Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Hei!

Kuna viimasel ajal on kasutajate rataste foorum päris vaikseks jäänud, mõtlesin enda rattast kah väikse teema teha. Ega siin eriti midagi eriti muliseda ei olegi... panen mõne pildi ja väikse seletuskirja kah.
Eelmiseks rattaks oli SV650. Ütlen ausalt, V2 meeldis väga, kuid minu suure maguraatori all jäi veidi lahjaks. Pealegi naisele meeldisid R4 hääled jubedasti, seega "tema rõõmuks" sai SV käesoleva isendi vastu vahetatud sügisel 2011.

Masinast lähemalt siis:

*Mark: Yamaha
*Mudel: YZF750R
*Aasta: 1995
*Jõud: R4, 5 klappi silindri kohta, karpadega, 6 käiku, 125 hp.
*Kaal: 200 kg ringis.

Esimesed muljed olid head. Koju sõites investeerisin kohe riigi aktsiatesse korraliku kopika. Hiljem selgus, et kõigele lisaks pudenes jope taskust võimuesindajate autosse 50nene kupüür. No absoluutselt õnne ei olnud. Aga see selleks...

Algul nägi välja täpselt selline:
Pilt

Enne ratta hankimist oli juba plaan see talve jooksul ümber ehitada. Kes ikka vabatahtlikult sellise rattaga ringi sõidaks onju?! :lol:
Algul riietasin ratta kohe lahti. Kõik ülearune mudru leidis üpris kiiresti uued omanikud. Kuna rahapuu see aasta kasvama ei läinud, plaanisin ehitada tagasihoidliku streetfighteri/rotika (igaüks ise otsustab). Inspiratsiooni ammutasin selliselt leheküljelt nagu Customfighters.com See on selline vahva kommuun, kus kõik rattaehitajad üle maailma oma ehitusprotsesse lähemalt tutvustavad.

Seejärel lõikasin saba maha. Just nimelt lõikasin, kuna sellel rattal on stockis selline vastik raamiga ühes tükis sabaraam. Bolt-on raamiga oleks oluliselt lihtsam olnud. Asemele läks Aprilia SXV550 sabaraam koos plastikutega.
Pilt
Seda sai veidike kohendatud, et vahele ikka sobiks. Istumisasend liikus oluliselt kõrgemale, mis on minusuguse allakahemeetrimehe puhul tervitatav nähtus. Sai jalad väheke rohkem sirgu lükata. Seejärel tuli aku sinna vahele aretada. Seejärel suunad ja numbrialus.
Pilt
Pilt
Paisupaak läks pensile. Jalgratta joogipudelist tegin uue paisupaagi, mis leidis oma koha radika juures. Kõik sabaplastikud käisid carbon-kiletamises, mis kujunes üpris nurgeliste detailide tõttu päris keeruliseks.
Pilt

Clip-on lenksud läksid. Eelmainitud Aprilia pealt keerasin maha lenksud koos raiseritega. Mõnusalt lai ning ilus lenks on. Sõiduasend püstine ja oluliselt mugavam kui enne. Randmed kippusid ikka pikema sõidu peale haigeks jääma. Kellad jätsin originaalid, aretasin mingisuguse hoidiku nende jaoks ning päris OK oli tulemus. Mulle need analoognäidikud meeldivad.

Ette ostsin uued ovaalsed tuled, mingid odavad juustud suvalisest autotarvikute poest. Tulede kohale tegin endisest tagaistuja sadula kattest väikse gondli moodi asjakese. Carboni kihi sai ka see detail. Tulede alla sai gaasimask pandud, sest gaasimaskid on ägedad. Esiporikas sai samuti väheke teravamaks ja kurjemaks käiatud/lõigatud ning seejärel „carboniseeritud“. Ahjaa, pikad armeeritud voolikud tuli kah sebida, kuna uus lenks asetses clip-on-idest oluliselt kõrgemal. Esiots oligi olemas.
Pilt

Bellypan on ka üpris oluline element. Kuna mingeid erilisi plasti voolimiskogemusi ei oma, mõtlesin selle teha vanast põhjagondlist. Nii läkski. Veits rauasaagi ja liivapaberit, hiljem suts värvi ning asi korras.

Seega vahepeal nägi ratas välja siis selline:
Pilt
Pilt

Kuna talv kestis edasi, mõtlesin veel midagi näppida. Mulle tundus, et plokikaanetihend vajaks vahetust. Esinesid tüüpilised sümptomid. Saigi siis Inglismaalt tihend tellitud ning vahetatud ka. Õli oli nüüdsest puhas ning kõik vedelikud püsisid seal, kus nad püsima pidid.

Customfighters.com tegi minust suure monokiige austaja. Sellest tulenevalt tahtsin oma rattale kah midagi sellist alla panna. Kõige normaalsem monokiik on minuarust Honda VFR-ile alla kruvitud. Oleksin ka Triumphi omaga leppinud. Sai siis hea pakkumisega ostetud '93a VFR750F tagakiige koos rattaga. Ise ka imestasin, et Eestis sellist kraami üldse osta saab, ja nii hea hinnaga veel. Kiige sai alla mõningate ponnistustega. Üllataval kombel sobis kiige raami vahele ideaalselt ning mingit treimist jms ei pidanud organiseerima. Isegi kiigepolt oli õige mõõduga. Niiet esialgu tundus täitsa bolt-on mod olevat. Ostes puudusid kiigekomplektist ketiratas, piduriketas, vedrustusesüsteem ja pidurisupport. Ketiratas sai tutikas ostetud, supporti aretasin kah mingi peale, piduriketta lasin valmistada ning vedrustuse aretasin yamaha oma sinna vahele.
Mõni pilt kah siis:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Kuna uue kiige muutus telgede vahe pikemaks, oli vaja ketti pikendada 6 lüli võrra. Kuna YZF-il oli stockis 532 mõõdus kett, siis osutus see üpris keeruliseks. Paljud kohad sai läbi helistatud ja uuritud, kahjuks tulemusteta. Õnneks oli Depoos mingil viisil üks tutikas 532 kett seisma jäänud. Normaalse klotsi eest sain sealt vajalikud lülid ning ketilukud tulid kah Soomest peagi.

Sumpaks oli tal mingi "noname" carbonpütt alla keeratud. Mulle see ei meeldinud eriti. Võtsin kätte selle ning tõmbasin umbes 20cm lühemaks, veidike poleerimist ja läks ilma "linkpipe-ta" otse leegitorude otsa tagasi. Minu silmis sai umbes 73% parem kui enne.

Seejärel sai veidi värvimisega tegeleda. Kuna mulle ilgelt meeldis Nick Apex-i Triumphi värvilahendus ja just see, et taguratas oli selline neoonkollane/roheline, siis kasutasin ise ka veits neooni.
Pilt
Paar pilti vahepealsest seisust:
Pilt

Pilt

Kuna naine ütles, et esivelg tuleb ka taguveljega sarnaselt ära värvida, siis täitsin käsku. Esivelg sai sarnase lahenduse. Kui juba esivelg alt ära oli, siis mõtlesin kettaid ka väheke dekoreerida. Veidi mattmusta, veidi valget ning uuesti külge. Sai parem kui enne.
Radika juurde oli ka kangesti mingit kattesüsteemi vaja, kuna ilma oli päris kole. Kuna keegi YZF750R-i stock tagagondleid endale ei soovinud (täiesti mõistetav, kuna tegu ei ole just väga õnnestunud sabaga :D), tegin nendest radika katted mõlemale poole. Jällegi veidi rauasaagi, liivapaberit, mõned kummiseibid ning suts värvi ja 1h pärast need küljes olidki. Minu meelest seovad need kenast seda kompotti ühtsemaks. Sadul on muidugi nali omaette. Tükike plekki aluseks, veidi mingit kangemat porolooni sisse ning vanad Zara teksad katteks. Luban et tegu on igaveselt ajutise lahendusega. APmotos oli kasutatud originaal sadul 80€, seda oleks tulnud veel lõikuda. Ei raatsinud.
Pildid (suht halva kvaliteediga, roheline on tegelt palju neoonim):
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Üleüldse on kogu ratas natuke ület*ra ehitatud. Paljud asjad oleks võinud teisiti teha. Aga kuna aega oli pimedate talveõhtute näol tegelikult vähe, siis on nagu ta on. Vabandan ennast sellega, et tegu on minu esimese fighteriga, olen noor ja rumal (23 :mrgreen: ), vaene ja laisk. Lisaks puuduvad mul CNC pinkidega sõbrad. Aga ei ole hullu.

Kaugemateks plaanideks oleks võib-olla mingid luuptuled sinna ette aretada, olen fänn. Unistuseks oleks turbo, mingi pisikene, suht väike rõhk, lihtsalt et veidi viliseks. Siis kõrv puhkaks. Aga ilmselgelt see unistuseks jääbki, kuna puudub know-how, rutsi ka väga ülearu ei ole. Päris nooreperelaenu võtma ei aja veel. :lol:

To be continued...

Jään siis feimi ja sulli ootama. Kes viitsib, see kommenteerib.

Viimati muutis Andrea, 25 Juul 2012, 21:22, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 472
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Fakkjee, ämbriga retsepti. Väga lahe ratas, ma ise pole küll suurem monokiige austaja, kuid siia sobib nagu valatult. CF foorumist isegi lõputult fighterite teemasid lugenud. Edu ehitamisel :bsmile:

...
Kasutaja avatar

Sadness
Postitusi: 303
Liitunud: 27 Juun 2004, 15:25
Tsikkel: Mutt
Asukoht: Põlvamaal põlvest põlve
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Sadness »

Fame +5
Tagasihoidlikust on asi väga kaugel. Ja ka wannabe ei passi selle asja kohta öelda.

----
Voshod 3M "Freyja"~Jawa 638 "Punane Needus"~Iž Planeta 5 "Sarvik"~ Kawasaki EN500 Vulcan "Etna"~(Yamaha XTZ Super Ténéré "Rühkija")~Suzuki LS650 Savage "Putukas"~Mutt Mushman "Krants"
Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

zorten22 kirjutas:

Fakkjee, ämbriga retsepti. Väga lahe ratas, ma ise pole küll suurem monokiige austaja, kuid siia sobib nagu valatult. CF foorumist isegi lõputult fighterite teemasid lugenud. Edu ehitamisel :bsmile:

Tänan-tänan! Tegelt uute Yamahade ja Suzukide jms masinate tavalised kiiged on kah täitsa kabedad, kuid pole saada väga selliseid.

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

Päris huviga jälgin mis sellest rattast nüüd edasi saab. Häid mõtteid paistab sul olevat, eriti khuulid on tagakiige ja poolik neoon veljel. :bsmile:

Nobody is perfect, except me and my monkey!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Sadness kirjutas:

Fame +5
Tagasihoidlikust on asi väga kaugel. Ja ka wannabe ei passi selle asja kohta öelda.

No AndrusB 240-se tagaratta kõrval on minu ratas võrr :mrgreen:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Douchebag kirjutas:

Päris huviga jälgin mis sellest rattast nüüd edasi saab. Häid mõtteid paistab sul olevat, eriti khuulid on tagakiige ja poolik neoon veljel. :bsmile:

Tegelt on nii, et mõtted on nüüd otsas, kui just keegi foorumlastest midagi head välja ei mõtle. Näpud sügelevad küll ausalt öeldes... :roll:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

zorten22
Postitusi: 472
Liitunud: 27 Veebr 2008, 21:42
Tsikkel: TL1K, TT600R
Asukoht: Tartu-Põlvamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 42 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas zorten22 »

Kuidas muidu ÜV mehed rattasse suhtunud on? Kas on tulnud pooleteisttunniseid loenguid ka, asjade kohta, mida teha ei tohi?

...
Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

zorten22 kirjutas:

Kuidas muidu ÜV mehed rattasse suhtunud on? Kas on tulnud pooleteisttunniseid loenguid ka, asjade kohta, mida teha ei tohi?

Kui aus olla, siis pole TÜV-i veel teinud. Loodan, et poisid on mõistlikud seal. Nokkida oleks küllaga, alates sellest, et nii palju ümber ehitatud ning lõpetades müratasemega. Eks otsin niikaua kuni leian koha, kus saab tehtud. :bsmile:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

Andi

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andi »

Minu poolt ka kogu austus. Hullult ilus saba ja monokiige idee on ka kuldaväärt. Sa võiksid mõne pildi täiesti küljelt ka teha, praegu nagu kõik poolprofiilis.


mart211

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Väga kõva ja ilusti tehtud. Kindlasti minu silmis üks kenamaid fightereid Eestis. Velje värv tundus sinisena mulle veidi sümpaatsem, kuid esituli ja terve see mask on väga kõva. Nii koledest tuledes midagi nii ägedat, samas tagasihoidlikku ja ilusat teha on ikka kunst. Jõudu ja jaksu :bsmile:

Kasutaja avatar

Steelrider
Postitusi: 448
Liitunud: 29 Okt 2003, 13:24
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Steelrider »

Antu14 kirjutas:

Kui aus olla, siis pole TÜV-i veel teinud. Loodan, et poisid on mõistlikud seal. Nokkida oleks küllaga, alates sellest, et nii palju ümber ehitatud ning lõpetades müratasemega. Eks otsin niikaua kuni leian koha, kus saab tehtud. :bsmile:

Ühest küljest- võimalus on tola mängida ja öelda, et ei tea ümberehitustest midagi, võibolla on erimudel vms. Peaasi, et suunakad ja peeglid olemas, tihtipeale muud ei osata vaadata. Teisest küljest- mõned fighterid on juba ca 6 aastat ilma ülevaatuseta igapäevakasutuses.

K-750 1962, K-750M 1968, M-62 1963, Suzuki GSX-R 600 K3

http://www.expressmoto.ee
Mehe majakaks eluteel ei pea olema v**t, vaid ruuduline lipp.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Andi kirjutas:

Minu poolt ka kogu austus. Hullult ilus saba ja monokiige idee on ka kuldaväärt. Sa võiksid mõne pildi täiesti küljelt ka teha, praegu nagu kõik poolprofiilis.

Tähh! Pildid saab kindlasti tehtud veel sel nädalal.

Steelrider kirjutas:
Antu14 kirjutas:

Kui aus olla, siis pole TÜV-i veel teinud. Loodan, et poisid on mõistlikud seal. Nokkida oleks küllaga, alates sellest, et nii palju ümber ehitatud ning lõpetades müratasemega. Eks otsin niikaua kuni leian koha, kus saab tehtud. :bsmile:

Ühest küljest- võimalus on tola mängida ja öelda, et ei tea ümberehitustest midagi, võibolla on erimudel vms. Peaasi, et suunakad ja peeglid olemas, tihtipeale muud ei osata vaadata. Teisest küljest- mõned fighterid on juba ca 6 aastat ilma ülevaatuseta igapäevakasutuses.

Eks proovin igast asju mängida seal. Mul kohe lähedal üks normaalne ülevaatuspunkt, kus iga asja pärast ei nokita. Suunad ja peeglid olemas, töötavad ka isegi. Mul alles 3 kuud ilma TÜV-ta sõidetud. Parem oleks, kui tehtud saaks. Korrakaitsjad andsid mulle lubaduse, et järgmisel kohtumisel võtavad mu load kaasa. :|

mart211 kirjutas:

Väga kõva ja ilusti tehtud. Kindlasti minu silmis üks kenamaid fightereid Eestis. Velje värv tundus sinisena mulle veidi sümpaatsem, kuid esituli ja terve see mask on väga kõva. Nii koledest tuledes midagi nii ägedat, samas tagasihoidlikku ja ilusat teha on ikka kunst. Jõudu ja jaksu :bsmile:

Mis me nüüüüüd. :mrgreen: Aga tänud! Kas mõtled ainult esivelge nagu viimastel piltidel või et mõlemad siniseks teha?

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

wosaw6
Postitusi: 11
Liitunud: 14 Mai 2012, 23:18
Tsikkel: YAMAHA fzr 1000 ja YAMAHA r1
Asukoht: Est-Fin

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas wosaw6 »

Tegelt on nii, et mõtted on nüüd otsas, kui just keegi foorumlastest midagi head välja ei mõtle. Näpud sügelevad küll ausalt öeldes... :roll:

Fighter on aus! 5+ Äkki vuntsid minu fzr ka kenaks fighteriks (lol)


skulptor
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Dets 2009, 18:17
Asukoht: Tallinn, Nõmme, laanemaa, Seira

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas skulptor »

Mul sellist rohelist fosforutseeruvat puru, mida saab laki hulka segada, ule. Lihtsalt, niimoodi moodaminnes mainin voi nii :idea: Kui see roheline juba pole fosforutseeruv?

Hea naeb valja. :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

wosaw6 kirjutas:

Tegelt on nii, et mõtted on nüüd otsas, kui just keegi foorumlastest midagi head välja ei mõtle. Näpud sügelevad küll ausalt öeldes... :roll:

Fighter on aus! 5+ Äkki vuntsid minu fzr ka kenaks fighteriks (lol)

Tänud! Ma usun, et Sa teed nalja :mrgreen: Ratta ehitamine on ikka selline personaalne süsteem. Võin igast asju valmis klopsida (!), kuid hoopis teine ooper on see, kas pärast sõitma ka julged minna. (lol)

skulptor kirjutas:

Mul sellist rohelist fosforutseeruvat puru, mida saab laki hulka segada, ule. Lihtsalt, niimoodi moodaminnes mainin voi nii :idea: Kui see roheline juba pole fosforutseeruv?

Hea naeb valja. :bsmile:

Tänks! Tegelt on küll see samune, mis sa mainisid. Kohe selline värv oli. Ega ta kaua ilmselt väga neoon ei püsi. Päike ilmselt pleegitab mingi aasta või kahega ära küll.

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

mart211

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas mart211 »

See esivelje sinine on üpris edev kui tagasihoidlikum kui roheline. Mina värviks mõlemad siniseks...see vaid minu arvamus. Jään põnevusega ootama, mis edasi saab :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

mart211 kirjutas:

See esivelje sinine on üpris edev kui tagasihoidlikum kui roheline. Mina värviks mõlemad siniseks...see vaid minu arvamus. Jään põnevusega ootama, mis edasi saab :bsmile:

Kui aus olla, siis mulle meeldis esivelg ka ühevärvilisena rohkem. Praegune setup teeb esivelhe kuidagi nii väikseks. Iseasi on see, kas see värv sinine olema peaks. Mingi 5 kodaraga Honda velg oleks veel parem. Aga see ei tasu vaeva ära, ma usun. :)

Ahhjaa, uuendasin teemat kah veidi. Uued pildid said üles. Iga nurga alt siis. Seletuskirja täiendasin kah. Keda huvitab, see loeb. Cheers! :bsmile:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

Tuono

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Ilus aga siniste velgedaga veel ilusam ja osta siis vilisev sportsumpa, kui turbo jaoks raha pole.
Edu :bsmile:


skulptor
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Dets 2009, 18:17
Asukoht: Tallinn, Nõmme, laanemaa, Seira

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas skulptor »

Ma motlesin pimedas helendavat muidu.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Tuono kirjutas:

Ilus aga siniste velgedaga veel ilusam ja osta siis vilisev sportsumpa, kui turbo jaoks raha pole.
Edu :bsmile:

Selliseid on saada kuskil vä? :D

skulptor kirjutas:

Ma motlesin pimedas helendavat muidu.

Ohh, see oleks küll päris äge mod. Kas see päeval ka mingit effekti annab? Sul mingit näidist on sellest, mingit pilti vms?

Küsimus suurele ringile: Kui mahukas (raha ja töö mõttes) projekt oleks mingi säästu-turbo vahele aretamine sellele rattale? Kas piisaks ainult raudvara intallimisest või on vaja ajude kallale ka minna? Päris rumal küsimus sai nüüd... :wack:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

skulptor
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Dets 2009, 18:17
Asukoht: Tallinn, Nõmme, laanemaa, Seira

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas skulptor »

Paeval neoonroheline. See variant, mis mul ule. Pane google "glow inthe dark paint". Parseldan siin oma materiale :wack:

Pluss Intercooler ja paremad kolvid. Paris palju pusimist.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

skulptor kirjutas:

Paeval neoonroheline. See variant, mis mul ule. Pane google "glow inthe dark paint". Parseldan siin oma materiale :wack:

Pluss Intercooler ja paremad kolvid. Paris palju pusimist.

Pluss paksem kaanetihend ilmselt, paremad tikkpoldid jne. Matan kohe maha selle mõtte. Sellest värvist võiks muidu lähemalt rääkida küll. Täitsa huvitab teine. Saadan homme PS-i. 8)

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas tali »

Sügav lugupidamine! Kuldsete kätega motokunstnik oled. Keep up the good work! Järgmine projekt tuleb ilmselt juba vähemasti mõne messi võidutsikkel. (w) (w) (w)

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

zx12r

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Väga kena ratas! Eriti see monokiik.

Oled sellise suure töö ära teinud, ja ütled et wannabe ja pole eriti aega olnud... mul võttis tubli aasta aega, et üks katkiolev gondlikinnitus ära parandada (lihvisin kohapeal väikese käiakettaga maha, tubli 2 min tööd).

Jätka samas vaimus!


inz666
Postitusi: 75
Liitunud: 06 Sept 2007, 21:24
Tsikkel: yamaha
Asukoht: Tallinn-Sonda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas inz666 »

5+ ja palju retsepti. Oleksid võinud smashile ka tuua võistlema.

R1
Kasutaja avatar

toomer
Postitusi: 65
Liitunud: 01 Aug 2008, 22:42
Tsikkel: Zephyr 1100
Asukoht: Vääna-Jõesuu, Jokela

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas toomer »

inz666 kirjutas:

5+ ja palju retsepti. Oleksid võinud smashile ka tuua võistlema.

Ilus ratas järgmine aasta tuleb tal kohal olla

Riga-> Jawa-> Kawa
Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

tali kirjutas:

Sügav lugupidamine! Kuldsete kätega motokunstnik oled. Keep up the good work! Järgmine projekt tuleb ilmselt juba vähemasti mõne messi võidutsikkel. (w) (w) (w)

Tänan kõiki heade soovide eest! Järgmine võiks tulla küll millalgi. Ise unistan TL1000R vuntsimisest, hea materjal, eriti mootor. Võidutsiklit vaevalt siit tulemas on. Liiga lohakalt on tehtud minu arust. Aga rauasae, paarimutrivõtme ja kruvikeeraja kohta on Ok tulemus. :mrgreen: Aga vaatab, võib-olla kevadeks siiski mingi kõrvits külge saab aretatud. makuke ajab mul hambaid verele siin PS-i teel. :bsmile:

toomer kirjutas:
inz666 kirjutas:

5+ ja palju retsepti. Oleksid võinud smashile ka tuua võistlema.

Ilus ratas järgmine aasta tuleb tal kohal olla

Sügav plaan oli tulla, kuid siiski jäi mitmel põhjusel tulemata. Polnud kindlustust ja TÜV-i. Ainuke sõidukaaslane müüs ratta maha vahetult enne. Perekondlik sündmus ka veel täpselt samal ajal. Vaatasin pilte ja lugesin jutte ning kahetsen, et tulla ei saanud. Korra olen sinna ikka jõudnud kah aga see oli nooremas eas ja muusikuna. 8)

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

Teema algataja
Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas Andrea »

AndrusB kirjutas:

Tere!
Väga tubli ettevõtmine. Nii saavadki suuremad asjad alguse. Olen enam kui kindel, et ehitamise käigus oled omanadanud hulgaliselt teadmisi ja kogemusi tehnikast. Kui väikse eelarvega ehitad, siis pead olema kõik ühes isikus - keevitajast sadulsepani.
Fakt on see, et kõrvalt vaatajate jaoks on oluline välimus. Enamus ei taha teada su tsiklimootori nuka tõusu või turborõhku.
Rida 4 mootor ja monokiige on SF klassikalissed osad. Nagu ka riseritega lenks. Peab muidugi tõdema, et ka SF ide puhul on märgata teatud trendide muutumist ( liikumist) . Kui oma mõtetega hätta jääd, siis võid julgelt ühendust võtta. Tahvel ja vildikad on seinal, CNC pink on ka olemas. Efektvärve (pulbervärv) saan tellida ja värvida, aga nad on kuradi kallid. TÜV iga saad natuke vaeva näha.
Igal juhul on Sul algus tehtud ja päris arvestatavalt. Ära jäta teda poolikus, nagu ta praegu paistab, sest sisse pandud € Sa üldjuhul tagsi ei saa.
Andrus 5041212

Kogemusi ja teadmisi on ämbriga tulnud. TÜV-ist rääkides, äkki viitsid mulle PS-i mingi hea koha panna, kus veidi tehtud rataste vastu viltu ei vaadata. Sul on ka juba kapitaalselt stockist erinev masin ju, kokkupuuteid peaks olema. :wink: Mainisid, et poolik. Viska paar mõtet, mida edasi aretada. See on selge, et mingit rutsi siit teenida küll ei ole. Ehitangi enda jaoks ja lõbuks. Tegu ikkagi vana rattaga ja hind aina langeb.
PS! Tänud abipakkumise eest. Kui häda käes, tean kelle poole pöörduda. :bsmile:

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Yamaha YZF750R "wannabe-streetfighter" Antu14

Lugemata postitus Postitas tali »

Antu14 kirjutas:

Ise unistan TL1000R vuntsimisest, hea materjal, eriti mootor.

Jummala õigel teel oled oma mõtetega :twisted: :bsmile:

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”