nt kahe teise asutuse teemas sa teed neile pidevalt halba promo ja oled seal nõiajahi eesliinil. Siis pannes need asjad kokku, kas sa siis tegelikult toetad neid teisi kahte kaubamärki F ja B tähega algavat?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”