"Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas will111 »

pilt oli umbestäpselt selline:
https://i.pinimg.com/564x/14/e9/ce/14e9 ... 38e6bc.jpg

image.png
image.png (58.83 KiB) Vaadatud 1986 korda


Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

will111 kirjutas: 14 Apr 2020, 16:59

Julm

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas will111 »

ma loodan, et foorumit nüüd kohtusse ei kaevata, et siin sellist naistepeksu propagandat postitasin...


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Luxor »

will111 kirjutas: 14 Apr 2020, 16:59

Juhiseid solvumiseks? Muidu meenutab kergelt Predatori filme, sest seal ka keegi noorsand selgoogusid (koos kolpadega) kollektsioneeris.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 726
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 111 korda
Tänatud: 69 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Ei tea, mis seal veel lisaks sellele pildile oli aga niisama kriipsujukude ja ühe multivalentse lause peale peab küll seeni sööma, et sealt midagi hirmsat välja lugeda.
Häma-turundusvõtteid siinkohal ei käsitle.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

will111 kirjutas: 14 Apr 2020, 17:05

ma loodan, et foorumit nüüd kohtusse ei kaevata, et siin sellist naistepeksu propagandat postitasin...

Viimane pilt, millega nad vabandasid oli ikka konkreetselt naiste spankingu pilt, ma ei tea kust see kriipsujuku tuli.

Kasutaja avatar

Teema algataja
MOTODEPOO
Kaupmees
Postitusi: 245
Liitunud: 23 Aug 2004, 13:47
Tänatud: 45 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas MOTODEPOO »

Spoiler
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 15:45

Enne kui motodepoo järgmise teema ära kustutab FB-s :wack: panen siis siia ka oma arvamuse

Iseenesest mõistan, et igasugune tähelepanu on hea ja täidab PR eesmärke.
Siiski, kunagisest asjalikust asutusest, kelle reklaam ja kommunikatsioon oli alati konkreetne, täpne, on saanud klientide tähelepanu ja huviga trolliv ettevõte, kes korduvalt kasutab skandaalselt reklaami, saab tähelepanu ja siis vabandab mõne kiisupildiga.
Motodepoo oli üks väga vähestest, kes lubades nt 25% ale siis ka reaalselt saidki ale 25% alla turuhinna, nüüd on kommunikatsioon nii segane, et võimatu enam usaldada.
Olen olnud 10a+ püsiklient aga see teeb tegelt meele mõrudaks, lihtsalt mu arvamus aga tuleb vist siis aru saada, et see polegi enam see ettevõte, kes tegutses Depoos, siis töötas teine kaader koos Villu jt-ga. Aga see oleks ka ok, võiksite siis uue nime ka võtta. Motorahva trollid vms =)
Meenutame siis veidi hiljutisi südmusi

  1. 25 sept Motodepootika sääred, millest püksikud maas = (kindlasti saab kõlapinda ja inimesed vaidlevad objektiseerimise üle
    • kiisupildi "vabandus"
  2. 13. Reede ärevad päevad "Kõik poolmuidu, isegi tsiklid")
    • 2 p hiljem uus plakat kirjaga v.a. tsiklid
  3. Anname unistuste töö piloodile. Ratta sissesõit"(best stunt yet) Hullult kajastus, kõik räägivad
    • Oih vabandust see pole seaduslik(arvatavasti planeeritud või keegi ***)
    • Asendame naisepildiga, mis tähelepanu kõrvale juhib ja leiab taaskord muul teemal kõlapinda(JEE TOPELTPROMO!)
    • lisame nunnu vabanduspildi koos sarkastilise sõnumiga
      14.04 15:35 update
      -Oih tundub, et rahvas hakkab aru saama, et neid trollitakse -- OKOK anname siis päriselt ka tsiklid sissesõiduks aga igaks juhuks paneme mõnitava õlifiltri video .

Tere,

Oleme alati olnud - ja siiamaani püüame olla konkreetsed. Paraku on see kiirelt muutunud maailmas viimasel ajal päris keeruline.

  1. Ka meie igatseme Villut. Siiani.
  2. Tunduvalt keerulisem on midagi postitada "äriühinguna" kui suvalise nimega eraisikuna. Nimelt on päris raske viimasel ajal kõigi meelejärgi olla. Ok, püksikute pilt ei olnud kõige parem. Tekitas stressi naisterahvastel ja avaldati soovi muuta. Muutsime heas usus ringi. Kõik said lubatud Depootika allahindluse, kes kohale tulid. Ainult Teie näete seal tagantjärele mingit trollimist.
  3. Reede ärevad päevad - kõik poolmuidu- Me olime selleks ajaks pea kõik rattad Motomessile viinud koos allahindlustega ja muude kuludega, et neid hakata tagasi tooma - ei ole just väga odav lõbu. Loomulikult tegime kampaania. Aga selle peale hakkasid inimesed küsima tsiklitele 50% allahindlust. Pidime viitama Õigekeelsussõnaraamatu seletusele, et "poolmuidu" tähendab eesti keeles soodsat pakkumist. Võite kontrollida. Aga kunakõik mõnuga said valesti aru, siis pidime reklaami ümber tegema. Tõesti - kas ükskõik milline tsiklimaailmas veidikenegi kodus olev inimene suudab tõesti arvata, et tsiklitel ongi tõesti selline kate et saaks 50% allahindlust teha ? Ei. Lihtsalt kõik saavad mugavalt valesti aru, kui see neile kasulik on.
  4. Tõõpakkumine sissesõitjale. Kõik läks hästi ja sujuvalt, kuni järjekordne kodanik arvas avaliku postitusena, et kõik on valesti ja et me rikume seadust ja peame sõitjale tagama kaitsevarustuse ja mida iganes. Arvatavasti oli tal õigus, tõesti ei osanud enne juristiga aru pidada. Jah, eksisime, aga heas usus. Meil on olemas antud kodanikuga hilisem kirjavahetus, kus me mõlemad vabandame - tema, et sellise postituse tegi ja meie kampaania ära rikkus- ja meie, et niimoodi reageerisime. Seega, et olla korrekne, muutsime kuulutuse ära ja panime "vitsaandmise" illustratsiooni, et näidata, et kõik eksivad ja õpivad oma vigadest ja edasi püüame oma ajsu korrektsemalt läbimõelda ja igaks juhul juristidega eelnevalt arutada. Kui Te ei usu, et kogu kampaania oli algselt heas usus - siis ma tõesti ei saa Teid selles osas aidata. Ma arvan, et me tõesti ei pea hakkama ennast tõestama, et suudame vabalt anda 2 ratast sissesõiduks mistahes ajahetkel, ilma et see meie tegevust halvaks. Antud illustratsioon muidugi vallandas naisõiuguslaste - või ma ei teagi mis terminiga seda kirjeldada laviini, isegi unenäos ei oleks sellise asja peale tulnud. Halvasti tundsid ka need, kes pole elusees mootorratast näinudki. Kogu see teema muutus lõpus väga isiklikuks ja olime sunnitud kõik kustutama ja panema rahuliku õlifiltri pildi, et inimesed suudaksid lugeda teksti ja ka veidi süveneda algsesse teemasse. Jah, see võibolla oli veidi pikk, aga ka meie heas usus tehtud kampaania rikuti korralikult ära. Ja ikka teeme midagi valesti - ikka keegi kahtlustab, et me huiame või petame või vihkame vähemusi. Ausalt. Soovitage siis mida peaksime tegema ? Mustvalgeid tekstiga pilte allahindlusprotsendiga ? Ma olen kindel et ka siis leidub keegi, kes tunneb end puudutanuna, et miks must-valge, miks mitte värviline....
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Pilt

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

No väike spänking kulub kõigile koduperenaistele vahest ära. Kõige rohkem pidid seda hinnata oskama raamatupidajad ja kooliõpetajad.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

[mention]villy[/mention]. Loen ja püüan aru saada, et milles sinu täpne probleem peitub? Ja ei saa aru. Kas Motodepoos ei suudeta kliendi soove piisavalt rahuldada, pakuvad halba teenindust või müüvad rämpsu või ei peeta lubadustest kinni? Lugedes jääb mulle vägisi mulje, et kuna sulle kommunikatsiooni viis või õigemini küll vorm ei meeldi siis kindlasti petavad. Ja muidugi ainuke võimalik viis on nunnud ja/või võimalikult neutraalsed ja iskupäratud hinna/allahindluse reklaamid? Või saan ma sust valesti aru ja sul on mingi sügav tagmõte mida sa siinkohal meile jagada ei taha?

Tundub, et moodne ajastu on andnud inimestele privileegi olla solvunud. Kellegi teise riietuse, näoilme aga ka seisukoha või eelistuse suhtes. Kui sa pole minu poolt siis sa oled minu vastu. Normaalne on arvata, et minu tõekspidamised on sinu jaoks solvavad ja seetõttu mul puudub õigus neile. Kas kõik peab olema keskpärane?

Kogu see jama meenutab mulle seda:

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
MOTODEPOO kirjutas: 14 Apr 2020, 17:43

Tere,

Oleme alati olnud - ja siiamaani püüame olla konkreetsed. Paraku on see kiirelt muutunud maailmas viimasel ajal päris keeruline.

  1. Ka meie igatseme Villut. Siiani.
  2. Tunduvalt keerulisem on midagi postitada "äriühinguna" kui suvalise nimega eraisikuna. Nimelt on päris raske viimasel ajal kõigi meelejärgi olla. Ok, püksikute pilt ei olnud kõige parem. Tekitas stressi naisterahvastel ja avaldati soovi muuta. Muutsime heas usus ringi. Kõik said lubatud Depootika allahindluse, kes kohale tulid. Ainult Teie näete seal tagantjärele mingit trollimist.
  3. Reede ärevad päevad - kõik poolmuidu- Me olime selleks ajaks pea kõik rattad Motomessile viinud koos allahindlustega ja muude kuludega, et neid hakata tagasi tooma - ei ole just väga odav lõbu. Loomulikult tegime kampaania. Aga selle peale hakkasid inimesed küsima tsiklitele 50% allahindlust. Pidime viitama Õigekeelsussõnaraamatu seletusele, et "poolmuidu" tähendab eesti keeles soodsat pakkumist. Võite kontrollida. Aga kunakõik mõnuga said valesti aru, siis pidime reklaami ümber tegema. Tõesti - kas ükskõik milline tsiklimaailmas veidikenegi kodus olev inimene suudab tõesti arvata, et tsiklitel ongi tõesti selline kate et saaks 50% allahindlust teha ? Ei. Lihtsalt kõik saavad mugavalt valesti aru, kui see neile kasulik on.
  4. Tõõpakkumine sissesõitjale. Kõik läks hästi ja sujuvalt, kuni järjekordne kodanik arvas avaliku postitusena, et kõik on valesti ja et me rikume seadust ja peame sõitjale tagama kaitsevarustuse ja mida iganes. Arvatavasti oli tal õigus, tõesti ei osanud enne juristiga aru pidada. Jah, eksisime, aga heas usus. Meil on olemas antud kodanikuga hilisem kirjavahetus, kus me mõlemad vabandame - tema, et sellise postituse tegi ja meie kampaania ära rikkus- ja meie, et niimoodi reageerisime. Seega, et olla korrekne, muutsime kuulutuse ära ja panime "vitsaandmise" illustratsiooni, et näidata, et kõik eksivad ja õpivad oma vigadest ja edasi püüame oma ajsu korrektsemalt läbimõelda ja igaks juhul juristidega eelnevalt arutada. Kui Te ei usu, et kogu kampaania oli algselt heas usus - siis ma tõesti ei saa Teid selles osas aidata. Ma arvan, et me tõesti ei pea hakkama ennast tõestama, et suudame vabalt anda 2 ratast sissesõiduks mistahes ajahetkel, ilma et see meie tegevust halvaks. Antud illustratsioon muidugi vallandas naisõiuguslaste - või ma ei teagi mis terminiga seda kirjeldada laviini, isegi unenäos ei oleks sellise asja peale tulnud. Halvasti tundsid ka need, kes pole elusees mootorratast näinudki. Kogu see teema muutus lõpus väga isiklikuks ja olime sunnitud kõik kustutama ja panema rahuliku õlifiltri pildi, et inimesed suudaksid lugeda teksti ja ka veidi süveneda algsesse teemasse. Jah, see võibolla oli veidi pikk, aga ka meie heas usus tehtud kampaania rikuti korralikult ära. Ja ikka teeme midagi valesti - ikka keegi kahtlustab, et me huiame või petame või vihkame vähemusi. Ausalt. Soovitage siis mida peaksime tegema ? Mustvalgeid tekstiga pilte allahindlusprotsendiga ? Ma olen kindel et ka siis leidub keegi, kes tunneb end puudutanuna, et miks must-valge, miks mitte värviline....

Tere

Tänud vastuse eest, vastan siis korra aga vastust lugedes saan aru, et ei ole mõtet seda teemat nämmutama jääda. Arvatavasti jäämegi lõpuks eri arvamusele, selleks on igal ühel õigus ja foorum ongi koht nende avaldamiseks.

  1. Ma nüüd ei tea mida suvalise nime kommentaar tähendas aga mulle selline nimi pandi ametlikult ja selle alt ka postitan, postitasin sama teksi ka oma täisnimega FB-s ja ma ei saa kuidagi aru, et ma mingi suvalise nime tahan ennast peidan ja seeläbi on mul lihtsam midagi postitada nagu enamikul siin foorumis nt või paljudel FB-s Aga Depootika püksikute reklaamis ma tookord tõesti ei näinudki midagi muud kui ehk banneri valmistaja lühinägelikkust reklaami suhtes ja tagantjärgi pandud kiisupilt tundus tõesti kena ja viisakas PR, millega vabandati eksimus. Trollimisena hakkas see paistma lihtsalt nüüd, kus korduvalt sarnast käitumist on näha saanud.

  2. Üritate nüüd väita, et sellist pilti kasutades ei olnud võimalik eeldada, et see tekitab segadust ja küsimusi "oleme alati olnud ja püüame olla konkreetsed" - Really? Loomulikult keegi selgelt mõtlev inimene järele mõeldes ja motomaailma kursis olev inimene ei usu, et mootorratastel oleks selline kate, et neid on võimalik poole hinnaga müüa aga samuti peaks selgelt mõtlev asutus aru saama, et osad inimesed tõesti on segaduses selle pildi nägemisest, eriti sellist sõnakasutust kasutades, vahet pole mida sellel ÕS vastab, siiski "pool" ja "muidu" sõnade kasutus loob eksliku mulje, et saab poole hinnaga kui muidu.
    Ekstra tähelepanu garanteeritud ja saab viidata küsimustele vastates, et päris tehniliselt see siiski ei ole pool hinda kui muidu, isegi kui "poolmuidu" sarnaselt kõlab :D - Tõele au andes käisin selle kampaania raames siiski veel poes ja sooritasin ostu- Samas ma ei mäleta, et kõigil motikal oleks mingisugunegi soodukas olnud ja neil mil oli sooduka silt, polnud see 25% (noh samas ma ei küsinud ka)

image.png
image.png (61.93 KiB) Vaadatud 2798 korda
  1. Ma ei ole kordagi kahelnud, et rataste proovisõiduks andmine oleks jõukohane ülesanne Motodepoole. Ma lihtsalt ei saa enam aru, kuidas asi mis oli ebaseaduslik ja jäeti katki nüüd äkitselt siiski toimuda saab? Lisaks see vitsaandmise pilt oli selgelt teatud huvigruppide(feministid, onu heinod jne) sae käimatõmbamine, mis töötas ilmselgelt jällegi ja kui te "Depootika püksikute" puhul seda veel ei teadnud, siis nüüd kindlasti teadsite.

Ülejäänud pildid olete oma seinalt ära koristanud ja puhvrisse kolama minna hetkel ei viitsi.

Küsisite soovitust, kuidas siis oleks võimalik teha kampaaniaid? - Fair enough saan kirjeldada ainult oma arvamust nagu kõigi seniste postidega ja loomulikult need ei pretendeeri tõele, kõigest arvamused.

Toon lihtsalt välja mõned hiljutised reklaamikampaaniatega seotud mototeemalised ostud ja miks ostsin

  • MRT Techist tellisin täna kiivri, neil oli Facebookis kena tootepilt , koos hindadega väljas, tundus soodne, läksin lehele kolama ja leidsin muu sobiva- ok sama kiiver mõni eur odavamalt väljamaa netipoes aga kui tunnen, et mind ei röövita, toetan kohalikku ettevõtet.

  • Motoin.de-st tellisin üleeile veel 1 kiivri, sest konkreetset värvilahendust keegi kohalik kaupmees ei pakkunud(Küsisin ekstra). Motoin-l oli lihtne banner google ads-s. Kirjas värviliste trükitähtedega , et EASTER2020 soodustus 15%, lisaks olid kiivrite pildid reaalsete hindadega, mis olid tõesti head.

Lisaks viimase mõne nädala/kahe jooksul sooritatud ostud

  • Perun Moto'st tellisin oma rattale pagasi racki , oli kirjas, et -15% soodustus , kampaania nimi oli FOCOVID. Ei midagi erilist kampaaniat, toode räägib enda eest. Reklaam oli mustvalges tektis FB seinal.

    image.png
    image.png (38.51 KiB) Vaadatud 2798 korda
  • Motokaup.ee -st tellisin barkbuster käekaitsmete komplekti - viisakas bänner siinsamas biker.ee-s olemas, lisaks soovitus siitsamast foorumist, kolasin netipoes ringi ja tellisin ära, juba rattal peal.

  • AdventureSpec -lt tellisin rehvid - Nägin nende facebookis reklaami, keegi kohalik müüja Rall Z rehvi kahjuks ei omanud, suhtlesin rohkem kui 1ga
image.png
  • Määrdekeskusest tellisin 8L Motorex õli rattale, reklaam oli midagi sellist:
    image.png

Edit: vormistamine, komavead jms

Manused
image.png
image.png (97.98 KiB) Vaadatud 2798 korda
image.png
image.png (140.69 KiB) Vaadatud 2798 korda
image.png
Viimati muutis villy, 14 Apr 2020, 23:54, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ja ise väitsid et oled 10 aastat MD püsiklient (lol)
Aga jaa, arvamust võib alati avaldada ja sõnaõigust ei tohi piirata. (w)
Minule on väga meeldinud ... reklaamid. just känt anderständ, miks MD midagi sellist kunagi ei tee. Oleks ostnud raudselt torusalli või midagi :wink:

Ja ma kunagi ei lähe hulludele päevadele, sest minu arust on väga heino kasutada reklaamides väljasurnud loomi. Ja ...
ja ...
Üleüldse...

Viimati muutis Madlobster, 14 Apr 2020, 19:37, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

[mention]villy[/mention] Ja mis su point on? Et käisid poes ja kõik kaubad olid 25% aga mootorrataste soodustus oli väiksem ning sa oleks tahtnud ikkagi 25% allahindlusega osta? Või see, et hea reklaam on allahindlusprotsendiga ning kõik kaubad lähevad selle alla?

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 19:33

Ja ise väitsid et oled 10 aastat MD püsiklient (lol)
Aga jaa, arvamust võib alati avaldada ja sõnaõigust ei tohi piirata. (w)
Minule on väga meeldinud ... reklaamid. just känt anderständ, miks MD midagi sellist kunagi ei tee. Oleks ostnud raudselt torusalli või midagi :wink:

See postitus ütleb mida? Need on lihtsalt viimase 3n ostud ja ühtegi neist asjadest pole olnud Depoos müügis, kas ma siis Motodepoo püsiklient olles pean ostma ainult seda mis neil müüakse ja ei midagi muud? Kui sa tähelepanelikumalt loed siis leiad mu postist ka Depoost sooritatud ostu (lol)

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Macintosh kirjutas: 14 Apr 2020, 19:36

@villy Ja mis su point on? Et käisid poes ja kõik kaubad olid 25% aga mootorrataste soodustus oli väiksem ning sa oleks tahtnud ikkagi 25% allahindlusega osta? Või see, et hea reklaam on allahindlusprotsendiga ning kõik kaubad lähevad selle alla?

Ei. Ei läinud mootorattast ostma sinna, loe palun mu esimene postitud läbi. Mu posti idee oli selles, et pidevalt luuakse segadust ja furoori tekitavaid reklaame, vabandatakse ja siis liigutakse edasi järgmise korrani kaotades senise (minu jaoks) Motodepoo konkreetsuse ja täpsuse jne. Ja tõin mootorattad eraldi välja sest selle pildi järgi ühte pidi anti mõista, et kõik mootorrattad poolmuidu(mis iganes see tähendab ja teistpidi oli -25% soodukas - Mõlemad on ju jura reklaam.

Edit: ja selle offended video võid enda kohta öelda, sest sa tundub olevat offended, et mul on oma arvamus asjadest :D

Viimati muutis villy, 14 Apr 2020, 21:52, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

Ah, jutuks hea küll, aga kokkuvõttes on kõigil sigapohh, kuidas keegi reklaamieetikast kini on pidanud, või palju oma sodi pornostaaridega reklaaminud on. Kui ikkagi depoos, või kuskil mujal on kindad viieka võrra odavamad, kui mujal, siis sinna ka laivi lennatakse ja unustatakse kogu hingevalu, mida enne läbi oli elatud.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Lp villy pean vabandama, et tõesti ei mõista sinu suurt muret (aga tore ikka, et said mahti jagada. Jagatud mure on pool muret ;) )

Loodan südamest, et kõik saab korda! :bsmile:

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 19:54

Lp villy pean vabandama, et tõesti ei mõista sinu suurt muret (aga tore ikka, et said mahti jagada. Jagatud mure on pool muret ;) )

Loodan südamest, et kõik saab korda! :bsmile:

Noh tänud lootmast :bsmile:

Ma ei tea kui lühidalt seda teha aga "mure" või lihtsalt arvamus siis selline, et on pidev muster, et luuakse reklaam mis tekitab väga suurt kõlapind selle abil, et nt luuakse segadus, pannakse huvigrupid omavahel võitlema, ja siis hiljem vabandatakse "kiisupildiga" ja seda korduvalt. Hakkab ära tüütama, ei tundu usutav, et nii mitu korda järjest sama reha otsa astutakse TAHTMATULT ja HEAUSKSELT nagu just kinnitati. Pigem näeb see välja reklaami võimendusena

Ja siis kui küsiti, et siis kuidas on võimalik ilma aluspesuta, naiste spänkigupiltide, puhtalt eksitava reklaamita üldse turundada? Ja siis tõin näited oma viimastest ostudest, kus olid täiesti normaalsed reklaamid ja näe toimis, ju ma siis olen ainuke, mis see motoin ja muud suured tegijad ikka asjast teavad eksole.

Peace, ma ei ole solvunud, lihtsalt pettunud asutuses, kes minu jaoks seisis minevikus veidi teistmoodi

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2191
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Villy, sa ajad õiget juttu, aga nendele sotsiaalmeedia-spetsidele tagasiside andmine, kes ei saa aru külvamise ja lõikamise vahelisest põhjus-tagajärg seosest, on parimal juhul kasutu, halvimal juhul annab neile hoogu juurde... Kui inimene ei saa jutu põhjal aru, miks aastal 2020 ei ole okei kaubandusettevõtte kodulehel naisepeksu teemalist nalja teha, siis las õpib rahakoti põhjal.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1697
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

Neil feministidel ja eitmeestel, kes sellise reklaami peale mingeid erektsioonihäireid kogevad, neil pole niikuinii raha, ega vajadust osta kraami, mida selliste reklaamidega müüakse.


mellpoiss
Postitusi: 186
Liitunud: 19 Okt 2012, 20:29
Asukoht: 5O4633O
Tänanud: 58 korda
Tänatud: 28 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas mellpoiss »

Äkki nutaks ühe jõe?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma pigem arvan, et saavutatud kõlapind toob uusi kliente rohkem kui tänaseid "püsi-, võtme- ja kuldkliente" nende kriipsujukude tõttu ära läheb :D

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 20:25

Villy, sa ajad õiget juttu, aga nendele sotsiaalmeedia-spetsidele tagasiside andmine, kes ei saa aru külvamise ja lõikamise vahelisest põhjus-tagajärg seosest, on parimal juhul kasutu, halvimal juhul annab neile hoogu juurde... Kui inimene ei saa jutu põhjal aru, miks aastal 2020 ei ole okei kaubandusettevõtte kodulehel naisepeksu teemalist nalja teha, siis las õpib rahakoti põhjal.

Aga miks sa arvad, et neil see rahakott kannatab? Kui siin Villy juttu uskuda turundusmustri kordumisest jälle-jälle, ju siis on efekt vastupidine ja iga kaotatud lumehelbekese kohta on äkki 2 uut klienti, kes hindavad seda, et kõik kaupmehed ei ole tillu-lillu pehmikud ja roosamanna sarnased puudekallistajad ning julgevad ka natuke musta huumorit teha. Tegelt ei tohigi vist selliste arvates enam must huumor väljendit ka kasutada, see mingi piiratud huumorisoonega inimestel seostub kohe nahavärviga äkki.

Ah kui juba antud seltskonna p.sarahe omale kaela tõmbasin, siis las minna

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 21:12
Jesper kirjutas: 14 Apr 2020, 20:25

Villy, sa ajad õiget juttu, aga nendele sotsiaalmeedia-spetsidele tagasiside andmine, kes ei saa aru külvamise ja lõikamise vahelisest põhjus-tagajärg seosest, on parimal juhul kasutu, halvimal juhul annab neile hoogu juurde... Kui inimene ei saa jutu põhjal aru, miks aastal 2020 ei ole okei kaubandusettevõtte kodulehel naisepeksu teemalist nalja teha, siis las õpib rahakoti põhjal.

Aga miks sa arvad, et neil see rahakott kannatab? Kui siin Villy juttu uskuda turundusmustri kordumisest jälle-jälle, ju siis on efekt vastupidine ja iga kaotatud lumehelbekese kohta on äkki 2 uut klienti, kes hindavad seda, et kõik kaupmehed ei ole tillu-lillu pehmikud ja roosamanna sarnased puudekallistajad ning julgevad ka natuke musta huumorit teha. Tegelt ei tohigi vist selliste arvates enam must huumor väljendit ka kasutada, see mingi piiratud huumorisoonega inimestel seostub kohe nahavärviga äkki.
Ah kui juba antud seltskonna p.sarahe omale kaela tõmbasin, siis las minna https://m.youtube.com/watch?v=93nCcL-w9Oc

Omaette teema on mingi pildi sobivus või sobimatus(ma ise seda teemat ei hakka üldse puudutamagi:D ) aga reklaamile võimendust kindlasti saadakse juurde nii, esialgu paistab kõik ilus. Lõpp kokkuvõttes, kas rahakott on paksem "lumehelbekestel" või "onuheinodel", selgub aja jooksul.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mind hakkas ka huvitama, et mis spetsialist Jesper siis kah on, et just tema koos mõne jüngriga on see "eliit", kes ainukesena aru saab mingite põhjuste ja tagajärgede lõikumisest. Millist edukat veebibisnesit vead või ole vedanud ja kui edukas see siis oli? Või kust need suurepärased turunduse teadmised pärinevad?

Arvamus on arvamus, minumeelest täiesti acceptable kui kellegile ISIKLIKULT lihtsalt ei meeldi mis iganes muster või pilt või jumal teab, mis asi. Okei, avalda oma arvamus ära ja kui on piisavalt suur probleem eks siis mine tee edaspidi oma kaubad mujal. Sellega peaks see arutelu tegelikult lõppema. Aga sealtmaalt, kus hakatakse rääkima mingit sellist juttu, et "selline asi ei toimi ja nii ikka ei peaks tegema" või veel parem, et "nemad lollid ei saa midagi aru, aga vot kus mina tean"...nosee ei ole enam päris lihtne arvamuse avaldamine. Nüüd läks ju mingisuguseks õpetamiseks. Aga mille põhjal või alusel? Kus see faktiliselt ära on näidatud, et iga viimset kui "solvujat" on whadeva it takes vaja hoida nagu sitta pilpa peal ja siis ongi äri kõige parem? Veel enam, kus on need reaalse elu näited, et just motopoe ärimudeli puhul tuleb kindlasti sellist joont hoida? Äkki oli hoopis teadlik ja kaalutletud valik justnimelt MITTE põlvili lasta, vaid jääda läbi huumori oma põhimõtetele kindlaks?

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
will111 kirjutas: 14 Apr 2020, 21:32

Mind hakkas ka huvitama, et mis spetsialist Jesper siis kah on, et just tema koos mõne jüngriga on see "eliit", kes ainukesena aru saab mingite põhjuste ja tagajärgede lõikumisest. Millist edukat veebibisnesit vead või ole vedanud ja kui edukas see siis oli? Või kust need suurepärased turunduse teadmised pärinevad?

Arvamus on arvamus, minumeelest täiesti acceptable kui kellegile ISIKLIKULT lihtsalt ei meeldi mis iganes muster või pilt või jumal teab, mis asi. Okei, avalda oma arvamus ära ja kui on piisavalt suur probleem eks siis mine tee edaspidi oma kaubad mujal. Sellega peaks see arutelu tegelikult lõppema. Aga sealtmaalt, kus hakatakse rääkima mingit sellist juttu, et "selline asi ei toimi ja nii ikka ei peaks tegema" või veel parem, et "nemad lollid ei saa midagi aru, aga vot kus mina tean"...nosee ei ole enam päris lihtne arvamuse avaldamine. Nüüd läks ju mingisuguseks õpetamiseks. Aga mille põhjal või alusel? Kus see faktiliselt ära on näidatud, et iga viimset kui "solvujat" on whadeva it takes vaja hoida nagu sitta pilpa peal ja siis ongi äri kõige parem? Veel enam, kus on need reaalse elu näited, et just motopoe ärimudeli puhul tuleb kindlasti sellist joont hoida? Äkki oli hoopis teadlik ja kaalutletud valik justnimelt MITTE põlvili lasta, vaid jääda läbi huumori oma põhimõtetele kindlaks?

Antud jutu kinnituseks oleks võinud siis mune olla, et oma pilte mitte kustutada ja asendada ka ju, aga seda polnud. Tuldi rääkima, et heauskselt ei saadud isegi aru miks rehavars 4 korda vastu pead järjest käib :mrgreen:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Jah, ega me tea kas MD sellisest turundamisest saab rohkem kasu või kahju. Kuna väidetavalt on selline käitumismuster korduv, ju siis ikka kasu. Või on omanik, boss või turundusjuht lihtsalt perversse huumorisoone või eluvaatega mõne arvates. Kes teab.
Aga selleks, et elu liiga igav ja üheülbane poleks, selkeks peabki mõni hallist massist eristuma, natuke ühiskonda raputama ja kõneainet pakkuma. Selle eest neile :bsmile:
Ja ma usun, no loodan vähemalt küll, et ka see pilt naisepeksust või mis iganes seal oli, ei peegelda nende tegelikke eluhoiakuid ja tõekspidamisi.
Samuti saan aru Villy arvamusest ning vaatenurgast ja sellest miks selline tema sõnul järjepidev käitumine MD poolt talle ei meeldi. A neist osadest FB-s kommenteerijatest-maailmaparandajatest, no sorry, aga krdi lahe, et mu suhtlusringkonnas sellised puuduvad.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

villy kirjutas: 14 Apr 2020, 21:38

Antud jutu kinnituseks oleks võinud siis mune olla, et oma pilte mitte kustutada ja asendada ka ju, aga seda polnud. Tuldi rääkima, et heauskselt ei saadud isegi aru miks rehavars 4 korda vastu pead järjest käib :mrgreen:

A äkki oleks aeg aru saada, et seda tehaksegi nimme ja korduvalt, et ikka ja jälle mõnda seltskonda käima tõmmata. Vaata kui palju kõlapinda see leidis. Kas sinu poolt eelpool välja toodud ideaal-tolerantsed reklaamid on seda saavutanud? Eip. See reklaam mis siinsamas Bikeri esilehel ripub, ma sujuvalt libisen iga kord üle ning pole kordagi tekkinud soovi sinna klõpsata. Isegi ei erista seda kui reklaami vaid suva pilti siin. MD lehel aga käisin küll kui see saag käivitus.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 21:49
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 21:38

Antud jutu kinnituseks oleks võinud siis mune olla, et oma pilte mitte kustutada ja asendada ka ju, aga seda polnud. Tuldi rääkima, et heauskselt ei saadud isegi aru miks rehavars 4 korda vastu pead järjest käib :mrgreen:

A äkki oleks aeg aru saada, et seda tehaksegi nimme ja korduvalt, et ikka ja jälle mõnda seltskonda käima tõmmata. Vaata kui palju kõlapinda see leidis. Kas sinu poolt eelpool välja toodud ideaal-tolerantsed reklaamid on seda saavutanud? Eip. See reklaam mis siinsamas Bikeri esilehel ripub, ma sujuvalt libisen iga kord üle ning pole kordagi tekkinud soovi sinna klõpsata. Isegi ei erista seda kui reklaami vaid suva pilti siin. MD lehel aga käisin küll kui see saag käivitus.

Polegi midagi vastupidist väitnud :bsmile:

Edit: Lihtsalt rääkida samal ajal munade omamisest ja põhimõtetele kindlaks jäämisest kui tegija kustutab oma tehtu ja tunnistada ei julge, tundub kohatu. Ses suhtes ei saa will111-ga nõustuda. Kui postid/pildid oleksid jäänud ja MD taoks vastu rinda, et nii on!! - siis küll.

Viimati muutis villy, 14 Apr 2020, 22:05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Spoiler
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 21:55
M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 21:49
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 21:38

Antud jutu kinnituseks oleks võinud siis mune olla, et oma pilte mitte kustutada ja asendada ka ju, aga seda polnud. Tuldi rääkima, et heauskselt ei saadud isegi aru miks rehavars 4 korda vastu pead järjest käib :mrgreen:

A äkki oleks aeg aru saada, et seda tehaksegi nimme ja korduvalt, et ikka ja jälle mõnda seltskonda käima tõmmata. Vaata kui palju kõlapinda see leidis. Kas sinu poolt eelpool välja toodud ideaal-tolerantsed reklaamid on seda saavutanud? Eip. See reklaam mis siinsamas Bikeri esilehel ripub, ma sujuvalt libisen iga kord üle ning pole kordagi tekkinud soovi sinna klõpsata. Isegi ei erista seda kui reklaami vaid suva pilti siin. MD lehel aga käisin küll kui see saag käivitus.

Polegi midagi vastupidist väitnud :bsmile:

Edit: Lihtsalt rääkida samal ajal munade omamisest ja põhimõtetele kindlaks jäämisest kui tegija kustutab oma tehtu ja tunnistada ei julge, tundub kohatu. Ses suhtes ei saa will111-ga nõustuda. Kui postid/pildid oleksid jäänud ja MD taoks vastu rinda, et nii on!! - siis küll.

Sa ei saanud mu jutust ikka aru. Veelkord, äkki see kōik sinu poolt kirjeldatu ongi teadlik ja etteplaneeritud käitumine. Väita üht ja teha teist. Got it now?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”