Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Tere :bsmile:
Mõnda aega tagasi sai soetatud see Ninja.
Esimese asjana pidin ta arvele võtma, mis oli paras jant. LasValga "seesama" register hakkas näkku panema tüübikinnitusega(ka rehvisuurusega), kuna see puudus (made for USA, not EU). Lasin teha järelpärimise vms, mille lasin üle ja tänu Kox'i soovitusele sai ratas viidud Tartu, kus avastati et ainult numbrituli puudu, mis sai kohe ostetud Motodepoost ja oligi korras.
Vahetasin mootori õli ja filtri ära, jahutusvedelik ilusti normi( -40 vedelik oli sees :lol: ), ketile korralik pesu ja õlitus. Ülevaatuses läks ka kõik hästi, Ergos pandi mulle 3 boonustase :D, kuigi esimene ratas minu nimel.
Siiamaani igast pimp asju ebay'st tellitud.
Ma, kui noob, panin tagumisele istmele katte ja sellega välistatud ohu tekitamine kaasreisijale. Siis sai must läbipaistmatu isevärvitud tuuleklaas dark smoked doublebubble'i vastu vahetatud koos uute probolt siniste mutikatega. Carbon kukkumispunnid külge installitud. Led numbrituli sai vist mainitud juba. Sinised helkur teibid velgedele. Uued rehvid mõlemad Pirelli Angel ST. Iga hetk peaks pukakronsad saabuma ja ka gondlite sinised mutrid.
Mõned pildid ka :twisted:
Sellisena ta sain
Pilt

Pilt

Väikesed muudatused tehtud

Pilt

Pilt

Siniste mutritega vähe šeffim klaas

Pilt

Viimati muutis Commix, 24 Sept 2011, 21:14, muudetud 1 kord kokku.



eddyda1337
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Apr 2011, 20:29
Tsikkel: Kawa zr7s;zx9r

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas eddyda1337 »

Kena ratast :=) mingi j2rgmine kuu l6pupoole ehk soetan omalegi zx(9)r-i siis peaks minema s6itma :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Järgmine kuu lõpp tulen linna ka, kui ARKis järjekordasi pole :evil:


eddyda1337
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Apr 2011, 20:29
Tsikkel: Kawa zr7s;zx9r

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas eddyda1337 »

no selge ehk siis trehvab ja saame kokku Tallinnas :=)


sähkö
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Mär 2008, 20:54
Tsikkel: GPZ900R
Asukoht: Jaapan/Sakura City

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas sähkö »

Esimene pilt on mõnus shop :D .Isegi sai kunagi sellisest ninjast unistatud aga rohelisest.
Muretuid kilomeetreid sulle :bsmile: .

神風の人生

jorsin
Postitusi: 61
Liitunud: 19 Mai 2010, 22:57
Tsikkel: Kawasaki VN2000
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas jorsin »

Miks ma seda ratast kordagi Valga peal sõitmas näinud pole?

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

jorsin kirjutas:

Miks ma seda ratast kordagi Valga peal sõitmas näinud pole?

Teen veel lube ja ei julge väga ringi liikuda ilma :wack:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Load tehtud ja sai tihharjaa stocki ära sõidetud :P, võrreldes eesti teedega on siin teeolud teised ja ka kiirused. Esialgu sai lastud max 200km/h ja ninja käitus normaalselt, ainuke viga mis esinenud on: kas esipiduriketas on natu kõver või support peale rehvivahetust kehvalt peale pandud, igatahes 30 miinus kiirusel hakkab pidurdusel õrnalt jõnksutama :S.
PS. Kas summuti plärtubki, nagu ralliautodel, kui suurematelt pööretelt ranne tagasi keerata? Selline tunne et leek ka vist väljas :twisted:
PSS. 5.5 l 100km linn/mnt pooleks

Kasutaja avatar

Yamsakas
Postitusi: 205
Liitunud: 02 Nov 2010, 14:45
Tsikkel: 2 jalajõudu

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Yamsakas »

Proovi üle 200 tõmmata, läheb kenasti, ise jõudsin oma Ninjal 230+ kätte, oleks ka rohkem saanud, aga tee hakkas jõudma kohta, kus vahest mendid + kõrvalteed, kust võib üllatus tulla
Kui pidurdan enda omaga ka jõnksutab, paistab rohkem olema ratta omapära.. 2005 aasta mudelil see viga olevat parandatud
ZX6R on sport rattas ja summuti "plärtumine" on täitsa norm asi.. ise armastan plärtumist teha Viru keskuse juures, seal paariks sek´iks tekkib tunneli tunne (kui sõita uue juurdeehituse alt)... ja "plärtumine" ja kiirenduse hääl on eriti mõnus siis

Kena kulu... endal läheb ikka 6-7l..viga vist selles, et käsi raske :roll:

Commix kirjutas:

Load tehtud ja sai tihharjaa stocki ära sõidetud :P, võrreldes eesti teedega on siin teeolud teised ja ka kiirused. Esialgu sai lastud max 200km/h ja ninja käitus normaalselt, ainuke viga mis esinenud on: kas esipiduriketas on natu kõver või support peale rehvivahetust kehvalt peale pandud, igatahes 30 miinus kiirusel hakkab pidurdusel õrnalt jõnksutama :S.
PS. Kas summuti plärtubki, nagu ralliautodel, kui suurematelt pööretelt ranne tagasi keerata? Selline tunne et leek ka vist väljas :twisted:
PSS. 5.5 l 100km linn/mnt pooleks

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Mõned uued vidinad vaja installida:
Pilt

Vaja veel ventika temp andur vahetada( hetkel lüliti vahel) ja singaal ei funka millegipärast :wack: . Ilmselt kui jõuab plastikud värvimisse, siis tuleb ülejäänud metallset värvi vidinad ka mustaks värvida!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Esimene sõit see aasta tehtud! (eile)
[youtube][/youtube]

Kasutaja avatar

drifter
Postitusi: 107
Liitunud: 29 Jaan 2010, 14:02
Tsikkel: Cbr1krr Repsol
Asukoht: Tartumaa,Soome

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas drifter »

Palju Stockholmis juba sooja siis on?

Nagu videos näha pole lumekübekestki seal!

Krt kadedaks ajab!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

drifter kirjutas:

Palju Stockholmis juba sooja siis on?

Nagu videos näha pole lumekübekestki seal!

Krt kadedaks ajab!

Sooja kusagil +6C - +10C, 29 veebruar oli isegi +12C, kesklinna lähedal pole lund eriti, natu jääd mõnes kohas. Täna käisin Slingerbulten'is sõitmas(Rosenhill), head kurvilised teed ja seal oli lund ikka näha, baike ei näinud aga korssikaid, choppereid ja mõned streetfighterid liikusid. Varsti tuleb video tänase kohta ka.
PS: Kui eile rattale akut peale panin, siis arvasin et kööga, aga läks ilusti käima ja ei pidanud isegi toorest peale andma. Rattaga ülimalt rahul!


MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

drifter kirjutas:

Palju Stockholmis juba sooja siis on?

Nagu videos näha pole lumekübekestki seal!

Krt kadedaks ajab!

Jah... Mina pidin täna 15 meetrit lumelabidaga teed tegema ja 100m jää peal uisutama enne kui baigiga asfaldi peale jõudsin. Aga oli seda väärt. :mrgreen:
See ninja sul täitsa kena, aga mulle tundub pütt pikavõitu. A no maitse asi.

Kasutaja avatar

drifter
Postitusi: 107
Liitunud: 29 Jaan 2010, 14:02
Tsikkel: Cbr1krr Repsol
Asukoht: Tartumaa,Soome

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas drifter »

Aaaa et Eestis kannatab ka juba sõita või?

Krt ise kükitan siin soomes ja igapäevaga lumi sulab ,aga teine päev sajab topelt lisa!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

MotoMell kirjutas:

Jah... Mina pidin täna 15 meetrit lumelabidaga teed tegema ja 100m jää peal uisutama enne kui baigiga asfaldi peale jõudsin. Aga oli seda väärt. :mrgreen:
See ninja sul täitsa kena, aga mulle tundub pütt pikavõitu. A no maitse asi.

Kui vähe rohkem finants seis lubab siis vahetaks hea meelega välja, hetkel oleks vaja mõned asjad korda teha ja rooliamort osta, ilmselt mõni päev lähen vaatan Öhlisni tehasesse, äkki sealt koha pealt saab ka osta.


mart211

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Päris kena ratas. :bsmile:
Proovi loksutada esipiduri kettaid. Kui need loksuvad siis needid veits läbi. Kui jõnksub alt amortidest, siis on tõesti tegu "ratta eripäraga". Nende amortide alumised otsad on palju lühemad ja kõvemad mehed on amorte isegi alt pooleks pidurdanud. Tasub kontrollida. Jõnksutada ei tohiks küll ükski korralik ratas.
Kas sa sisselaske ülemised siibrid(secondary butterflies) oled juba välja võtnud ja ära visnud või on need veel alles?

Edit: Kui su signa lihtsalt ära surnud ja juhtmed kõik korras, siis mul vedeleb üks signa jalus. Lihtsalt järgi tulemise vaev.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas tali »

Natuke offtopic, aga vaatasin Su videot ja nähes seal juba mitmeid tsikleid tänava ääres tekkis küsimus, kas Rootsis ka tsiklirahvas üksteisele viipab teel kohtudes? A muidu mõnna, et juba sadulas :bsmile: , tahaks ka... Varsti...

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

mart211 kirjutas:

Kas sa sisselaske ülemised siibrid(secondary butterflies) oled juba välja võtnud ja ära visnud või on need veel alles?

Edit: Kui su signa lihtsalt ära surnud ja juhtmed kõik korras, siis mul vedeleb üks signa jalus. Lihtsalt järgi tulemise vaev.

Alles ma arvan, pole ausat öelda nii kaugele jõudnud asjadega ja signa vea uurin ilmselt eestis välja, pole siin hetkel head kohta, kus ratas paljaks kakkuda. Eks võtan ühendust kui tõesti vaja läheb uut.

tali kirjutas:

Natuke offtopic, aga vaatasin Su videot ja nähes seal juba mitmeid tsikleid tänava ääres tekkis küsimus, kas Rootsis ka tsiklirahvas üksteisele viipab teel kohtudes?

[youtube][/youtube]

Selle video algusest näha et viibatakse küll, eelmine aasta selle tee peal näidati ka ees olevat politseid, mis oli uus minu jaoks :D ja suuremate maanteede peal üldiselt ei näidata


mart211

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Commix kirjutas:
mart211 kirjutas:

Kas sa sisselaske ülemised siibrid(secondary butterflies) oled juba välja võtnud ja ära visnud või on need veel alles?

Edit: Kui su signa lihtsalt ära surnud ja juhtmed kõik korras, siis mul vedeleb üks signa jalus. Lihtsalt järgi tulemise vaev.

Alles ma arvan, pole ausat öelda nii kaugele jõudnud asjadega ja signa vea uurin ilmselt eestis välja, pole siin hetkel head kohta, kus ratas paljaks kakkuda. Eks võtan ühendust kui tõesti vaja läheb uut.

tali kirjutas:

Natuke offtopic, aga vaatasin Su videot ja nähes seal juba mitmeid tsikleid tänava ääres tekkis küsimus, kas Rootsis ka tsiklirahvas üksteisele viipab teel kohtudes?

[youtube][/youtube]

Selle video algusest näha et viibatakse küll, eelmine aasta selle tee peal näidati ka ees olevat politseid, mis oli uus minu jaoks :D ja suuremate maanteede peal üldiselt ei näidata

Kui vaja signat siis tead.
Terve eesti on need õhusiibrid välja võtnud, et rohkem õhku saaks ja ratas paremini edasi käiks. Kui just 3000rpm tühikäigu pööretel sõita ei ole vaja, siis keegi neid ei kasuta. Mul on just 3000rpm tühikäigul sõita ja neid siibreid vaja. Kui plaanid need välja võtta(5 minutit läheb aega kuskil), siis anna kindlasti teada. Ma ei tahaks nende pärast uut pritsungit osta :mrgreen:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Sai lõpuks lahti kakutud, õhufilter nägi päris kole välja, uus K&N pestav asemele :
Pilt
Pilt

Korraga sai uued küünlad ka peale pandud, mis oli suht huvitav tegevus, äärmiseid väheke raske välja saada.
ebayst 4tk odavam kui siin poodidest :D

Sai veits välimust ka tuunitud, aga need pildid hiljem :bsmile:

Viimati muutis Commix, 23 Juul 2012, 18:57, muudetud 1 kord kokku.

Tuono

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Vähemalt led suunad, mis ebayst ostetud odavalt, on liikluses (nähtamatu) sama odav saast !
Seda filtrit pole vist viimased 5a. puhastatud :D

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Tuono kirjutas:

Vähemalt led suunad, mis ebayst ostetud odavalt, on liikluses (nähtamatu) sama odav saast !
Seda filtrit pole vist viimased 5a. puhastatud :D

Filter oli ise leiutatud saast. Peale vahetust minek hoopis teine.
Suunatuledest on sul õigus, aga ma panin taha uue tule(LED), kus on suunad juba sees ja minu arust hulka paremini näha kui seal numbrilaua küljes olevaid.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Tutikas ventika lüliti lõpuks ostetud, aga tekkis probleem.
Pilt
Manuaalne lüliti oli pildil noolega näidatud sinise juhtme vahel, võtsin lüliti vahelt ja juhtmed omavahel kokku, aga kui pistikud kokku lükata hakkab fan tööle( süüdet pole sees). Kas selle manuaalse lüliti pärast on BL/W ja BL/BK juhtmed omavahel kokku pandud ja ventika lüliti ringist välja jäetud? Kuigi ei näinud, et seal oleks need juhtmed kokku pandud, kui siis kusagil kütusepaagi all juhtmerägastikus.

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Enamus masinatel ei vaja ventikas süüdet, vähemalt niipalju kui mul neid olnud on.

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

innar11
Postitusi: 30
Liitunud: 28 Juul 2007, 19:27
Tsikkel: ZX-6R, FZ1-N
Asukoht: Saaremaa/Tallinn

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas innar11 »

Julgen pakkuda, et väga suurel enamusel, sest kui söidust tuled ja mootor kuum - ventikas töötab, ja sa vötme välja vötad, siis masin tahab ennast edasi jahutada veidi aega.


Zann0
Postitusi: 125
Liitunud: 27 Nov 2011, 17:39
Asukoht: Tallinn

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Zann0 »

Minu rattal kaob vent koos süütega.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

innar11 kirjutas:

kui söidust tuled ja mootor kuum - ventikas töötab, ja sa vötme välja vötad, siis masin tahab ennast edasi jahutada veidi aega.

Nii ta mul ka töötas. See elektri kala oli heas lihtsas kohas :wack: .
Kaks päeva tööd ja vent korras ning karteri punni keere taastatud, piduri kolbe kuidagi liikuma ei saanud (puhastasin, liikutasin, wd 40 suts vahele), tellisin ebayst uued simmerid ja tolmukaitsed, need kohal siis support algosadeks.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Commix
Postitusi: 103
Liitunud: 19 Apr 2011, 19:37
Tsikkel: Jawa
Asukoht: Otepää

Re: Kawasaki ZX-6R 2003 Commix

Lugemata postitus Postitas Commix »

Ninja talveunne pandud paar nädalat tagasi!
Läbisõiduks sain 10k + km, mingeid vigu juurde ei tulnud, töötab kui kellavärk (w)
Hooaja alguses libises sidur ja kiirel käiguvahetusel esines ka vahest probleeme, asi kadus kui olin 3 X vahetanud õliga Motul 10W40 täissünt (mõnus punane ja lõhnab hästi :D). Vahetasin iga 2000 km tagant.
Peale selle, et olin keerme suuremaks teinud karteril, keerasin ta enne sõitu minekut kiire õlivahetusega puruks :wack:
Pilt
Närv oli nii must, et sõita ei saanud, lendasin kohe poodi ja tellisin uue!
PS. ilmselt tänu sellele heale õlile kadus ka see imelik hääl mootorist!
Lugesin siin enne mingist postist rehvide kohta, Pilot road 2 10k km vms. Ise sai Angel ST alla pandud ja tagarehviga oma 7k sõidab veel, esirehvil nagu polegi kulumist.
8k km peal sai korra külg ka maha pandud: väike kiirus, ringtee, vihm, pigi välja sulanud, liiv?, rehv külm, kallutasin liiga palju (crash) . Alt ära läks, rsk vaatasin rattale järgi kuidas ta paar meetrit lohises ja sädet pildus, kargasin püsti (endal oli nahk seljas, kann oli päeva valus), kiirelt ratas püsti, polnud nagu midagi viga tänu kukkumispunnile, starterit ja tuld, publik juba kogunes :mrgreen:. Pärast kodus naersin, päris huvitav oli ja õppisin ka siit midagi.
Aga järgmine hooaeg näeb mind eesti teedel rohkem :ner: Seniks head talve ja muretuid kilomeetreid, kes veel sõidab!
Pilt

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”