Hoiatus Kristjan Uuspalu eest.

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
gixxer600k5
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2010, 13:53
Tsikkel: Suzuki GSX-R600 K5
Tänatud: 2 korda

Hoiatus Kristjan Uuspalu eest.

Lugemata postitus Postitas gixxer600k5 »

Hoiatan siinkohal teisi foorumi kasutajaid, et antud isik kes nimetab ennast kristjan uuspaluks võtab küll varuosade eest raha aga ei vaevu kaupa saatma ega kanna varuosa eest saadud tasu tagasi. Lisaks ei vasta telefonile ning kirjadele, aga kui helistada teiselt numbrilt võttis kohe vastu ja andis järjekordse lubaduse, millest kinni ei pidanud. Teadaolevalt ei ole ma ainus, kes on petta saanud. Soovitan ka teistel, kes petta on saanud, politseisse avaldus teha.



Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Hoiatus Kristjan Uuspalu eest.

Lugemata postitus Postitas Vint »

Võtame tõsiselt selliseid juhtumeid, ning teeme omaltpoolt kõik, et foorumis ei oleks kelmustele kohta.
Aga- kuna asi põhineb hetkel ainult [mention]gixxer600k5[/mention] väidetel on [mention]kristjan.uuspalu[/mention] oodatud lisama oma kommentaari.

Täpsemalt:

gixxer600k5 kirjutas: 07 Nov 2019, 13:48

Olen tegelenud siin foorumis pea 10 aastat eeskujulikult varuosade müügiga. Aga kui otsustasin ise midagi foorumist osta, sain kohe pügada. Asi tundus natuke kahtlane kuna ta oli kohe nõus suhteliselt väikese summaga mitme kalli asja eest ning ta oli ka foorumis uus ja nõudis kiirülekannet tema Soome pangakontole. Ülekande salvestasin ära aga sõnumitega on paraku nii, et need kujunesid monoloogiks kui üritasin temaga peale tehingut ühendust võtta. Ainuke viis oli teda kätte saada kui helistasin enda sõbra telefonilt. Kuna algsest saatmis kokkuleppe ajast oli hulk aega möödas, andsin talle valida kas saadad paari päeva jooksul kauba või kannad raha tagasi. Ta oli nõus, kuid ei toimetanud vastavalt. Sain ka kontakti ühe kodanikuga, kes saanud juba augustis petta aga tal oli tuttav, kes tundis seda petist (Eest väike) ning sai ka oma asjad kätte ja ka osaliselt minu tellitud asju ning lubas paari nädala pärast mulle ära anda kuna ta ise hetkel Soomes. Kõige huvitavam on see, et ta müüb osasid asju ikka edasi, mida tal enam ei ole. Ma ei saa paraku hästi tõestada, et ma pole temalt kaupa kätte saanud kuna ta oli piisavalt kaval, et sõnumitele ei vastanud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”