Yamaha XS650 Special '79 kohvik

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
mosfet
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 04:17
Tsikkel: Yamaha XS650 Special 1979
Asukoht: ur mum's place
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Yamaha XS650 Special '79 kohvik

Lugemata postitus Postitas mosfet »

Tere üle pika aja.

Tuleb tunnistada, et see motikas on pisut tähelepanuta jäänud viimastel aastatel. Peale mootori komplekteerimist ma sõitsin temaga mõned suved, niipalju, kui maale asja oli, pigem harva. Võttes arvesse, et ma paigaldasin talle clip-on lenkstangid, mis toovad selle 360-kraadise väntvõlliga mootori uskumatu vibratsiooni nii mõnusasti kätesse, ning lisaks clip-on-idega kaasnevast ebamugavast istumisasendist, ei ole see mootorratas kuigi mugav liikur. Jah, et paar kiiret kurvisõitu teha liikluseta tagateel kuskil Rapla metsade vahel - on pull küll, kuid mitte kuigi kasutajasõbralik. See kõik, pluss perelisa on loonud situatsiooni, kus motikas seisab juba aastaid kasutult garaažis. Ja ma pean tunnistama, et ma olen rohkem vist selline tehnika putitaja, kui päris mootorrattur, st selle motika ehitus minu jaoks oli palju põnevam ettevõtmine, kui ükski mootorratta sõit.

Sellegipoolest on mul endiselt plaan mootor kunagi re-phase-ida (eesmärgiks vibratsiooni vähenemine ja mootori heli muutus), paigaldada inimlikum lenkstang (originaal kohale, kummipukside peale nagu tehasest), meisterdada poritiivad (tagumine), uus akukast jne.

Mul on hea meel, et ma selle teema siia üldse tegin, endal hea üle pika aja lugeda, ainult et oleksin võinud rohkem detaile kirjutada ja pilte lisada, sest omal kipub aastatega meelest minema, mis kõik tehtud.



Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”