"Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Villy, ma vabandan, kahetsusväärselt ei oska ma lindude keelt ja seetõttu ei suuda ma aru saada mida sa räägid. Palun tõlget.

Täienduseks: kas meil pole mitte reeglites määratud, et isiklikud vestlused käivad erasõnumitega? ("Isiklikud vaidlused lahendata alati erasõnumite teel")




joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas joel »

Mac, ega semiootika ja filosoofia (mh. võime leida igast kohast mingeid märke ja neist omale meelepärane sõnum välja lugeda) polegi igaühele (lol).

Joel
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 15:28

Villy, ma vabandan, kahetsusväärselt ei oska ma lindude keelt ja seetõttu ei suuda ma aru saada mida sa räägid. Palun tõlget.

Täienduseks: kas meil pole mitte reeglites määratud, et isiklikud vestlused käivad erasõnumitega? ("Isiklikud vaidlused lahendata alati erasõnumite teel")

Proovin siis uuesti seletada. MD teemas väidad sa, et igasugune promo ka halb, on hea ja kaubamärki/ettevõtet toetav.

Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 22:57

Ma vaataks asjale nii:
There is no such thing as bad publicity.
The only thing worse than being talked about is not being talked about.

Siis, arvestades siis seda, et Fredy ja Biker24 kaubamärkide teemades teed sa neile pidevalt eesliinil halba promo, kas sa siis toetad ka neid salamisi? Või lihtsalt topeltstandardid kallutatust arvestades?

Millest sa aru ei saanud?

Täiendus: Vasta siis palun privasse ja arutame seal.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma näen nimetatud olukorras.
F ja B üleüldine toiletflush vs paar kekutajat
MD paar kekutajat vs üleüldine facepalm

Seega kindlasti "salamisi" tehtud "toetusel" oli ka mingi positiivne mõju. Aga noh mõjude plussmiinuste suurused ja vahekorrad on loodetavast eelpool mainituga arusaadavad

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

miququ
Postitusi: 7
Liitunud: 02 Apr 2020, 09:09
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas miququ »

Madlobster kirjutas: 15 Apr 2020, 16:31

Ma näen...

Ei.. ei näe :D haha.. mingit silmaringi endale omistama :wack:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

miququ kirjutas: 15 Apr 2020, 16:52
Madlobster kirjutas: 15 Apr 2020, 16:31

Ma näen...

Ei.. ei näe :D haha.. mingit silmaringi endale omistama :wack:

Ja hinnangut annab kes? (togi) Pigem peaks oma silmad rohkem avama, mitte nägema pilti ainult ühest küljest.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

OT küll, a see kellegi poolt varem viidatud Virginia Woolf grupp FB-s on päris hea huumoriallikas :bsmile: Mida kõike neile ette ei jää või probleeme ei tekita, Statika võikud jne. Muhe lugemine (w)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

M.T. kirjutas: 15 Apr 2020, 17:51

OT küll, a see kellegi poolt varem viidatud Virginia Woolf grupp FB-s on päris hea huumoriallikas :bsmile: Mida kõike neile ette ei jää või probleeme ei tekita, Statika võikud jne. Muhe lugemine (w)

Ma tegin ka selle lahti ja kerisin natuke,aga no ei suutnud isegi lugeda,liiga palju huumorit ikka ühe tavalise inimese jaoks :D

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

urmas66 kirjutas: 15 Apr 2020, 19:42
M.T. kirjutas: 15 Apr 2020, 17:51

OT küll, a see kellegi poolt varem viidatud Virginia Woolf grupp FB-s on päris hea huumoriallikas :bsmile: Mida kõike neile ette ei jää või probleeme ei tekita, Statika võikud jne. Muhe lugemine (w)

Ma tegin ka selle lahti ja kerisin natuke,aga no ei suutnud isegi lugeda,liiga palju huumorit ikka ühe tavalise inimese jaoks :D

No sai ka siis uudisimu võitu.
Noh nende hambusse on sattunud nii mõnigi ettevõte :D
Kommentaari anda on raske. :roll:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Mõnele on diagnoosi vaja, kommentaariks on juba lootusetult hilja :mrgreen:
See feminism kipub uueks šovinismiks mõnel seal muutuma ja veel hullemaks isegi.

Viimati muutis M.T., 15 Apr 2020, 21:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

Samas on seal suht ok suhtematerjali liikumas.

Avalikult püüavad endast jätta karmi feministi muljet, aga kodus on kiisumiisud, kes regulaarselt spänkingut ootavad peremehelt!

Selles suhtes et ega ma kindlalt ei tea, kas motodepoo neid töösse võtab, kui see aeg jälle käes on.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas koi »

Kus on ikka filosoofiat! Moto foorum? Kistakse saag käima pildikese peale, kus must kuju kõrs käes teatab, et tema enam ei tee. Valge keskosaga kuju aga ootab, et ehk ikka teeb (ka tõlgendus!) Tõmmake siis saag käima ka igal õhtul telkust tuleva reklaami peale, kus pensionär (kindlasti endine tsiklisõitja, kes ei ostnud head varustust MD-st) kurdab, et põlved valutavad. Määrib neid mingi pastaga, mis teeb olukorra nii hulluks, et terve ööpäeva ei suuda paigal püsida. Ja kes on veel kannataja? Väike koerake, kes peab selle hullusega kaasa minema ja hakkama vastumeelset trenni tegema! Tõlgendus!? Kui silmad näevad midagi ebameeldivat, siis miks vahtida seda? Karatakse teistele turja, kuna oma mättalt nähes on teised puru lollid või lausa ühiskonnale ohtlikud! Ja oma tõe raiumist ei lõpetata mingite argumentide peale! Tsiklirahvas? Nüüd siis sellises kuues? Las Peeter Oja koos Võrnoga ütleb teile oma lause!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mind paneb kõige selle juures imestama vaid üks asi. Nimelt see, et paistab ekstreemfeminism kui maailmavaade ja püha usk ei olegi vaid naissugupoole teema. Nagu siit üsna selgelt näha siis täitsa mitmeid arvatavalt täitsa meessoost kummardajaid leidub samuti. Ja fännatakse ikka ilusti ühtekuuluva grupina! Täpselt nii nagu see käib ka seal virgiinia wolfi blogis või mis iganes asi see on. Huvitav on vaid see, et kas selliste arusaamadeni on ka siinsed meessoost (arvatavalt) austajad jõudnud täitsa ise ja omal käel või ikkagi kellegi tugeva piitsa ja õpetuse all? :D Või äkki naised loevad selja tagant, mida ja kuidas foorumisse kirjutatakse?

Keegi kummardajatest, kelle kasutajanime ma siin foorumis varem kohanud ei ole imelikul kombel, on öelnud nii "On inimesi kelle jaoks see ei ole üldse naljakas" - omalt poolt lisaks sellele väitele pisut juurde. Kui hästi otsida siis leiab maailmast vähemalt ühe inimese absoluutselt IGA nalja kohta, mis kunagi tehtud, kelle jaoks see nali ei ole üldse naljakas. Põhjuseid võib seejuures olla palju ja väga laias valikus. Alates mingist täiesti hoomamatust isiklikust draamast kuni selleni, et inimesel lihtsalt puudub igasugune huumorisoon. Ma loodan, et isik, kes selle väitega siin esines on siis ametlikult ja täielikult loobunud igasugusest nalja tegemisest kogu oma ülejäänud elu jooksul. Sest on olemas täiesti reaalne oht, et ükskõik milline nali on kellegi jaoks solvav...või kui isegi mitte seda siis noh, lihtsalt ei ole üldse naljakas! Kusjuures pole oluline, kas võimalik solvatav/solvuja on parasjagu publiku hulgas või mitte. Sest härra kodune kasvatus peaks olema ikkagi sedavõrd hea, et solvavat nalja lihtsalt ei tehta...mitte nii, et kui neeger ei ole toas, siis võib või kui naine keerab selja siis võtan korra vitsa taskust välja.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas simp »

Ilmselgelt on lumi maha tulnud ja saag käib... Valan ka siis veidi 2t segu juurde.

Kuna lumi on maas ja sõita ei saa, siis võtate sõnajuppidest kinni, ilma mõtet/konteksti lugemata.

[mention]Macintosh[/mention], teades sind natuke, siis kui sa 2 sammu tagasi võtad, saad sa [mention]villy[/mention] esialgu tõstatatud murekohast aru küll(ca 2 lk tagasi). Samamoodi saab [mention]villy[/mention] aru su vaatepunktist, aga keskendub üldisele käitumisjoonele. Te olete tegelikult suht sarnaste vaadetega, lihtsalt üks on kinni makro-, teine mikropildis :)

Konkreetselt seelikuid, kriipsujukusid ja õlifiltreid kommenteerima ei hakka :nono:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Loed diagonaalis seda plära, mis siin kirjutet' on ja mõtled, et võiks olla miski uus alafoorum:

Biker.ee foorumid- Tagatuba- Vaba teema- Kuivkäimla

Saadetud kettaga lauatelefonist!


miququ
Postitusi: 7
Liitunud: 02 Apr 2020, 09:09
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 4 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas miququ »

Spoiler
will111 kirjutas: 16 Apr 2020, 03:19

Mind paneb kõige selle juures imestama vaid üks asi. Nimelt see, et paistab ekstreemfeminism kui maailmavaade ja püha usk ei olegi vaid naissugupoole teema. Nagu siit üsna selgelt näha siis täitsa mitmeid arvatavalt täitsa meessoost kummardajaid leidub samuti. Ja fännatakse ikka ilusti ühtekuuluva grupina! Täpselt nii nagu see käib ka seal virgiinia wolfi blogis või mis iganes asi see on. Huvitav on vaid see, et kas selliste arusaamadeni on ka siinsed meessoost (arvatavalt) austajad jõudnud täitsa ise ja omal käel või ikkagi kellegi tugeva piitsa ja õpetuse all? :D Või äkki naised loevad selja tagant, mida ja kuidas foorumisse kirjutatakse?

Keegi kummardajatest, kelle kasutajanime ma siin foorumis varem kohanud ei ole imelikul kombel, on öelnud nii "On inimesi kelle jaoks see ei ole üldse naljakas" - omalt poolt lisaks sellele väitele pisut juurde. Kui hästi otsida siis leiab maailmast vähemalt ühe inimese absoluutselt IGA nalja kohta, mis kunagi tehtud, kelle jaoks see nali ei ole üldse naljakas. Põhjuseid võib seejuures olla palju ja väga laias valikus. Alates mingist täiesti hoomamatust isiklikust draamast kuni selleni, et inimesel lihtsalt puudub igasugune huumorisoon. Ma loodan, et isik, kes selle väitega siin esines on siis ametlikult ja täielikult loobunud igasugusest nalja tegemisest kogu oma ülejäänud elu jooksul. Sest on olemas täiesti reaalne oht, et ükskõik milline nali on kellegi jaoks solvav...või kui isegi mitte seda siis noh, lihtsalt ei ole üldse naljakas! Kusjuures pole oluline, kas võimalik solvatav/solvuja on parasjagu publiku hulgas või mitte. Sest härra kodune kasvatus peaks olema ikkagi sedavõrd hea, et solvavat nalja lihtsalt ei tehta...mitte nii, et kui neeger ei ole toas, siis võib või kui naine keerab selja siis võtan korra vitsa taskust välja.

Ekstreemfeminism.. haha :wack: Loen ja imestan.. ise te olete endale hukatuseks. Vaesed kaupmehed, kes sellisest klientuurist sõltuvad.

It’s time for something new :) uute kohtumisteni!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
miququ kirjutas: 16 Apr 2020, 09:57
Spoiler
will111 kirjutas: 16 Apr 2020, 03:19

Mind paneb kõige selle juures imestama vaid üks asi. Nimelt see, et paistab ekstreemfeminism kui maailmavaade ja püha usk ei olegi vaid naissugupoole teema. Nagu siit üsna selgelt näha siis täitsa mitmeid arvatavalt täitsa meessoost kummardajaid leidub samuti. Ja fännatakse ikka ilusti ühtekuuluva grupina! Täpselt nii nagu see käib ka seal virgiinia wolfi blogis või mis iganes asi see on. Huvitav on vaid see, et kas selliste arusaamadeni on ka siinsed meessoost (arvatavalt) austajad jõudnud täitsa ise ja omal käel või ikkagi kellegi tugeva piitsa ja õpetuse all? :D Või äkki naised loevad selja tagant, mida ja kuidas foorumisse kirjutatakse?

Keegi kummardajatest, kelle kasutajanime ma siin foorumis varem kohanud ei ole imelikul kombel, on öelnud nii "On inimesi kelle jaoks see ei ole üldse naljakas" - omalt poolt lisaks sellele väitele pisut juurde. Kui hästi otsida siis leiab maailmast vähemalt ühe inimese absoluutselt IGA nalja kohta, mis kunagi tehtud, kelle jaoks see nali ei ole üldse naljakas. Põhjuseid võib seejuures olla palju ja väga laias valikus. Alates mingist täiesti hoomamatust isiklikust draamast kuni selleni, et inimesel lihtsalt puudub igasugune huumorisoon. Ma loodan, et isik, kes selle väitega siin esines on siis ametlikult ja täielikult loobunud igasugusest nalja tegemisest kogu oma ülejäänud elu jooksul. Sest on olemas täiesti reaalne oht, et ükskõik milline nali on kellegi jaoks solvav...või kui isegi mitte seda siis noh, lihtsalt ei ole üldse naljakas! Kusjuures pole oluline, kas võimalik solvatav/solvuja on parasjagu publiku hulgas või mitte. Sest härra kodune kasvatus peaks olema ikkagi sedavõrd hea, et solvavat nalja lihtsalt ei tehta...mitte nii, et kui neeger ei ole toas, siis võib või kui naine keerab selja siis võtan korra vitsa taskust välja.

Ekstreemfeminism.. haha :wack: Loen ja imestan.. ise te olete endale hukatuseks. Vaesed kaupmehed, kes sellisest klientuurist sõltuvad.

It’s time for something new :) uute kohtumisteni!

On värskendav näha teistsugust mõtteviisi. Osad sinu sõnavõttudes esitatud mõtteid on mõistlikud. Osad. Hoolimata kohatisest arukusest on sul ometi ilmselgeks viisiks suhelda nendega, kes sinuga nõus pole või kelle arusaamad sulle ei sobi silmapaistavalt üleolevalt. Lollid, heinod, idioodid ja haletsusväärsed ullikesed. Kogu sinu tegevus meenutab trollimist (intelligentset aga siiski). Ma loodan, et me rohkem ei kohtu. Sulle kuulub minu antipaatia. :bsmile:

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

OT/ST:
Viskame siis veel ühe pommi kanalasse - kannatuste lõpp pole enam mägede taga, sest Põldma Villu graafikute järgi peaks 2026. hakkama Pluuto taeva ekvaatori suhtes ülespoole rühkima ning matriarhaat lagunema :wink: .

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Relax, nagu Simp ütles, siis ilmselgelt lumi ja need ilmad sõitma ei tõmba. Lisaks muud keerulised olud, kel töö kannatab, kel lapsed koduõppel jne. ning nii lasemegi auru välja suurte (vahest ka väikeste tüdrukute) kombel vaieldes ja verbaalselt molli andes. No hard feelings, lihtsalt meelelahutus :bsmile:
Mis naljategemisse puutub, siis see on alati koht, kus keegi solvub või tunneb end puudutatuna ja sellega peab arvestama ning leppima. Kui nüüd MD tegi kellegi arvates ebasobivat nalja, solvas kedagi tõsiselt ja seetõttu nüüd nende äri kohe meeletut kahju kannab, siis see on arvaja enda arvamus, ei muud. Vaadates MD reageerimist ja lisades mõne poolt viidatud käitumismustri korduvusele, siis teevad nad seda teadlikult riski võttes ja ju see on seni edu toonud, mitte kahju. See aga vist ei mahu osadele hinge.

Selle feminismiga, mis osadel kisub juba ekstremismiks kohati, ei maksa liiale ka minna. Varsti ei julge enam daamidele ustki avada, mõni peab jälle stereotüüpide rõhutamiseks. Veel vähem julgeks naiste arvelt nalja teha siis. A vaadates seda FB gruppi, siis kohati paistab selline tore kahepalgelisus, kus naisterahva mingisse konteksti panek on kohatu, kuid sama isik mehe üle naerda julgeb küll ja probleemi ei näe. No ja mõnel kisub ikka täitsa lappama seal, küll jääb KAPO aastaraamat ette valesti valitud pildi tõttu või üritab mõni mees seal HD reklaami najal like või naisi saada. Viimane ei saanud kumbagi, isegi naised ei mõistnud tema probleemi :ner:
Hella südamega naljasõpradel soovitaks meenutada näiteks Tujurikkuja sketse, need poisid tuleks vist küll Raekoja platsil häbiposti panna. Küüditamise videot mäletab keegi? See kriipsujukedega piitsutamise pilt on selle kõrval samasugune ninnu-nännu soft nagu oli MD järgmine pilt kassi ja jänesega.

Ei tolereeri perevägivalda mingilgi moel, aga ärme huumorisoont ka päris ära kaota ja kõike masendavates toonides näe. Inimene kes enda üle naerda ei suuda, väärib mõningast kaastunnet. Ma veel õnneks suudan.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

miququ kirjutas: 16 Apr 2020, 09:57

It’s time for something new :) uute kohtumisteni!

Oh ära kiirusta :ner:

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Kirjutasid eelnevalt miququ kohta:

Macintosh kirjutas: 16 Apr 2020, 10:15

Aga võibolla oled sa lihtsalt bipolaarne. Või kaalutletult vastik. Kogu sinu tegevus meenutab trolli (no ei meenuta, vaid ong). Ma loodan, et me rohkem ei kohtu. Sulle kuulub minu antipaatia. :bsmile:

Ja samas eile mulle mu normaalsetele küsimustele su tegutsemise, mitte su isiku kohta

Macintosh kirjutas: 15 Apr 2020, 15:28

Täienduseks: kas meil pole mitte reeglites määratud, et isiklikud vestlused käivad erasõnumitega? ("Isiklikud vaidlused lahendata alati erasõnumite teel")

  1. Kas isiklikud tundeavaldused ei kuulu su enda eile väljatoodud reeglite järgi pigem erasõnumitesse?

  2. Kas ma saan õigesti aru, et võimalus avalikult väljendada halvakspanu kellegi suhtes, keda enamik foorumist paistab mitte sallivat, paistis piisavalt ahvatlev, et mitte käest lasta ja otsustasid kedagi otseselt solvata enda populaarsuse suurendamiseks "karjas"?

Kui vastad, siis palun vasta küsimusele, ära räägi millestki muust.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mina ei näe igas jõuluvanas pedofiili
kriipsujukudes naisepeksu õhutamist
statoili võikus kellegi halvustamist
vanasõna ütleb, et varga peas põleb müts ja kiunub see koer, kes kaigast saab.
Elik kõikvõimalikust ja võimatust kohast totruste väljaimeja on ise peast katki (pedokas, naisepeksja või muu sarnane) tavalisel normaalsel inimesel selliseid mõtteid võiku ja kriipsujuku vms piltidest ei teki.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas claw »

Selle peale ütleks, et mine loe seda facebooki Virginia gruppi. Sealt on kõik peast katki vist. Sellise jura vastu ei aita fooliumist müts ka enam.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

claw kirjutas: 16 Apr 2020, 11:38

Selle peale ütleks, et mine loe seda facebooki Virginia gruppi. Sealt on kõik peast katki vist. Sellise jura vastu ei aita fooliumist müts ka enam.

Kusjuures ma avastasin selles väga muheda meelelahutuse, krt iga hommik hommikukohvi kõrvale loen ja muigan :wack: Tekib küll kiusatus ka sõna sekke öelda, aga ei lähe ma neid nende grupis arvustama, kütku aga edasi.

Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Jannes »

M.T. kirjutas: 16 Apr 2020, 11:46

Kusjuures ma avastasin selles väga muheda meelelahutuse, krt iga hommik hommikukohvi kõrvale loen ja muigan :wack: Tekib küll kiusatus ka sõna sekke öelda, aga ei lähe ma neid nende grupis arvustama, kütku aga edasi.

Usu mind, sa ei taha seda viga teha, su suguelu tõmmatakse lahti enne kaarega sealt välja lennutamist...
Olin alguses rõõmus, et selline asi on olemas -mul pole midagi võrdsuse, üksteisega arvestamise ja vendluse-õeluse vastu, kuid see äärmuslus, mis seal käärib on kole. :cry:

P.S. Millal see teema ükskord splititakse, kuna "Tööpakkumisega" pole siin enam ammu juba midagi tegemist... (togi)

Sui generis
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ohtlikud/hellad teemad - feminism ja huumor
:D

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas bitter »

Luxor kirjutas: 14 Apr 2020, 16:48
Spoiler
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 15:45

Enne kui motodepoo järgmise teema ära kustutab FB-s :wack: panen siis siia ka oma arvamuse

Iseenesest mõistan, et igasugune tähelepanu on hea ja täidab PR eesmärke.
Siiski, kunagisest asjalikust asutusest, kelle reklaam ja kommunikatsioon oli alati konkreetne, täpne, on saanud klientide tähelepanu ja huviga trolliv ettevõte, kes korduvalt kasutab skandaalselt reklaami, saab tähelepanu ja siis vabandab mõne kiisupildiga.
Motodepoo oli üks väga vähestest, kes lubades nt 25% ale siis ka reaalselt saidki ale 25% alla turuhinna, nüüd on kommunikatsioon nii segane, et võimatu enam usaldada.
Olen olnud 10a+ püsiklient aga see teeb tegelt meele mõrudaks, lihtsalt mu arvamus aga tuleb vist siis aru saada, et see polegi enam see ettevõte, kes tegutses Depoos, siis töötas teine kaader koos Villu jt-ga. Aga see oleks ka ok, võiksite siis uue nime ka võtta. Motorahva trollid vms =)
Meenutame siis veidi hiljutisi südmusi

  1. 25 sept Motodepootika sääred, millest püksikud maas = (kindlasti saab kõlapinda ja inimesed vaidlevad objektiseerimise üle
    • kiisupildi "vabandus"
  2. 13. Reede ärevad päevad "Kõik poolmuidu, isegi tsiklid")
    • 2 p hiljem uus plakat kirjaga v.a. tsiklid
  3. Anname unistuste töö piloodile. Ratta sissesõit"(best stunt yet) Hullult kajastus, kõik räägivad
    • Oih vabandust see pole seaduslik(arvatavasti planeeritud või keegi ***)
    • Asendame naisepildiga, mis tähelepanu kõrvale juhib ja leiab taaskord muul teemal kõlapinda(JEE TOPELTPROMO!)
    • lisame nunnu vabanduspildi koos sarkastilise sõnumiga
      14.04 15:35 update
      -Oih tundub, et rahvas hakkab aru saama, et neid trollitakse -- OKOK anname siis päriselt ka tsiklid sissesõiduks aga igaks juhuks paneme mõnitava õlifiltri video .

Väga hea kokkuvõte! Tundub, et MD-l on majanduslikult "käpuli" kui nii odavalt tähelepanu otsitakse.

Hea kokkuvõte, nõustun. Aga mulle küll ei tundu, et ettevõte, kes täna reklaamib ja kommunikeerib provokatiivsemalt ja jõulisemalt kui 10-15a tagasi, peaks majanduslikult nõrk olema. Ma pigem ütleks, et MD käib ajaga kaasas. Need kunagised reklaamistrateegiad väga ei tööta enam täna.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma kunagi olen sealt ostnud ka üsna mitmed ostud ja kõik on olnud head asjad. On olnud soodukaga ja ilma,kuid see soodukas pole mulle kunagi eesmärk. Eesmärk on aus hind(minu arust)ja meeldiv õhkkond ostu sooritamiseks. Seal vanas majas mulle meeldis käia,sest sisse astudes oli selline tunne,et sa oled teretulnud seal nagu päriselt. Uues kohas Mustamäel olen kaks korda käinud ja null ostu,sest esimesel korral ei õnnestunud ühtegi müüjat leida, kellelt ostu sooritada. Teist korda viitsisin ikkagi veelkord proovida ja asi,mida küsisin oli midagi odavat, vist sealt juba ka kunagi ostetud. Õnnestus isegi mingi noorsandi käest küsida, et kus ma sellise asja võiks leida, aga ta hõikas eemalduses üle saali, et nad seda ei müü enam ja sinna see jäi. Läksin Streetmotosse ja ostsin sealt letist selle asja. Peale seda olen teinud paar Givi varuosade ostu e-poest ja ongi kõik. Kuidagi ei ole enam tõmmet sinna minna, sest kui sa oma tulekuga kedagi ei huvita,siis pole ju ka mul, huvi sinna minna.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

Minuarust on just super gay(unless both chicks are hot) kui lähed poodi, vaatad kaupa ja siis tuleb mingi kawasaki pidzaamas teenindaja ligi ja hakkab nokkima, et "Tereee::)))))) Kas soooovitemidagiküsiaaa??" t***, mida vttuu? kui ma oleks soovinud küsida, siis ma oleks küsinud. Mingiks debiilikuks peab mind, et ma ise ei oska pükse valida?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Said valesti aru,valik oli tehtud,aga ühtegi müüjat polnud kohal,et raha neile anda :mrgreen:
teine kord oli müüja,aga kaupa polnud enam valikus,liiga lihtne asi oli äkki

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”